Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#553) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Jól látom, hogy PS4 -re eddig még nem vette meg senki, vagy jóval kevesebben mint PC -re?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#554) Tibtobi


Tibtobi
tag

Nem tűnt el pár hozzászólás? :D

(#555) Zedz válasza Tibtobi (#554) üzenetére


Zedz
addikt

De. Pedig otthonra tartogattam őket, erre elvették tőlem ezt a kis örömöm is! ;]

(#556) Tibtobi válasza Zedz (#555) üzenetére


Tibtobi
tag

Jaja, kezdett beindulni! :D

(#557) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hol tudom most megvenni legolcsóbban a játék PC-s kiadását? Előre is köszönöm.

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#558) Hunner válasza Pocok9b (#557) üzenetére


Hunner
senior tag

Ha belépsz és nem váltja át USD-re currency-t akkor GMG-n, ha igen akkor gamesplaneten

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#559) k-adi válasza Tibtobi (#556) üzenetére


k-adi
nagyúr

Vége a műsornak. :))

(#560) retroid


retroid
senior tag

Most nézem a 25 évemmel én vagyok itt a legfiatalabb :D

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#561) Hunner válasza retroid (#560) üzenetére


Hunner
senior tag

Öreg motorosok vagyunk már nem ma kezdtük :D (és épp ezért használunk már lassabb hősöket :DDD )

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#562) retroid válasza Pocok9b (#557) üzenetére


retroid
senior tag

Itt

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#563) retroid


retroid
senior tag

Valami VOIP lesz?!

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#564) Pocok9b válasza Hunner (#558) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

&retroid: Köszönöm szépen a válaszokat, hétvégén ha meglesz az új gépem bevásárolok, 2-en leszünk 1 barátommal, ts3-on fent leszünk. Hétvégén jövök a részletekkel, akinek lesz kedve csatlakozzon! :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#565) Hunner


Hunner
senior tag

Tehát hiába spammelem mióta megérkeztem a topikba a Discord invite linket...Szerintetek az mire jó? (pro tip: text és voice) Összefoglalóban is bennvan

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#566) Tibtobi válasza Hunner (#565) üzenetére


Tibtobi
tag

Én is a discord-ra szavazok. Ingyen van, mindenki számára elérhető(böngészőből, appból) és könnyű használni. Jövőhéten már jövök én is! :)

(#567) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Van itt bárki olyan aki, PS4 -re vette / veszi meg a játékot?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#568) Something_ válasza Ra's al Ghul (#567) üzenetére


Something_
őstag

En tolom pro-n a gold-ot :-)
Asszem 14es vagyok, 24es gear score-ral.

(#569) veterángeri válasza Ra's al Ghul (#567) üzenetére


veterángeri
tag

Miért ne lenne?
Minden nap toljuk.

(#570) Hunner válasza veterángeri (#569) üzenetére


Hunner
senior tag

Gondolom azért kérdi, mert üres a ps4-es játékoslista, és nem nagyon hallatjátok a hangotokat a topikban :F

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#571) TazLeacher válasza Hunner (#570) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt honnan vadásztad elő? Az összefoglalóban PC-s van...ránéztem, láttam, hogy PC-s, be is zártam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#572) Hunner válasza TazLeacher (#571) üzenetére


Hunner
senior tag

Excel sheet, van alul három füle :DD Ebből az egyik a ps4
(Nem volt nehéz rájönnöm, én hostolom :)) )

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#573) TazLeacher válasza Hunner (#572) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Basszus, pedig direkt megnéztem, hogy vannak-e fülek, de nem voltak...csak várni kell egy kicsit, amíg betölti...:

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#574) xPraetoriaNx válasza TazLeacher (#573) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Üdvözöllek a Google Spreadsheet világában. :D Én részben pont az ilyenek miatt használom csak végszükség esetében, és / vagy pisztlicsáré dolgokra. Volt már korábban problémám abból, hogy valami nem, vagy máshogy (adott esetben konkrétan szarul) jelent meg benne, szóval inkább hanyagolom.

