Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) zatom válasza gabesz345 (#4850) üzenetére


zatom
tag

SR-5 Gold-om volt eloszor, de nagyon nem tetszett.Igaz, hogy olcson hozza lehet jutni, de gyengusz.
Szerintem a Lambda sorozatbol erdemes valasztani, eBay-en mindig van.Gyakran aruljak szettben, erositovel egyutt.Fontos: olyan helyrol szabad megvenni, ahova vissza lehet kuldeni, ha nem tetszik.En is jartam igy, persze a szallitasi koltseget allnom kellett.
De van magyar kepviselet is, ok ujat arulnak.

[ Szerkesztve ]

(#4852) .DLL válasza zatom (#4851) üzenetére


.DLL
veterán

Igen, ha jól rémlik két ugyan olyat is rendeltél, mégis másképp szóltak, természetesen a jobbat tartottad meg, de erre mindenkinek oda kell figyelni aki ilyen régi, finom szerkezetet vásárol messziről.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4853) krichd1 válasza zatom (#4851) üzenetére


krichd1
addikt

Neked melyik Lambdád van pontosan?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4854) zatom válasza krichd1 (#4853) üzenetére


zatom
tag

A sima SR-Lambda.Nem a Nova Signature, vagy Professional, vagy barmi, csak sima.

.DLL: Igen, igy volt.

(#4855) krichd1 válasza zatom (#4854) üzenetére


krichd1
addikt

A sima Lambdákat mondják legjobbnak, sajnos ezt hogy két azonos típusú példány nem szól egyformán nem több helyen is olvastam.

Amúgy egy jobb fajta (tehát nem a legolcsóbb kínai) Xmos USB->S/PDIF konverternél nem jobb a Tabla, sokan pont a Tablat cserélték le modernebb, jobb ár/érték arányú transzportra.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4856) p_adam válasza krichd1 (#4855) üzenetére


p_adam
addikt

Ez így nem teljesen igaz, szimplán arról van szó, hogy egyes példányokon a hozzá nem értés miatt már látszik (azaz hallatszik) az idő vasfoga. Mégiscsak egy minimum 22, de akár 45 éves fejhallgatóról beszélünk.
A számomra jónak ítélt hibátlan darabok teljesen egyformán szólnak (de közben azért már mások is felfedezik ezeket...).

(#4857) zatom válasza krichd1 (#4855) üzenetére


zatom
tag

En csak jokat olvastam a Tablarol.Majd beszamolok.

(#4858) Tomdriver válasza Krissz80 (#4848) üzenetére


Tomdriver
őstag

+1
Sajnos végül én sem tudtam ott lenni de néhány szakértő fórumtárs beszámolója nagyon sokat segített megismerni a különböző fejeseket és láncokat - köszönet érte! :R
Ha ez egy blogban lenne összehasonlításokkal, még többet segítene (nekem és még pár lelkes újoncnak), hogy "végre"elinduljunk lefelé.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4859) .DLL válasza Tomdriver (#4858) üzenetére


.DLL
veterán

Sülnek a képek. :) Kicsit lassan, tudom...

(P.H.)

(#4860) .DLL válasza .DLL (#4859) üzenetére


.DLL
veterán

Pikcsőrz (ZIP - 2,5MB)

(P.H.)

(#4861) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Az idén újra, immár másodszor is megrendezésre kerül Kiskunfélegyházán a Kaporka Open Fejhallgatós Találkozó október második szombatján, azaz, október 8-án 9 órától 17 óráig.
Sikerült ismét lefoglalni azt a különálló kis épületet a Desperado Étterem udvarán, ahol tavaly is tartottuk, és ahol mindazok, akik megtisztelik jelenlétükkel a találkozót, a többi vendégtől abszolút szeparáltan élvezhetik a résztvevők által hozott rendszereken a zenét.
Részletek később.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4862) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Meghívó a II. Kaporka Open Fejhallgatós Találkozóra és Börzére

Szeretettel meghívjuk mindazon zenebarátot, akik érdeklődnek a fejhallgatós zenehallgatás és a hozzá kapcsolódó technikai eszközök iránt a II. Kaporka Open Fejhallgatós Találkozóra és Börzére, ami már hagyományosan október második szombatján, azaz,
2016. október 08-án Kiskunfélegyházán kerül megrendezésre 9 és 17 óra között.

