Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) peterson79


peterson79
őstag

megpöcköltem mindenkit a listáról, előre is köszi a visszaigazolásokat.

így majd többször ad be magyar ellenfeleket amúgy?

mert eddig mindig átváltott global keresésre, meg persze minden skill stb. valahogy nem működik még ez a kereső úgy látom :)

(#952) lofagi válasza xPraetoriaNx (#949) üzenetére


lofagi
addikt

Azért azt ne felejtsük el, hogy az a 4. featje volt és az ugye mindenkinél a legerősebb. Előtte még azért beléd küldte a kis dárdát is, hogy biztos ami biztos legyen. A warden meteorja is lealáz valakit ha fullhpn van. Mondjuk azt egyszerűbb kikerülni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#953) peterson79 válasza xPraetoriaNx (#949) üzenetére


peterson79
őstag

:Y

erre nem sok mindent lehet mondani...

(#954) Nistano válasza peterson79 (#953) üzenetére


Nistano
csendes tag

RaGi91, ha nem gond, dióhéjban leírnád amit linkeltél? Season 1 DLC leak. Melóban vagyok, 4-ig haza se érek, de sajnos minden "game" címkés oldal blokkolva van az irodában! :(

(#955) RaGi91 válasza Nistano (#954) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem maradsz le semmiről igazából. Lesz egy Ninja és egy Centurion. A ninja a szamurájokhoz, a centurion pedig a knight-okhoz fog tartozni. Még nem tudjuk milyen típusúak lesznek. Csak 1-1 kép.

(#956) xPraetoriaNx válasza lofagi (#952) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Barátom ezt kissé benézted, a dárda a 2., robinhood meg a 3. traitje az Orochinak :P (Ha figyelmesen megnézed a "videót", a 4. traitje meg se volt neki még) És autoaimos is ráadásul, szóval catapultból meg ilyenekből ki tudsz szaladni, ebből nem.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#957) peterson79


peterson79
őstag

Jó reggelt mindenkinek,

Tegnap nyomtam pár órát megint ezt a csodát és hát azt kell mondjam teljesen más képét mutatta, mint hétvégén. Ez nem tudom mitől van, talán attól, hogy már a kezemben van néhány dolog vagy éppen hétfő volt és a pro-k elmentek szabira, ki tudja, de nagyon jó kis meccseket mentem. Élvezet volt többnyire. Persze akadt pár érdekes momentum, meg megszívattak párszor a "lelöklek a mélybe te kis pondró" effektussal, de ez csak hab a tortán, igazából az Én bénázásomnak köszönhettem, mert mentem előre, mint egy ökör :)

Volt pár olyan párbajom, hogy az elején alig tudtam mit csinálni, főleg a védekezésre figyeltem, le is ment az életem 3/4-e, aztán begurultam és elkezdtem csapkodni az ellent, na, de úgy, hogy meg is öltem...csak pislogtam, hogy ezt meg hogy csináltam :)

kipróbáltam a lovagok heavy-jét, hát az valami brutál fickó. lassabb jóval, mint az Orochi, de kárpótolja a hatalmas ütés és többnyire be lehet őket vinni.

szóval alakul ez, alakul :)

(#958) atainprison válasza xPraetoriaNx (#956) üzenetére


atainprison
senior tag

Nekem ezeket a lockos feateket sikerült már párszor kidodgeolnom (illetve kirollolni). Nem egyszerű, de ha készülsz rá, akkor ki lehet védeni. Ettől függetlenül szerintem se kéne ilyeneknek lennie a játékban, mert ezek simán eldönthetik a meccset mondjuk egy 2-2 állásnál.

(#959) lofagi válasza xPraetoriaNx (#956) üzenetére


lofagi
addikt

Valóban akkor bizony nem tudom.

