Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) ayo


ayo
Topikgazda

sok kulcs gazdát vár - azaz ismét nagy sorsolás

http://jateknaplo.blog.hu

(#2553) ollie válasza eami (#2552) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most nem tudom megnyitni az oldalt, mennyibe kerül?

***

(#2554) Crytek válasza ollie (#2553) üzenetére


Crytek
veterán

9.99 euro

Next PC Upgrade: 2022

(#2555) SpongyaBob válasza ayo (#2551) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2556) eami válasza ollie (#2553) üzenetére


eami
addikt

attól függ honnan veszed, amikor beraktam kosárba még $9.99 volt aztán nem vettem észre hogy fizetésnél már €9.99. De láttam valahol hogy Ł6.7 körül.

(#2557) KubanitoS válasza eami (#2552) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az ajándékverziója a játéknak az lenne, amelyet most is lehet kapni Steamen?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2558) eami válasza KubanitoS (#2557) üzenetére


eami
addikt

Igen, kapsz egy steam kulcsot ha megveszed itt az androidos verziót. Androidhoz pedig majd egy apk tudsz tölteni ha megjelenik.

(#2559) MerLinh válasza eami (#2558) üzenetére


MerLinh
senior tag

és ha már megvan a steames nem adnak androidos verzát belőle?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2560) eami válasza MerLinh (#2559) üzenetére


eami
addikt

hát persze ;)

(#2561) Niczo


Niczo
senior tag

Funstock Digital-on van néhány jó leárazás:
Resident Evil 4 £3.37
Resident Evil 5 £2.47
Resident Evil 6 £3.74
ezzel a kuponnal: JUL-MIDWEEK-MAIL25

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2562) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Other DRM jelen esetben mit jenent [link]? Hová tudom beregelni a játékot?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2563) bigrob válasza Predator2 (#2562) üzenetére


bigrob
őstag

Mivel ubis játék, több mint valószínű, hogy uplayre.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2564) NyMRooD válasza bigrob (#2563) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sajna valószínűbb, hogy sehová, szerintem Tages drm van rajta mint megannyi Ubis játékon és az olyanokhoz nem kulcsot kapsz, hanem az adott oldalról szedheted le. A valahová regisztrálhatós drm-ek általában ki vannak írva: Steam, Uplay, Origin, Desura, Gog.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2565) maddionmax válasza Predator2 (#2562) üzenetére


maddionmax
aktív tag

99% hogy sehova, csak letöltő linket kapsz.
Summer Sale alatt megvettem Steam-en ezt a játékot, nem ad CD kulcsot.

(#2566) bbmt válasza Predator2 (#2562) üzenetére


bbmt
senior tag

kb ugyanennyi a uplay boltban is most.

A kanál a gyengék villája

(#2567) Niczo


Niczo
senior tag

WinGameStore és MacGameStore summer sale encore!

GODUS megér $3.99-ót, vagy örökre ea marad?
ayo tavaly áprilisi nem ajánlója szerint egy fillért sem ér (azóta nem tudom mi a helyzet).

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2568) ollie válasza Niczo (#2567) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ayonak nincs mindig igaza. Én még alpha változatban vettem meg, és már akkor is nagyon tetszett, vagyis a teljes árát sem bántam meg.

***

(#2569) NyMRooD válasza bbmt (#2566) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az a gáz, hogy amit uplay boltban veszel az sem lesz feltétlenül uplay-es. Én anno a Prince of Persia-kat vettem meg ott és a Warrior Within illetve a 2008-as rebootból is, csak a bolt webes felületéről letölthető telepítőket kaptam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2570) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem Best Buy, de szerintem van annyira jó deal, hogy ne az OFFba tegyem. Sajnos csak Arkham Knight -tal rendelkezők használhatják ki.

Ingyen Supreme League of Patriots (3 rész) minden június 30 előtt vásárolt Arkham Knight tulajnak
Egy e-mail kell csupán küldeni a fejlesztőknek valamilyen bizonyítékkal arról, hogy tényleg beszerezted a AK -t még júni 30 előtt. Nvidia promósok is játszanak!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#2571) Niczo


Niczo
senior tag

Contest Bundle #1
Obludia, Stonerid, Volt, Lightfish, Crayon Chronicles

új bundlis csapat lehet, még nem hallottam róluk, $1-ért egész jó kezdés

ollie: köszi, lehet behúzom, grafika bejön, remélem eljut a végleges kiadásig.
macgamestore-ról véve is adja a wines verziót? (ott még működik az 5%-os kupon)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2572) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Blue Tear

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2573) MoVieFaN válasza Niczo (#2571) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nálam nem megy a PayPal fizetés:
Things don't appear to be working at the moment. Please try again later. :(

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2574) Niczo válasza MoVieFaN (#2573) üzenetére


Niczo
senior tag

én még nem vettem meg, nem tudom miért nem megy.

