Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) A guru válasza Z'Z" (#22900) üzenetére


A guru
addikt

Nekem is bejött eddig amikor csak játszottam vele.

Kérném leadni a voksokat:

1. [kép]
2. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#22902) dejvid8 válasza A guru (#22901) üzenetére


dejvid8
őstag

2.
Suarez >> Dybala, szerintem. És jobban illik oda a magányos ST pozícióba,minden szempontból.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#22903) Digestive válasza A guru (#22901) üzenetére


Digestive
addikt

Na most meg mi a bajod Promesal? :DDD

(#22904) Z'Z" válasza A guru (#22901) üzenetére


Z'Z"
őstag

2. kép, ahol nem Dybala van. :)
Őt próbáltam, de néha eltünt a pályán.
Egyébként nem lenne jobb ha Costát beraknád középre és Neymar menne ki szélre?

(#22905) Digestive válasza A guru (#22901) üzenetére


Digestive
addikt

:K

(#22906) MdewC válasza Digestive (#22905) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lozano csereként jó ST, de szvsz egész meccsen nem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22907) A guru válasza Digestive (#22903) üzenetére


A guru
addikt

Nagy csapatok ellen nem adta WL-ben, de majd még kifejtem ezt az összefoglalóban. :)

Köszi a szavazatokat!

Ruit legszívesebben kiraknám a csapatból, mert nagyon színtelen szagtalan, ott a szélen úgy ahogy jó, a középső CAM-nak muszáj egy mindenesnek lennie.

MdewC: ezzel vitatkoznék azért. :)

[ Szerkesztve ]

(#22908) GJR961


GJR961
újonc

Srácok, védekező középpályás keresésébe vagyok, Prime Petit mellé kéne egy másik játékos, szintén Icon. A jelöltek 85-s Blanc és 88-s Lothar (öt védős rendszerből alakítanám át). Ti melyiket ajánlanátok? Blanc mellett szól a magasabb dribbling, a magassága, fejelése, viszont csak 2* SM - 3* WF, míg Lotharnál 3* SM - 4* WF, plusz persze jobb passzolás.

(#22909) Z'Z" válasza A guru (#22907) üzenetére


Z'Z"
őstag

És ha beraknád Costát a Del Piero SBC-be?

(#22910) Dexar007 válasza thebigK (#22893) üzenetére


Dexar007
veterán

Jo,akkor gyere pc-re! Megnezzük,ahogy eljatszogatsz div 5-6ban hetekig,honapokig.

Give me your cum,bull!

(#22911) Z'Z" válasza Dexar007 (#22910) üzenetére


Z'Z"
őstag

A kolléga PC-n játszik. :DDD
Ja, és nem a középmezőnyben.

(#22912) A guru válasza Z'Z" (#22911) üzenetére


A guru
addikt

Lol. :DD

Arra is gondoltam már egyébként, de ha berakom, akkor is kell valaki ST-be, és úgy még pénzem se maradna az üres posztra.

(#22913) Dexar007 válasza Z'Z" (#22911) üzenetére


Dexar007
veterán

Pfff akkor vegyen fel,es elverem a 100k-s csapatommal! :DDD

Give me your cum,bull!

(#22914) Digestive válasza Dexar007 (#22913) üzenetére


Digestive
addikt

Gondolom pár fogad már hiányzik, ha nem csak a gép mögül nyomod ilyen stílusban... :DDD

(#22915) MdewC válasza A guru (#22907) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem hatékonyabb Lozano Neymar mellett két csatárosban és amikor már fáradnak a védők, akkor megy vagy Lozi vagy Neymar egy csatárosba. Így pontos. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22916) MdewC válasza Digestive (#22914) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem kell komolyan venni. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22917) Z'Z" válasza Dexar007 (#22913) üzenetére


Z'Z"
őstag

Na, arra kíváncsi vagyok, majd jöhet a beszámoló. :))

[ Szerkesztve ]

(#22918) A guru válasza Z'Z" (#22917) üzenetére


A guru
addikt

Ahogy azt teszem is. :) Viszont őt szeretném szélre rakni a tempója miatt, meg a staminája miatt tudna végig le-fel futkorászni.

:R

Akkor eldőlt, megnézem ezt a Suarezt holnap. :)

[ Szerkesztve ]

(#22919) Z'Z" válasza A guru (#22918) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igen, közben már szerkesztettem a hozzászólást. :R
Szerintem nem bánnád meg, ha megcsinálnád az SBC-t.
De ez csak az én véleményem.

(#22920) A guru


A guru
addikt

Mondjuk még mindig nem tudok dönteni, hogy a 93-as IF vagy a sima lapját vegyem. Tipp? A közelgő TOTS miatt félek, hogy nagyot fog zuhanni az IF ára.

