Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Dragovich


Dragovich
csendes tag

Szevasztok én elfogadnék egy meghívót ha van! Un: Dragovicsh

[ Szerkesztve ]

(#52) sittes79 válasza Dragovich (#51) üzenetére


sittes79
addikt

Kaptál már, mert én tudok küldeni illetve összessen 3-at ha érdekel még valakit akkor írjon uplay accountot és felveszem.

(#53) k-adi válasza sittes79 (#52) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hello! Nekem kéne egy teszter kód / zárt alfa kód mert nem kaptam emailt. :(

akinek van fölösleges, írjon már privátot pls :) köszi

(#54) mettek


mettek
addikt

van 3 pc-s For Honor meghívóm, aki akar egyet, írjon uplay nevet. :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#55) Dragovich válasza sittes79 (#52) üzenetére


Dragovich
csendes tag

nem kaptam még szóval elfogadnék egyet Un: Dragovicsh

[ Szerkesztve ]

(#56) lofagi


lofagi
addikt

Úgy néz ki,hogy van szerencsém nekem is szétosztani 3-at, aki szeretne az írjon privit és megoldjuk. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#57) k-adi válasza k-adi (#53) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én kaptam végül, köszi sittes79. :)

(nem rendeli hozzá automatikusan a uplay-hez ahogy hittem, hanem előbb emailben lévő levélben kell linkre kattintani és csak utána adja hozzá)

(#58) lofagi


lofagi
addikt

Berserker Brutális! :D

Amúgy így, hogy itt van a kód nálam és a lehetőség,hogy kipróbálhatom nagyon nehéz kivárni. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#59) k-adi válasza lofagi (#58) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jaja már én is számolom vissza a perceket! Idén / jövő elején ezt várom a legjobban! Remélem csak kicsit kell csalódnom :D

Amúgy tudja valaki aki jártas ebben, hogy infókat, képeket lehet majd ide posztolni vagy NDA van ? :F lehet kiírták valahol csak átkattintottam :DDD

(#60) lofagi válasza k-adi (#59) üzenetére


lofagi
addikt

Bármit lehet csinálni. :) Nincsenek korlátozások.

"You can report about your experience playing the For Honor Closed Alpha on any channel you’d like."

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#61) Lottheus


Lottheus
tag

Helló, én is jelentkeztem egyből meég az e3 konferencia alatt rögtön de nem kaptam sajna kódot :O ,ha valakinek esetleg még lenne elfekvőben legyen szíves szánjon meg :R
(uplay nevem: Ittheus )

[ Szerkesztve ]

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#62) Thusor


Thusor
őstag

Xbox one konzolhoz én is tudok 3 embernek alpha kódot biztosítani. Csak uplayes nick névre van szükségem, hogy felvehessem barátnak. Ha valakit érdekel a lehetőség akkor privát üzenetben írjon rám és igyekszem minél előbb intézni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#63) sittes79


sittes79
addikt

Még mindig van 2 meghívóm ha kell valakinek(pc) privizzen rám.

(#64) lofagi


lofagi
addikt

Azt gondoltam volna,hogy majd mindenki hogy kapkod a meghívók után. De szerintem mivel a topic nem pörög így nem sokan jelentkeznek, pedig biztos lenne néhány ember akit érdekelne. Csak lehet még azt sem tudják,hogy van ez a topic. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#65) Thusor


Thusor
őstag

Azt lehet tudni, hogy mikor nyílik meg az alpha a mai nap? Mert letölteni és telepíteni lehetett xbox one-ra, de egyelőre azt írja nem lehet a szerverhez csatlakozni a játékban.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#66) lofagi válasza Thusor (#65) üzenetére


lofagi
addikt

Az emailben azt írták,hogy 3pm CEST , ha minden igaz akkor ez délután 3 órai kezdést ígér, aztán némi csúszás lehet, de akörül kb.