(#958)atainprison nekem csak azzal van bajom,h full hpról nyirnak ki simán és ezzel akár kezdhetnek egy kört , na az idegesítő tud lenni. Ebben az esetben emberünk csak el akarta lopni a killt a többitől. Ami sikerült is. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#960) lofagi


lofagi
addikt

Az egy dolog,hogy vannak featek a játékban amik erősek, de az,hogy ez a dagadt g*** egy törésből megől csak mert low hpja van és én full hpn és pajzsal vagyok és meghalok ez azért vicc...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#961) RaGi91 válasza lofagi (#960) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát igen. Ráadásul ha sikerül neki a guardbreak és a falnak tud lökni, akkor a shoulder grab free. Ha a földre kerülsz stam nélkül, akkor pedig az overhead unblockable. :)

(#962) lofagi


lofagi
addikt

Most már nem lehet látni,hogy hányan vannak online a játékban. Eddig az benne volt. Ennyire drasztikusan csökkent a létszám?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#963) lofagi


lofagi
addikt

A pénzt osztogatását nem kapkodja el a program. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#964) k-adi válasza lofagi (#962) üzenetére


k-adi
nagyúr

Adok neki fél évet és a játékosszám a negyedére csökken. :K sajna ez ilyen.. kétszer nem hiszem hogy megtörténik az r6 siege-effektus :))

(#965) lofagi válasza k-adi (#964) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy valahogy azt érzem,hogy egy kicsit az ubi maga alatt is vágta a fát. 1 hónap elteltével kiadnak egy másik nagy szabású játékot? Nem értem ezt az üzletpolitikát vagy úgy voltak vele, hogy vegyek egyék aztán mi lépünk. Nem tudom.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#966) lofagi


lofagi
addikt

Ma live update. Ha esetleg valaki lemaradt volna róla. :] Kisebb foldozások, valamint egy-két pipere cucc. :]

Bővebben erről, itt lehet hallani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#967) Plafoon


Plafoon
tag

Nekem a tegnapelőttt volt a legrosszabb, 2 óra alatt csak 2 játékot tudtam befejezni, az összes többi főleg az elején kidobott. Azóta nem is játszottam, teljesen elveszi a kedvem a sok disconnect. Még 2008-ban a League of legends alfájában is 10 játékből 1-et nem lehetett végigjátszani, itt meg 10 játékból 1-et lehet végigtolni.

(#968) RaGi91 válasza Plafoon (#967) üzenetére


RaGi91
senior tag

Játtsz 1v1-et, 2v2-t. Mindet végig lehet. A 4v4 amúgy is fostalicska ;]

(#969) xPraetoriaNx válasza lofagi (#965) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

"Okos ember más hibájából tanul", tartja a mondás, Ubiról köztudott hogy gyökér... EA is hogy beszopatta magát a Titanfall 2 - Battlefield 1 kb egyszerre történő kiadásával, levonhatták volna a tanulságot.

De amúgy minden játéknál várható a játékosbázis esése, főleg egy ilyen For Honornál. A noliferek azért hagyják abba, mert 3. napon már 108-as gearscore-ban rohangáltak, és ráuntak arra, hogy 2 ütésből ölik a "hétköznapi játékost".. Meg hát sírnak hogy "dőő nincs content a játékban". A nagyon casual meg azért hagyja abba, mert neki az a kényszerképzete, hogy lévén ő is ugyanannyit fizet a játékért mint a nolifer, így neki is ugyanaz az élmény járna, ergó amikor szembejön vele a nolifer, és HPvesztés nélkül nyírja ki, hisztirohamot kap a szoba közepén.

There is no war. Only the harvest.

(#970) peterson79 válasza xPraetoriaNx (#969) üzenetére


peterson79
őstag

hehe, ezt jól összefoglaltad :)

(#971) peterson79 válasza Plafoon (#967) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem nincsenek ilyen problémáim, van, hogy refreshel játék közben, de eddig még egyszer sem dobott ki...amikor megvettem március elején akkor még igen..de azóta nem volt ilyen szerencsére.

Lehet Nálad van valami net gebasz nem?

