Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Van egy felesleges For Honor bétám. Akit érdekel küldjön nekem egy pü-t.

(#252) bajtokarpi válasza leviske (#248) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Ugyanez van nálam is.

battletag: bossi#2666

(#253) Lottheus


Lottheus
tag

Üdv
3 embert megtudok hívni bétára, akit érdekel uplay nevet kérek bejelölöm aztán invitolom

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#254) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali, egy ismerősnek szüksége volna egy beta inv re esetleg van valakinek fölöslegbe? Pcre

(#255) MikaVejneGI válasza leviske (#248) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Igen , nekem sem akar , holmi nem tud csatlakozni a ubifos szerverhez. Tegnap tudott , ma nem .

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#256) Lottheus


Lottheus
tag

Remélem működnek a meghívásaim elpasszoltam mind a hármat ha minden jól megy a játékban találkozunk

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#257) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nekem ez a bajom. Szerintetek mi lehet a probléma?

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#258) bajtokarpi válasza bajtokarpi (#257) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Na meg van a gond. Bitdefender okozta a galibát.

battletag: bossi#2666

(#259) D4v3 válasza Lottheus (#256) üzenetére


D4v3
őstag

Köszi, megjött. A szerverek egyelőre nem engednek be, de sikerült aktiválni :)

(#260) k-adi válasza D4v3 (#259) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jelenleg karbantartás van, 1 órája kidobott engem is. Elvileg lassan vége és mehet tovább a béta.

(#261) MikaVejneGI válasza bajtokarpi (#258) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Igen? Mit Kell csinálni , mert nekem is Bitdefender védi a gépet.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#262) FuRiONight válasza Lottheus (#256) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszi az invet!

Kár, hogy maga a játék elég 0 (főleg pc-n ez az irányitás egy vicc)

(#263) MikaVejneGI válasza MikaVejneGI (#261) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Megoldottam.
Hogy lehet a knight assasinak dobni a tört?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#264) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ha esetleg van még valakinek egy meghivoja, gondoljon ram:)

Elore is köszönöm:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#265) myckey válasza FuRiONight (#262) üzenetére


myckey
veterán

Köszönjük az észrevételt.
De ne akadj fenn ezen, számodra lesz millió másik játék, ahol pofon egyszerű az irányítás...... :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#266) Zedz válasza myckey (#265) üzenetére


Zedz
addikt

Sosem értettem, hogy miért nem hajlandóak emberek rááldozni egy kicsit és venni vagy egy XO1 vagy egy DS4, esetleg akármilyen más kontrollert. Én egy DS4-gyel tolom PC-n, totál jó. Csillagos ötös, ahogy mindenféle kínlódás nélkül ismeri fel, hogy most az egérhez vagy a kontrollerhez nyúltam.

(#267) myckey válasza Zedz (#266) üzenetére


myckey
veterán

Én egyelőre egér+bill. duóval játszom, de így is el lehet sajátítani.

Most karom majd az Xbox360 controllert megnézni. :K

Egyébként meg számítani lehetett rá, hogy jó pár embernek nem jön be a játék.
Mivel ez egyáltalán nem a tucat kategória..... :N

Szerencsére!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#268) ForRedGlory válasza myckey (#265) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig ez nem is egy nagy eresztés.

Csak a hülye nem veszi észre pl azt, hogy a játék fejlesztői elég sokat Dark Soulsoztak, csak az a gond, hogy abban van tartalom, ebben semmi.

Repetitív, ugyanazt csinálod ezredszer is. Ez van, el kell fogadni, ha másoknak nem tetszik, mert tartalmas játékot szeretne majd a pénzéért kapni. Erre jó volt a beta, mert jó eséllyel én sem veszem meg, mert egyszerűen semmi érdemleges nincs benne. Kicsit olyan, mint a Steep, de még abban is ezerszer több tartalom van.

Az Ubisoft nem túl jó úton jár, majd a második részek jobbak lesznek, mert azért IP-t kiadni nem olyan egyszerű, nincs tapasztalat, visszajelzés, hogy mit kellett volna csinálni, javítani. Remélem a Wildlands jobb lesz,

[ Szerkesztve ]

(#269) TazLeacher válasza ForRedGlory (#268) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most őszintén, mire számítottál?

Alapvetően egy MOBA szerű rendszer van lemásolva. Egy MOBA-ban mennyivel másabb bármelyik harc ugyan azon a pályán? Arról lehet vitatkozni, hogy ez kinek jön be, de komolyan nem értem, hogy mire számított, aki másra számított. Egy Battlefield 1 meccs ugyan azon a pályán 125. alkalommal milyen újdonságot tud adni?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#270) myckey válasza ForRedGlory (#268) üzenetére


myckey
veterán

Ki mondta, hogy nincs elfogadva? :U

De te sem érted a lényegét. :N

Milyen tartalom?