(#22921) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Csinaltam 6 La Liga sbc-t, 0 azaz 0 ertelmes jatekos volt a pakkokban. Ertelmetlen az egesz. :o :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#22922) Z'Z" válasza A guru (#22920) üzenetére


Z'Z"
őstag

A TOTS miatt biztosan fog esni minden IF ára, ráadásul egyre többen játszanak, mivel kedvezményes áron hozzá tudnak jutni a játékhoz.
Sokan erre az eseményre gyűjtögetnek, szóval rengeteg nyitás lesz, főleg BPL, LaLiga idején.

[ Szerkesztve ]

(#22923) A guru


A guru
addikt

Na várjunk csak! [kép] Most vagyok tanácstalan. :) Szerintem ennyi pénzért megnézem magamnak Batsmant, aztán ha nem bejövős akkor jön Luis.

(#22924) Dexar007 válasza A guru (#22923) üzenetére


Dexar007
veterán

Az hogy lehet,hogy minden jobb Bacsujai es megis Suareznek van jobb osszratingje?

Give me your cum,bull!

(#22925) lanikai válasza A guru (#22920) üzenetére


lanikai
aktív tag

próbáld ki TIF Mertenst. kicsit gyenge és alacsony de minden más statja illetve traitje klasszis

[ Szerkesztve ]

(#22926) A guru válasza lanikai (#22925) üzenetére


A guru
addikt

Régóta ki akarom próbálni, csak most egy nagy tankra lenne szükségem, kis cselgépeim most vannak. :)

(#22927) Digestive válasza A guru (#22923) üzenetére


Digestive
addikt

Ezt írtam vmelyik nap! ;)

(#22928) Z'Z" válasza A guru (#22923) üzenetére


Z'Z"
őstag

SBC Sánchezt nem nézted? :D
Bár kb. egy hónap, mire megszerezhető. :D

[ Szerkesztve ]

(#22929) lanikai válasza A guru (#22926) üzenetére


lanikai
aktív tag

akkor 89 Van Basten. méretéhez képest korrekt dribbling (és technical dribbler trait miatt a statjainál jobbnak érzed), légiveszély és minden finesse shot gól 30-on belülről nem, nem fektettem Van Basten részvényekbe

[ Szerkesztve ]

(#22930) A guru


A guru
addikt

Mindenki nyugodjon le...! :D Nagy igazolások vannak folyamatban, szerintem tetszeni fog mindenkinek, pláne nekem. :)

(#22931) Ragnar17


Ragnar17
tag

Na megvettem 87 Sterling (Cam) helyére 92-Cam Hazard, szeretem az életben, szeretem a játékban,de a jöttével felborult minden, ő jó, a csapat viszont sorra bukik el :D

15ből 5-meccset sikerült nyerni, soha ilyen nem volt még..én aztán le nem játszom a maradék 25-öt, meg úgy hagyom ezt az egész hónapot ...tudod ki fog ezzel játszani :C

600 meccs után ki is szórom a csapatot :D játszok valami 20k-s csapattal, tök jó lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#22932) thebigK


thebigK
addikt

elkezdtem a wl-t, 3/3 , de nagyon böszme eredmények...első meccsemen 6 gólt lőttem, másik kettőn meg hetet :Y és jók voltak, de minden meccsemen minimum(!!!) 15 kapuralövésem volt. Brutál. Nyilván most jönnek majd a nehezebb playerek és nem is lesz időm befejezni, de eddig megint ígéretes.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#22933) Digestive válasza lanikai (#22929) üzenetére


Digestive
addikt

Most ránéztem a Prime lapjára. Egy engine lappal nagyon jól néz ki! Lehet egyszer kipróbálom! ;)

(#22934) lanikai válasza Digestive (#22933) üzenetére


lanikai
aktív tag

2 csatáros formációban bal st-ként játszatva csak felé kell passzolni és átvétel nélkül a hosszúba finesse. 10-ből 11x gól ;]

[ Szerkesztve ]

(#22935) lanikai


lanikai
aktív tag

az alábbi középpálya ellen volt az eddigi legnehezebb dolgom... mi ez a játék :F 1-3ról vért hugyozva fordítottam 5-3ra

[ Szerkesztve ]

(#22936) Kristof_94 válasza MdewC (#22894) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm a megerősítést! :)
Próbáltad is esetleg? Ha igen milyen volt? Erősségek, gyengeségek? :R

lanikai: És ilyenek tucatszámra jönnek szembe. Csak amikor megversz elit játékosokat, meg ikonos csapatokat és egy ilyentől kikapsz, na az durva... :W