wingamestore-ra is van 5%-os kupon, ha valaki biztosra menne: PCGAMES5OFF

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2575) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Game Giveaway of the Day - Goblin Defenders: Battles of Steel ‘n’ Wood

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2576) MrTwister


MrTwister
őstag

Nuuvem akciózik Jul 16.-ig, most az Assassin Creed széria részei is le vannak árazva. Szerintetek a sorozat melyik részei érik meg az árukat innen? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2577) viktor82 válasza MrTwister (#2576) üzenetére


viktor82
őstag

Ha az Unityakcioban van nagyon ajánlom nekem nagyon tetszett ellenben a black flag-al

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#2578) DeFranco válasza MrTwister (#2576) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2 és brotherhood mindenképpen
revelations ajánlott
1 megosztó, én ajánlom
az utána levőket már személyes tapasztalatból nem ismerem, de nem véletlenül, minél újabb részek, annál kevésbé dicsérik.

(#2579) csaba951 válasza MrTwister (#2576) üzenetére


csaba951
veterán

Assassin's Creed: Director's Cut Edition
Mert itt kezdődik a történet. De a későbbi részekkel összehasonlítva ez inkább csak egy játszható demo. Szerencsére nem túl hosszú. Viszont olyan helyszínekre juthatsz el, ahol a valóságban percek alatt legyilkolna egyik-vagy másik vallási közösség.

Assassin's Creed 2 Edição Digital Deluxe
Ez az egyik legjobb történetű rész. Mindenképpen kötelező darab!

Assassin's Creed: Brotherhood Deluxe Edition
Jól sikerült folytatás.

Assassin's Creed: Revelations Gold Edition
Itt a sima alapjáték is jó lenne (de sajnos nem akciós), mert a dlc-k nagyjából értékelhetetlenek.

Assassin's Creed 3
Elég az alapjátékot megvenned, mert a George Washington dlc-k értékelhetetlenek. De legalább az első dlc-ben olyan bug van az összes konzolos/pc változatban, ami miatt nem lehet végigjátszani. Még (legalább) 5 patch kiadása után is. :(

Az összes többi relatíve drága, mert nem kaptak -75%-ot. De mire ezeket mind végigjátszod, azoknak is lemegy az áruk! :D

[ Szerkesztve ]

(#2580) MrTwister


MrTwister
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. 1, 2, brotherhood, revelations, china beszerezve. Az eggyel kapcsolatban annyi a kifogásom, hogy sehová sem regizhető csak letöltős. Unity-n és Black Flag-en(állítólag a legélvezetesebb AC rész) még erősen gondolkodom. Jó lennének még olcsóbban. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2581) freelanced


freelanced
addikt

Hello! Tudnátok ajánlani valamilyen jó stratégiai játékot? Nincs különösebb megkötés, de ne legyen túl régi és lehetőleg inkább olyat szeretnék amivel hosszabb távon is el lehet ütni az időt, építkezni, terjeszkedni, tehát nem muszáj annyira, hogy egy adott/fix történetet kelljen követni, sőt.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2582) cyberkind válasza MrTwister (#2580) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ne gondolkozz azokon, amióta évente szarják ki az AC játékokat egy halom szar mint a CoD.

Paranormal Cocktivity

(#2583) MrTwister válasza csaba951 (#2579) üzenetére


MrTwister
őstag

Amiket megvettem azokhoz találtam magyarítást a magyaritasok.hu-n, de a 3-hoz nem, aztán rákerestem és rájöttem, hogy ez magyar felirattal jött ki. :P Van rá esély, hogy amit megveszek a Nuuvemről az is fog magyar feliratot tartalmazni?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2584) csaba951 válasza MrTwister (#2580) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből szerintem a Assassin's Creed Chronicles - China pénzkidobás volt! Elégé elutasítják a rajongók. És szerintem is kiváló példája annak, hogy milyen NE legyen egy Assassin's Creed játék. Eredetileg egyébként nem önálló játék lett volna, hanem a másik két résszel együtt (India, Russia) a Unity SP részei lettek volna. Most önálló részek lettek, hogy a Unity anyagi buktáját részben enyhítsék vele. Hát, szerintem nem nagyon fog sikerülni! :DDD

Black Flag
Ez nekem még hátravan, de azt hallottam, hogy alig van köze a történethez. Ez gyakorlatilag egy "Karib tenger kalózai" játék lett. Annak viszont kitűnő! ;)

(#2585) csaba951 válasza MrTwister (#2583) üzenetére


csaba951
veterán

A Deluxe változat tartalmazza, a sima változat viszont nem tartalmazza a magyar nyelvű változatot.

[ Szerkesztve ]

(#2586) ollie válasza freelanced (#2581) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

RTS vagy TBS?

Empire building, 4x, godgame, vagy csak taktikai?

Fantasy, sci-fi vagy történelmi?

