Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) pendre54 válasza fericske (#5448) üzenetére


pendre54
addikt

Meg kérhetném, ezt is. :) [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#5452) gabesz345


gabesz345
csendes tag

Már becsomagoltam a cuccokat. Nagyon kemény basszusa van a kombómnak, szedtem is elő 1-2 ütős számot tesztelni.:) Remélem az elosztó elég lesz, csak 1,5m-es vezetékük van.
Hozhattok kis 2,5-ös vincsit zenével, ház lesz nálam.

[ Szerkesztve ]

(#5453) fericske válasza pendre54 (#5451) üzenetére


fericske
addikt

Naná! Buli lesz holnap! :D

(#5454) nLali


nLali
senior tag

Srácok, lehet vinni stereo erősítőt és cd pörgetőt amin van 6.3 Jack csatlakozó?

[ Szerkesztve ]

(#5455) Patice válasza fericske (#5453) üzenetére


Patice
nagyúr

:D :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5456) alphamooncam válasza fericske (#5448) üzenetére


alphamooncam
őstag

Alig várom :DD

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#5457) emiki6 válasza ftiii (#5450) üzenetére


emiki6
veterán

Itt valószínű:
https://maps.app.goo.gl/oP32krwKPjMcSWiB6

Legközelebb oda ez van:
https://maps.app.goo.gl/erVbUsTj2gMbQoCEA

Vagy ez:
https://maps.app.goo.gl/7ZQ5gqX9h2F2wSY2A

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5458) Exodius


Exodius
őstag

Nah már én is utazótáskával fent BP-n Szegedről. 12:00-13:00 körül már szeretnék én is ott lenni, attól függ hogyan végzek. :)

[ Szerkesztve ]

(#5459) ferzoli


ferzoli
Ármester

30+ fő jelen állás szerint, nem semmi! Elférünk majd? :D

[ Szerkesztve ]

(#5460) fericske


fericske
addikt

Micro sd kártyával készültök?
Nálam csak olyan lehetőség lesz pl.

(#5461) ftiii válasza emiki6 (#5457) üzenetére


ftiii
csendes tag

Ok, köszi

(#5462) fehér_ember válasza ferzoli (#5459) üzenetére


fehér_ember
addikt

Majd kiderül ténylegesen mennyien jelennek meg. Én is szeretnék időben érkezni, de ahogy magamat ismerem (legyint :) ) ...
Amúgy gondolom ilyenkor főleg az van, hogy cserélgetünk egymás közt fejest és akkor mindeki a saját rendszerén tudja meghallgatni az addig nem ismert vagy csak ismretlen rendszeren hallott fejest?
Illetve gondolom a másik eshetőség az az, hogy a saját fejesünkkel ülünk le a másik "rendszere" elé.
A harmadik meg hogy csak a személyek cserélődnek fel. :D
természetesen van még ha a komponensek is külön vannak

[ Szerkesztve ]

(#5463) emiki6 válasza ferzoli (#5459) üzenetére


emiki6
veterán

Elférünk majd? :D

Kezdek kételkedni :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5464) krisz242 válasza emiki6 (#5463) üzenetére


krisz242
tag

Rajtam nem fog múlni az elférés, mert sajnos mégsem tudok menni! :(
...de nagyon kíváncsi leszek a beszámolókra, ne tartsátok majd magatokban légyszi!

[ Szerkesztve ]

(#5465) MPeter87


MPeter87
őstag

Van mar ott vki? Nekem 10p kb. Gyors voltam.

(#5466) emiki6 válasza MPeter87 (#5465) üzenetére


emiki6
veterán

Hamarosan érkezek, 5p kb

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5467) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Én dél tájban, így sikerült.
Viszont autóval, Budáról (Pasarét). Kicsi, koszos és büdös. Viszont száraz. Aki nem akar leveleket növeszteni az esőben, hívjon fel; ha útba esik, beszállhat.
nulla670 592 nyolcvan hetven5
Péter

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#5468) dni


dni
őstag

Én kb. 1-re érkezem.

(#5469) ribizly


ribizly
veterán

Ezúton is köszönöm Mindenkinek, hogy részese lehetek ennek a közösségnek és részese lehettem ennek az eseménynek. Külön köszönet emiki6-nak a szervezésért.:R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5470) karmaresz


karmaresz
senior tag

Exodius elindult tőlem. Visz még plusz egy friss, ropogós Darkvoice 336SE-t Shuguang BT és NOS Sylvania csövekkel az érdeklődőknek. (Remélem, megmutatja)
Részemről a parti izomszakadás miatt kimarad, de várom a beszámolókat. :R

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#5471) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Én is köszönöm a szervezést! Jó volt újra összejönni! :)

Csatolok pár képet:

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#5472) ribizly


ribizly
veterán

Akkor én is linkelek:
link
Ha bárkinek gondja volna, hogy olyan fotó van itt amin látható és nem szeretné, keressen privátban és azonnal orvosolom.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5473) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Köszönöm a szervezest, a társaságot, és az élményeket :R

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5474) nLali


nLali
senior tag

Én is köszönöm a szervezést és a sok kipróbálható eszközt. Sajnos egy tápot ott hagytam. 230V- 5V microUSB. Ha valaki megtalálja szóljon légyszi.

