Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) lofagi válasza k-adi (#100) üzenetére


lofagi
addikt

Nem vitték túlzásba ezzel a 3 nappal a tesztelést. Mondjuk ha már a 3. volt... Remélem, hogy lesz még lehetőség játszani vele.

Sajnos hétvégén elég sokat kellett dolgoznom így nem nagyon tudtam rávetni magam. Viszont kipróbáltam megint egér + bill kombóval és most valahogy jobban adta vele. Nyilván kellene még vele többet tolni.

A grafika amúgy nagyon bejött, szépen le vannak modellezve a karakterek. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy milyen lesz a single része, az is csak annyi, mint a multiban csak tesznek hozzá egy kis történetet vagy azért lesznek komolyabb / másabb pályák is, meglátjuk. :)

Amúgy azt kell mondjam,hogy AI ellen, pont a korábban említett 1v4 miatt, sokkal élvezetesebb játszani, mert ott van lehetőség párbajozni 1v1-re vagy 1v2-re.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#102) k-adi válasza lofagi (#101) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem is kevés volt a 3 nap,...de ez alfa és zárt volt... gondolom ha lesz béta az több napos lesz, bár az inkább már stressz teszt lesz már.

Az egérrel szerintem nehéz. Vadul rángatom az egeret és sokszor nem abba az állásba (stance) védekezett a karakterem - nem egyszer emiatt vesztettem. Gondolom kontrollerrel a pöckökkel könnyebb lenne. De ettől eltekintve egész jó az irányítása szerintem.

A grafika viszonylag szép igen, bár voltak gondok, glitchek, recék, stb.. de gondolom ez az alfa-ság miatt volt. A karakterek tényleg szépek, részletesek, a kard-mozdulatok is remekül le vannak animálva, szóval abban csillagos ötös a játék.

AI ellen jó az 1v2 vagy 1v1 mert ott megvár sokszor míg te támadsz, lassabb a harc. Gondolom lesznek "hard" botok is akiknél nem így lesz :D
A kampány szerintem sok dominion pálya lesz AI ellen, scriptelt jelenetekkel és átvezetőkkel.

Az lenne a poén ha a 4. nép is feloldható lenne majd de gondolom ők nem lesznek elérhetőek sosem :(

(#103) vegitossj7 válasza k-adi (#100) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én még a zárt tesztben toltam, de azért észrevettem 1-2 dolgot...

-Orochi és a Knight ellen nem szabad felülről támadni, vagy ha támadsz, akkor kivédhetetlent üss, vagy a stunnolj... Így nem fog counterezni. :K

-Kell oda azért a csapat, nem egy COD, hogy elvagy egyedül is... :U :P Viszel egy buzogányost Gamestarnál cenzúrázták a szót és szó nélkül törötlték a hsz-t a cikk alatt. :U charge attack, és az Assasinoknak kampec. :C

Viszont nekem 1 rohadt nagy problémám volt a játékkal... A Ledge Killek... OK, hogy a guard break nem hat, ha ütsz, de azért mégis ott egy Berserker és instant meghalsz, nem tehetsz semmit. :((( Erre kellene valami animáció, vagy akármi, mint a Revive is volt a Zárt teszten új dolog.

Nekem amúgy a Berserker lesz a mainem, vagy 100 meccsbe tellett rájönni, hogy ott rendesen kell rotálni a RS-el, jobbra-balra és dash-elni hogy kiszámíthatatlan legyél. :K Igazi Harasser, ahogy a leírása is írta. :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#104) k-adi válasza vegitossj7 (#103) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én a Peacekeeper és a Nobushi-ra vagyok kíváncsi nagyon! De persze a többi is érdekel de ez a kettő nagyon :D

Orochi elég OP, kíváncsi leszek a Peacekeeper mennyire lesz hasonló..