Majd az élményeket osszátok ám meg, sajna én csak holnap tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#67) Thusor válasza lofagi (#66) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi a választ. Akkor meló után meg van a mai program.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#68) mettek


mettek
addikt

nekem is van 3 pc For Honor meghivom, ha valakit érdekel vegyen fel uplayen és írjon privátot

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69) csibe1


csibe1
addikt

Már lehet tölteni az alphát, 14GB helyet kér a telepítő.
Letöltéskor már 12,94 GB-ot jelez.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#70) norti válasza mettek (#68) üzenetére


norti
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#71) JanOSX válasza mettek (#68) üzenetére


JanOSX
csendes tag

Szia!

Az előbb írtam sittes79 fórumtársnak, hogy van-e még. De lehet h majd kellene, ha már elfogytak nála a meghívók.

@lofagi: Igen én sem tudtam, csak egyik barátom jelezte h van ez a fórum.

Üdv: Janesz

(#72) norti


norti
addikt

Amúgy tök jó, mert most, hogy visszanéztem az e-mailjeimet, a bejelentéskor jelentkeztem az alphara, de Ubitól meg nem jött meg az invite... :D

Köszi KnockOut87!

[ Szerkesztve ]

(#73) Thusor válasza norti (#72) üzenetére


Thusor
őstag

Nem mindenki kap aki jelentkezett. Ezt írják is a honlapjukon. Csak azok kapnak akiket ők kiválasztanak.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#74) mettek


mettek
addikt

Ez a játék, a harc rendszer kurva nehéz. Nekem nagyon nem adja. Online egyszer se tudtam nyerni.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#75) Thusor válasza mettek (#74) üzenetére


Thusor
őstag

Nagyon sokat kell gyakorolni hozzá. És sok mindenre kell figyelni. Nekem olyan Mortal Kombat feelingje van ahol a kombókat kellett magolni :D

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#76) sittes79 válasza JanOSX (#71) üzenetére


sittes79
addikt

Bocs nem volt net közelben, ha még nincs kód akkor vegyél fel uplay-en.

baluka79

[ Szerkesztve ]

(#77) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Van még valakinek Alpha kulcs? Eggyet elfogadnék. :)

(#78) mettek válasza Thusor (#75) üzenetére


mettek
addikt

nem rossz amúgy, szép is és nem is annyira arcade de ez ami látszik belőle, nagyon kevés egy teljes árú játékhoz. Ehhez valami nagyon epic 10-15 órás kampány kell. Mert ez a multi nagyon sovány.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#79) Thusor válasza mettek (#78) üzenetére


Thusor
őstag

Ez nem a teljes multi. Ennél többféle multi lesz. Lesz olyan is ahol pontokat kell elfoglalni (amolyan várostrom) és közben lesznek körülötted katonák akiket gyalulni kell. Szóval ez most inkább a hősök közötti multira ment rá...

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#80) lofagi válasza Garsza (#77) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem 1 db van még , de csak holnap délután leszek gép közelben. Ha addig nem kapsz akkor írd le a uplay azonosítód vagy vegyél fel. L0f4gi ha jól emlékszem. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#81) Garsza válasza lofagi (#80) üzenetére


Garsza
veterán

Ok. Köszönöm. Uplay: Garsza

(#82) lofagi


lofagi
addikt

Hol vannak az élmény beszámolók? :)

Nekem kb még 1 óra mire gép elé kerülök , aztán leszedem és csapatom is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#83) norti


norti
addikt

Nyilván az Ubi ma megküldte az invite-ot a saját regemre is... :D

Itt vannak a beszámolók:
https://youtu.be/9bgwE2jSZ60
https://youtu.be/t99FtQd0ruQ
https://youtu.be/TujKMU782zQ

Az elsőn nincs hangom, mert a Shadowplay még mindig hulladék, ha usb-s mikrofont kell kezelni...

(#84) HI-FI


HI-FI
tag

Hello!
Én is tudok meghívót küldeni a játékhoz, ha valakinek kellene írjon privátot!