A II. Kaporka Open Fejhallgatós Találkozó és Börze helyszíne, a tavalyival megegyezően, a Desperadó étterem (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 4.) udvarán található önálló épületben lesz, ahol a zeneszerető hobbitársak a többi vendégtől teljesen szeparáltan hódolhatnak a hozott technikákon a zene élvezetének.

Tehát, a fenti időpontban és helyszínen mindenkit szeretettel várunk, aki részt akar venni egy (a reményeim szerint) jó hangulatú találkozón, elhozza a gyári, vagy saját építésű fejhallgatóját, fejhallgató-erősítőjét, DAC-ját, zenelejátszóját, audio PC-jét, kábelét és egyéb "kütyüjét", valamint nem utolsósorban kedvenc zenéit, hogy azt a többi résztvevőnek megmutassa.

Kérek mindenkit, hogy a részvételi szándékát, illetve, azt, hogy milyen technikát, zenéket vagy bármi egyebet hoz, a
gaborka8x8@freemai.hu
címen jelezze, lehetőleg telefonszám feltüntetésével együtt.
(Természetesen előzetes jelentkezés nélkül is el lehet jönni a találkozóra, de az érdeklődők számára támpontot nyújt, ha tudják, milyen technikai eszközöket lesz módjuk meghallgatni a találkozón.)

A találkozón való részvétel ingyenes.

Mindenkit szeretettel várunk: gaborka8x8

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4863) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Első jelentés a II. Kaporka Open - Fejhallgatós Találkozó és Börze (2016. október 8. szombat, Kiskunfélegyháza, Desperado Étterem) jelenlegi állásáról:

Résztvevők:

Akik a "biztosan eljönnek" kategóriába jelentkeztek:
1.) Ágoston Lajos (Denon AH-D340, Beyerdynamic DT 990, Linearsound OTL)
2.) +1 fő
3.) Hoffmann László (AKG K701, DIY csöves fejhallgató-erősítő, DIY fejhallgató )
4.) Istvan 01 (FiiO X3 és Senheiser HD380 pro)
5.) 6C4C (DIY triódás fejhallgató-erősítő)
6.) +1 fő
7.) +1 fő
8.) Nádor Csaba (Superlux HD681B)

...) gaborka8x8 (Fejhallgató-erősítők: Feljavított Morgan Jones OTL, Bravo Audio V3 EQ-es hibrid, tuningolt Qed MB45, Rega Ear.
Fejhallgatók: Audio Technica ATH-SQ5, Sony MDR-XB300 a mélyhangok szerelmeseinek, Denon AH-D320, ismeretlen márkájú 600 Ohmos fejhallgató, Beyerdynamic DT-770 pro, AKG K-501, Superlux HD-681F, Samson SR-850, Takstar HI-2050, Takstar TS-671, Akg Y40, JBL E30
És az igazi "meglepetés vendég": Veho Z8)

Talán eljönnek:

Szeretettel várunk mindenkit, valamint további fejhallgatókat, fejhallgató-erősítőket, komplett fejhallgatós rendszereket, DAC-okat, stb., és természetesen szívesen fogadunk (akár olyanoktól is, akik csak hallgatózni jönnek) további jelentkezéseket, a
gaborka8x8@freemail.hu
email címre. Egyben kérek mindenkit, hogy a jelentkezésekor azt is írja meg, hoz-e valami technikát és ha igen, akkor mit. (Valamint kérem azokat, akik már jelentkeztek, hogy a technikára vonatkozó esetlegesen elmaradt információkat néhány szóban írják meg.)
Ha valakinek a neve nem szerepel a listán, de jelentkezett, az kérem jelezze ezt szintén a
gaborka8x8@freemail.hu
email címen.

