Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) .DLL válasza Tim82 (#4600) üzenetére


.DLL
veterán

Meddig lehet még odaérni? :D

(P.H.)

(#4602) Tim82 válasza .DLL (#4601) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már elpakoltunk. :D

Alapvetően ez kettőnk cucca, összvissz három személyes minitalálkozó volt, a harmadik úriember csak egy ATH-AD500-at hozott.

(Az én cuccaim nagyobb részét amúgy is ismered. :) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4603) Tim82 válasza Tim82 (#4602) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hogy legyen valamiféle élménybeszámoló is:

Ez alapjában véve egy vasvillás fórumtárssal szervezett mini találkozó volt, összehallgattuk kettőnk cuccait.

A felső kép alapján mondom, mik voltak (balról jobbra, felülről lefelé sorolva):

Felső sor:
- AKG K612 Pro (dobozában),
- Audio-Technica ATH-2,
- Sennheiser HD430,
- USB-S/PDIF transzportként egy Musiland Monitor 01 (azt hiszem, US 2012 változat),
- dobozolt kínai DAC (azt hiszem, "nagykínai" néven ismerjük),
- külön épített táp a DAC mellé,
- JLH erősítő (átépítve fejhallgatós használatra),
- DIY Heed Canamp-klón + külön fém teásdobozba épített tápegység hozzá.

Középső sor:
- Fostex T20 v1,
- vintage Beyerdynamic-ok: DT880, DT990, DT770,
- Hivox-féle CM6631A-alapú USB-S/PDIF transzport + Hivox Lupus S,
- Philips N6330 (avagy AKG K240 Sextett acél fejhallgatópánttal).

Alsó sor:
- Audio-Technica ATH-M40fs,
- forrásnak használt laptop,
- Fostex T50RP (új ezüstözött kábellel és Brainwavz HM5 párnákkal - ha jól tudom, a korábbi gazda vodkaboy22 volt, a módosításokat már a jelenlegi tulaj végezte el),
- forrásnak használt Windows-os tablet,
- Presenter 2@LM6172/kisDAC kártya (a képen éppen nem látszó, régi Linksys router tápjáról üzemelve, amivel szerintem jobban szól, mint az eredeti tápjával).

Volt még, de csak később esett be (a második képen rajta van már):
- Audio-Technica ATH-AD500

Ami számomra érdekes volt:

- ATH-2: kompakt méretű, hordozhatónak használható planár, a T20 v1-hez és a T50RP-hez képest halványabb basszussal - kellemes hangja van, de elmarad a fentiek mögött.
- Fostex T50RP: piszok jó hangja van, annyi hátránnyal, hogy ugyan van közepe és magasa is, de azok érezhetően visszafogottabbak a mélyéhez képest.
- AKG K612 Pro: nem tudom, hogy nem futottam-e bele abba, hogy ez a fejhallgató csak megfelelő erősítéssel bontja ki, amit tud - nekem nem tetsző, agresszív középmagas kiemelést hallottam Lupus S-ről és Presenter 2-ről is. Elképzelhető, hogy csak nagyon nem volt a csillagok szerencsés együttállása szinergia. Volt olyan zeném is (Left Lane Cruiser - Tangled Up In The Bush), aminek ez az agresszív kiemelés kifejezetten jót tett, hozta a szükséges karcosságot, ehhez a zenéhez (és gondolom, ha bármi más karcosabb rockot, metált elővettem volna, azokhoz is) itt, ezekről a láncokról ez a fejes volt a legjobb.
- Beyerdynamic DT880: ha nem a Presenter 2-ről hallgatom, akkor sokkal jobban kijönnek a különbségek a DT990-nel összehasonlítva; sokkal inkább előtérbe kerül pl. a Lupus S-nél, hogy a DT990 lágy, néha már-már szétfolyik az előadásmódja a sok részlet visszaadása közben, míg a DT880-nak van egy határozott, megfogott mélye, amivel jó értelemben véve vezet, nem engedi szétcsúszni a zenét. Mindhármunknak nagyon tetszett a DT880, nem véletlen, hogy ritkábban fordul elő belőle a vintage változat a használtpiacon, mint testvéreiből, a DT770-ből és a DT990-ből. Remélem, a velúrpárnák, amiket kapni fog, nem fogják elrontani.
- DIY Canamp-klón ("nagykínai" DAC): a Presenter 2/kisDAC kártya kombinációval volt módomban összehallgatni, a DT880-at használva - nagyobb teret, jobb mélytartományt hozott. Tetszett.

