Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) akooos


akooos
veterán

RB Salzburg ezüst játékosok 3-4k körül mennek Xboxon. Tegyetek ki amitek van.

(#23052) dejvid8


dejvid8
őstag

Most nézem, sorozatban 17 Draft WIN-em van, tehát 17*4 győzelem egymás után.
Normális az, hogy semmi értelmeset nem nyitottam még belőle? eddigi legeslegnagyobb draftos nyitásom egy Griezmann volt, 90K, hurrá. Másnak meg dobálja az ikonokat, 90+ játékosokat, de legalább sűrűbben a 86+ játékosokat.. Nekem 4 győzelem után jó, ha visszaszerzem azt a 15K coint komolyan... :W

Nagyon komolytalan ez a játék, persze, miért is lenne szerencsém akkor ha tudok játszani. (nyilván másnak is van ilyen " szerencséje " , de engem nagyon idegesít már...Ikonból is persze, hogy a hulladék CDM Riijkardot nyitom, nem valami normálisat...100K packból persze, hogy 82-es a legnagyobb... remélem TOTS időszakra tartogatja magát a szerencse)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#23053) thebigK


thebigK
addikt

Lemondtam az icon projectrol, vettem egy balet meg egy neymart, csapatatalakitas is coming. sif luiz gustavo fasza, igaz? :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#23054) Kristof_94 válasza dejvid8 (#23052) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Teljesen normális, sőt ez a várható. :C

(#23055) Digestive


Digestive
addikt

Na mutasd te kis vörös mit tudsz! :DDD

(#23056) Stylerr válasza Digestive (#23055) üzenetére


Stylerr
addikt

Nagyon várom róla az írásod. Erősen gondolkozok én is, hogy 87 Sterling helyére megcsináljam-e.

(#23057) Szigma70 válasza Aguinaga (#23035) üzenetére


Szigma70
addikt

Kiváncsian várom. Köszi :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#23058) Kristof_94 válasza Stylerr (#23056) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is tetszik, nagyon komoly lap, de már nem vagyok BPL fan. :D

(#23059) Clapaucius


Clapaucius
tag

Kicsit próbálok változtatni a kövi WL-re..
Suarezről mik a tapasztalatok? Jobb ST-be menne.
Köszi

....

(#23060) Tomenko


Tomenko
tag

A hétvégén WL-ben gold 3 és még 12 mérkőzés volt hátra de nem fejeztem be.Most játszottam először Icon játékosokkal a csapatban nevezetesen Hagi ( 89 ), Hernandez ( 87 ). Erőltetem a 4-4-1-1 felállást és egyre jobban tetszik.Hagi CF- zseniális a pali, nagyon jó helyezkedik,szédületes bombák és passzok.
Hernandez- jó jó de valami nem stimmel vele, talán a gyengébbik lába a probléma rengeteg helyzetet rontottam el bal lábas lövésekkel. Ma eladtam és vettem egy 85-ös Blanc kártyát nos Ő nagyot ütött a középpályán. Mindent elér,szerel,gólt lő nagyon jó vétel volt. Így nem igazán volt csatárom és gondoltam megcsinálom a Base icon sbc-t talán pottyan valami.Villant a kártya és Del Piero ( 87 ) sétált ki. Kényszerből beraktam ST pozícióba és messze lepipálta Hernandezt. Ezen felbátorodva nyomtam egy DIV1-es sorozatot és ha már elindultam meg is nyertem, először. Az utolsó két mérkőzést honfitársaink ellen játszottam, elég ügyesek voltak.
Összegzés: kapja be minden pro, óriási minőségi ugrás bizonyos lapok megléte főleg még ha egész nap nyüstölik ezt a szerencsétlen játékot.Most így néz ki a bajnokcsapat

(#23061) MdewC válasza Digestive (#23038) üzenetére


MdewC
nagyúr

Guru: nálam most 2 nap szünet, lyukas a védelem. :)

Nestat eladtam és Blanc sbc-t építgetem.