(#85) k-adi válasza lofagi (#82) üzenetére


k-adi
nagyúr

A játékban lévő harc nehéz. Valóban magolni kell a kombókat. Vannak szép animációk, mozdulatok, de sokszor suta a karakter sajnos... Az első meccsemen az első killem rögtön kivégzéssel végződött, örültem a fejemnek :D aztán 300-1000-re levertek minket mint a sz*r :DDD

(#86) lofagi válasza k-adi (#85) üzenetére


lofagi
addikt

Nos sikerült belevetnem magam, egyelőre még csak egy gyors gyakorlásba. Kipróbáltam mind egérrel, mind kontrollerrel, egyelőre még nem sikerült eldönteni,hogy melyikkel lenne egyszerűbb. Mindenesetre valóban nem egyszerű a harcrendszer. Kell itt gyakorolni majd rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#87) k-adi válasza lofagi (#86) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na én kialfáztam magam :D

Lenyomtam legalább 40 meccset... Sajnos azt kell, hogy mondjam: csalódott vagyok. :U Az animációk jók, a kivégzések besza behu látványosak meg minden, :K :K de maga a harcrendszer egy torzszülött mortal kombat féleség... :F Eszeveszettül kell kattintgatni, csomószor nem ott védekezik ahol az egér szerint lenne, stb.... vannak még itt gondok és maga az alap harcrendszer pedig nem hiszem hogy nagyon fog változni a véglegesben.

Karakterekről:
- Warden.. átlagos
- Buzogányos lovag.. ő vele vannak a legkevesebben,.. lassú és gyengéket üt, de védekezésben király
- Viking.. erős ütései vannak, a dobálásai jók
- két baltás viking.. na ez egy nagyon OP karakter
- Kensei... nagy is, lassú is, de ütései elég jók
- Orchi ninja samurai... na ez a másik OP karakter

Pályákról:
Mind 3 pálya jó. Megfelelő nagyságú, mindhárom CP ott van ahol kell lennie, stb.. a hangulat-desing is jó.

Testreszabás:
Na ezt jól megcsinálták, a bármelyik karakter lehet nő, férfi, ilyen-olyan bőrű, a páncélján csomó ábra, szín, forma, stb lehet... ez a része tök jó a játéknak.

Tehát aki új játékos annak mondom: a startkor meglévő 1500 pénzét aki el akarja költeni annak érdemes az elején vagy a ninja assassint vagy a kétbaltás vikinget feloldania és a maradék pénzből pedig cuccokat venni a karakterhez... de ami a lényeg: betanulni a kombókat úgy, hogy ha félálomból is felkeltenek akkor is tudjad.

1)
A legnagyobb hibája, gondja a játéknak az unfair küzdelmek.
Ritkán látni 1v1 dueleket (DOMINION MÓDBAN), általában ketten, hárman (voltam olyan meccsen is ahol annyira pofátlanok voltak, hogy csoportosan négyen támadtak egyedül lévőkre) támadnak meg egyedüli játékosokat. :( jó, értem én, hogy ez így egy taktika, de na... azért van egy határ.

2)
A másik gond pedig az, ahogyan a képen is jól látható, hogy a játékosok többsége main-elte a ninja-t... azaz legtöbben csak az assassin samurai-al hajlandóak lenni... de egy bug miatt a +4 BOT poén volt (kár hogy a meccs elején kirúgta őket a server :DDD )

Ja és a végén amikor szoros a küzdelem akkor persze, hogy a te csapatod kerül breaking point-ba és sz*pika van... :W onnantól kb game over.

Természetesen kipróbáltam a másik 2 gamemódot is... a duel poén, a brawl már kevésbé...de nyilván Dominationban lesznek a legtöbben és ha az ember nem akar órákat ülni a menüben akkor abban a gamemódban fog keresni lobbyt..

