Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:53

LOGOUT.hu

Mi is az a calisthenics?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) westcoastog válasza G.Peter (#7550) üzenetére


westcoastog
veterán

Tablettásan egyszerűbb, meg lusta ember vagyok. :D
Mindegy, lehet hozatok vagy kettőt, biztos nem csak hordozó anyag van a tablettában és nuku c-vitamin. :DDD

(#7552) G.Peter válasza westcoastog (#7551) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Ne aggódj, csak egy kis pillanatragasztó van benne hordozónak, hogy összeragadjon a por ;]

(#7553) westcoastog válasza G.Peter (#7552) üzenetére


westcoastog
veterán

:DDD
Bár lehet maradok inkább a biotechesnél, jól van az.

(#7554) emiki6 válasza G.Peter (#7548) üzenetére


emiki6
veterán

Ez tényleg jó ár! :K
Én ennyit vettem 800-ért mondjuk nem innen.

Az aszkorbinsavat glükózból állítják elő kémiai eljárással (wikibedia). A gyártók megveszik kilóra fillérekért. (Akár 1 kilót ezerért), beteszik valami ostyaszerűségbe és eladják 10-30 forintért darabját.

WCOG: beteszel 2-3 liter vízbe 1-2 g-ot és napközben eliszogatod. :)
Ez jobb is, mert elosztva viszed be és nem egyszerre, így nem megy kárba.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7555) westcoastog válasza emiki6 (#7554) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem sietek még a vásárlással, még fontolóra veszem ezt is.

(#7556) Deck válasza Cathfaern (#7544) üzenetére


Deck
titán

Ha most állsz neki akkor nem kell húzódzkodó rúd még az elején. :D Én amúgy vettem tescoba húzódzkodó rúdat, 2 szekrényt közel toltam egymáshoz, rá a rúd és úgy csinálom :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7557) emiki6 válasza emiki6 (#7554) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, igen, van ahol valami cuccal összeragasztják meg préselik. Láttam olyat, ami narancssárga volt és valami fura íze.

Namármost: az aszkorbinsav fehér és savanyú, mellékíze nincs vagy alig.
Ami fura, hogy szerintem oldja a vasat (elvégre kell a vas felszívódásához), mintha az acél evőeszközből kioldott volna némi vasat, mert vasízű lett az oldat, ha azzal kevertem meg. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7558) G.Peter válasza emiki6 (#7557) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Pl. a TEVA 500 mg-os rágótabletta narancssárga és fura ízű. Mondjuk ennek érdemes megnézni az összetevőit is:
Hatóanyag: 220 mg aszkorbinsav és 371,25 mg nátrium-aszkorbát (az aszkorbinsav nátrium sója) rágótablettánként.
Egyéb összetevők: "Sunset yellow" Al-lakk (E 110) 5,81 mg rágótabletánként, narancs aroma, vízmentes kolloid szilícium-dioxid, sztearinsav, nátrium-ciklamát, talkum, "Cantab" (dextrátok), pektin.

Nem tudom, hogy ez mennyire alkalmas emberi fogyasztásra :D Aszkorbinsav nincs benne túl sok, de legalább minden más van benne...

(#7559) Bannani válasza Deck (#7556) üzenetére


Bannani
tag

Már miért ne kellene? :P Ha tud 1-2-őt akkor már csinálhatja is egyből, ha még egyet sem, kezdheti a rávezetőket (negatív, lógás). Gondolom nem akar annyira fegyenc lenni, hogy falhoz húzódzkodjon. :DD

'Mind over matter'

(#7560) Deck válasza Bannani (#7559) üzenetére


Deck
titán

Ha a könyvet követi nem kell az elején.

PS5

(#7561) Cathfaern válasza Bannani (#7559) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

88kg vagyok 178cm magassághoz, úgy hogy felsőtestre utoljára gimiben edzettem bármit is utoljára (értsd: nem 88kg izom). Aztán jó sok év kihagyás után ~4 éve kezdtem el biciklizni, de ugye felsőtestre az se erősít... Szóval ha nem is azt mondom, hogy a falhoz húzódkodás kihívás, de azért rám fér az is :B

(#7562) Bannani


Bannani
tag

Kellemes őszi idővel csak nálam csökken a teljesítmény és a motiváció? :(

'Mind over matter'

(#7563) westcoastog válasza Bannani (#7562) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen. :P ;]