Elég sok lehetőség van.

De itt van pár, melyek véleményem szerint elég jók:

4x:
Endless Space
Civilization V
Civilization Beyond Earth
Sword of the Stars (első rész)
Sins of a Solar Empire Rebellion

TBS:
Age of Wonders III (de a régiek is)
Endless Legend
King's Bounty sorozat
Space Hulk Ascension
Skulls of the Shogun
Unity of Command
XCOM Enemy Unknown
Heroes of Might & Magic sorozat

RTS:
Wargame sorozat
Warhammer 40000 Dawn of War sorozat
Homeworld Remastered
Age of Empires 2 HD
Age of Mythology Extended
Rise of Nations Extended

Godgame:
Godus

***

(#2587) zone válasza freelanced (#2581) üzenetére


zone
őstag

Banished Nyugisan építkezős városmenedzselős fajta, nincs háborúzás. Érdekesség, hogy egyetlen ember készítette.

---

Aki nuuvemről vásárolna vpn-nel, az itt lecsekkolhatja, hogy régiózáras-e a kulcs: [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#2588) maross válasza MrTwister (#2580) üzenetére


maross
veterán

Black Flag is, Unity is jo, nyugodtan ajanlhatom. Liberation, Freedom Cry toltelekek, 5-8 oras jatekmenettel, konzolszokevenyek, egynek jok voltak ha sokat nem varsz toluk. Rogue-ot nem probaltam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2589) Cheesus válasza Niczo (#2561) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi, RE6-os megvéve :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#2590) Niczo


Niczo
senior tag

"agyondicsért" Alone in the Dark: Illumination ~ 4.500 Ft

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2591) Crytek válasza Niczo (#2590) üzenetére


Crytek
veterán

Abszolút ingyenese kategória első helyezettje! :W

Next PC Upgrade: 2022

(#2592) regener válasza Crytek (#2591) üzenetére


regener
veterán

Minden játékot adjanak ingyen, a fejlesztők pedig haljanak éhen.

(#2593) Crytek válasza regener (#2592) üzenetére


Crytek
veterán

A szóban forgó játék készítői igen azonnali hatállyal. Ezt ne adják még ingyen se, nem égetném a steam fiókom ezzel az ótvarral.

Next PC Upgrade: 2022

(#2594) csaba951 válasza regener (#2592) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem erről van szó! Egyszerűen vannak játékok, amikkel még akkor se gyalázom meg a beaktiválásukkal a Steam fiókomat, ha ingyen vannak! (pl: szavazás, vagy benne van egy más játék miatt megvásárolt bundle-ban)

Egyébként igen, a tehetségtelen kóklerek haljanak éhen! Mint pl. a SimCity (2013) programozói teljesen jogosan kerültek kirúgásra a "remekművük" miatt. Meg nagyjából a Maxis többi dolgozója is.

[ Szerkesztve ]

(#2595) regener válasza Crytek (#2593) üzenetére


regener
veterán

+(#2594) csaba951
De hát kártyás és a +1sor epe#is-re csak jó lenne ha ingyen osztanák :D

A SimCity egy betegség volt, de az antitestek kilökték a beteg sejteket ;]

[ Szerkesztve ]

(#2596) Crytek válasza regener (#2595) üzenetére


Crytek
veterán

A debileknek akik a kártyák miatt vesznek bármit is lehet.

Next PC Upgrade: 2022

(#2597) Agyzuzo válasza Niczo (#2590) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én szoktam szeretni a rossz játékokat (van ilyen jellegű perverzióm), de ez sajnos tényleg a rossznál is rosszabb lett... A legnagyobb baj vele hogy nincs történet és gyakorlatilag játékmenet sem... Leginkább a Sniper Zombie Army-hoz tudnám hasonlítani, csak ami azt élvezetessé tette, az ebből hiányzik. Unalmas, önismétlő feladatok, ötlettelen szörnyek, sérülésmodell nincs, hangok idegesítőek, zene ahol épp megszólal szintén, grafika lapos, sivár és idejétmúlt, szóval gyakorlatilag egy jobb HL2 mod odaveri ahogy van... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2598) Niczo válasza Agyzuzo (#2597) üzenetére


Niczo
senior tag

köszi az elemzést, de engem nem kell győzködni, nem terveztem (ennyiért) megvenni, nem véletlenül tettem idézőjelek közé az agyondicsért jelzőt ;)
igaz, nem gondoltam hogy ennyire pocsék lett, bár a steam-en olvasható vélemények abszolút alátámasztják ennek tényét :(

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#2599) Predator2 válasza csaba951 (#2579) üzenetére


Predator2
addikt

Az első az csak sima letöltős Nuuvemről.
Másik kettő uplay-es.

Ha steamről venném meg őket, azokhoz is kellene az uplay?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#2600) FollowTheORI válasza Predator2 (#2599) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uplayes címekhez mindig kell.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.