Üdvözlettel: gaborka8x8

És egy kép ízelítőnek, kedvcsinálónak a tavalyi találkozóról.

Kaporka Open Fejhallgatós Találkozó 2015.

.

[ Szerkesztve ]

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4864) .DLL válasza gaborka8x8 (#4863) üzenetére


.DLL
veterán

Kellemes hely, tetszenek a kis abroszos asztalok! :K
(én már elígérkeztem aznapra, így sajnos nem is jelentkezem, legközelebb remélhetőleg szabad leszek)

(P.H.)

(#4865) GML válasza .DLL (#4864) üzenetére


GML
őstag

Remélem novemberben lesz itt Pesten is találkozó. Van/lesz 1-2 új kütyü nálam is.

(#4866) bkercso válasza GML (#4865) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én is! Nov. első hetében lenne jó. Addigra a DACtron3 is kész lesz.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4867) #16820480 válasza bkercso (#4866) üzenetére


#16820480
törölt tag

Támogatom :K

(#4868) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Utolsó jelentés a II. Kaporka Open - Fejhallgatós Találkozó és Börze jelenlegi állásáról

Időpont: 2016. október 8. szombat 9 órától 17 óráig

Helyszín: Kiskunfélegyháza, Szent János tér 4. Desperado Étterem (Külön épület az udvarban, bejárat a nagy kapu felől.)

Résztvevők:

Akik a "biztosan eljönnek" kategóriába jelentkeztek:
1.) Ágoston Lajos (Denon AH-D340, Beyerdynamic DT 990, Linearsound OTL)
2.) +1 fő
3.) Hoffmann László (AKG K701, DIY félvezetős, szimmetrikus fejhallgató-erősítő, DIY fejhallgató )
4.) Istvan 01 (FiiO X3 és Senheiser HD380 pro)
5.) 6C4C (DIY triódás fejhallgató-erősítő)
6.) +1 fő
7.) +1 fő
8.) Nádor Csaba (Superlux HD681B)
9.) Montesantos ((Teac ud-301, Teac Ha-501, Bayer dt990-dt 770)
10.) Máthé Kálmán ( Yamaha HP-50A, BOSE AE2,FIIO X1)
11.) +1fő
12.) Gerbo (Hibrid Csöves ECC82-vel + Sony MDR-605LP,, AKG K702)
13.) gaborka8x8 (Fejhallgató-erősítők: Feljavított Morgan Jones OTL, Bravo Audio V3 EQ-es hibrid, tuningolt Qed MB45, Rega Ear.
Fejhallgatók: Audio Technica ATH-SQ5, Sony MDR-XB300 a mélyhangok szerelmeseinek, Denon AH-D320, ismeretlen márkájú 600 Ohmos fejhallgató, Beyerdynamic DT-770 pro, AKG K-501, Superlux HD-681F, Samson SR-850, Takstar HI-2050, Takstar TS-671, Akg Y40, JBL E30
És az igazi "meglepetés vendég": Veho Z8)

Talán eljönnek:
1.) Brebovszky (OTL csöves fejhallgató erősítő 6AS7 csövekkel)
2.) Popori (moddolt fejhallgató, csöves fejhallgató-erősítő)

A belépés díjtalan, és a kilépés sem bizonytalan. :)

Szeretettel várunk mindenkit, valamint további fejhallgatókat, fejhallgató-erősítőket, komplett fejhallgatós rendszereket, DAC-okat, stb., és természetesen örömmel fogadunk (akár olyanoktól is, akik csak hallgatózni jönnek) további jelentkezéseket , a
gaborka8x8@freemail.hu
email címre.

Szívesen látjuk azokat is, akik előzetes bejelentés nélkül jönnek (erre a reményeink szerint kiváló hangulatú) találkozóra.

További infromációkkal készségesen állok rendelkezésre a 30/négyszáztizennyolc-60-kilencvenöt-ös telefonszámon.