Ale a best lapom ever. :)
IF Neymar kedvenc ST lett.
Lozano kiváló kiegészítő.
Desailly szintén szuper CDM.
Petit is teszi a dolgát.
TIF Savic lett a fejelő és távlövő bajnok.
Chiello, Walker és Sandro pedig építő kövek.
Blanc az ikon sbc miatt jött képbe, de Nestahoz képest mindenben jobbnak tűnik.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23062) Digestive válasza MdewC (#23061) üzenetére


Digestive
addikt

Nálam ez a 85ös Rio tök jól teszi a dolgát. De lehet én is betolom Blanc sbcbe már csak pack miatt is! :D Most a PL sbc miatt mondjuk úszkálok a packokban. Nem is tudom h bírom ki totsig h ne nyissam ki... :D

De Bruyne qrva jónak tűnik így 3 meccs után. Hunterrel tempó is van, a lövés meg 100%-ra ki van maxolva! Lehet mégse kell Gullit camba! :DD

[ Szerkesztve ]

(#23063) Stylerr válasza Digestive (#23062) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem darabos, illetve a H/H miatt nem mozog el a helyéről sűrűn?

(#23064) Kristof_94 válasza MdewC (#23061) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgy gondolod, hogy Blanc a legjobb védő az ikonok közül? :)

(#23065) MdewC válasza Kristof_94 (#23064) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem hiszem, de árban egész jó.

Így meg kb 500K-ból meg tudom csinálni!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23066) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Életem egyik legjobb WL selejtezőjét nyomtam Első két meccs érdektelen volt (2 rage quit). Majd jött egy román srác akiről azt hittem Ovvy az mert a csapat a logo és a mez is 1:1ben copy volt. Így gondoltam lenyomom életem meccsét hátha elcsípem.Hát sajnos 15 perc után kiderült hogy nem Ő volt (közeli szabinál nem nyomta a szokásos kombót). De ügyes volt és csak 1:0ra vezettem majd egyenlített a végén Salaht beraktam és mester hármassal továbbléptem rajta.
A döntő meg egészen jó volt de kikaptam. 6 Ikon IFek és Fahrmannon egy silver boost. 3:2 oda de a sráccal utána beszélgettem és mondta hogy a játékom teljesen megölte az övét meg amúgy egész jó eredményei vannak WLben.
Ennyire tisztességes és jó selejtezőt max silver squados héten játszottam. Tényleg élmény volt most játszani.
Másfelől SIF Ryan Sessegnon eszméletlen jó LB nálam 29 meccs 7 gól 4 gólpassz. Valamint ez a kék Stones hihetetlen jó, mindig ott van ahol lennie kell és élmémy vele szerelni (habár lehetne kicsit jobb a fizikuma) a short passza 89 a long 79 és 4*wf így simán lehet vele építkezni már hátulról is,de előreívelésekhez is kíváló ha pressingel az ellen.

[ Szerkesztve ]

(#23067) Digestive válasza Stylerr (#23063) üzenetére


Digestive
addikt

5 meccs 7 gól. Stay foward, free room. A helyén van, bemozog, nem lomha, minden passz szuper pontos és kegyetlen a lövő ereje. (minden gólja 16on kívülről volt) Beszerzése abszolút ajánlott! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23068) Kristof_94 válasza A guru (#23039) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hogy áll amúgy Gabinho az eddigi WL-(ek)ben? :)

Nem nagyon tudunk róla semmit!

(#23069) Lori82


Lori82
senior tag

Most ezt minek kellett?Nem értem ezeket,de tényleg. 7 hétig nem jön liga SBC erre 5 nap alatt kiszórják a maradék 2 nagy ligát . :F Spanyolt befejeztem,belgát is ki tudtam rakni,PL-ben már csak 3 csapat van.Liverpool elég szopatos.

(#23070) Kristof_94 válasza Lori82 (#23069) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet érkezik valami pénteken...

Irigyellek a spanyol miatt, kipróbálnám azt a Griezmannt, de akkor el kellene adnom pár játékost... :U

(#23071) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Úgy látom lassan beáll a BPL SBC ára is. Megjelenéskor 450k volt, most már 650k körül van...