Ja igen, a linkelt Left Lane Cruiser-számot direkt a K612 Pro kedvéért szedtem elő, egyébként Django Django (#1, #2, #3), Bartók: Giuoco delle coppie (nem ez, hanem a Reiner Frigyes-féle felvétel), The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble - The Dark Night Of The Soul és Dave Brubeck - Take Five voltak a "tesztszámok", amikkel füleltem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4604) contaxg válasza Tim82 (#4600) üzenetére


contaxg
veterán

gyurunk :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4605) contaxg válasza contaxg (#4604) üzenetére


contaxg
veterán

Imádom az új cuccokat.
Rárepültem a Meze99 témára..remélem a talira itt lesz. :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4606) .DLL válasza contaxg (#4605) üzenetére


.DLL
veterán

Wow, ez igen! Gyönyörű darab, persze ezt tudni kell viselni, nekem utcán ez túl merész lenne, de hozzá kell tenni, hogy végre egy olyan stílusos fejhallgató, amiben nem néz ki úfónak vagy nagyonvagánynak az ember, egészen jól követi a fej vonalát, nem áll el, nem emelkedik ki túlzottan. A hangjára pedig nagyon kíváncsi vagyok! :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4607) zatom válasza contaxg (#4605) üzenetére


zatom
tag

Kivancsian varjuk.
Van mar idopont, vagy barmi konkretum a talalkozoval kapcsolatban?
Osszel nem tudtam elmenni sajnos, de ezt nem hagynam ki.Reszemrol aprilis elso fele idealis lenne.

(#4608) emiki6 válasza zatom (#4607) üzenetére


emiki6
veterán

Január óta szervezzük fáradtságot nem ismerve, de még nincs semmi biztos. :DDD

Az utolsó ajánlat április elejére esett, de a licitet az nyerni, aki a legkésőbbit időpontot mondja és úgy eljön az ideje, hogy más nem kínál fölé. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4609) bkercso válasza emiki6 (#4608) üzenetére


bkercso
nagyúr

:DD
Ápr. első 2 hetében vagyok otthon, DACtront tudok vinni, meg CompositeAmp-ot.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4610) contaxg válasza bkercso (#4609) üzenetére


contaxg
veterán

Szuper! De mikor lesz itthon Sheratan? :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4611) bkercso válasza contaxg (#4610) üzenetére


bkercso
nagyúr

9-ére már jetlege sem lesz (legalábbis én még itt tartok... :B )

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4612) contaxg válasza bkercso (#4611) üzenetére


contaxg
veterán

ok akkor április 9 :) a dátum

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4613) #16820480 válasza contaxg (#4612) üzenetére


#16820480
törölt tag

Április 5-én este érkezem, 9-én meg Veletech kiállítás lesz, amire idén szeretnék kimenni (nem tudom, hogy mást ez érint-e). Április 16 nem lenne jó nektek? Vagy felőlem akár 10-én is lehet.

(#4614) contaxg válasza #16820480 (#4613) üzenetére


contaxg
veterán

Köszi akkor 16 legyen. :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4615) .DLL válasza #16820480 (#4613) üzenetére


.DLL
veterán

Mindenki jelentkezzen! :D

Nekem mindkét nap megfelelő (10; 16.)

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4616) bkercso válasza contaxg (#4614) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én 14-éig vagyok, de ne hozzám igazítsátok, mert nem tudok ígérni semmit, csupán szeretnék és igyekszem elmenni :).

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4617) Tomdriver válasza bkercso (#4616) üzenetére


Tomdriver
őstag

10.-e még nekem is jó lehet.
Vinném a kis szerény M6-om meg a 80 ohmos DT770 pro-t. :B

[ Szerkesztve ]

(#4618) Tim82


Tim82
nagyúr

Nekem egyelőre mindkét nap jó, de jó lenne, ha mondjuk úgy két héten belül eldőlne, hogy melyik is lesz a nyerő időpont. :)

Tudok hozni:

- 2 db laptopot (egyik Windows, másik Linux) meg egy Windows-os laptop/tablet hibridet, rajtuk zenékkel.

Forrásnak:
- CM6631A USB/S-PDIF transzport + Hivox Lupus S
- bkercso-féle Presenter 2, kisDAC kártyával és OPA2134 / LM6172 / LME49860 műveleti erősítőkkel
- Steinberg UR12 + Digidesign Studio 882 (mint fejhallgatóerősítő)

(kábeleknek Klotz USB meg KáCsa-féle RCA van)

Fejesek:
- Beyerdynamic-ok: vintage DT770-DT880-DT990, DT431
- Fostex T20v1 (vintage planár)
- Philips N6330 (= AKG K240 Sextett acél pánttal)
- Sennheiser HD265 Linear
- Audio-Technica ATH-M40fs
- Maxell HP6000

Viszont nem tudom, ez így mennyire passzol bele az eredetileg tervezett lemezjátszós tematikába.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4619) zatom


zatom
tag

Nekem is jo barmely idopont.
Amit hoznek: Stax SR Lambda, csoves, Audio-GD NFB17.2, X-MOS.