There is no war. Only the harvest.

(#575) JoceeHunt válasza TazLeacher (#573) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Jéé, ott vagyok :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#576) lofagi


lofagi
addikt

Egyre úgy érzem,hogy csak át kell váltanom a kontrollerre. Egy szintig el lehet jutni egérrel, de tovább nem megy. Viszont annyira nem áll rá a kezem a kontrollerre, sok éves fps tapasztalat után,hogy szörnyű.

De például bizonyos kombókat egyszerűen nem vesz be az egér+bill. Peacekeeperrel a 3as stabot tök simán beviszem egy kontrollerrel, viszont egérrel 5ből talán 2x. Nem értem, pedig várom az animációt és a 3. általában nem megy be. S gondolom ez mindenre igaz emiatt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#577) xPraetoriaNx válasza lofagi (#576) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Lehet írtam már korábban, de ismerősök feedbackje alapján alapszinten jobb a kontroller, magasabb szinten viszont nem. Ha alap, extra triggerek (pl itt, ez egy Razer Sabertooth alja, alapvetően pont olyan mint egy standard X360 contoller, de az aljára lehet ilyen izéket rakni, amire át tudod bindelni az ABXY gombokat pl) nélküli darabbal próbálkozol, akkor folyamat le kell venned az ujjad a jobb karról, és az bizony "lehet a veszted" skillesebb ellenfél ellen.

There is no war. Only the harvest.

(#578) BeZol válasza xPraetoriaNx (#577) üzenetére


BeZol
őstag

Xbox One Elite Controller nem jó megoldás? Régebb óta agyalok egy ilyenen, mert pc-re is jó.

(#579) Ra's al Ghul válasza veterángeri (#569) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia,

csatlakozhatok :D?
Bár mióta kint van a játék még nem jászoztam vele, de closed bétával beleöltem pár órát.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#580) xPraetoriaNx válasza BeZol (#578) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

ENNYIRE nem vagyok benne a dologban, hogy típusra lebontva tudjam a dolgot, amit felhoztam példának azt is csak azért tettem, mert nekem ilyen van :D De ha az általad linkelt darab alján azok a nyúlványok szintén ilyen programozható gombok, akkor jó lehet az is, logikailag legalábbis. Szóval azért 40k-t egy "talán" lehet nem ér meg. :D :o

There is no war. Only the harvest.

(#581) ThorsHUN válasza xPraetoriaNx (#577) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Pont ezen agyaltam, hogy oke h pontosabb az egernel, de a spec mozdulatokat megis hogy a rakba lehet azzal megcsinalni? valamivel tartani is kell a kontrollert...

(#582) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Az igaz, hogy PC -n már vannak cheater -ek?
Mennyire lehet velük össze futni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#583) xPraetoriaNx válasza Ra's al Ghul (#582) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Melyik online kompetitív (utólag rájöttem, hogy coop only gammákban is láttam már cheatereket...) játékban nincsenek?

Annyira nagyon nem gyakoriak szerintem. Vagy ha igen, akkor mind az amúgy is OP karakerekkel tolja, szóval annyira nem nagy a difi. Majd akkor kezdek gyanakodni, ha Lawbringerből futok össze "egyedül elver mindenkit" verzióval. :D

There is no war. Only the harvest.

(#584) Hunner válasza ThorsHUN (#581) üzenetére


Hunner
senior tag

Azért megoldható, csak gyors hüvelykujj koordinációt kíván meg, Én simán tudom tolni a speciál hit A/X hold A/X + light/heavy dolgokat, annyi hogy kombó előtt kell irányt választani (de ez egérrel sem lenne másként), amúgyis mindig feinttel kezdek, és a kamu heavy attack után váltok egy irányt...miután elnyomta az ember akkor meg ujj levesz a gombról, és jobb kar. Abszolut nem érzem, amit itt írtok, hogy korlátozna. persze nem vagyok progamer :D

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#585) Tibtobi válasza xPraetoriaNx (#583) üzenetére


Tibtobi
tag

A játék animációi is korlátozzák a mindent verő/kivédő cheateket(nem tud olyan gyorsan állást váltani). Rásegítés lehet: auto guard-break counter, de egy jobb játékos is reflexszerűen fogja nyomni nemsoká.

