Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály

Hozzászólások

(#17) Mirage


Mirage
tag

Szép estét,

Újabb nap, újabb bejegyzés.
Kezdem egyre jobban érezni már a szeptember, és az egyetem kezdés közeledtét, ami enyhén melankólikus érzésekkel tölt el, de ez van.
Semmi sem tarthat örökké, pláne nem egy nyári szünet.

A mai nap zeneszáma: Sad Night Dynamite – Krunk [link]
Ez egy viszonylag új duó, de már az első albumuk abszolút megnyert, szinte az összes szám bejött róla, de talán ez a kedvencem.
Nem is nagyon tudom mihez hasonlítani a hangzásuk, de szerintem különlegesek az eddigi alkotásaik. Instán már teaselik a következő számot (albumot? Idővel remélem az is jön...), mondanom sem kell, hogy nagyon izgatottan várom már mi lesz a következő projektük eredménye.

A mai nap röviden: A délelőtt részemről zenehallgatással és játékkal telt, délben eltaláltuk, hogy elmegyünk ebédelni egy halakra szakosodott étterembe.
De ahogy odaértünk kiderült, zárva vannak. „Felújítás alatt állnak”, szólt a kis tájékoztató az ajtón, de a sötét, de egyébként érintetlen beltér engem inkább arra enged következtetni, hogy lehet lehúzták a rolót. Nem ők lennének az elsők.
Amúgy is, akinek volt rá lehetősége az a lezárások alatt újított fel (azért nem egy ilyen volt), tehát ez így ebben a formában, hogy amikor lenne lehetőség végre és szezon is van leállnak felújítani nem tűnik túl realisztikusnak, de ne legyen igazam, mert amúgy jó kajáik voltak.
Helyette pizzáztunk, jó volt, bár az enyémben kicsit most túltolták a paradicsom alapot, de sebaj. Utána még beszereztünk egy kis süteményt is itthonra, hogy legyen mit majszolni majd a következő napokban.

A délután letudtam az edzésem, utána pedig a fodrászatot.
Ahogy hazaértem feltűnt, hogy van valami a postaládában, nos nem más várt engem, mint a várva várt Uncle Seiko óraszíjam.
Ki is nyitottam hát, illetve elő kotortam a kis szerszámkészletet, amit direkt ezért vettem és neki is láttam a „nagy” munkának. Végülis úgy kb 15 perc alatt rájöttem mindenre, beállítottam a méretet és felraktam az órára.
Tudom nem nagy dolog, de azért örültem, hogy megtudtam csinálni.
Teljesen más az összképe így az órának, nekem nagyon tetszik. Kényelmes, és minőségi érzetet nyújt maga a szíj. Nem volt olcsó, de nem bántam meg hogy megrendeltem.
Az UK-ból jött, aug. 7.-én rendeltem meg, tehát 11 nap alatt ért ide.



Holnap reggel a fogászaton kezdek, már pár napja nem fáj a fogam, úgyhogy hatott az a szer és az antibiotikum kombó, de az igazi „móka”, a gyökérkezelés még csak most fog következni.
Nem vagyok lelkes iránta, de jobb túlesni rajta. :O
Ennyi lettem volna mára.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.