Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25951) [CS]Blade2 válasza tuskooo (#25949) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

:K
Ezt az író írta """vagyis szabálytalannak nem tartotta........."" hozzá.

(#25952) soulcube


soulcube
aktív tag

Na ezaz ! Haverok egy csapatban.

(#25953) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Massa: Úgy vezettem, mint egy nagymama!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25954) Viktor77 válasza soulcube (#25952) üzenetére


Viktor77
titán

Ne feledd, Alonso Kimivel is nagyon jóban van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25955) Oliverda válasza Motion_Blur (#25953) üzenetére


Oliverda
félisten

Az első és a középső szakaszában is kb.

Viktor77: Mióta? 2005? :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25956) soulcube válasza Viktor77 (#25954) üzenetére


soulcube
aktív tag

Kimi mindenkivel jóban van. De ő és Alonso már soha nem lesznek csapattársak...

(#25957) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton Raikkonen Spa 2008 onboard camera

Gépészkedtek rendesen :Y

Mindkettejüket hatalmas dicséret illeti, mert egyikük sem adta fel! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25958) iguana válasza prmcsk (#25885) üzenetére


iguana
őstag

jó kis interjú. többet közt ezt bírom nagyon benne:
egyszerűen nyilatkozik, sallangmentesen, őszintén. ha vmit elszab, simán bevállalja, "ha", meg dacos "de" nélkül...semmi drámazás, hattyú halála.

kicsit faszláma/költői kérdés tőlem:
Az utolsó szett gumiabroncs valamilyen oknál fogva kicsit nehéz volt, az egyensúly elég rossz volt...

ezek a pilóták tényleg minden apró(?) változást érzékelnek?
tényleg ennyire ennyire együtt élnek az autó minden rezdülésével; a legkisebb változásával? (amik pl. "csak" századokat jelentenek)
ennyire érzik, hogy az autó mely része felelős ezekért a századokért?

biztos így van, de nekem akkor is felfoghatatlan és lenyűgöző.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#25959) soulcube


soulcube
aktív tag

Bourdais : "De sajnos az STR3-mal nem mindig boldogulok jól. Ezek után, akármit is dönt a csapatom, tiszteletben tartom majd" Cikk - el ne küldjék már aki így vezet Spa-ban ! -

mod: Motion_Blur : nem gyenge

[ Szerkesztve ]

(#25960) Viktor77 válasza iguana (#25958) üzenetére


Viktor77
titán

"biztos így van, de nekem akkor is felfoghatatlan és lenyűgöző."

Az. Csodálom őket. Amit tudnak művelni néha egymástól néhány milliméterre...
Meg kanyarokban tekergetni a bizgentyűket... Hát, nem semmi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25961) dokar válasza Viktor77 (#25954) üzenetére


dokar
addikt

Alonso a legjobb. :R

extra - SEXRay

(#25962) tuskooo válasza [CS]Blade2 (#25951) üzenetére


tuskooo
addikt

Eddig az volt a hivatalos álláspont, hogy Ferrari részről nincs hivatalos álláspont :F

(#25963) Peat;) válasza iguana (#25958) üzenetére


Peat;)
veterán

A gumikkal vannak kapcsolatban a pályával, ilyen körülmény mellett egy gyengébb pilóta is érzi a különbséget.

Alonso csapatválasztásával kapcsolatban, a jelenegi motorokat jövőre lehet fejleszteni ha máskor nem a szünetben? Szerintem ez a meghatározó, mert ott el vannak maradva, stabil 3. csapat lennének most egy jobb motorral, így meg a benne vannak a Bmw-Toyota-Torro-Red Bull csoportban. Alonso meg nem az a fajta aki szeret hátrányból indulni.

(#25964) Vandit. válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


Vandit.
addikt

Ebből tisztán látszik, hogy lajoska nem akarta bevenni a kanyart és lassítani, hanem inkább a könyebb utat választotta, mert tudta ha beveszi, akkor Kimi elhúz. Csak nekem tűnik úgy, hogy nem nagyon vette el a gázról a lábát az úgymond elengedésnél?? :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#25965) janeko válasza iguana (#25958) üzenetére


janeko
őstag

biztos így van, de nekem akkor is felfoghatatlan és lenyűgöző.
szerintem szinte hihetetlen, de azért nem kevés idő mire így elkezdik érezni, gondolom ez különbözteti meg a f1-be a győzteseket a vesztesektől :U

[link] ha még nem lett volna belinkelve, az angolok ahogy várni lehetett őrjöngenek az olaszok meg helyeslik azt, hogy massának adták a 10 pontot

(#25966) Peat;) válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


Peat;)
veterán

Kiminél nagyon látszódott ahogy túlerőltette, egy bénább pilóta már 10x kicsúszott volna mikor Kimi is besokallt.