(#586) veterángeri válasza Ra's al Ghul (#579) üzenetére


veterángeri
tag

Vegyél fel.

(#587) lofagi


lofagi
addikt

Az elkövetkezendőkben várható updateről némi:

Hey Warriors,

We are excited to see that our game is finally out there and that players are enjoying their time on the battlefield. Our team is also actively listening to the community and we would like to update you on a list of improvements that will be deployed in upcoming updates:

Bots Replacing Players in Duel / Brawl / Elimination Game Modes:
In response to player feedback from Beta, we will address your concerns regarding Bots with full health replacing leaving players. We will now replace the leaving player with a dead Bot in Duel, Brawl, and Elimination game modes. This will effectively make you win the current round if it was the only opponent left alive. For the rounds that follow, the Bot will stay in place of the player.

Conqueror and Berserker:
Currently if your opponent blocks a light attack from these two characters, they can combo into a free Guard Break. You will no longer be able to get a free guardbreak following a blocked light attack.

Peacekeeper:
We will address the bug where the second and third stabs from a guardbreak do not apply bleed.

Valkyrie:
Light Attacks: reduced recovery time
Light Chains: reduced time between attacks
Pouncing Thrust & Hunter’s Strike: Increased damage and link options after those moves
Shield Crush: add link to Light Attack chains
Hunter’s Rush: reduced recovery time

Guardbreak Counter (All Heroes):
Currently you can’t counter a guardbreak during a guardbreak attempt. This will be returned to the previous behavior seen in the Beta.

Please keep your eyes on our forums and follow us on Twitter for more information regarding future gameplay updates.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#588) Hunner válasza lofagi (#587) üzenetére


Hunner
senior tag

Jó látni, hogy a devek foglalkoznak a player feedbackkel. Eddig szimpi :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#589) xPraetoriaNx válasza lofagi (#587) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Ezaz! Buffoljuk Fixeljük az amúgy se OP Peacekeepert, és buffoljuk a Valkyrie-t! Lawbringer meg továbbra is kb használhatatlan, de hozzá se nyúlunk.

Inkább nem írom le azt a mondatot ami átvillant az agyamon végigolvasván amit beidéztél, mert lehet kibanolnának a fórumról.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#590) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#589) üzenetére


RaGi91
senior tag

Wat. Lawbringer rendben van. Valkyrie fostajiga, semmi sebzése nincs és lassú is. Peacekeeper pedig bugos volt, emiatt tényleg nem kéne sírni. Tier1 hős az tuti, de nem hinném, hogy OP. Az egyetlen op hős jelenleg szerintem a Shugoki (a szájbatekert futkározós 50-50 miatt és a lowhp 1shot heal miatt).

Ne is írd le a mondatod, mert valszeg butaság.

PS.: Én 1v1/2v2 duel alapján beszékek. A 4v4 úgyis mash/gangbang parádé.

[ Szerkesztve ]

(#591) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#590) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

"Lawbringer rendben van", ok :'D

- Gyorsan ütő karakterrel light attack spammel ki lehet végezni ha minden ütést más irányból nyomatsz, mert nem tud olyan gyorsan guardot váltani (miközben elvileg counter attacker)
- Staminája röhejesen gyorsan elfog, még ha "arra cuccolsz" akkor is.
- A top light attackját leszámítva mindent olyan lassan csinál, hogy egy csimpánz ki tudja védeni.
- Ahhoz képest, hogy egy 2,5 méteres poleaxe-al kapálózik, semmi range-e sincs, pedig fegyverhosszt nézve kb a Nobushit oda kéne vernie.
- Emellé sebzése se nagyon van.
- Nincsen garantált hit ütése parry után, miközben a karakterek többségének van (hangsúlyozom ismét, hogy elvileg counter attacker besorolása van.)