Üdvözlettel: gaborka8x8

Ps.: Elosztóról, hosszabbítóról, táp- és összekötőkábelről, stb-ről, és természetesen a jobbnál jobb zenékről mindenkinek magának kell gondoskodnia, azaz, ezeket senki ne hagyja otthon.

.

[ Szerkesztve ]

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4869) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Egy kép a résztvevőkről:

Ha nem is teljes létszámban, de majdnem. Azaz, csak páran maradtak le a közös fotózkodásról.
És a kamerafóbiámat legyőzve, még én is ott vagyok a képen. :K

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4870) .DLL


.DLL
veterán

Sziasztok!

Dolgozik valaki olyan helyen ami hétvégén is nyitva áll, van portaszolgálat, stb; vagy a bejárat egyből egy olyan helyiségbe vezet ami alkalmas lenne fejhallgatós találkozóra, és van is olyan jó viszonyban a főnökével, hogy beengednének minket? :D Egyetem, fősuli, könyvtár, stb. is játszik.

(P.H.)

(#4871) Honkydoo válasza .DLL (#4870) üzenetére


Honkydoo
őstag

Egyetem/fősuli témához:
Én már nem tanulok az ELTE-n (informatika kar), de ha jól emlékszem az nyitva volt szombaton is.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4872) #16820480 válasza Honkydoo (#4871) üzenetére


#16820480
törölt tag

De beengednek csak úgy, és elfoglalhatunk egy tantermet/előadót csak úgy, anélkül, hogy kidobnának, meg diákigazolványt kérnének?

(#4873) GML


GML
őstag

Hifipisti féle AT terem? Vagy lemaradtam valamiről?

(#4874) #16820480 válasza GML (#4873) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha valaki olyan elvállalja a szervezést, aki ismerős ott, akkor felőlem lehet megint az, de én eddig kb 2 mondatot beszéltem vele, nem akarok ismeretlenül berontani a házba, hogy akkor kérjük a termet.

Csak eddig senki nem igazán állt be szervezői szerepbe, pedig már csak 2-3 hét van az eredetileg kigondolt időpontig.

[ Szerkesztve ]

(#4875) .DLL válasza GML (#4873) üzenetére


.DLL
veterán

Dettó. Én sem vagyok ismerős ott, nem mernék csak úgy kezdeményezni. :D Egy barátságot fenntartani kell, nem csak félévente ráírni, hogy na szevasz, tudod vótunk itt, jöhetünk megint? Ez így szerintem paraszt lenne. De lehet csak én vagyok ilyen "félénk" vagy túlaggódó, és csak simán meg kellene kérdezni azt' ennyi a kotta, nem tudom. Nem vagyok ebben jó (nem véletlenül nem vagyok se HR-es, se rendezvényszervező, se vezető, stb.)

(P.H.)

(#4876) Honkydoo válasza #16820480 (#4872) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ha van ott ismerős hallgató, aki tud termet foglalni akkor persze. :)
Az egyetemekre bárki bemehet és bárki beülhet az előadásokra is. Jó lehet a gyakorlatok már feltétlenül ilyenek. De ha van valaki aki ott tanul, akkor nem hiszem hogy megoldhatatlan lenne.

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4877) bkercso válasza Honkydoo (#4876) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát. Azért nekem kétségeim vannak. Egy magánrendezvény kapcsán le kell(ene) papírozni, hogy nincs az egyetemnek felelőssége az esetleges lopások és egyéb bűncselekmények esetén stb. Nem annyira magától értetődő, hogy belemennek, de meg lehet kérdezni.

Bérelni nem lehet valami olcsó helyet?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4878) #16820480 válasza bkercso (#4877) üzenetére


#16820480
törölt tag

A terembérlés egy lehetőség, de ugye annak fix ára van, amit el kell teremteni. Amiket elsőre láttam, ilyen művelődési házak kb 50nm-es termei, azok ilyen 5-6 ezer forintért mennek óránként. Ha mondjuk egy 10-16 óráig akarjuk igénybe venni, mint legutóbb, akkor az 30-35 ezer forint lenne.