Egy "verekedős" játékban mit csinálsz?
Az mennyire repetitív?

Na ez dettó az, csak itt más a harc, mert nem kézzel lábbal püfölitek egymást...

Az a gond, hogy teljesen mást akartok bele látni, mint ami....

Egy játékot sem lehet találni, ami ennyire részletgazdag lenne a mechanika terén, mint ez.
Ebben a stílusban.

Hagyjátok már a Dark Soulst , meg Ryse-ot meg mit tudom én még miket...köze nincs ahhoz a játéknak.
Meg azoknak sem ehhez. :N

(#271) jer1cho

Egy az egyben arról van szó, amit írtam.

Csak itt máshogy püfölitek egymást.

Na de ez a része viszont remekül van kitalálva...

A változatos karakterek, támadások, kombinációk, mozgások, harci eszköz és felszerelés módosíthatósága, majd ahogy az kihatással van a játék menetre....

Van benne pár játék lehetőség, de a lényeg, az maga a harc.Erről szól, only.

Nem kell ebben semmi mást keresni.

Egyébként meg ugye ez még Beta, változhat is.....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#271) TazLeacher válasza myckey (#270) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg...ez jobb példa. Ez kb. olyan, mintha a Mortal Kombat-on számon lenne kérve, hogy semmi mást nem csinálsz, csak püfölöd a másikat... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#272) ForRedGlory válasza TazLeacher (#271) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, Mortal Kombat?

Jól beletaláltál, de nézz már bele kérlek az MB-ba. Van sztori mód, illetve egy raklap karakter egymástól teljesen eltérő kombókkal, kivégzésekkel, kinézettel. Pont a Mortal Kombat a példája, hogy verekedős játékba is lehet tartalmat pakolni, csak akarat kell.

Ebben nincs sztori és van 3 kaszt. Hasonlíthasd csak az almát, körtével. Az egyetlen közös pont az, hogy verekedni kell benne.

Én nem azért hasonlítottam a Dark Soulsra, mert ahhoz hasonlít, hanem csak azért, mert HASONLÓ harcrendszer mellett lehet letenni több tucat játékórás egyszemélyes módot is. Látom a lényeget megfogtad te is...

(#270) myckey: mondjuk a 265-.ös kommented eléggé degradáló volt. Nem azt írta kolléga, hogy neki a faék egyszerűségű irányítás kell, mert azt várja el. A saját mércéje szerint ez az irányítás nem jó, te meg olyan hülyeséget írtál neki, hogy az már fáj.

[ Szerkesztve ]

(#273) myckey válasza ForRedGlory (#272) üzenetére


myckey
veterán

Nem kell ebbe egyszemélyes mód, több tucat órával.

Látom, még mindig nem fogtad fel, de a leszólás az megy. :K :C

Na de mindegy, te is találsz majd másik játékot.

Oke.

Szia , viszlát! :DD

Veled is gyarapodtunk, ha már személyeskedünk...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#274) ForRedGlory válasza myckey (#273) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Objektíven leírtam, hogy a For Honor a Mortal Kombattól (mert hogy ahhoz hasonlítottátok) olyan messze van tartalmilag, mint Makó Jeruzsálemtől. Innentől ha nem megy az értő olvasás az már nem az én hibám. Téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#275) Zedz válasza ForRedGlory (#272) üzenetére


Zedz
addikt

Az a baj, látszik csak kötekedni jöttél ide és fikázni. Nincs azzal gond ha valakinek nem tetszik, de ez még mindig closed béta. A végleges megjelenésben lesz story mód, több karakter, és mint az R6 Siegeben, új content, mapok és hősök.

myckey kolléga írta le a legjobban: Az a gond, hogy teljesen mást akartok bele látni, mint ami.... :)

(#276) myckey válasza Zedz (#275) üzenetére


myckey
veterán

Mivel ez egy réteg játék, eléggé megosztó is, mivel nem az a tipikus mint a többi ....sőt, nem is igazán van ilyenből hasonló, így mindig is lesznek olyanok, akik megpróbálja eladni az igazukat, aztán ha bele kötnek nem tetszik nekik.

Majd neki kezdenek puffogni. :D

Ez is a fórumozás része, sajnos vagy nem sajnos. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#277) TazLeacher válasza ForRedGlory (#274) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a a baj, hogy nem érted, hogy nem a For Honort hasonlítjuk X játékhoz, hanem hogy olyan dolgokat szeretnél a játékba, amikről sosem volt szó. Nem azt mondtam, hogy olyan a játék, mint a Mortal Kombat, hanem ezzel próbáltam rávilágítani arra, hogy bizonyos játékstílusok, játékmodók szemére vetni, hogy repetatív elég nagy "kötekedési hajlamra" vall. Erre írtam, hogy tipikusan olyan, mintha azt mondanád, hogy sz@r a MK, mert csak verekedni kell. A FIFA is mekkora baromság már, minden meccsen ugyan azt kell csinálni, berúgni a labdát a kapuba. Mekkora hülyeség már...Az első perctől látszott, hogy miről szól ez a játék. Ez valakinek vagy bejön, vagy nem. Ahogy én pl. 10 percet sem tudok eltölteni egy Battlefield-el vagy egy CoD-al.