Meg még van egy "pár" gyengesége amit most nem akarok végiggépelni, nézzél fel Ubi fórum Knight szekciójára, sok, több oldalas Lawbringer related topic van, elég sokan igen jól összefoglalják, hogy jelenleg kb a leggyengébb karakter, és miért.

Értelemszerűen nem azt mondom, hogy "omg nem lehet senkit és semmit megölni", de amikor full release-ben nagy lelkesen elkezdtem vele játszani (imádtam abban a bétában amiben benne volt, aprítottam is vele rendesen), leginkább a "mi ez a fos?!" jutott eszembe róla. Elvergődtem magam P1-10envalameddig, gondoltam felnézek már fórumra hogy én vagyok-e a retardált vagy mi. Erre mit látok? Knight szekció két féle topiccal van tele, melyből egyik a fentebb említett "emberek kifejtik miért fos a Lawbringer". (Másik meg hogy a Peacekeeperek sírnak amiért "bugos a szúrkálás" és már nem tudnak annyi bleedet rádnyomni, hogy 20% HPról megöljön.)

Példa... Nem mai kép (asszem szerdán este lőttem), tehát ha most felmész nem pont ezt fogod látni, de azért úgy éreztem ezt meg kell örökítenem, tényleg nagyon jól leírja a dolgot. Azóta csak több ilyen topic van, meg a képen lévőek "híztak" értelemszerűen. :)

"Visszamentem" (open bétában vele toltam) Warlordozni, ég és föld a difi, pedig a Warlord se OP.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#592) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#591) üzenetére


RaGi91
senior tag

A stance váltása tényleg lassú, de az túlzás, hogy a leggyengébb. Rossz matchup ellen persze, hogy meggyűlik a bajod, de mindenkinek van. Láttam nagyon jól feintelő lawbringereket, akik vadul eltűntetik a staminádat, hacsak nem kerülsz ki mindent. Elég sok fajta unblockable cucca van, amit ha valaki nem ismer, akkor nehéz reagálni rá. Minden blockból tudsz chainelni, ami nem rossz mixup. Szerintem nem olyan rossz az, mint ahogy azt sokan állítják (kb 2 nap után lol, mindenki egyből PRO).

Saját vélemény minden!!!!!! Szerintem elég magas a skillcap ebben a játékban ahhoz, hogy 2 nap után ne lehessen eldönteni azt, hogy mi OP és mi ganaj, főleg, hogy egy karakter erősségeit, stílusát úgy tudod kitapasztalni, ha játszol vele. De mire elsajátítasz egyet és rájössz az apróbb dolgokra, kialakul, hogy milyen stílusban is kéne játszani, az nem 1 nap.

Azt meg megint ne várjuk el, hogy egy 30+kg-os páncélt viselő lovag úgy hadonásszon, mint egy textilruhában lévő dárdás. (Hiába játék, de azért valamilyen minimális szinten a valóság látszatát próbálják tartani).

[ Szerkesztve ]

(#593) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#592) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Nem kell ahhoz 2000 órát belerakni egy karakterbe hogy érezd, fényévekkel szarabb, mint anno volt. Stamina konkrétan olyan szinten szar, hogy ha a "hasbaszúrlak és eltollak" támadását parryzik, élből exhaustion-ben vagy, ha nem raksz bónuszt staminára, szerinted?