Tehát vagy ugye előzetes regisztrációval tudjuk ezt megteremteni, ahol megfelelő számú résztvevő esetén ilyen 1000-2000 forint lenne fejenként (de ugye ez dinamikusan változik, ha valaki lemondja, stb). Vagy pedig valaki(k) kiáll(nak) szervezőként, lerendezi(k) a termet, aztán pedig becsületkasszából a megjelenők összedobják. Ez utóbbit mondjuk szerintem nem sokan vállalnák be, az első meg elriaszthat érdeklődőket, mert mondjuk egy mozijegy árában már nem biztos, hogy ilyen helyre megy a legtöbb ember.

szerk: Ez a hely olcsóbb valamivel, és mondjuk a 60-70nm-es terem elég is lenne, de nem tudom, hogy mondjuk asztalokat-székeket tudnak-e adni oda.

[ Szerkesztve ]

(#4879) Honkydoo válasza bkercso (#4877) üzenetére


Honkydoo
őstag

Hmm, igaz lehet amit írsz. Bár én továbbra sem tartom lehetetlennek, mivel az egyetem tényleg egy átjáróház, amennyire én láttam. Nyilván nem minden részleg az, de az aula és az általánosabb tantermek azok. Persze bennem az is felmerül, hogy ha pont olyan időszakot fogunk ki, amikor sokan vannak, az jó lesz e nekünk egyáltalán? Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretnék úgy zenét hallgatni, hogy közbe azt lessem, hogy a bejövő x tag éppen mit csinál.. Szóval tényleg meg kell ezt érdeklődni, beszélni.
Ebből a szempontból jobb volt a múltkori hely, mert ott tényleg csak az jött be akinek arra volt dolga.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4880) bkercso válasza #16820480 (#4878) üzenetére


bkercso
nagyúr

"elriaszthat érdeklődőket, mert mondjuk egy mozijegy árában már nem biztos, hogy ilyen helyre megy a legtöbb ember"

Na igen... Kell egy jó üzleti terv. Mondjuk, akik biztosan jönnek, összedobják a bérleti díjat, a többieknek szabadon látogatható, és távozáskor mindenki fizet, amennyit neki megért az élmény. Ha jól sikerül és becsületesek a népek, a szervezőknek még nyereséges is lehet. ;]

Honkydoo: Hát, átjáróházba meg nem szívesen pakol ki az ember...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4881) #16820480 válasza bkercso (#4880) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, lehetne így is akár, de kik a biztos tagok? Fel kellene dobni akkor egy jelentkezési ívet, és annak fényében tudnánk lépni. Csak nincs olyan sok idő már hátra azért.

(#4882) .DLL válasza bkercso (#4880) üzenetére


.DLL
veterán

Olyan hogy biztos jelentkező nincs, más fórumon is vagyok, ahol minden találkozó előtt (de asszem itt is) volt, hogy utolsó pillanatban jött közbe valami, mégsem tud menni. Persze ha mindenki vállalja, hogy a része ilyenkor is benne marad a bérleti díjban akkor okés.

(#4878) sheratan: Egész jó. ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4883) #16820480 válasza .DLL (#4882) üzenetére


#16820480
törölt tag

Sőt, eddig kb négyen vagyunk, ahhoz nem kell nagy terem, jöhetünk ide hozzánk is akár :D

Egyébként ezzel a teremárral olyan 15 ezer körül megvan a fél nap, az nem olyan vészes, ha már 10 felett van a stabilabbnak mondható résztvevők száma, akkor megfizethető, és annyi csak összejön már.

(#4884) bkercso válasza #16820480 (#4881) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az a biztos tag, aki fizetett. Én szívesen mennék.
De ha hozzád megyünk, nem fizetek! :N Inkább viszek vlm. hangminőségjavítót, amit csak fülelés után ér meginni, nehogy becsapjuk magunkat. ;]

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4885) #16820480 válasza bkercso (#4884) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, itt nálam kb 4-5 ember fér el, nem nagy a szoba sajna :D Ha beláthatóan többen leszünk, akkor mehet a terem.

