Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#134) Geresics


Geresics
addikt

No, ma megvolt az első bunkeren kívüli élmény is! :DDD
Kb. 1,5 órát játszhattunk haverommal. Nekem nagyon fura volt eleinte a tutorial hiánya, de rá kellett jönnöm, hogy épp azt csinálom, csak épp már a shelteren kívül...
A világ nagyon kihalt. NPC-k leginkább nincsenek, ellenben mindenféle bogarak, zombik, stb-k elő-elő bukkannak - jellemzően házak környékén.
Belefutottunk az első Event-be is! Egy robot üzenetet kellett volna elvigyen valahova, és meg kellett védenünk. Nos, mi mentünk vele, irtottuk a bogarakat, aztán egy épület falába belement, megakadt, eltűnt. :(((

Találkoztunk más játékosokkal is. A nagyobb szintűek leginkább nem vettek rólunk tudomást. Volt viszont egy mező, ahol egy német srác folyamatosan beszélt, mintha ő is partyzott volna, de nem láttunk mást. Lehet streamelt épp. Ez mondjuk tök zavaró szerintem. Minek kell nekem mindenféle idegent hallgatnom? :F Pl. ha épp telefonál a főnökével, vagy a csajával? Nem vagyok rá kíváncsi... :(
És, ha hozzám bejön az asszony, és akar valamit? Van valami "Mute Mic" gomb? :Y

De, ami ennél is zavaróbb! Nincs chat a programban! :W Miért vagyok én rákényszerítve a voice chat-re? :F Haverom mikrofonjának a kábelét pl. elvágta a gyereke ollóval. Facebookon kellett írogatni, mert a játékban nem lehet! Én meg nyomkodhattam az Alt+Tabot! :W Ráadásul olyankor játszunk, amikor a gyerekek már alszanak! Miért muszáj nekem verbálisan kommunikálnom? Miért nem lehet egy egyszerű chat-részt beletenni egy multiplayer játékba?! :W

Az irányítás is tök fura, annyira érződik, hogy konzolra készült eredetileg, és nem PC-re a játék, hogy ilyet nem is tudom mikor láttam utoljára! :( Nyilván 5-10-15 óra játék után meg fogom szokni, de akkor is gáz szerintem...

Jah, és bejött az is, amitől féltem: nincs időm olvasgatni a játékban! Egyrészt a világ ugye nem áll meg, így volt, hogy támadtak PIP Boyozás közben, másrészt cimborám addig ugrált körülöttem, amíg egy-két cetlit magamévá tettem. Asszem itt nem fogom úgy megismerni a világot, mint a Fallout 3-ban...

A loot rendszer még ködös előttem. Pl. mintha a fix helyeken lévő tárgyakból mindenkinek külön-külön felvehetőek volnának, de a legyilkolt ellenségek lootja már nem? Vagy csak rosszul láttam valamit? Fene se tudja, majd meglátjuk...

Letettem egy campet is, és vakon elkezdtem építkezni. Egyszer csak egy pirosbetűs srác átfut rajta. Mire megtaláltam, hogy tudom elővenni építésből a stukkerem, a srác már el is húzott. Ez hogy van ez? Ki lehet fosztani a campem? Vagy csak látja a cuccokat? Amit a ládába raktam, az ott biztonságban is van? Vagy nem? Fene se tudja...

Remélem sikerül nemsokára időpontot egyeztetnünk cimborámmal, és folytatjuk, hátha belefutok egy leatherbe - ugyanis az Overseer első küldetése máris megakadt, mert nincs leatherem...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.