(#88) norti válasza k-adi (#87) üzenetére


norti
addikt

Mivel a Dominion módban a terület elfoglalása a fő cél, nem igazán baj, ha egy játékosra többen mennek, a többi addig szépen tudja gyűjteni a pontokat. Ez így eléggé kiegyensúlyozott, szerintem.

Nekem a legnagyobb problémám a kombók megléte a játékban, értem, hogy ez a nehézséget hivatott növelni, de nekem nagyon elrontja a játékélményt. Egérrel konkrétan 10-ből 9-szer esélytelen a védekezés. Egy kicsit hack&slash jellegű játékot vártam a videók alapján, lett belőle egy többszereplős Mortal Kombat 3D-ben :D

(#89) Thusor válasza norti (#88) üzenetére


Thusor
őstag

Sajnos ez egy tipikus konzol játék. Persze, hogy baromi nehéz PC-n egérrel és billentyűzettel az irányítása. Kontrollerrel próbáld ki, rá fogsz jönni hogy sokkal kényelmesebb és jobb.

Nem szeretném hogy megkövezzetek, így javítsatok ki ha tévedek. De az eredeti, régebbi Mortal Kombat játékok se igazán a PC-s világra épült.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#90) lofagi


lofagi
addikt

Igaz még nem sokat játszottam a játékkel, de az irányítás valóban nem egyszerű. Persze az egész játék erre a harcrendszerre épül, szóval nyilván nem úgy kezdi senki,hogy egyből profi. Nagyon sok gyakorlást igényel majd a játék azt gondolom. Mivel még ALPHA stádiumban van, így most majd jönnek a kritikák, az OP karakterek se lesznek olyan OP-k, amikor kijön a teljes játék, valamint bekerülnek majd az újak. Sajnos ez minden multi játékban fellelhető, hogy vannak erősebbek és gyengébbek. Erre azt tudom mondani,hogy minden karakterrel tudsz jó lenni, csak van amelyikkel egyszerűbb.

Viszont kipróbáltam egérrel (ezzel kezdtem) és kontrollerrel is. S igen, ez a játék kontrollerrel lesz egyszerűbb. Ez a sejtésem beigazolódott az első gameplay videók után amikor látszódott rendszer és a konzol parancsok. PC-seknek erre átszokni nem egyszerű, révén, hogy többnyire bill+egér kombó megy.

Őszintén én is egy kicsit másra számítottam én is. Kétlem, hogy rengeteg órát bele fogok ölni a játékba, de továbbra is figyelemmel kísérem, sőt szerintem bekerül azért a könyvtárba is, illetve február azért még odébb van. Addigra a BF1 lázam is le fog menni. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#91) Lottheus


Lottheus
tag

Helló,
én is végigpróbálgattam mindent,a harc rendszerrrel tényleg megcsinálták amit elmondogattak a készítők midig, tényleg átültették a kardforgatás érzést a monitor elé, nagyon kikell tanulni és rá kell érezni,kialakulhatnak óriási epic párviadalok, de lecsaphatnak ha épp nem koncentrálsz eléggé akár a kezdők is. Én próbálgattam mindenhogy valahogy itt is a bill+egérnél maradtam, nekem az áll kézre, aki sok éve azon játszik annak nem lesz gond a többieknek meg ott a kontroller.
Amilyen módok ugye adottak abból sokat nem lehet leszűrni játékmechanikailg,a blanszal szerintem nincs nagy gond.Mondjuk olyan lehet hogy egy egy karaktenek egy bizonyos ellenfél nagyon nem fekszik.
Szerintem üdítő a sok lövöldéből egy kis kardforgatással gyilkolni egymást vagy a Botokat :) még bizakodó vagyok hogy akiknek tetszett az első pillanatban azok megtalálják benne a számításaikat.

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#92) norti válasza Thusor (#89) üzenetére


norti
addikt

Kipróbálom majd, csak tegnap este le voltak halva a szerverek, nem tudtunk játszani. Majd holnap még egy-két kör kontrollerrel, aztán nekem ennyi elég is egy időre :D

(#93) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Van esetleg valakinek egy meghivoja? :)
Uplay: TufaUK

(#94) dokken


dokken
tag

2 db meghívóm még van, akinek kell írjon privátot.