Csináltam egy KÉRDŐÍVET, légyszi töltsétek ki, hogy nagjyából lássuk az állást.

(#4886) GML


GML
őstag

Én esetleg Martonvásáron tudnék találni lehetőséget. Csak az a kérdés, hogy nekiálljak-e szervezni?

(#4887) #16820480


#16820480
törölt tag

Eddig úgy állunk, hogy 12 ember tudna jönni, de csak 7 írja biztosra. A szombat vezet két szavazattal, és a terembérletbe kb mindenki adna pénzt, viszont így ez elég alacsony létszám. Ha egy kevésbé kedvező esetben tényleg csak 7 ember jön, akkor az 2000 forint körül lenne fejenként, és ennyi emberre nem is feltétlen szükséges egy 60nm-es termet bérelni.

(#4888) FreeBorN válasza #16820480 (#4887) üzenetére


FreeBorN
csendes tag

Hali!

Jeleztem egyet én is a kérdőíven, hozok egy ATH W5000 fejest.

Terembérletre, mivel gőzöm nem volt mennyi nyomtam egy nem-et.

De így látva hogy 2k, főleg ha kisebb terem is elég természetesen bedobnám :)

(#4889) #16820480 válasza FreeBorN (#4888) üzenetére


#16820480
törölt tag

Köszi :K

A terembérlet ugye attól függ, hogy hányan vagyunk. Amit néztem termet, az ilyen 15-20 ezer körül van a fél napra, szóval egy ilyesmi összeg oszlik el a résztvevők közt.

(#4890) .DLL válasza #16820480 (#4889) üzenetére


.DLL
veterán

Oops, elfelejtettem kitölteni.
Most pótoltam.
Van esetleg az eredménylapra közvetlen link? :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4891) #16820480 válasza .DLL (#4890) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, csodálkoztam is :D

(#4892) s4tch válasza .DLL (#4870) üzenetére


s4tch
veterán

Gyöngyös is megfelel? :DDD

(#4893) gabesz345


gabesz345
csendes tag

Hali!
Ha Bp-i a dolog lehet én is mennék. A tavaszi hely már nem okés (asszem Fogadó u. vagy ilyesmi)?
Jó kis hely volt..

(#4894) #16820480 válasza gabesz345 (#4893) üzenetére


#16820480
törölt tag

Budapesti, igen. A tavaszi hellyel csak az a baj, hogy akik most itt vannak (és szervezőként tevékenykednek), azok közül senki nem ismerős a tulajjal, így nem igazán tudjuk oda bekérni magunkat.

(#4895) gabesz345 válasza bkercso (#4884) üzenetére


gabesz345
csendes tag

Jönnél Te is? Viszem a füles-erősítőd:) Persze ha megyek. Igazán a referencia-dacom lenne jó vinni, de azt BKV-n nem vinném, kocsi meg nincs, Szóval helyette csak vmi csotrogányabb lesz akkor valszin.

(#4896) gabesz345 válasza #16820480 (#4894) üzenetére


gabesz345
csendes tag

Értem, nem voltam képben. :((

(#4897) #16820480


#16820480
törölt tag

FEJhallgatós találkozó kérdőív
Aki esetleg nem töltötte még ki, de érdekelné, az most kitöltheti. Aki kitöltötte, de változtatna, az módosíthatja a válaszait.

Hozzáadtam két új időpontot is, lehet arra is szavazni, meglátjuk melyik lesz a befutó :R

(#4898) Bodz


Bodz
nagyúr

Akkor is töltsem ki, ha nagyon minimális az esély, hogy menni tudok? Nyíregy környékéről amúgy lenne más is?
Birizgál Tulku új csoda erősítője. :D

[ Szerkesztve ]

(#4899) bkercso válasza gabesz345 (#4895) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mennék, persze. DACtron3 is lesz. Meg egy új csoda amp., ha elkészül a dobozolt verziója.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4900) .DLL válasza Bodz (#4898) üzenetére


.DLL
veterán

Mi kéne még, hogy elgyere? Maláj masszőr lányok? :D

(P.H.)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.