A realitással meg plz ne jöjjünk még viccből se, mert akkor a szamurájok fegyverei 2-3 parry után el kéne, hogy törjenek (keressél youtube-on "european broadsword vs katana" videókat, egyszer rácsap egyikkel a másikra, és meghajlik meg eltörik a katana), lovagokat igazából senki nem tudná megölni, mert nehézpáncél ellen csak hammer / mace ér valamit (eleve azért lettek kitalálva, mert kardokkal nem tudtak mit kezdeni egymással az emberek) az meg nincs a játékban. És a "páncélon lévő résekkel" se érveljünk, keleti harcművészet ide vagy oda, azért a szamurájok se tudtak (vagy legalábbis nem az összes) ugrabugrálás közben röhögve pár miliméteres lyukakba beleállítani egy pengét, meg a lovagok se "random kapálózó hülyegyerekek páncélban" kategóriában tolták, tudták hol vannak a rések a páncéljaikon és "igyekeztek védeni is azokat".
Meg akkor ezek után képzeld el azt, ahogy egy ilyen is 160 magas lányka kivédi egy két méteres lovag izomból megküldött + páncél és fegyver nyomatékával "megsegített" láncos buzogányos (lol @ magyar fegyvernevek) ütését...

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#594) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#593) üzenetére


RaGi91
senior tag

Mozdulatról beszéltem, mozgássebességről, nem teljes realitásról. Ez is a balansz része. Youtube videókra pedig ne nagyon alapozz, mert nincs közzétéve, hogy milyen, mennyire edzett, hány%-os széntartalmú katanát hasogatnak ketté. Az nem is arra való, ne menjünk bele, értem én, hogy nemvalódihanemjáték.

Amúgy meg tudod, hogy closed beta alapján ítélkezel, mikor az alapnak a 100%-os megjelent játéknak kéne lennie és mindezt 3 nap után teszed. Láthatóan foglalkoznak a játékkal a devek és ha hasonlóan kezelik, mint a R6 Siege-et (aminek a megjelenése ehhez képest katasztrófa volt, amilyen állapotban azt kiadták), akkor nem lesz baj.

Egy szűk zártkörű béta alapján, kevés feedback-el nehéz balanszolni, open betába pedig nem volt benne minden hős. Idővel változtatgatni fognak, látszik, hogy nézik a véleményeket, jönnek majd új hősök is, szóval... nem lesz ez rossz.

(#595) k-adi válasza RaGi91 (#594) üzenetére


k-adi
nagyúr

Összesen tudomásom szerint 4 teszt volt, 1 éven át. Volt idejük balanceolni. :K

Főleg úgy hogy az említett karakterekkel (pl. Lawbringer) már korábban is balance-probléma volt, ki is vették őket az utolsó 2 tesztből pont emiatt. Nagyonis tisztába vannak a problémákkal a devek.

De persze a cancerkeeper-t buffolják mert sír a nép. :C

[ Szerkesztve ]

(#596) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#594) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Én se azt mondtam, hogy "fos a játék", hibái ellenére imádom (ha nem így lenne akkor nem kommentelgetnék ide, hanem leszarnám az egészet és abbahagynám a játékot), csak elkeserít, hogy a kedvenc karakterem így elbaszták, és (jelen pillanatban legalábbis) nem is nagyon akarnak rajta segíteni. Én részemről rohadt nagy hibának tartom, hogy Valkyrie-Shoguki-Lawbringer nem volt benne Open betaban (amit amúgy több mint 3 millióan próbáltak ki)... Ugyanakkor viszont "széleskörű open tesztelés" hiánya ide vagy oda, milyen szinten kell fogyatékosnak lenni ahhoz, hogy ne b*ssza ki az ember szemét egy Shoguki - Lawbringer közti difi? Értem én hogy internal teszter "valszeg" nincs 3 millió, de basszus, Shoguki oneshotolni tud 50-100% hpról... (franc se tudja mi alapján van eldöntve a sebzés, de korábban linkeltem videót arról ahogy egy fullhp-s Kensei-t megöl).

Meg ha már feedback, miért van az, hogy closed beta alapján páran OP-nak titulálták a Lawbringert, úgyhogy azt szarrá nerfelték, Nobushi miatt viszont azóta károg kb minden nem Nobushi vagy Orochi player, mióta először bekerült a bétába, mégse történt vele semmi?