Nekem a death from above -okkal voltak gondjaim, sokszor mellé ugrott a karakterem, hiába volt lock-olva a célpont. :( de amikor összejött, uhh de király érzés volt :D

(#105) vegitossj7 válasza k-adi (#104) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én haver ellen (akinek Orochi lesz a mainje), toltam nem kevés meccset 1v1-be. Vannak karik, amik ellen nem ér semmit, de ugye teljesen máshogy kell hozzállni egy Assasinhoz, mint egy "mezei" hős ellen. Dash ütések kellenek oda, és ellene tudtam használni a hátra és ütést csak, mindenki más túl lassú volt hozzá. :D

És akkor ment mindenhol a "button smash" meg az "egyszerű harcrendszer" böfögések...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#106) k-adi válasza vegitossj7 (#105) üzenetére


k-adi
nagyúr

A harcrendszer minden csak nem egyszerű :D eleinte én is azt hittem, hogy bal klikk ezerrel meg néha jobb ha nagyobbat akarok suhintani, de nagyon nem ez a téma itt :DDD :)

A lovagokkal képtelen voltam bármit is elérni, de az alfa teszt végére már egészen ráéreztem az ízére hogyan is kellene az assassinnal nyomni (Orochi)... és csak úgy jöttek egymás után a kivégzések :D

(mondjuk az eléggé zavaró néha, hogy kivégzés közben is sebződhetünk... némelyik animáció elég sok időbe telik annak ellenére, hogy úgy tűnik mintha azonos hosszúságúak lennének (érdemes lenne egyszer majd lemérni ezeket) és volt már rá példa, hogy pl. emiatt haltam meg, mert konkrétan csak nyeltem a sebzést de nem tudtam védekezni :( )

(#107) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok,

Egy feles kódja nincs véletlen még valakinek? :)

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#108) vegitossj7 válasza Tenken (#107) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azt tudod, hogy Vasárnap vége lett? :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#109) Tenken válasza vegitossj7 (#108) üzenetére


Tenken
őstag

Jaja, közbe rájöttem. :D
Milyen gyakran van amúgy?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#110) vegitossj7 válasza Tenken (#109) üzenetére


vegitossj7
addikt

Micsoda? Alpha? 1x. Regizz a bétára, hátha behívnak. De az időpont még a levegőben lóg.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#111) k-adi válasza vegitossj7 (#110) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha valaki megtudja mikor lesz a béta tesztelés, az írja már be ide... köszi.

(nincs sok értelmes kardozós játék, ezért nekem már most hiányzik a játék :D )

(#112) lofagi válasza k-adi (#111) üzenetére


lofagi
addikt

Ez a bajom nekem is, rákaptam az ízére és most jó lenne tolni egy kicsit, gyakorolni miegymás. De nincs várni kell ki tudja meddig. :\

A kérdőívet töltsétek ám! :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#113) k-adi válasza lofagi (#112) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na kitöltöttem én is kérdőívet :) vannak benne jó kérdések, remélem megfogadják majd a tanácsokat

(#114) csibe1


csibe1
addikt

Kitöltöttem mindkét kérdőívet, és regisztráltam a bétára is. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#115) k-adi


k-adi
nagyúr

https://blog.ubi.com/honor-development-team-learned-closed-alpha/

- Orochi nerf (várható volt :DDD )
- No more split screen coop
- tovább fejlesztik a matchmaking (nem volt megfelelő a skill-based filter) & customization (kevés elkölthető steel volt) rendszert
- stb... többi a videóban:

For Honor: Closed Alpha Recap

(#116) k-adi


k-adi
nagyúr

Valakinek valami hír a BETA-val kapcsolatban??

(#117) lofagi


lofagi
addikt

Úgy látom jön a következő kör. Megint belevághatok a tesztelésbe.

14-től 19-ig. :] Úgy látom viszont,hogy most NDA lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#118) lofagi válasza lofagi (#117) üzenetére


lofagi
addikt

Ja és ami a legfontosabb,hogy 3 invite lehetőségem van. Valamiért ez még nem aktív, de szívesen kiosztom majd őket. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#119) k-adi válasza lofagi (#118) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem kellene 1 ha akad feleslegbe :R

(#120) Tenken válasza lofagi (#118) üzenetére


Tenken
őstag

Én is tennék egy próbált vele. :)
:R

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#121) lofagi


lofagi
addikt

You do not have access to this page at this time <- sajnos még ma is ezt írja az oldaluk, kicsit érthetetlen, holott küldték az emailt, hogy hívhatok 3at.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#122) lofagi


lofagi
addikt

Úgy látszik,hogy most már működik. 2 elkelt az előttem szólóknak van még 1 ha érdekel valakit.

k-adi és Tenken küldjétek már el a Uplay azonosítótokat priviben

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#123) k-adi válasza lofagi (#122) üzenetére


k-adi
nagyúr

Közben én is kiválasztott lettem.. ;]

Congratulations on being selected to For Honor’s Technical Test 2!

lofagi majd megírom privátban a uplayem aztán kardozhatunk.. remélem megint lesz OP ninja samurai :C

[ Szerkesztve ]

(#124) k-adi


k-adi
nagyúr

Bétásoknak:

The For Honor’s Technical test 2 begins on December 14th at 9 h AM EST / 1 h PM GMT and runs through December 19th at 5 h PM EST / December 20th Midnight GMT.