[ Szerkesztve ]

(#22937) lanikai válasza Kristof_94 (#22936) üzenetére


lanikai
aktív tag

én soha nem találkoztam még ilyennel, engem ezek a balfaszok szerencsére elkerültek. múlt héten volt SIF Josef Martinez LCM, de ez a komplett kp most sokkolt. elején megállította, mondom érdekes, ha Larsson chem miatt középen kezd, akkor ki helyére megy előre... semmit sem alakított. most 9-1-gyel állok, "természetesen" az egyetlen vereségem ettől a csapattól érkezett

[ Szerkesztve ]

(#22938) Kristof_94 válasza lanikai (#22937) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem tegnap olyan volt, hogy a gyerek az elején kipirosozta IF Bonaventurát. Megállítja a játékot, gondoltam biztos lehozza elölről Higut és felhoz egy plusz középpályást. Hát nem, mivel természetesen SIF Lozanot hozta fel CM-be, aki beállása után az első labdaérintésből egy távoli gólt lőtt... És futhattam az eredmény után. :C

[ Szerkesztve ]

(#22939) Digestive válasza lanikai (#22937) üzenetére


Digestive
addikt

Itt legalább mindenki szépen a saját posztján játszik! ;)

(#22940) Csokipuding8 válasza Ragnar17 (#22931) üzenetére


Csokipuding8
tag

Ugyanezt próbálgatom most. Sima arany olasz csapatot hagytam meg, sorcserének pedig PL. Minden drágább játékos ment. Egyedül Mertens aki "drágább". Hát ha meg is van bolondulva mostanában a játék, de sokkal pörgősebbek mint amikor voltak színes kártyák is. Többször próbáltam már ezt, és határozottan állítom hogy sok esetben visszahúzó erő. Nem mindig! de sok esetben érezhető...

Más
WL-t én nem erőltettem eddig. És továbbra sem fogom. De hogy az egyetlen eddigi normális játékmód amivel lehet kicsit gyűjtögetni, egy kalap szar a napokban, az már vicces...
SB-t nem tudom tolja e valaki rajtam kívül egyáltalán mert nem nagyon esik szó róla, de vicc. Általában legendáson játszom, majd amikor már biztosra megyek a vége fele, leveszem profira és mehet a szórás. Tegnap délután már sikerült Elite 2-t stabilan meglőni. Úgy, hogy ma estig vagy meddig ugye már gyakrabban ad új csapatokat. Kikaptam egy 71-es ratingű csapattól legendáson, úgy hogy nem bronzokkal volt lehúzva, hanem tényleg gyenge csapat. Néztem egyet de ok. Levettem a kövit profira, kikaptam tőlük is 3-0-ra... Itt már ment el az agyam mert röhejes amit tapasztaltam. Következő meccset, egy már azért erősebb csapattal toltam, de mondom szerezzek már némi pontot ebben a körben, levettem semi-prora... soha nem toltam még ezen a szinten. És kikaptam tőlük. Ugyanúgy mentek a játékosok mint legendáson, annyi hogy a helyzetkihasználásuk nagyon gyatra... a 70. percig... ott ugyanis olyan nyomást kezd el gyakorolni az ellenfél, hogy érzi az ember, ebbű baj lesz... És 2-1-re kikaptam utolsó perces góllal... Ez kicsit kabaré jellegű... Gondolom ha div3-ba tartom magam, meg elite 2-t szoktam hozni SB-ben úgy hogy legalább 8-12 meccset le sem játszok, nem az én teljesítményem romlott le pikk-pakk... Szóval ezek a szembetűnő csalás szerű dolgok azért idegesítőek. Én nem szoktam panaszkodni, de örülök h ebben az intervallumban az asszony lent volt játszizni a gyerekkel..... :((( Panasz OFF

(#22941) lanikai válasza Digestive (#22939) üzenetére


lanikai
aktív tag

persze, csak bosszantó, hogy ilyenkor a játékosaim lebutulnak a szintjére, közben meg ez a csapat 4-1-nél ragequitel

[ Szerkesztve ]

(#22942) Szigma70 válasza lanikai (#22937) üzenetére


Szigma70
addikt

Heti feladatban van nálam, hogy debütáló MLS playerrel kellett 2 gólt rúgni.
Néztem a klubban egy MLS csatárt, ez a J.Martinez volt. Betettem SB. prof.

Vazze, ez az ember elmebeteg :D Mint egy Lozano+Alessandrini+Mertens egybegyúrva.
Akármit rálöttem vele bement, a védőket meg labdástól megkerüli, mielött lehagyja öket.