[ Szerkesztve ]

(#972) xPraetoriaNx válasza peterson79 (#970) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

A szomorú az, hogy ez nem poén... World of Warcraft is akkor kezdett el egyre inkább Casualcraft lenni, amikor az első kiegészítőben a "napi MAX 1-2 órát tudok csak játszani" kategóriás gémerek pont az "ugyanannyit fizetek, ugyanaz az élmény járna nekem!" érveléssel (már amennyire ezt lehet annak csúfolni) telesírták a fórumokat, és Blizzard kiegről kiegre jobban beadja a derekát...

Aztán ahogy egyre "polkorrektebb" a világ ez egyre jobban megfigyelhető minden játékban. Klasszikus példa, amikor kispista összesen 2-3 órányi játékidővel walloftext postot ír arról, hogy a kedvenc fegyverét / karakterét / járgányát hogy kéne szarrá buffolni, és / vagy hogy kéne azt nerfelni, aki megölte őt tegnap kétszer... És komolyan is gondolja, ha meg leállsz vele vitatkozni akkor lemegy kutyába és rage lesz belőle. Merthogy ez neki "járna". :(

There is no war. Only the harvest.

(#973) k-adi válasza lofagi (#965) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Wildlands nem feltétlen konkurencia a For Honornak.
Aki szeret kommandozni nem feltétlen van oda a kardozásért - és fordítva.

A nagyobb cumi a TF2 vs. BF1 vs. Cod hármas inkább.

(#974) malystryx válasza peterson79 (#971) üzenetére


malystryx
senior tag

Engem se dobál ki, 2-3 játékonként csinál egy kis szinkronizálást, de tény és való, hogy azért ez probléma sztem, másokat pedig azonnal kidobál, akinek gondolom gyengébb a net kapcsolat.

Más. Én már kezdem feladni ezt a védekezős dolgot.. Már többször leírtam, hogy a conqueror-al nem tudok mit kezdeni, a sima ütéseit nem tudom levédeni, legutóbb a berserker csinálta meg ezt a jobb-bal-jobb sorozatot, aztán a story módban (hard) is a szamuráj küldi 2-ik pályáján az egyik daimyo.. Nemhogy a parry, de a sima védés sem megy, pedig majd kitöröm azt a szájbatekert stick-et, de akkor sem megy. Én már feladtam, nem keresek logikát benne. Ráadásul olyan gyorsan ütik, hogy esélytelennek tartom védeni. Biztos én hibázok, de már nem izgat.. Legyenek boldogok vele.

(#975) RaGi91 válasza malystryx (#974) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát nem könnyű a játék, de nem is azért szeret-em/jük.

(#976) xPraetoriaNx válasza malystryx (#974) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ezt most hogy kell érteni? "Abbahagyom a játékot", vagy "leszarom ha béna vagyok, mostmár így marad, próbálom a lehetőségekhez mérten élvezni így is"?

There is no war. Only the harvest.

(#977) peterson79 válasza malystryx (#974) üzenetére


peterson79
őstag

Jah, valami ilyesmi. Van amit le kell nyelni, de szerintem sok olyan is van ami gyakorlással majd menni fog. Az ütemet is érezni kell csak hát abba meg beleszól a net is, talán. ha van egy kis késés azaz lagg, akkor már nem úgy adja. Tapasztalni ilyet nem tapasztalok, láthatóan nem szaggat a játék, de hát ki tudja.

(#978) atainprison válasza malystryx (#974) üzenetére


atainprison
senior tag

Egy ideig nekem sem úgy ment a block ahogy szerettem volna, ezért azt találtam ki, hogy csináltam egy custom matchet, ahol beállítottam, hogy az ütések ne sebezzenek, maxra állítottam egy kör idejét és betettem egy nagyon gyors lvl 3-as bot hőst(Valkyre, PK, Orochi és Berserker tökéletes erre) ellenem és csak a blockra és parryre koncentráltam. Ezt csináltam kb. 20 percig és nagyon sokat segített.
Ja és azt nem szabad elfelejteni, hogy vannak olyan szituációk, amikor nem lehet kivédeni az ütést (pl.: GB vagy falnaklökés után).
Plusz az assassain hősök védelme nem olyan mint a többieké, szóval náluk időzítani kell a blockot egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#979) malystryx válasza atainprison (#978) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, azt én is tudom, hogy GB után be kell nyelni az ütést, de ezeket nem abból kapom. Azt is tudom, hogy az assassin-ok védelme egy kicsit lassabb, de kensei-vel jónak kéne lenni. Mindenesetre a mai napon meg fogom próbálni ezt a custom lehetőséget, nem is tudtam hogy ennyire testre szabható. Köszi :)