(#125) Bazsi1987 válasza k-adi (#124) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Xbox-n tolnám ma rendeltem elő a játékot😊 regeltem a bétára remélem kapok majd kódot😊 nekem is tudnátok ilyen cuccot küldeni amivel már most kipróbálhatnám?😊

(#126) lofagi válasza Bazsi1987 (#125) üzenetére


lofagi
addikt

PC-re kaptam, kaptuk szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#127) Bazsi1987 válasza lofagi (#126) üzenetére


Bazsi1987
őstag

😣

(#128) k-adi válasza Bazsi1987 (#125) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, én is PC-s vagyok.

Most már az összes hőst ki lehet próbálni. De még mindig a többség a szamurájjal megy (Orochi), úgy látszik nem felejtették el az előző tesztből, hogy mennyire OP (sajnos most is).

Az új karakterek nem rosszak, főleg a nagy japán sumo tank.

Most az assassin-lovag csajt próbáltam ki, hát... nem jött be. Nagyon gyenge, pár ütés és fekszik is, de túl jól counterelik is, sokszor véletlenül. :DDD
A vikingek erősek nagyon, még a japán dárdás csajra vagyok kíváncsi, talán vele jól lehet trollkodni a sok Orochi ellen.. :P ;]
Ahogy néztem eddig, a lovagok most a leggyengébbek, bár a bárdos lovaggal még nem kerültem szembe. :)

Az új "világtérképes" dolog totál felesleges middle-game.

Ugyan még csak most kezdődött a teszt-időszak, de rengeteg a network-problem, így én mára hanyagolom is az egészet. Sokkal lassabban indulnak a meccsek is, lassabb a matchmaking is, pedig player lenne. Valami nincs rendben még.

[ Szerkesztve ]

(#129) HoReSz1975 válasza lofagi (#126) üzenetére


HoReSz1975
őstag

érdekes én is regisztráltam az alpha és beta tesztre, de nekem semmit nem küldtek egyikre sem :F :(( :O még november 9. -én hagyták jóvá.

(#130) lofagi


lofagi
addikt

Single player vélemény.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#131) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Ha valakinek lenne invájt kódja a mostani teszthez,szivesen venném ha küldene. Kiprobálás erejére. PC-n.
Uplay: MikaVejneGI
Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#132) Tenken válasza lofagi (#122) üzenetére


Tenken
őstag

Milyen gépigénye van a játéknak egyébként?
g3258 és 1060 3GB-om van. Tervbe van i5/7 fejlesztés, de eddig olyan hősiesen helytáll kis pentium mindenhol, hogy nincs szívem lecserélni.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#133) Tenken


Tenken
őstag

Valaki másnak nincs esetleg még invite-ja?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#134) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Megkaptam a meghívot, felraktam, de nem csatlakozik a serverre :F :Y

(#135) k-adi válasza HoReSz1975 (#134) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem igen....

(#136) myckey


myckey
veterán

Én is játszadozom most a játékkal, még egyszer köszönöm lofagi

Egyelőre azt mondanám , hogy nem rossz, bár nem könnyű, semmiképpen sem.

Illetve PvP-t elég nehézkesen talál, igazából még csak botok ellen tudtunk menni, real csapattal. ;]

Maga a játék egész feelinges.
Jó a megjelenítés, pofás a harcrendszer, szép a korabeli viseletek megvalósítása stb....

Rendesen be kell gyakorolni egy-egy taktikát az tuti, hogy sikeres légy az ütközetben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#137) k-adi válasza myckey (#136) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen a matchmaking most lassabb mint a korábbi fázisban... és ahogy érzékelem, most sokkal több az ügyesebb játékos is... sajnos :DDD

(#138) myckey válasza k-adi (#137) üzenetére


myckey
veterán

Most talált egész "gyorsan" meccseket.

Egyre jobban tetszik.

