Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103) vegitossj7 válasza k-adi (#100) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én még a zárt tesztben toltam, de azért észrevettem 1-2 dolgot...

-Orochi és a Knight ellen nem szabad felülről támadni, vagy ha támadsz, akkor kivédhetetlent üss, vagy a stunnolj... Így nem fog counterezni. :K

-Kell oda azért a csapat, nem egy COD, hogy elvagy egyedül is... :U :P Viszel egy buzogányost Gamestarnál cenzúrázták a szót és szó nélkül törötlték a hsz-t a cikk alatt. :U charge attack, és az Assasinoknak kampec. :C

Viszont nekem 1 rohadt nagy problémám volt a játékkal... A Ledge Killek... OK, hogy a guard break nem hat, ha ütsz, de azért mégis ott egy Berserker és instant meghalsz, nem tehetsz semmit. :((( Erre kellene valami animáció, vagy akármi, mint a Revive is volt a Zárt teszten új dolog.

Nekem amúgy a Berserker lesz a mainem, vagy 100 meccsbe tellett rájönni, hogy ott rendesen kell rotálni a RS-el, jobbra-balra és dash-elni hogy kiszámíthatatlan legyél. :K Igazi Harasser, ahogy a leírása is írta. :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.