Kész az ember. És ennek van IF-je? Jesszzuussss

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#22943) Csokipuding8 válasza Szigma70 (#22942) üzenetére


Csokipuding8
tag

Pont a feladat miatt meg is vettem a 84-es verziót - na jó, meg kellett egy supersub - és ja, elég komoly pasas :K

(#22944) A guru


A guru
addikt

Pogba, Dybala, Messi. Erős TOTW lesz. :)

(#22945) MdewC válasza Kristof_94 (#22936) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen azért írtam.

Alacsony, de gyors, mozgékony, jól passzol és tud szerelni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22946) oneak7


oneak7
tag

Ki melyiket ajánlja?

Courtois, Lloris vagy egy inform 87-es Čech? Vagy van náluk jobb kapus? Tudom, hogy De Gea a legjobb de rá sajnos nincs coinom!

(#22947) Dexar007 válasza thebigK (#22932) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem valaszolsz privatra? Nem mersz kiallni? Jol van ez igy? Mih? Es hany almatlan ejszakat okoztal te a Kardoskutiaknak mih?

Give me your cum,bull!

(#22948) Kristof_94 válasza MdewC (#22945) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szuper! :)

Na srácok lépek savazni majd este jövök a maradék 17 (!!!) WL meccsel! :C

(#22949) A guru


A guru
addikt

Akkor foglaljunk össze

Remekül indult a hétvége, 13/13-as rajt volt a WL-ben, félidőben 20/17 majd 30/23 és végül 40/28, az utolsó 2 meccset hoznom kellett volna az elithez, sajnos csak az egyiket tudtam, de remekül játszottam, mint player, a csapatban úgy gondolom max. 30 win van, egyszerűen ennél jobbat ezekkel a srácokkal nem lehet csinálni, az egész hétvégét elite 3-1 playerek ellen játszottam le, ennek függvényében vagyok kiemelkedően elégedett elsősorban magammal.

A csapat

A védelmeb abszolút nem múlott semmi, senki nem hibázott egyszer sem, konstans volt hátul a teljesítmény, egyedül Blanc bakizgatott néha a vkp-n, de Maldini isteni volt, szögleteknél nem tudták tartani, Desaillyt megcseréltem Rijkaarddal, a passing miatt elsősorban, jobban is teljesítettek mindketten az átlagosnál. A meccsek 80%-át 4-2-3-1-ben kezdtem a stabilitás miatt, ha nem feküdt az adott ellenfél ellen akkor váltottam 4-1-2-1-2(2)-re vagy 3-4-1-2-re. A WL elején Promes kezdett, de kicsit eltűnt, így inkább Lozanonal szavaztam meg a bizalmat a hátralévő meccsekre, meg is hálálta ahol csak tudta, számomra a meglepetés BD Schweini volt, akit rendszeresen behoztam a hosszabbításokra és nem egy meccset mentett meg/nyert meg, szóval tényleg nagyon jó. Akivel nem voltam megelégedve az Florenzi, nagyon hullámzó volt a teljesítménye, lőni nem tud, a skill moves és a WF nekem rettentően hiányzott.

A problémák

Elsősorban a vereségek okai a gyenge támadósor számlájára írhatók, Neymaron kívül nincs egy olyan játékos sem a csapatban aki bárhonnan nagy eséllyel gólt szerez, Rui katasztrófa ilyen szempontból, Promest nehéz helyzetbe hozni, Lozano pedig egyszer varázsol egszer pedig a kaput nem találja el 10 méterről. Florenzit meg nem mondanám igazi támadónak, hiába CAM-ban játszattam.

Hogyan tovább

Nos, Florenzi 200 meccset játszott nálam, de nem illik a csapatba, se nem védekezik se nem támad, kicsit fura a srác, ezért ma el is adtam, akit szintén egy kicsit gyengének éreztem az Desailly, a passzai miatt nem jó, így ő is távozott.
Florenzi, Desailly OUT
Batsman (OTW), Vieira (86) IN
Teszt indul holnap, beszámoló mindenképp várható. :R

Eredmények:

WL 28 win Gold 1
Squad battles Elite 1

Ha valakinek van kérdése/kérése, ne tartsa magában. :)

(#22950) Clapaucius


Clapaucius
tag

Én is ma jöttem rá, hogy miért nem sikerült soha az ELITE... egyszerűen ennyi van a csapatban... 1-1 full prime csapatot nagy nehezen sikerül megvernem, de ha sorra jönnek ellenem, esélyem sincs. A játékba meg tuti nem fogok pénzt invesztálni, szóval marad a GOLD1, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal többre is képes vagyok. Csak nem engedi a keret :DDD

....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.