(#5475) nLali válasza bajnokpityu (#5473) üzenetére


nLali
senior tag

Mostmár elmondhatod: ki volt öntve betonnal a Dacod.. :DDD Leizzadtam, mire felértem vele.

(#5476) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Köszönöm a szervezést és a lehetőséget :R
a P20-at és az R28-at már régóta szerettem volna kipróbálni az Amironnal, most végre összejött

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5477) fericske


fericske
addikt

Én is nagyon örültem a találkozásnak veletek! :)
Sajnos kevesetekkel sikerült interakcióba keveredni.
Jó sokan voltunk :)
Többnapos programot is el tudnék képzelni egy ilyen létszámú összejövetelből, kütyüzéssel, beszélgetéssel.

(#5478) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Na, skacok !

Szal k*jól éreztem magam.

Örülök hogy sok új arcot ismerhettem meg, de voltak visszahúzódóbb kollégák is, így nem maradt időm mindenkivel leülni beszélgetni, amit nagyon sajnálok. Több időre lett volna szükségem... mondjuk így is elfáradtam, talán legközelebb.

Arra meg még kevesebb idő maradt, hogy az engem érdeklő dolgokba belehallgassak- még ha kutyafuttában is, de azért a főbb dolgok megvoltak.

Csak egy megjegyzés. Lehet célszerű lenne hogy kitűzni a legközelebbi talin a nickneveket.

Nem tudom, ki, mit szól hozzá, de úgy gondolom talán kevésbé lett volna feszélyezett egy beszélgetés indulása...

Összességéban a tali hozta azt amit vártam, külön köszönet emikinek a szervezésért.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#5479) bajnokpityu válasza nLali (#5475) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Az csak az eső lehetett, nem is olyan nehéz :)
Lefelé meg Patice vitte :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5480) biokox


biokox
tag

Köszönet Emikinek a szervezésért elrepült a nap kellemes társaságban jó volt az egész rendezvény mégegyszer köszönet.

(#5481) sicc33


sicc33
aktív tag

Köszönöm a lehetőséget, a szervezést. Jól éreztem magamat és van már elképzelésem, mit szeretnék a jövőben :).

(#5482) MPeter87


MPeter87
őstag

Én is köszönöm a szervezést! Örülök, hogy sikerült összehozni a találkozót és hogy ennyien voltunk. A bőség zavarában mondjuk azt sem tudtam hirtelen, hová kapjak. :DDD

(#5483) gabesz345


gabesz345
csendes tag

Köszönjük a lehetőséget, rohadt jó volt a tali, sok minden volt!:)

(#5484) emiki6


emiki6
veterán

Kemény volt ez a mai nap, nagyon sűrű és intenzív. Megtöltöttünk egy elég nagy termet és letaglózó volt a választék, én is csak nézegettem tanácstalanul hol kezdjek neki, és bár én voltam "a szervező", mégsem sikerült mindenkivel megismerkednem, szóba elegyednem. Nem jutott időm minden fejhallgatóra, amit meghallgattam volna, pedig erősítőket dacokat nem is próbálgattam, ha tehettem.

Voltak problémák, valóban.
Egyrészt, hogy senki nem hasonlított az avatarjára és senki feje alatt nem volt ott a neve. -> névtábla kell felhasználó és becenévvel (esetleg avatarral)
Másrészt hogy a helységben nyitott fejhallgatók kipróbálása lehetetlen volt. -> El kell különíteni a csendigényes hallgatózást a közösségi tértől.
Harmadrészt pedig sokkal több lehetőség volt, mint idő, tér és energia. -> ha nagyobb terem nem is feltétlen kell, de ha két napos lenne a dolog az nem lenne rossz. (Ezt jelen körülmények között nem hiszem, hogy meg lehetne oldani). Nomeg egy + hallgatózós szoba vagy fene tudja.

Köszönöm, hogy eljöttetek, nagyon jó volt!

U.i.: az oriás kék drótból hajtogatott gumóról nem tudom hogy asszociáltatok Földgömbre... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5485) Samtya


Samtya
senior tag

Köszönjük a szervezést és a megjelenteknek a részvételt! Rengeteg jó cucc volt, a képek talán vissza sem adják, annyira tömény volt. Két nap alatt sem értem volna a végére, de azért szinte minden fejesből mintavételeztem hangélményt.