(#25967) iguana válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


iguana
őstag

uhh. libabőr, csak nézem, és nézem :)
3:27-nél simán azt hittem, hogy beleszáll, szinte elkaptam a fejem...mennyire más tv-n a távolság és a sebesség érzet az onboard-hoz képest.
a tényleges élőről meg ne is beszéljünk.
klasz vid.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#25968) Oczu válasza JJános (#25934) üzenetére


Oczu
senior tag

A múltkor meg Kova ölébe pottyant egy hasonló szintű győzelem :Y . Vagy tévedek? Köze nem volt az 1. helyhez, amikor azt nyilatkozta, hogy Massa motorja az ő nyomása miatt pukkant el.........ja kb 25mp volt köztük :))

Ezt gondolom olvastátok, itt van némi magyarázat a büntire

[ Szerkesztve ]

(#25969) proof88 válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


proof88
addikt

Mesélj nekem kicsit, hogy pontosan hogy is van ez a Premiere Live adó? :D
És a kamerák között te váltogathatsz?

(#25970) Jarod1


Jarod1
addikt

hát én ahogy néztem Hami visszaengedte Kimit, a levágás után, Bár ha Kimi kicsit óvatosabb akkor most lehet hogy Ő lenne az első(csak hát a Ha az nem elég)

(#25971) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

És mennyire igaz, hogy nagy előny, ha valaki közvetlenül a másik mögött autózik ilyen pályán. Hiába előzte meg Hamilton, utána tapadt rá Kimi egészen a pörgésig.

videon 5p33mp - kicsit gyors volt a kormánymozdulat :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25972) lenox válasza Peat;) (#25938) üzenetére


lenox
veterán

szerintem egyébként görénység hogy nem jutalmazzák valamivel a legtöbb vezető kört teljesítő pilótát

Nem tudom, hogy ezt miert mondod, tudtommal van penzjutalom sokmindenre, csak nincs reklamozva.

(#25973) DigitXT válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


DigitXT
félisten

Ebből a nézetből viszont szó sem volt "elengedésről", valóban tolta neki, ahogy bírta, és még a féktáv előtt bebújt szépen jobbra.:( Meg az is elég jól látszik (ami már a külső képeken is gyanús volt), hogy az a "kieresztés" nagyon hirtelen átcsap levágásba.:) Természetesen mindketten nagyon jól nyomták (hiszen a körülmények extrémmé váltak), és tényleg nagyon megérkezett Hamilton a sikán előtt, Raikkönen meg később magától dobta el a gépet, szóval kemény csata volt (de ezt már korábban is mondtam).:R Ettől függetlenül az a visszaengedés továbbra is erősen vitatható (vki kérdezte, hogy mennyire kellett volna visszaengednie: hát ennél jobban, mert ha még a McLaren és Hamilton drukkerek szerint sem 100%-os, akkor abban lehet valami!), emiatt (szerintem) jogos volt a büntetés, még ha utólag sz*rul is jön ki, hogy átírják a már ismertnek hitt végeredményt...

(#25974) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2008 F1 Belgium, Race Start Live

2008 F1 Belgium, Race - Hamilton Spins/Loses Lead

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25975) DigitXT válasza Motion_Blur (#25974) üzenetére


DigitXT
félisten

Raikkönen de csúnyán letolta Massát!:W
Btw. gáz a hangja ezeknek, túltömörített.:B

(#25976) Motion_Blur válasza DigitXT (#25975) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja, órúzst kicsit jobban bevállalta. És utána milyen szépen vezette ki ;]

Nehezen lesz Kimi 2. számú pilóta az biztos :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25977) gV válasza DigitXT (#25975) üzenetére


gV
őstag

Raikkönen de csúnyán letolta Massát!

nem volt semmi csúnya illetve Felipe is megtette uezt sepanban a rajtnál, azon sem volt semmi kifogásolni való szvsz

(#25978) D@ni88 válasza Motion_Blur (#25976) üzenetére


D@ni88
addikt

Mért? Tökéletesen teljesítette most is. Nélküle Massa nem nyert volna :DDD :DD
Amúgy meg nyagyon megérdemelne már egy futamgyőzelmet Kimi.
amúgy nem értem hogy az egyenes szakaszon miért állt majdnem keresztbe a cucc

(#25979) soulcube válasza gV (#25977) üzenetére


soulcube
aktív tag

Amíg nem törik össze magukat, addig semmi gond. Küzdjenek csak. Bár szerintem innentől Kimi idei éve be lesz áldozva Massa miatt.