(#23072) A guru válasza Kristof_94 (#23068) üzenetére


A guru
addikt

Twitchen streameli a WL-t, de mondta, hogy nem igazán jó így, mert nem tud teljesen a játékra koncentrálni. 34W lett most, ha jól emlékszem. Twitch: gabinhofifa

(#23073) Aguinaga válasza Szigma70 (#23057) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nos, kipróbáltam éjjel, egy SB meccsen és két DKT: előzőn 4 gól, az utóbbiakon 1-1,
Nekem sokkal jobban fekszik, mint Crespo, meg tudom találni a labdával, és valami durca lövője van.
Amit itt ajánlottak, hogy tegyem bal ST-be, és kapás driven shot, azt még egyelőre nem tudtam tesztelni, de majd később. Sajnos éjjel nem sok mindenre volt időm, mert 5:30-ra jöttem dolgozni.

PSN: OldSlowhand74

(#23074) A guru


A guru
addikt

Na végül a sima Agüerora esett a választásom, ő sem a legjobb, de ennyiért én úgy gondolom nincs jobb. Ez a baby Vieira....állat. :D

(#23075) LedyGyuszi válasza A guru (#23039) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én mondtam, hogy Batsman nem az igazi... ;]
ha esetleg német vonal: 88as motm Werner vagy FB Reus (utóbbit tots után az ára miatt)

XONE: LedyGyusziHU

(#23076) Yodamest


Yodamest
addikt

Rashford nálam mindig is bevált a 79-es is és a 81-es is, így most lehet megvenném az IF lapját LF pozícióba. 86 Larssonra fájna még a fogam, de épp nézegettem futbinen, hogy Rashford lényegében még jobb is statokra mint Larsson, közben meg kevesebb mint feleannyiba kerül!

https://www.futbin.com/18/player/177/Henrik%20Larsson/
https://www.futbin.com/18/player/18257/Marcus%20Rashford/

Nem?

(#23077) thebigK válasza Yodamest (#23076) üzenetére


thebigK
addikt

Rashford jo vetel!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#23078) gabigyerek válasza Yodamest (#23076) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Próbáltam, semmivel nem jobb a 79es lapjánál az IF :)

Larsson viszont tapasztalatok alapján egy igazi kancsó. Azt vedd meg!

PS4

(#23079) Kristof_94 válasza A guru (#23072) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tudnál esetleg tőle kérni egy custom tactic-ot? Kíváncsi lennék a beállításaira!

(#23080) Digestive


Digestive
addikt

Hát srácok nézegettem a TOTW előrejelzéseket. Lehet én most fogok tartani egy csomag nyitogatást és nem árok totsig! :DDD Ha Lozano kap tényleg ST lapot az faint lesz nagyon! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23081) LedyGyuszi válasza Digestive (#23080) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

és mire kapna? 1 gól 1 gólpassz, ez nagy wasistdas egy "csatártól"? Egyébként az előrejelzésekben egy bundás játékos van, ami azért picit röhejes! :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#23082) sz_abika válasza Digestive (#23080) üzenetére


sz_abika
addikt

NEM NEM NEM! nem szabad hogy kapjon, mindmeghalunk

Egy jó dolog van, az hogy beszakadt az IF ára, 12000el olcsóbb PSen mint szombaton.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#23083) sz_abika


sz_abika
addikt

Amúgy Luis Albertot miért nem értékeli a piac semmire? Próbálta valaki meccseken már? Egy engine lapos 93asra értékelt CAM 31000ért...nem semmi.

PSN: xszabikax

(#23084) MdewC válasza sz_abika (#23082) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mindig ennyivel olcsóbb hétköznap.

Kár lenne ha ST lenne.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#23085) Digestive válasza MdewC (#23084) üzenetére


Digestive
addikt

Én úgy tudnám beépíteni kezdőbe! :D Neymar-Lozano-Willian Willian nálam be van betonozva, emiatt csere Lozano.

Depay is érdekes lehet, szupercserének nálam beférne.

[ Szerkesztve ]

(#23086) Szigma70


Szigma70
addikt

Bd 83-as Asamoah-t játszatta valaki? Olyan SIF Mooy, IF Fernandinho kategória lehet bal lábbal 4-es skillel.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#23087) etaclan1984 válasza Digestive (#23085) üzenetére


etaclan1984
őstag

Azt a Depayt én is kipróbálom, habár most nem játszok szélsőkkel de az IF lapját imádtam. Remélem 100alatt lesz az ára, de szerintem 130körülire fog beállni.