Azért PvP ben kicsit jobb a feeling. :DDD

Jó lesz ez, csak legyen játékos, elég.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#139) Bababobi


Bababobi
csendes tag

Sziasztok.

Gyors kérdés, Peacekeeper-el játszok. Elég jól megy vele. Mondjuk szerintem az egyik legnehezebb kaszt, mindegy a lényeg hogy a Stab hogyan működik? 1x max 2x tudok vele szúrni borda közé de általában 1x. Elvileg 3 gyors szúrást be kéne vinnem de nem megy. Van valami trükk vagy bugos? kb a legjobb képesség és nem megy. Próbáltam botok ellen de sehogy sem működik.

köszi

(#140) k-adi válasza Bababobi (#139) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem is kettő a max. vele. A harmadik előtt mindig megszakad a combo. Lehet bug.

Elvileg semmi trükk nincs a kombóban: középső egér a guard break, utána 3x bal egér

(#141) k-adi


k-adi
nagyúr

Na így a teszt végére... hát vannak hibái de sajnos a legnagyobbat még mindig nem tudták kijavítani és ahogy látom egyhamar nem is lesz rá megoldás. Mégpedig a "gang up" effektusra, azaz a 2v1 3v1 csatákra.
Tegnap óta a Lawbringer (pikás tank lovag) karakterrel megyek. Hát, elég OP :D Talán az Orochi után a második OP karakter :DDD Sorra tolom le az embereket a pálya széléről, illetve csapdákba a pika hegyével :) elképesztő milyen távolságra lehet tolni az embereket, a többi karakter kb. 3métert tud tolni, dobni, a pikás simán 10 métert is tol :DDD

(#142) myckey válasza k-adi (#141) üzenetére


myckey
veterán

Tegnap óta a legnagyobb hibája, hogy állandóan server problémát dob, nem tudok játszani. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#143) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Én is jelentkeztem a beta-ra, remélem ki tudom próbálni mielőtt megvenném. Várom nagyon a játékot, remélem nem fog csalódást okozni. Nagy reményeket fűzök hozzá, úgy is legyen.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#144) KOre2 válasza Bababobi (#139) üzenetére


KOre2
csendes tag

Szia.

Pont időben kell támadni, ki kell várni az animációt.

(#145) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Egy kis info.
[For Honor zárt bétatesztje január 26-án veszi kezdetét]

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#146) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#147) Something_


Something_
őstag

Nagy reményekkel várom ezt a játékot, de úgy látom nem sokan vagyunk így ezzel. Nem igazán van ilyesmi témájú game. Remélem nem jut az evolve sorsára :S

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy érdemes e a Gold edition vagy úgy mond "simán" lehet unlockolni az új karaktereket. Ráadásul gondolom fél évente raknak be majd 3-3 karaktert, minden oldalra 1-et. Az meg rengeteg idő :-(

(#148) bajtokarpi válasza Something_ (#147) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

"Nagy reményekkel várom ezt a játékot, de úgy látom nem sokan vagyunk így ezzel."
Ezt mire alapozod? Nagyon várom, nem csak én, hanem jó pár ismerősöm is, és remélem kapok kulcsot a bétához. Nagyon sok fog múlni, hogy milyen állapotban kerül kiadásra a játék, mert ugye az Ubisoft-nak azért voltak érdekes indulásai. Ha képesek megfelelő tartalmat szolgáltatni, és frissen tartani a játékot, akkor szerintem (legalábbis nagyon remélem)sikeres, és élvezhető lesz.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#149) k-adi válasza bajtokarpi (#148) üzenetére


k-adi
nagyúr

A játék alapvetően átgondolt de hiába lesz jó startja neki, akkor se tudnak mit kezdeni az unfair azaz a 2v1 3v1 és 4v1 harcokkal, így hamar meg fogják unni azok akiknek nem lesz egy állandó csapata / csapattársai :K :K

(#150) Something_ válasza bajtokarpi (#148) üzenetére


Something_
őstag

Hat pl itt ez a 140 hsz egy alfa utan es 1 honappal a megjelenes elott.

k-adi: hat aki egyedul szeretne menni, azoknak ott a 4vs4, 2vs2 es 1vs1. Ott tobb eselye lesz.
Nyilvan csapatjatekra lesz hangolva, aztan majd kiderul hogya alakul. Divisionben sem sok eselye volt az egyedul portyazoknak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.