(#7564) Speeedfire válasza G.Peter (#7548) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Házilag az ilyet, hogy tudod adagolni megfelelően? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#7565) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Gyerekek, úgy szétszedett ma a Levente, hogy most csak feküdni, nyögni és fehérjét kortyolgatni tudok. 2 órát nyomtuk ma, szinte minden gyakorlarban fejlődést értem el, szóval jól dolgoztam a nyáron, amíg nem találkoztunk. Most meg mindenem fáj, ebből holnap nagyon komoly izomláz lesz. Persze ilyenkor van másnap reggel 8-kor tesink... :N
Amúgy a MOM Parkban toltuk, lent volt a Szarka Ákos is, szintén edzést tartott. Kicsit dumáltunk, a Leventével ugye ismerik egymást. Jófej volt, megdicsérte a hidam. Leventével azt mondták, ilyen minőségben férfitől még nem látták és ez genetika, meg durván hajlékony vagyok. Kb így néztem ki: link. :))

[ Szerkesztve ]

(#7566) westcoastog válasza kolosanyi (#7565) üzenetére


westcoastog
veterán

Na akkor jó volt a mai napod. :)

(#7567) G.Peter válasza Speeedfire (#7564) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Ahogy emiki6 is írta a 7554. hozzászólásban. Én konkrétan másfél liter vízbe szoktam tenni 1 kávéskanál aszkorbinsavat.

(#7568) RBJ


RBJ
addikt

Na voltam edzeni, szét szedtem a vasat. :C tegnap nem volt kedvem.
Lehet lecsökkentem az edzést 3 napra heti szinten és minden másnap fogok.
Így nem érzem magam kinyulva. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7569) kolosanyi válasza westcoastog (#7566) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó. :K Durván elfáradtam, de megéri, ezek az igazán maradandó pillanatok. Egyébként aktív terpesszel vissza is tudom húzni a hátsó függőmérleget lefüggésbe már - most próbáltam először, nagyon kemény, csillagokat láttam tőle 2 percig -, illetve megvan terpeszben a mellső függőmérleg. Igaz, hogy rövid ideig, de megvan. :)

(#7570) Speeedfire válasza G.Peter (#7567) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az kb hány gramm? :))
Meg melyik kávéskanál, mert abból is van vagy 10 féle. Ha lenne adagoló hozzá én biztos váltanák. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#7571) emiki6


emiki6
veterán

Ha megjön a multi por akkor azt fogom, hogy teszek egy kanállal 0,5 l vízbe és azt iszom majd kajálás közben és után, mindenkor máskor meg cvitaminos vizet iszom majd.

Sanyi te meg legközeleb szojjá má! Kimentünk volna nézni, tanulni miket toltok és hogy. :U Mi 3-kor hagytuk el a helyszínt.

Speedfire: 1-2 gramm. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7572) kolosanyi válasza Speeedfire (#7570) üzenetére


kolosanyi
veterán

5, az evőkanál meg 15.

emiki6
Oké. Amúgy véletlenül jött így ki, eddig a Goldmannon toltuk, de lehet átszokunk oda, mint kiderült, már mindkettőnknek jobb lenne ott

(#7573) emiki6 válasza kolosanyi (#7572) üzenetére


emiki6
veterán

Ez jó hír, akkor majd lehet összefutunk, mi sulibután toljuk, bár 2-3 fele végezni szoktunk suliban. Előtte haza is tudunk menni akár.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7574) G.Peter válasza Speeedfire (#7570) üzenetére


G.Peter
aktív tag

1-3 gramm körül, attól függően, hogy mennyire nagy a kávéskanál és mennyire púposan méred :D Télen, illetve ha beteg vagy tegyél többet, nyáron nem kell sok, úgyis több zöldséget-gyümölcsöt eszel olyankor (gondolom).
Szerintem megéri váltani. Még ha véletlenül kétszer annyit eszel belőle mint a tablettából akkor is olcsóbban jössz ki :)

(#7575) westcoastog válasza kolosanyi (#7569) üzenetére


westcoastog
veterán

Az biztos, jó lenen ha egyszer eljuthatnék én is oda és ott lennének ők is. :D
Én tegnap súlyzóztam egy marhajót, ma semmi, holnap megint nem tudom mi lesz. :DDD
Keresek már valakit aki eltud jönni és összerakhatjuk a huzódzkodót a kertben.
Tegnap toló nap, ma húzó lehetett volna, de nem tudtam húzódzkodni mert a páston meg füvet nyírtak, vazeg. :D

Legközelebb valamikor augusztusban megyek csak pestre...