@xPraetoriaNx: Szó sincs róla hogy abbahagyjam, és nem is nyugszom bele, de egyelőre ami történik, nehezen dolgozom fel. :)

@peterson79: Elképzelhető hogy némi lagg is van, pl. ha videót nézek, az sokszor megakad, pedig 90 megás netem van, meg mostanában sokat szakadozik, de a játékban nem látni annyira. Lehet századokon múlik..

(#980) peterson79 válasza malystryx (#979) üzenetére


peterson79
őstag

a sávszél nem számít, csak a ping, meg az hogy ha szakad. az azért nem túl jó. nem a szakterületem, de ha ilyen pillanatnyi refresh van, mint amit a játék produkál adódhat abból, hogy éppen elvesztette a jelet, de persze később újra tud csatlakozni, mivel automata, na de Téged meg már kibaszott a játék időtúllépés miatt....

(#981) peterson79 válasza atainprison (#978) üzenetére


peterson79
őstag

Kösz a tippet, ez nekem is kiment a fejemből, mármint a custom match. amint meglesz a kontroller megyek gyakorolni :)

(#982) malystryx válasza peterson79 (#980) üzenetére


malystryx
senior tag

Óó, jó hogy mondod a ping-et, van forgalom szabályozó kis progim, azon elfelejtettem bekapcsolni a ping javítást, az jó szokott lenni, lehet segít. :)

[ Szerkesztve ]

(#983) peterson79 válasza malystryx (#982) üzenetére


peterson79
őstag

az mennyire hasznos? mi a neve amúgy?

Kipróbálnám, mert Nálam is vannak mostanában gondok, érdekes lassulások youtube-on, meg egyéb oldalbetöltések néha értelmetlenül sokat cash-elnek. lehet fejlesztik a hálót a környéken és nem bírja a másik központ a terhelést. ártani nem árthat.

[ Szerkesztve ]

(#984) lofagi válasza k-adi (#973) üzenetére


lofagi
addikt

Részben egyet értek, részben nem. Amit én látok akár csak az én barát listámon,hogy a játék megjelenésekor 10ből legalább 5-6an For Honorral játszottak. Aztán kijött a Wildland és a 10ből lett 3. De szerintem elég ha csak az nvidia promót megnézzük. Wildlands vagy For Honor. Azt értem én,hogy nem azonos a két kategória koránt sem. Viszont mégis úgy gondolom,hogy befolyásolja a játékos állományt, főleg a casual részt, amiről más is ejtett néhány szót már.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#985) malystryx válasza peterson79 (#983) üzenetére


malystryx
senior tag

A progi neve cFosSpeed, potom 1500-ért vettem anno alighanem, itt a weboldal, folyamatosan frissítik azóta: [katt]
Bocs, de közben főzni kellett :)

(#986) malystryx válasza lofagi (#984) üzenetére


malystryx
senior tag

Egy állandó játékosállomány úgyis fog maradni itt, ha kihúz egy karaktert, akkor fog egy másikat és azt is kihúzza mr. akárki (nolifer is lehet). A Wildland sem egy nagy durranás, jól néz ki, de egy bughalmaz, volt szerencsém... :) A Division is egy bukás lett az utolsó patch-el. Túlzottan egyik sem jó, bár ez magánvélemény, meg a fórumok is ezt beszélik.
A másik dolog, hogy jönnek új karakterek, meg új content-ek, azok akik megvették, úgyis visszajönnek, mert meg fogják nézni a karaktereket, kipróbálják mert nem fogják kibírni.
és a sötét oldala:
Meg ugye a már 'csakazértis' fikázom a játékot mert ez a divat c. előadás szereplői is részben befolyásolják a többi marhát aki csak elolvassa, hogy hú ez rossz akkor nem próbálom ki.. Elég csak meglesni a 2 magyar gamer újság oldalán a For Honor híreket. A többség azt sem tudja mi ez, de mivel valaki leszólja, akkor ő is azt teszi.