(#25980) kavicssli válasza dokar (#25961) üzenetére


kavicssli
addikt

:R :R
Motion_Blur Jó aa videó! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#25981) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Riccardo Patrese a Honda meghívására újra F1-es autóba ül

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25982) soulcube válasza !Overdose! (#25981) üzenetére


soulcube
aktív tag

Vicc
A Honda biztos a jövő évi autót próbálgatja. Lehet, hogy olyan jól sikerült, hogy Patrese is körrekordot fut majd vele.
Vicc Off

(#25983) JJános válasza Oczu (#25968) üzenetére


JJános
addikt

Az igaz, hogy Kova ölébe pottyant a 10 pont, Massa motorhibája miatt. Ez lerágott csont. Nem tudom hová ment el Kova esze, hogy ilyet nyilatkozott.

Engem az zavar, hogy van két pilótánk, akik megérdemelték volna a győzelmet, akik az első perctől élményt adtak nekünk, és a végén egyikük sem nyerhet?

Megcsinálják a show-t nekünk, izzadnak, és mi a jutalmuk?

Még azt is igazságosnak találtam volna, ha leintik a versenyt, és Kimi nyer, de jól van, már nem kesergek, ez van.

Kimi soha nem lesz második számú pilóta, inkább felrúgja a szerződést, és elmegy. Ahogy ment, válaszolt Massának. Öcsi, mit akarsz? Még hogy én segítsek neked?

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#25984) Ijk


Ijk
nagyúr

Engem mai napig egyedül az bosszant, hogy amíg Kimi a mergánál volt, minden 2. futamon 10 rajthelyet kapott a silány motor miatt, nem egyszer szállt el a vb esély az autó megbízhatatlansága miatt. Amióta eljött, Hamiltonék alatt nem emlékszem hogy lett volna egyszer is motorhiba a két év alatt, megtáltosodott a merci.
Sajnálom, hogy most ez az év ilyen gyengén sikerül Kiminek, mindensetre én nem írtam/írom le őt. Azért kíváncsi lennék mi lenne most a mclarennél Kimi-Hamilton párossal.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25985) -Mike-


-Mike-
addikt

(#25986) kavicssli válasza -Mike- (#25985) üzenetére


kavicssli
addikt

:Y :C :R
Alonso POWA :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#25987) wildrain válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


wildrain
addikt

Óriási volt a különbség a két autó vezethetősége között. Hamilton szépen, egyenletesen kezelte a kormányt, csak néha-néha volt egy-egy korrigálás, Kimi meg mást se csinált, mint rángatta. Nem csoda, hogy kétszer is megforgott. :(

(#25988) Motion_Blur válasza wildrain (#25987) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyetértek, de kicsit csalóka, mert amikor Kimire váltott a kamera, akkor csúszott csak igazán a pálya. Lehet látni a kamerájából, ahogy Hamilton is folyamatosan "cibálta" az autót.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25989) wildrain válasza Motion_Blur (#25988) üzenetére


wildrain
addikt

Ja, közben rájöttem én is. :)

(#25990) 7Heads Drago válasza hunnylander (#25850) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hiaba ragodsz rajta. Mosley egy fasista nezetekkel fertozott Ferrari-berenc idiota (ki kell mondanom, ki akarom mondani, errol a sportszereto Ferrari szurkolok nem tehetnek), aki elvezetet leli masok kinzasaban (ezt nem csak a kuplerajokban teszi igy), az FIA stewardok mind az o puszipajtas babjai, ha mernenek ellene lazadni ott se lehetnenek.
Te meg egy hideg fejü, megfontolt, és másokat egyáltalán nem lenéző sport-ember vagy.
Vagy legalább is úgy gondolod.
Pedig ez a hsz-ed nem erre vall. És milyen drukker az aki egy kis baj látán, eloldalog?
Én Senna-Prost időszak óta nézek F1-et és végig a Ferrarinak szurkoltam, talán a piros szín miatt. Nem tudom igazából miért, pedig amúgy az olaszokat nem szerettem. És megjegyzem elég sokáig kellett néznem, hogy valami normális eredményeket hozzanak. És jelenleg sincsenek valami jó passzban. Akkor lehet, hogy én nekem is vissza kéne vonulni. És volt olyan időszak amikor Schumi-t is keményen megbünteték.(pl.1997)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25991) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Történt az, hogy a 3. kör végén Kovalainen megelőzte Heidfeldet a buszmegállóban.