Egyébként szerintem alapvetően van egy fundamentális hiba a játékban... Tehát ha egy Peacemaker / Berserker / Nobushi / Orochi körbe tud táncolni téged 4x (meg villámgyorsan tud dodge-olni, parry-zni), mert hisz ő a kis agilis karakter, akkor a mamlasz karakterek miért nem 2 ütésből ölik ezeket? Minden ilyen "nagy vs kicsi" játék arra épül, hogy "a kicsi" úgy körbe tudja táncolni "a nagyot" hogy, az elszédül tőle, de ha "a nagy" egyszer elkapja akkor kb instant halál... Persze most nem szó szerint értem ezt se, arra akarok rámutatni (igen gyermetegen fogalmazva :D), hogy az agilisságnak benne van az előnye a játékban, a mamlasszágnak viszont csak a hátránya... Mint mondtam Warlord erősebb, és jobban megy vele jelenleg, de még azzal is szívesebben megyek neki Raidernek / Lawbringernek / Conquerornak / másik Warlordnak (meg Shogukinak is, ha "normalizálják" kicsit), mint a fentebb felsorolt szúnyogoknak...

Meg amivel szintén kezdhetnének valamit, teljesen classfüggetlenül, az a dodge. Több karakterrel is többször találkoztam már azzal a jelenséggel, hogy a fegyverem modellje összeér az ellenfél karakterének a modelljével, de nem történik semmi, "hisz megnyomta a space-t"! (Lawbringerrell top heavy attackkal volt sokszor ilyen, Warlorddal oldalsó támadás mindkét fajtájával, Wardennel meg úgy összevissza mindennel láttam már ilyet). Alapból viccesnek találtam, a "vízszintes irányú támadást oldalazva (de target körül keringve) dodge-olok" koncepciót, de mióta ilyeneket látok azóta pláne idegel kicsit a dolog.

(#595) k-adi --- Na igen, Open béta előtt kapott 2 vagy 3 dologra nerfet, illetve volt-van ez az "oldalbaszúrkálós bug" de még így is OP-nak érzem... Szóval aki innentől azt mondja nekem, hogy "régi" állapotában nem volt rohadt OP, azt kb arcon is röhögöm.

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#597) RaGi91 válasza k-adi (#595) üzenetére


RaGi91
senior tag

Ugyanez megy minden mostanában megjelent játéknál. Egyik rosszabb megjelenéskor, mint a másik. pl. R6, BF1 is milyen mocsok volt (még most se kutya). R6-ben még mindig folyamatosan 100-200-as pingű emberkék vannak, mert bárki bármilyen régióba játszhat saját választása szerint és ezt sokan kihasználják, szerintem ez szánalmas.

Buggal még nem találkoztam szerencsére. Várom a csalókat és az abuser-eket. Azt is meg kell említeni, hogy a duelek egy jó része nem más, mint mindgame.

Ezek a dodge-ok azért ilyenek, mert van egy minimális invulnerability frame, amikor nem sebez. pl. Dark Souls. A reakció faktor része. Ha előre kéne mindent kikerülni, akkor szinte teljesen "találd ki mit akarok" játék lenne.

Úgyis csinálnak mindennel valamit, mert addig fognak sírni a népek, de azért remélem nem lesz az, hogy ész nélkül nerf-buff lessz össze-vissza a nép kívánsága szerint.

Én Kensei-t próbálom main-ként használni, de kb. ott van középen azt annyi. Arról mégse beszél senki. Piszok könnyű counterelni pedig.

[ Szerkesztve ]

(#598) k-adi válasza RaGi91 (#597) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kensei jó, open bétában őt vittem rep1-ig, nekem megtetszett. :K

(#599) Scholes9


Scholes9
nagyúr

[link]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#600) HoyHoy2 válasza k-adi (#598) üzenetére


HoyHoy2
tag

csatlakozom :) :R

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.