(#95) k-adi válasza lofagi (#60) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem meg azt írja hogy under NDA... :D na mindegy

(#96) lofagi válasza k-adi (#95) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, a ForHonor FAQ-ban volt benne, illetve a fórumot olvasgatva is ez volt, hogy lehet megosztani, írni róla. Amúgy szerintem rá is fér a játékra a reklám, már csak az itteni fórumot megnézve, ~100 hozzászólás, nem sok. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#97) norti válasza lofagi (#96) üzenetére


norti
addikt

1. ez egy limitált zárt alfa, egy nyitott bétánál lehet többet beszélnek róla az emberek
2. kb. 1-2 videó van benne jelenleg, többet senki sem áldoz rá a youtube/twitch gamerek közül sem
3. attól még nem lesz jobb, ha többen beszélnek róla :) majd ha látszik az igazi tartalom és közelebb lesz a megjelenés, akkor lehet beindul a beszélőke :D

(#98) k-adi válasza lofagi (#96) üzenetére


k-adi
nagyúr

zárt alfánál ez nem csoda... majd talán a nyílt béta alkalmával jobb lesz a helyzet

(#99) k-adi


k-adi
nagyúr

Na véget ért a 3. zárt alfa teszt (CA3). Pontban hajnal 2.kor le is lőttek a szervereket :(

(#100) k-adi


k-adi
nagyúr

Persze nem hagyott nyugodni, úgyhogy még visszamentem alfázni annak ellenére, hogy pénteken este eléggé felbosszantott :D
Rájöttem én voltam a noob, jobban ráfeküdtem a védekezés kitanulására és a kombókat is bemagoltam és így szinte mindig nyertem 1v1-ben, még skilles játékos ellen is! :)

Sikerült felvinnem lvl 23-ra azaz REP 1, lvl 3-ra a karakterem (lvl20 után újrakezdődik a szintezés, amolyan "prestige"elés van itt is mint CODban, csak itt "reputáció" a neve) szóval aki alfázott az tudja, hogy ehhez azért elég sok meccset le kellett nyomnom. :DDD

Szóval a véleményem nem 2 meccs lejátszása után írom, de még mindig tartom a véleményem nagy részét, amit korábban fogalmaztam meg.

For Honor Probléma 1:
A ninja samurai karakter nagyon OP. (orchi assassin) ---- Talán ezen segít majd egy balance patch... vagy a többi karakter akiket eddig még nem ismerünk

For Honor Probléma 2:
Sokszor van 1v2, 1v3 harc, azaz a "gang up" effektus. Hiába van "revenge mod" az egyedül harcolónak, sokszor az sem segít. :( Persze ez tök jó amikor a te csapatod mozog együtt, de sokszor nincs így és amikor téged vadásznak le ketten-hárman akkor esélyed sincs. Belefutottam egy olyan lobbyba is amikor 4 ninja samurai (orchi assassin) ellen kellett játszani és kínszenvedés volt. Együtt mozogtak és szépen lekaszaboltak minket, mert mi persze nem gyűltünk össze (én hiába verődtem valakihez, 2v4-ben sincs sok esély 4 assassin ellen) ---- de hogy ez ellen mit fognak tenni a fejlesztők??? hááát kíváncsi leszek.

Ezzel a képpel búcsúzom:
(aki erre izgul, tessék ez egy kimaxolt graf. kép... ugyan ALFA ez még, de látható a tűz effekt, egyedi páncél minta, a hud, stb)

Ja igen, a végére eléggé megtetszett a játék, most ott tartok, hogy elgondolkoztam a megvételén :D remélem bekerülök a bétába is (ha lesz de gondolom lesz) és akkor az majd segít jobban eldönteni (bízom benne hogy ott már több karakter is lesz!)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.