Én maradnék a játék mellett! :)

(#987) k-adi válasza lofagi (#984) üzenetére


k-adi
nagyúr

Lehet hogy a Wildlands most elszipkázza a playereket de idővel visszatérnek majd (leglaábbis akik végigtolják a ghost recont 1-2x és kész)...

A kérdés inkább az, hogy hosszútávon mennyi player marad meg.

(#988) lofagi válasza k-adi (#987) üzenetére


lofagi
addikt

Remélem amúgy,hogy sokaknak tetszik majd a játék hosszútávon is. Nekem konkrétan nagyon bejön. Rég volt már ilyen amivel ennyire szívesen játszottam volna. Ha tolják az új és új tartalmakat akkor nagyon elégedett leszek. Főleg, hogy ha lesz akár egy year 2. :D Meglátjuk. Sajnos azért le lehet szűrni 1-2 dolgot akár a fórum hozzászólásaiból is. Alig vagyunk még csak 1000 hozzászólásnál. Ennyire azért nem jó a játék,hogy nincs miről beszélni. :D

Amúgy mára ígértek valami javítást és fejdíszeket, sehol semmi egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#989) Plafoon válasza lofagi (#988) üzenetére


Plafoon
tag

én is játszanék ha hagyná, de 3 napja kapom az "an error has occurred" hibaüzenetet és kidob a főmenübe. Egy meccs sem megy végig. Az a szomorú hogy soha semmilyen multis játéknál nem voltak még dc problémáim, ezért nagyon lehangoló.

[ Szerkesztve ]

(#990) RaGi91 válasza Plafoon (#989) üzenetére


RaGi91
senior tag

Duel/Brawl sem, vagy csak a 4v4 rossz?

(#991) Plafoon válasza RaGi91 (#990) üzenetére


Plafoon
tag

Most mentem egy Duel/Brawl-t, 5 másodperc után kidobott a menübe.

(#992) malystryx válasza Plafoon (#989) üzenetére


malystryx
senior tag

Azt néha nekem is kiírja hetenként 1x.
Ha esetleg nem ismered, ezt nézd meg, hátha segít: [NAT probléma]
Bár lehet nem ilyen jellegű a gondod. Remélem segít. :)

(#993) Plafoon válasza malystryx (#992) üzenetére


Plafoon
tag

Sárga NAT-os vagyok. Bár 100 megás digi kábelnetem, nem tudom mi kel a zöld nathoz. Vírusírtót is kikapcsoltam, nem segített. Rootert is reseteltem, az sem segített.

(#994) malystryx


malystryx
senior tag

@RaGi91, elvileg Neked Kensei-d van. Mindjárt a kérdés..

Már egyre jobban megy, ma azért gyakoroltam, sikerült a nagy Warden-t duelben legyőzni, ügyes volt a srác és normális, először ő nyert 3-1-re aztán én 3-0-ra. Meg a Hard módban elvertem a 3 daimyo-t is. Kell nekem a szamuráj sisakdísz :)

2 kérdésem lenne, az egyik az, hogy ha parry-t csinálok, az ellenfél túl messzire megy a tehetetlenségében és nem tudok bevinni egy további guard break-et. Dash-eljek oda és akkor összejöhet? Vagy tudsz egy jobb megoldást? Tudom, attól függ mit akarok :) A heavy-t kivédik, az túl lassú, a light keveset sebez :)
A másik pedig, a nagy igyekezetemben csináltam egy olyan mozgást, amit eddig Orochi-nél láttam, hogy mindenképp a light ütést használtam, és ütés közben csinált egy 360-as fordulatot, és vízszintesen ütött. Ez guard módban volt. Azt hittem zone attack, de nem az :) Mi sikerült? Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#995) lofagi


lofagi
addikt

Na itt a hivatalos info, ma jön a patch.

