Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8915) inf3rno válasza adr0001 (#8908) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem ez az 1200kcal erős túlzás, a kalkulátorok 1650kcal körül írják 70kg-os férfira súly tartásra. Akinek meg nagyobb a testtömege annak még magasabb, mert a zsírsejtek is fogyasztják az energiát. Ezt a saját tapasztalatom is megerősíti 1400-1500kcal-al is fogytam, volt olyan nap, hogy egy doboz fagyi volt az aznapi kaja, de mivel az is csak 1400kcal volt plusz a hőt is meg kellett termelni a felolvasztásához, ezért csak fogytam tőle. Én úgy látom, hogy nincs egy igaz út, sokféleképpen lehet fogyni. A legkönnyebben nekem úgy ment, hogy nem foglalkoztam vele, hogy mikor és mit eszek, csak azzal, hogy mennyit. De fogytam már rendszeres sporttal is, azt nehezebb volt tartani. Aztán persze csináltam ezer féle diétát. Egyedül még erre a ketogénre nem vettem rá magam. Aki csinálta ismerőseim között, azoknál megszűnt a gyulladás, sokkal szebb a bőrük, sokat fogytak, de van olyan, aki abbahagyta, aztán ugyanúgy visszahízott vagy még rosszabbul néz ki, mint előtte. Szóval nekem úgy tűnik, hogy ez elköteleződés egy életre, én viszont csak néhány hónapra szoktam egy-egy diétát kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.