Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#477) RaGi91 válasza Viper26 (#476) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nincs olyan, hogy nem lehet mozdulni. Egyedül egy nem kivédett guard break, vagy falnak dobás után kaphatsz sebzést, ami ellen semmit nem tudsz tenni (ill, ha elfogy a staminád, akkor alig látsz, de közben is mindent ki lehet védeni). Az unblocable támadásokat is lehet parry-zni, innentől kezdve 100% skill és reakció a játék. Kb, mint egy 2D-s verekedős. Ki kell ismerni a mozdulatokat, animációkat, matchupokat.

Ugyanúgy lehet feint-elni, trükközni, kombózni, kikerülni. Szerintem csak a szűk pályák kedveznek bizonyos hősöknek, minden mást lehet reakcióval kezelni. Nincs ezzel baj.

A PC játékosbázis miatt kicsit aggódok, de ha olyan lesz, mint a R6 siege, hogy lesznek free hétvégék, majd leárazások és jön rendesen a content, akkor szerintem nem lesz gond.

Nagy dilemma után csak megvettem 11500Ft-ért, mert nagyon adta a béta. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.