[MAINTENANCE] - 10/03/2017 - PC Hotfix and Live Update 1
Hello glorious warriors, on Friday March 10th, we will update the game with a PC specific Hotfix and a Live Update for all platforms. We will perform a maintenance at 8:00 AM EST with an estimated downtime of 45 minutes.

V1.03 - Live Update 1 (All platforms):

All Heroes: Simultaneous Guard Break attempts will push back both players. Subsequent simultaneous Guard Break attempts will not connect.
Warlord: Full Block Stance was not intended to be a reactive tool to replace all other defense methods. The Full Block stance has been delayed from instantaneous activation to a 200ms delay after the input. This will also fix some replication bugs.
Valkyrie: Shield Tackle Full Block property was not intended to be a reactive tool to replace all other defense methods. The Shield Tackle Full Block property has been delayed from instantaneous on activation to a 200ms delay after the input. This will also fix some replication bugs.
Conqueror: To fix some replication bugs, the Heavy Attack Interrupt Block animation has been delayed from immediate to a 100ms delay after the input.
Kensei: Fixed a bug that caused Unblockable Top Heavy to cancel back into itself. This was never intended to work like that.
Shugoki: Fixed a bug on Charged Heavy Attack hitting twice and being un-parry able when releasing lock during the attack. This was never intended to work like that.

V1.03 - PC Hotfix 1 (PC only):
Players with Intel Integrated Graphics below the minimum specification can now proceed past the warning message rather than having the game exit to desktop.
As requested by the community, the Post-Match screen “QUIT TO DESKTOP” option has been removed.
A memory leak happening under specific circumstances with UPnP has been fixed.
Improved AFK detection.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#996) peterson79 válasza malystryx (#994) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem egy "sima" 3-as light combo-t vittél be, az úgy emlékszem, hogy a 3-adiknál fordulva üt.

itt egy link, hátha megvan gif-ben is.

http://forums.ubi.com/showthread.php/1491253-Hall-of-Heroes-Kensei-Guide

bocs, de nem tudom hogy lehet beágyazni ide.

[ Szerkesztve ]

(#997) peterson79


peterson79
őstag

Tegnap megkaptam a kontrollert. Atyaég mennyire más :)

Első 20 perc után fel akartam adni, annyira nem akart kézre állni. de aztán csak sikerült megszoknom és este már egész jó köröket mentem. Van pár dolog amit még nem értek, de lassan csak megtanulja az ember. azt nehéz megszokni, hogy az támadási irányt mindig nyomjam, van hogy azt még elfelejtem, így mindig ugyanoda akar ütni.

(#998) RaGi91 válasza peterson79 (#997) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én fordítva voltam. Próbáltam átszokni egér billentyűzetre, mert azon könnyebb a guardbreak, de nem nagyon sikerült. Aztán rájöttem, hogy átmappolom a kontrollert és azt szokom meg. Az már hamarabb ment, bár az elején csináltam fura dolgokat :DDD

(#999) malystryx válasza RaGi91 (#998) üzenetére


malystryx
senior tag

Melyik gombra tetted át a guard break-et?

(#1000) RaGi91 válasza malystryx (#999) üzenetére


RaGi91
senior tag

L1. A targetet beraktam toggle-re, azaz csak bekapcsolom L2-vel és így a bal mutatóujjam mindig az L1-en van és tudom nyomni egyből. Nem kell átraknom egy ujjam se. Eddig sokszor lekéstem mert a jobb hüvelykujjam ugye a jobb stick-en van és onnan kell X-et nyomni.

@(#1001) peterson79 PS4 Dual Shock kontrollert használok, DS4 windows progival. De ha jól tudom X360ce-vel is át lehet mappolni a többi kontrollert. A sima X360,ill. Xbox1 kontroller csak simán plung&play?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.