A Single kampányt meg egyszerűen úgy kell felfogni ebben a játékban, mint egy tutorialt. Egy emberről nem hallottam még, akit bármilyen szinten is érdekelne, vagy ezért venné a játékot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#278) Zedz válasza TazLeacher (#277) üzenetére


Zedz
addikt

A single kampányban elvileg lesz rendes sztori meg boss fightok meg hasonló. Kíváncsi leszek arra is. :K

(#279) TazLeacher válasza Zedz (#278) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én nézem róla videót. Én tényleg úgy gondolom, hogy ez arra lesz jó, hogy egy karaktert kitanulj rendesen. De legyen jó, az mindenkinek jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#280) k-adi válasza ForRedGlory (#272) üzenetére


k-adi
nagyúr

Te tényleg fullba nyomod a kretént ForRedGlory :C

(#281) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

(#282) TazLeacher válasza bishoplogan (#281) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

For Honor Hungary
For Honor Hungary PS4

Mindkettő működő csoport már. Szerintem fölösleges egy újabb.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#283) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Amikor elindítanám a For Honort a feladatkezelőbe megjelenik de meg nem nyílik a játék és egyszer csak eltűnik a feladatkezelőből. Bitdefender nincs a gépen illetve C-re és D-re is telepítettem és egyiken sem ment. Mit tehetek, mi lehet a probléma.
Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#284) bajtokarpi válasza Pcgamers (#283) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia.

Próbáld meg a víruskeresődet kikapcsolni egy indítás erejéig. Valami tuti, hogy blokkolja, és nem engedi elindulni. Vagy amire tippelnék még vga driver, directx, vcredist frissítése.

battletag: bossi#2666

(#285) Pcgamers válasza bajtokarpi (#284) üzenetére


Pcgamers
tag

Vcredist frissítés kívűl mindent próbáltam és megcsináltam.De azért megpróbálom.

(#286) G4ga


G4ga
őstag

Szisztok!

Sikeresen kaptam lehetőséget a Pc-s Beta-ra.
Bevallom öszintén fogalmam sem volt mi ez a játék, kaptam emait Ubi-éktól lehet jelentkezni a Beta-ra, pobáljuk meg! ( ugyse vállogatnak be... - hát nem jött össze, kaptam lehetöséget )

Gondolom nem tévedek nagyot, ez konzolokon volt elöször?!
Elég konzolos a játék.
Lehet én vagyok a totál analfa béta, de egér valahogy sehogysem sikerült érvényesülnöm a meccsekben! :)
Kb olyan volt mintha én papirgalacsinnal dobálóztam volna míg az ellenfél ólom golyókkal lödözne :)

Amúgy az elképzelés szerintem nagyon jó. szép a játék nem tagadom.
Picit ilyen 3D Dota feelingje van!
mint mondtam egér nekem játszhatatlannak tünik - lehet gyakorolnám jó lenne. - Gondolom gamepaddal könnyebb
Úgyhogy holnap meglesem!

Hosszú távon nem hiszem, hogy lekötne... bár ahogy többen irták MK elé is bármikor leülünk :)
Az biztos hogy 60 eurót nem adnék érte!

(#287) myckey válasza G4ga (#286) üzenetére


myckey
veterán

Nem-nem, ez nem átirat.

Most Februárban jön minden platformra. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#288) bozont válasza myckey (#287) üzenetére


bozont
veterán

Nem, de azt lesem tagadhatná, hogy az irányítás konzolra lett szabva.

(#289) k-adi válasza bozont (#288) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az biztos!

(#290) lofagi


lofagi
addikt

Valahogy nem tudom eldönteni,hogy kell-e ez a játék nekem vagy sem. ( A logikus gondolkodás ezeután a mondatután a nem! :D )

El-el kezdek vele játszani, de 1-2 3-4 meccs után ráunok. Viszont egy órávan később vagy munka után megint elkap,hogy játszak vele. Tetszene a játék egyébként, de ez a kombó beviteles megoldás elkeserít, mikor nyilván olyanok ellen kell küzdenem akik jobb reflexxel vagy épp jóval több idővel rendelkeznek,hogy elsajátítsanak 1-1 karaktert.