[ Szerkesztve ]

(#7576) emiki6 válasza Bannani (#7562) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem ma nem atta, de most kedvem lenne edzeni, csak nem lehet. Tegnap esőben toltuk haverral a húzódzkodást, akkor atta, mára meg is jött az izomláz. :U

Nem kell ide motiváció, elhatározod magad, mész és csinálod teljes erővel, mert úgy akarod. Ennyi. :)

7573: suli után* (néha szóköz helyett a "b"-re nyomok. :P)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7577) westcoastog


westcoastog
veterán

Vannak itt magányos emberek amúgy? :DDD
#nohomo, tanácsok kellenének túléléshez, mert már megint becsavarodtam a szociális interakció hiánytól, játszani nem esik jól, de akkor meg unatkozok, a kutya sem ír facen sehol, csak ülök itt és kínlódok.

[ Szerkesztve ]

(#7578) kolosanyi válasza westcoastog (#7577) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez egy fórum, ahol arc nélkül, vadidegen emberek dolgait olvasod különböző témákban. Szerinted? :D
Amúgy ha magányos nem is, de unatkozó akad egy pár. A magány meg elsősorban az emberen magán múlik. Mindenki keresi a kapcsolatokat, a kötődést, az más kérdés, hogy van aki nehezen nyit mások felé.

(#7579) westcoastog válasza kolosanyi (#7578) üzenetére


westcoastog
veterán

Vannak haverjaim, barátaim, de hét közben barátokkal nem tudok lenni, velük is csak kéthetente, haverok bent vannak a városba ahhoz buszoznom kell, meg most már nekik is iskola van, faluban nincs senki.
munkám nincs, szóval vagyok itthon, ház körüli munkák, edzés elvégezve mikor kell, meg játszok, de mikor esténként rám jön hogy megint de szar egyedül itthon, akkor se játszani nincs kedvem meg semmi, és akkor elkezdek unatkozni meg vergődni, sokszor előfordul.
Nem magam miatt vagyok egyedül, ilyen a környezetem, meg a szerencsém vagy minek mondjam.
Most is csak kínlódok, esténként jön elő ez nálam, de akkor elég szar, mint most is.

[ Szerkesztve ]

(#7580) emiki6 válasza westcoastog (#7579) üzenetére


emiki6
veterán

Nézz meg egy filmet ... vagy kettőt ... vagy az összeset. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7581) westcoastog válasza emiki6 (#7580) üzenetére


westcoastog
veterán

Fogalmam sincs milyen filmek vannak mostanában, legutolsó film, hm, nem is tudom mi volt már amit néztem. :DDD
Sorozatot sem tudom mit nézhetnék, trónok harca 5. évad még messze, breaking baden már túl vagyok de még mindig bennem él, nem tudom mit kezdhetnék el nézni. :DD

(#7582) Deck válasza westcoastog (#7579) üzenetére


Deck
titán

Ncoreozz, olvass, hívd át a csajod, játsz, zene, filmezz, sorozatozz, edz, aludj :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7583) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

emiki6 & kolosanyi & G.Peter: Az 1-2-re "szavaztatok" a legtöbben. Na, ha elfogy veszek valamelyik patikában. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#7584) westcoastog válasza Deck (#7582) üzenetére


westcoastog
veterán

hívd át a csajod

Ha lenne kínlódnék én ennyit szerinted? :DDD

(#7585) kolosanyi válasza westcoastog (#7579) üzenetére


kolosanyi
veterán

Olvass, beszélgess a családdal (nehéz az embernek a családdal nyíltan és őszintén beszélgetni, idő kell a kiépítéséhez), nézzetek filmet, foglalkozz a vallásoddal (komolyan, a hit fontos, anélkül oda az élet, mindenkinek hinni kell valamiben [nem térítek, direkt nem mondok egyházat, felekezetet, ez mindenkinek a magánügye]) és a többi és a többi. Ezernyi lehetőség van, csak rajtad múlik, mit csinálsz.

(#7586) Deck válasza westcoastog (#7584) üzenetére


Deck
titán

Akkor menj csajozni, mozizni, meg sörözni :D

Kolosanyi: vallással ne gyere..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7587) G.Peter válasza Speeedfire (#7583) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Patikában egyszerre max. 10 grammot adnak ki, azt is drágán (legutóbb 150 Ft körül volt). Jobban jársz ha máshol veszel.