(#23088) Digestive válasza etaclan1984 (#23087) üzenetére


Digestive
addikt

ST lesz! ;) Legalábbis azt játszott a Metz ellen.

[ Szerkesztve ]

(#23089) Aguinaga válasza Szigma70 (#23086) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem megvan, kerek 100 meccset tettem bele, amikor visszatértem IF Allan-hoz.
A brazil nekem jobban bevált, valahogy robbanékonyabbnak érzem, és szerelésekben is jobban odaér. Az is igaz, hogy nem tettem rá shadow lapot, architect-tel használtam, ahogy megvettem.. (ez csak most tűnt fel :( )..

PSN: OldSlowhand74

(#23090) Yodamest válasza gabigyerek (#23078) üzenetére


Yodamest
addikt

jó de ez mi már hogy "semmivel nem jobb"? :) mi határoz meg egy játékost ha nem a statok? Most nem a véleményed vonom kétségbe, de ha ez így van az elég szomorú, mert ilyen alapon akkor teljesen felesleges a statokat nézni a játékosokon... Mindjárt ki is próbálom ennyi erővel Wilfried Bony-t mert nem lehet tudni, lehet a játék legjobb játékosa csak senki nem próbálta még ki.. :(((

Larrson amúgy tudom hogy baszó, ellenem mindig lő minimum egy mesterhármast driven shottal, de ha nem muszály nem költök 2X annyit egy rosszabb statokkal rendelkező játékosra.

(#23091) dudu5130 válasza Digestive (#23088) üzenetére


dudu5130
őstag

ST-ben még csábítóbb.

(#23092) dudu5130 válasza Szigma70 (#23086) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem bevált. Gyors, mindenhova odaér, szerel. A lövője meg sokkal jobb mint IF Allannak. A staminája mondjuk gyenge.

(#23093) Szigma70 válasza Aguinaga (#23089) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi

Nekem nem CDM-be kell, hanem LCM-be, Lehet kipróbálom. Tavaly szerettem, sok gólt vert távolról ballal

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#23094) aswyx


aswyx
csendes tag

Ha jol latom, megint Salah a POTM:
http://www.skysports.com/football/news/11669/11323893/liverpools-mohamed-salah-named-pfa-player-of-the-month-for-march

Szerintetek spec Salah-n kivul mi kell meg bele?

[ Szerkesztve ]

Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

(#23095) etaclan1984 válasza aswyx (#23094) üzenetére


etaclan1984
őstag

Mielőtt bevásárolnál: ez nem az EA POTM ! Ezt a PL játékosok szavazták meg (PFA player of the month, azaz Professional Footballers' Association). Attól nem kizárt hogy megint Salah lesz, de az csak pénteken dél körül derül ki.

(#23096) Aguinaga


Aguinaga
őstag

A lövése papíron nem a legjobb, de néha lőtt akkora gólokat, hogy csak lestem.

Igen, mondjuk erőnlét a másik gond, rendszeresen cserélni kellett a 75. perc környékén.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#23097) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#23095) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgyis ő lesz sajnos... :(

Amúgy most néztem, hogy ha eladnék kb. minden nagy játékost lenne 1,5-1,6 millióm adózás után. Az már egy CR7! :Y

(#23098) v-man válasza Szigma70 (#23086) üzenetére


v-man
őstag

Nekem is alapember a második (fit) sorban. Brutális a lövése, nagyon sokat van játékban és valóban nagyon kidöglik a meccs végére, ahogy mások is írták már. Szóval jó, használható, de kicsit kompromisszumos.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#23099) Lori82 válasza Kristof_94 (#23070) üzenetére


Lori82
senior tag

Csak egy meccsen próbáltam. Jól lő az már most látszik,csak a 90 pace ellenére én nem érzem olyan fürgének.

(#23100) Lori82 válasza Lori82 (#23099) üzenetére


Lori82
senior tag

Az SBC-s De Bruyne-ra vagyok kíváncsi.Már csak a Pool és a Manu hiányzik.Azért ez a Pool 83-as csapat elég genyó dolog volt. 85-ös RW Salah nélkül,ami most 40k alatt nem nagyon van,nem igazán teljesíthető (PC) .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.