Munka melett és túl a XXX-en már nem biztos,hogy ez az én játékom. Botok ellen meg nem szívesen játszom, az nem olyan, de nyilván nyerni is szeretnék, ha már egyszer játszom. :D

Nem tudom igazából. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#291) k-adi válasza lofagi (#290) üzenetére


k-adi
nagyúr

1-1 meccsre jó, hosszútávra nem.... olyan ez, mint a FIFA, ott is lejátszol pár meccset, aztán mész a dolgodra tovább........

Viszont miután eltelik a megjelenéstől pár hónap és betanulja mindenki a megfelelő kombókat a karakterekhez... na onnantól lesz anyám ne mulass :DDD

[ Szerkesztve ]

(#292) Zedz válasza lofagi (#290) üzenetére


Zedz
addikt

Én sem tudom még eldönteni, de már most látszik, hogy ez is olyan játék lesz, ahol vagy van premade csapatod, vagy a hajad fogod tépni ha komolyabban szeretnéd űzni. :DDD

(#293) myckey válasza lofagi (#290) üzenetére


myckey
veterán

Nem kell ezt szerintem addig túlzottan komolyan venni, vagyis bele gabalyodni, míg nem sajátítottál el 1-2 karaktert, nem éreztél rá az irányításra.....szépen fejlődni kell, "pimpelni" a saját stílusodra a fegyvereket, felszerelést.

Aztán ha esetleg jobban bele melegedett az ember, elért egy szintet, utána lehet neki veselkedni az extrémebb kihívásoknak, céloknak.

Addig jó változatosságnak, mivel nem igen akad ilyen jellegű játék.

Ahogy írták előttem, hasonló mint egy FiFA vagy egy akármilyen verekedős game.
Bemegy az ember, lerendez pár menetet,meccset, aztán leteszi.

#292) Zedz

Na ja!
De ha sikerülne egy jó csapatot össze tákolni a hetek vagy hónapok alatt, akkor az igen nagy feeling lenne. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#294) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Üdv! Tudna valaki küldeni invet? Alpha teszthez boxon volt szerencsém, és nem enged más platformra a uplay... igy csináltam egy új accot. Szeretném kipróbálni hogy fut a gépen, aztán irgalmatlanul előrendelni, ha minden frankó :D

[ Szerkesztve ]

(#295) Dendytv


Dendytv
senior tag

Mi a tegnap 10-órán keresztül toltuk :DD mikor már a 7-óra után a csapat fele kiléppet s ketten maradtunk elmentünk karaktereket kifelé tanulni ! A maradék 3-órában ! Én egy Kensei-t tanulok kifelé... S egy valamire biztosan rájöttünk, hogy ez így mind szép és jó de nincs benne megfelelő kontent ! :( S úgy döntöttünk, hogy nem-nem vesszük meg a megjelenésnél ! Vàrunk vele, hogy valjon mennyi újdonsàgot tesznek bele ! Amúgy valami nagyon OP-szinten jók benne a mozgàsok s a karakter kidolgozàsok ! A kívégzések meg :Y WOOOOW vannak benne olyanok, hogy nem lehet vele betelni ! Egy Viking mozdulataiban amenyi élet van s potencia hogy az már lenyügöző. (Én mint Viking megszálott ha el lehetne nevezni a karaktereket tutti, hogy Ragnar-nak hívnám !) Röviden,eddig nagyon-nagyon jó de hosszú távon sajnos egy idő után meg lehet unni, de ma délutántól ismét bele vetjük magunkat s holnap melóban kelesz egy liter koffein :DD :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#296) Zolibacsi88 válasza Zolibacsi88 (#294) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Hopesz, azt nem irtam Uplayes felhasználóm: B00RN ( 2 db nulla )

(#297) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Ezt írja ki a game starter: ERROR inject_impl.cpp (130) Getting thread context failed. System error code is 5
Mit tegyek szerintetek?

(#298) ScomComputer válasza Pcgamers (#297) üzenetére


ScomComputer
veterán

Milyen géped van...ilyen hiba az RS-Siegenél is előfordult,ha nem volt megfelelő hardver.... ;)
Írd be a hibát a googleba és keress rá,hátha ad ki valamit... :R

[ Szerkesztve ]

(#299) Pcgamers válasza ScomComputer (#298) üzenetére


Pcgamers
tag

I3-6100 Gtx 750 TI és 4gb DDR3-as ram. Azért még keresgetek utána.

(#300) G4ga válasza bozont (#288) üzenetére


G4ga
őstag

Úgy-Úgy.
Xbox joy-al lényegesebb volt jatszani! igy már élveztem is, söt sokkal sikeresebb is voltam

Mindent összevetve gyönyörü a játék. ahogy lentem irták, a karakterek, a mozgások látvány nagyon fasza.
Ugyan akkor nem gondolom, hogy hosszu távon ez letudna kötni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.