Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26032) remington2


remington2
senior tag

Szerintem sem volt teljesen tiszta ez a szitu, de egyetértek vele, hogy megbüntették. A körülményekhez képest ez volt a legjobb megoldás. Ha nem teszik, elfajul a verseny, és a végén úgyis rásütik Hamiltonra, hogy nem tisztán nyert. Lényegében "arany középút" volt ez a döntés, szerintem jól tették.

Az, hogy a FIA gyakorlatilag a Ferrari belső tanácsaként működik, nekem azóta tény, amióta - talán 2006-ban - épp csak nyíltan, sajtó előtt nem közölték, hogy minden döntésükkel a Ferrari mögött állnak. Emlékszik valaki arra, milyen pofátlan és hihetetlen módon gáncsolta az egyéni vb-t vezető csapatot (Alonso & Renault) akkor ez a "szervezet" sorozatosan, a világbajnokságon át? És mégis a Renault nyert, akiket bár sosem kedveltem (Alonsoval együtt), de ekkor nagyot nőttek a szememben. Fura módon az 5 éves Ferrari királyságot nem akarták megzavarni :U

Ehhez a 2006-os szituhoz képest legalább a mostani döntés relatíve jónak és igazságosnak minősíthető.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.