(#7588) westcoastog válasza kolosanyi (#7585) üzenetére


westcoastog
veterán

Olvasás témához, játékokból íródott könyveket szeretek olvasni, csak 4k egy olyan könyv... 4 assassins creedet már kiolvastam.
Meg most töltöttem le 5 Classic Fords angol nyelvű magazint, so i got that going for me.. :DDD

Család az nincs, ez hosszú történet.
Pont hogy nem vagyok vallásos. :D

(#7586) dekrer
Ahhoz kell társaság, pénz, meg egy csipetnyi önbizalom. :D
Majd netes társkeresőn felszedek valakit, már abban az esetben ha sikerül magamról olyan profilképet lőni amit nem hányok le rögtön. :))

Általában mikor ilyen kínlódós estéim vannak utána következő napokon talán már nem ilyen rossz a helyzet, de ez spontán jön, és kiszámíthatatlanul.

[ Szerkesztve ]

(#7589) Deck válasza westcoastog (#7588) üzenetére


Deck
titán

Ha van pénz lesz alkohol, ha van alkohol lesz önbizalom :D Sok csajt meglehet ismerni jó kis pubokban vagy koncerteken stb. Péntektől Pesten szeptemberfeszt :D Halgass zenét azis ingyen van mint ahogy minden ;) Csináld ami jól esik :D Lépj be facen az ateista csoportba én is tag vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7590) westcoastog válasza Deck (#7589) üzenetére


westcoastog
veterán

Miért nem vagyok pesti? :O
Itt vidéken megehetem a hajamat, balassagyarmaton nincs semmi, csak valami táncház túlfiatalokkal, meg ennyi kb, meg egyedül nem vágok neki az éjszakának.
Viszont lesz tankcsapda októberben, megyek pogózni. :DDD

(#7591) kolosanyi válasza Deck (#7586) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért is ne? Szerintem tök kultúráltan leírtam a véleményem, nem kezdtem el okoskodni, hogy de bizony A vagy B vallásnak van igaza. Pusztán annyit mondtam, hogy jó ha az ember foglalkozik a lelki dolgokkal is.

(#7592) Deck válasza westcoastog (#7590) üzenetére


Deck
titán

Akelán fasza a pogó :D Én se pesti vagyok de szeretek feljárni, utazni. Somogy megyei vagyok :D

PS5

(#7593) emiki6 válasza Deck (#7589) üzenetére


emiki6
veterán

Az is vallásnak számít szvsz, de ez tényleg ne legyen téma, olyan mint a politika, akár a legjobb barátokat is összeugraszthatja a nézeteltérés (persze csak ha fanatizmus van vagy meggyőződés). :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7594) westcoastog válasza Deck (#7592) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó is az akela. :))

(#7595) Deck válasza emiki6 (#7593) üzenetére


Deck
titán

Aha persze.. A tudomány az én istenem mi? :D Vagy Dawkins? Amúgy meg az ateizmus nem vallás. De igazad van hagyjuk ezt a témát :)

westcoastog: Most szombaton lépnek fel Pesten. Ingyenes fesztivál lesz Akela, Omen, TCS, Nevergreen, Tűzmadár stb.. Agárdi Pokolgép Jubileumon nem voltál?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7596) emiki6 válasza Deck (#7595) üzenetére


emiki6
veterán

Azt vallod, hogy ateista vagy, nem? :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7597) westcoastog válasza Deck (#7595) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem dolgozok, egy fillérem sincs ilyenekre járkálni, csak egy pesti utazás kb 5000 forint és akkor még levegőt sem vettem.
Egyedül meg nem vágok neki ilyeneknek, az meg megint másik hogy tudom hogy senki nem jönne velem azok közül akiket ismerek.
Salgótarjánban lesz edda, de oda is egyedül menni, hazajönni meg nem tudnék csak ha koldulok hajnalig..

Ilyen az én életem, szeretnék sok mindent csinálni, de hátráltat ez a kurva élet ott ahol csak tud.
Bele vagyok már fáradva ebbe hogy vért kell szrnom azért hogy egy kis apró valami legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7598) emiki6 válasza westcoastog (#7597) üzenetére


emiki6
veterán

Szedd össze magad! Gondolj bele. Valaki vett Balaton Soundra hetijegyet több tízezer forintért aztán csak sarat kapott (de azt jó sokat) :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7599) westcoastog válasza emiki6 (#7598) üzenetére


westcoastog
veterán

Várjál csak, talán van itthon nyomtató, holnapig kidolgozom a tökéletes húszezrest. ;]

(#7600) kk831228 válasza westcoastog (#7581) üzenetére


kk831228
addikt

Sorozat: Extant, Homeland, Strain kb. Még van egy horror rá kéne nézni... Majd megírom a címét... Ezekkel el leszel 2 -3 napig ha egyfolytában nézed... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.