Palik ezt így kommentálta: "És a két Rönó... na most a kispiké előzött egy gyönyörűt féktávon és használja ki szépen a száraz részt."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25992) Racecam válasza 7Heads Drago (#25990) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hagyjuk, semmi szükség provokálni, nem is túl elegáns, pláne, hogy ki van tiltva 3 napra, tetézve minez azzal, hogy egyébként is önkéntest száműzetésbe vonult. Most szándékosan akarod visszarántani a ringlispílbe? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25993) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nah, csak most jutottam oda, hogy lássam a futamot.

Kova mit szerencsétlenkedik, sokkal többet vártam volna tőle. Ráadásul még Webbert is kilöki a hülyegyerek. :((( Ezzel gyönyörűen sikerült elrontani a stratégiát. :(

A Kimi kiszorította dolog hülyeség.
Hami levágott, visszaengedte, majd a "lendületet" kihasználva előzött. Nem mondom, hogy a "legsportszerűbb", de büntetést nem érdemelne szvsz. (pedig nem szeretem Hamit :) )
Kár, hogy Kimi a végén elvesztette a fejét, mikor végre úgy tűnt szép futamot fut. Inkább vitte volna be 2-nak...

(#25990) 7Heads Drago:Látom még mindig van, aki olvassa szakértőnk hsz-eit :) .
Ó ha most látná, hogy ponn védem a kedvencét :DDD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#25994) 7Heads Drago válasza hunnylander (#25850) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocs ez nem sikerült.
Nem ezt akartam.

Racecam: Inkább azt a kis Mclaren Tűzet probálom felpiszkálni benne. Valszeg attól tud ilyen indulatos lenni.
Szerintem megbékül , idővel.
Más: Fiúk-lányok ma találkoztam olyan Ferrari drukkerral aki azt mondta, hogy Nem volt jogos Hami büntetése.
Az esmény másnapján.
Nekem ez már hihetetlen. (de az is hogy családtag az illető, de már dolgozok rajta, hogy ezt kiverjem a fejéből) :D (vicc)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25995) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Massa interjú

"Az ilyen incidensek gyakran képezték megbeszélés tárgyát a pilóták hivatalos megbeszélésein és akkor abszolút világossá tették számunkra, hogy aki levágja a sikánt, annak teljesen vissza kell adnia a pozíciót és minden egyéb lehetséges előnyt, amit a levágással szerzett. Ha Lewis szabályosan vette volna be a sikánt, akkor sosem tudta volna megelőzni Kimit a következő nagyon rövid egyenesben. Azonnal ez volt a véleményem, amikor láttam a visszajátszást."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25996) 7Heads Drago válasza Oliverda (#25935) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szerintem a kérdéses előzéskor a célegyenesben kéne lefújni a futamot.
És az tuti, hogy igazságos lenne.
Ami utána történt az már dráma.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25997) 7Heads Drago válasza Motion_Blur (#25957) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Szerintem ezen a videón egyértelmúen látszik, hogy Hami nem is próbálta bevenni a kanyart. Hirtelen ötlettől vezérelve elég nagyot rántott a kormányon, és levágta a sikánt.
PazsitZ: Nem tudtam (amikor válaszoltamneki), hogy ilyen nagy port vert fel hunny maga körül. De ő tudja mit akar.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25998) gV válasza Motion_Blur (#25995) üzenetére


gV
őstag

ez nem interjú, ez blog :P

komolyra forditva a szót ezekután kicsit vicces lauda és trsai valamint a brit sajtó megnyilvánulásai

[ Szerkesztve ]

(#25999) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az FIA most Massa motorját vizsgálja át
Massa nem használhatta ki a motorját Spában
Egyik szebb , mint a másik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26000) copin válasza soulcube (#25952) üzenetére


copin
őstag

Alonso pókeren elveszti a csapatelsőségét Kubica ellen. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.