Miki, nem láttam mit írsz, már megint szinte egy időben ugyanarra jár az agyunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#5486) contaxg válasza emiki6 (#5484) üzenetére


contaxg
veterán

Emiki6 nagy köszi! Remek volt a helyszín, jó volt a társaság (mint mindig) és klasszak a cuccok! :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#5487) emiki6 válasza contaxg (#5486) üzenetére


emiki6
veterán

Amúgy többen megköszöntétek a szervezést, én meg mindig arra gondoltam, hogy a szervezés igazából semmiség volt. Hazafele a villamoson viszont rájöttem, hogy bár a szervezés valóban semmiség volt, de a lebonyolítás már komolyabb feladatnak bizonyult. Összeszedni a megtéved lelkeket, wifit csiholni stb. Szerintem dél előtt nem is hallgattam bele semmibe, csak próbáltam kézbentartani a helyzetet. Az idő pikpakk eltelt, nagyon durva. Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem kipakolni sincs lelki erőm, ezt is talán csak azért írom, mert addig sem kell semmit csináljak. Szerintem mindjárt bedőlök az ágyba, aztán annyi. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5488) nLali válasza emiki6 (#5487) üzenetére


nLali
senior tag

Volt Wifi?
Én első alkalommal voltam. Szintén azt érzem, hogy 10 és 15 óra között annyira gyorsan ment az idő, mint még soha.
Jó, hogy végre tudok arcot társítani nicknevekhez és avatarokhoz. ( ki gondolta volna, hogy bajnokpityu nem egy 50-60 éves szakállas, szivarozó ember )

(#5489) emiki6 válasza nLali (#5488) üzenetére


emiki6
veterán

Be kellett jelentkezzek mindenkihez a saját felhasználómmal, akinek kellett wifi és megtalált ezzel az igényével. De kellett egy kis idő míg rájöttem mit kell csinálnom.
Kicsit röstellem, de nem tudom ki volt bajnokpityu. :B Na, majd legközelebb. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5490) emiki6


emiki6
veterán

Nem felejtett ott valaki egy 50 centis ugreen usb-a papa-mama (hosszabbító) kábelt?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5491) MPeter87 válasza emiki6 (#5487) üzenetére


MPeter87
őstag

Hát nekem volt erőm kipakolni (egy kávé és ebéd után) és most épp a K7xx-et hallgatom a CTH+SDAC-ról, pedig mindkettő a dobozában pihent már vagy 3 hete. :DDD Úgyhogy most megint nem tudom, hogy eladjam-e őket..

(#5492) OPiiPO válasza MPeter87 (#5491) üzenetére


OPiiPO
addikt

teljesen megértelek, amikor hallgattam a CTH+SDAC és Amiron kombó nagyon meggyőzően szólt, majdnem elcsábultam a hirdetésedre :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#5493) Patice válasza emiki6 (#5489) üzenetére


Patice
nagyúr

Bajnokpityu viking:

Én most végeztem kb. a kipakolással. Pedig már vagy 3,5 órája itthon vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5494) bajnokpityu válasza MPeter87 (#5491) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem is lekerült a ref1 az aláirásomból.hajt a vágy, hogy az egyik irodában kicsit más forrás is legyen, de sikerült elhessegetni megint egy időre a felhőt. ahogy az 560 V3 is marad, bár már rákivántam az XCre, ha véletlenül valami baja lenne a hifimannak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5495) emiki6 válasza MPeter87 (#5491) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem e sok mizéria után a tanulság megint a mobius volt. Ahogy mondtam crowgunnak, a mobiusra: Egyszerűség a végső kifinomultság. Nem moduláris a lánc, ezért nem kell a modulok cserélgetésével szarozni... :D

A nap sztárja nekem amúgy a Quad ERA-1 volt és ezzel nem voltam egyedül. Jó ötlet volt fericskéhez igazítanom az időpontot. :D

Most nem volt olyan "földhözragadt" a tali, hogy LCD2 meg ilyenek voltak a felső kategóriában, hanem volt 1-2 cucc, ami az ára vagy ritkasága miatt közel sem olyan mainstream. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5496) bajnokpityu válasza emiki6 (#5495) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tán jobb is, h nem hallottam :D

strucc rulz.

752t konkrétan be se dugtam, senkit se érdekelt :D

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5497) nLali válasza emiki6 (#5495) üzenetére


nLali
senior tag

Te voltál a srác a telefonnal és a hordozható erősítővel?

(#5498) ribizly válasza bajnokpityu (#5496) üzenetére


ribizly
veterán

Valamiért a Quad ERA-1 nekem is kimaradt (nem ismerem és így nem is keltette fel az érdeklődésemet). A 752 viszont pont érdekelt volna... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5499) emiki6 válasza nLali (#5497) üzenetére


emiki6
veterán

:K
Ott hibáztam, mikor más erősítőket is kipróbáltam, nem pedig csak arról hallgattam mindent, az nagyon megkavarta az amúgy is bizonytalan hallgatói természetem. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5500) nLali válasza emiki6 (#5499) üzenetére


nLali
senior tag

Egy asztalnál ültünk. Én voltam, akinek adtad a quad era-t, hogy a folyosón hallgassam meg az Assasin zenéjét. Ott parádés volt, de bent megölte a zaj.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.