(#4620) contaxg


contaxg
veterán

Nekem a 10 is O.K.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4621) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Egyelőre úgy tűnik, jó mind a két időpont.

Amit tudok hozni:
Audio-GD NFB5
AKG Q701

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4622) Honkydoo válasza Honkydoo (#4621) üzenetére


Honkydoo
őstag

Hopp most látom, hogy a 16.-a nem jó. Elnézést. :B
Esküvőre megyek. :D

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4623) kemcso válasza #16820480 (#4613) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem egyelőre mindkét időpont jó (04.10 és 04.16).

(#4624) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Szerintem nekünk is jó mindkettő nap. Esetleg nem jön valaki kocsival a nyugati agglomerációból? :B

(#4625) gabesz345


gabesz345
csendes tag

Hali. Elvileg nekem is jó mindkettő időpont még.
Már hallgatható állapotú a dacom, még 2 hét és teljesen dobozba lesz. Iszonyú jó lett hangilag:)
Ha esetleg vkinek van otthon fölös laptopja kölcsönvenném a talin, vagy betársulnék, az enyém most kicsit zajos fajta...
Hol lenne a helyszín?

(#4626) contaxg válasza gabesz345 (#4625) üzenetére


contaxg
veterán

Egyelőre akkor legyen 10 a Veletech miatt.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4627) Honkydoo válasza contaxg (#4626) üzenetére


Honkydoo
őstag

Szupi! :C

Egyébként most jut eszembe, hogy van nekem egy chromecast audio-m is! :) És végül is abban is van DAC sőt DDC is, szóval ha érdekli a népet, azt is elhozhatom. Aztán majd jól megszakértitek hogy mennyire szól szépen. :))

Szerk.: Egyébként mi a helyszín? :)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4628) #16820480


#16820480
törölt tag

Helyszín engem is érdekelne :K

(#4629) contaxg válasza #16820480 (#4628) üzenetére


contaxg
veterán

engem is de megoldjuk :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4630) GML válasza BigBlackDog (#4624) üzenetére


GML
őstag

Mennyire a nyugati agglomeráció? Sasad/Kelenföld?

(#4631) BigBlackDog válasza GML (#4630) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Az már nekem a város. :D Biatorbágyra gondoltam. Annyira nem életbevágó, legfeljebb a csöves dög itthon marad.

[ Szerkesztve ]

(#4632) GML


GML
őstag

A 10-e sajnos nem jó nekem. koncert van délután, délelőtt meg főpróba.

(#4633) contaxg válasza GML (#4632) üzenetére


contaxg
veterán

:(

Hét elején kapok visszajelzést, hogy a szokott helyet, az Audmax bemutatótermét birtokba vehetjük vagy sem.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4634) GML válasza contaxg (#4633) üzenetére


GML
őstag

Az a baj, hogy általában délutánra pörög fel a dolog. Nekem meg 1-re már vidéken kell lennem. No majd kitalálok valamit.

(#4635) Tim82


Tim82
nagyúr

Nem tudom, hogy ez nem lenne-e kissé offtopik a "nagy fejhallgatós" szaktopikban, ezért inkább ide teszem:

Vintage Beyerdynamic fejes felújítása - part II., ezúttal egy DT880 a terítéken.

(A part I. ez volt, itt bővebben kicsit.)

Előtte:

Erről az állapotról annyit kell tudni, hogy ennél rosszabb állapotban vettem, ugyanis egy irgalmatlanul lerongyolódott és valami enyves vacakkal beleragasztott párna pár volt eredetileg rajta -> kép az eredeti hirdetésből:

Szerencsére le tudtam szedni anélkül a párnát és a ragacsot, hogy véletlenül megsértettem volna a drivert, illetve a rögzítőgyűrűt, amire itt - eltérően a DT770-től és a DT990-től - egy finom, szúnyogháló-szerű szövet fel van feszítve. Ideiglenesen megkapta a vintage DT770 régi párnáit, amíg nem jött meg hozzá a velúr. Erről itt írtam korábban amúgy.

Közben:

Utána:

És akkor a végére egy csoportkép:

Még mielőtt megkérdezi bárki, hallgatózni csak most fogok nekikezdeni. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4636) .DLL válasza Tim82 (#4635) üzenetére


.DLL
veterán

Ez nem értem miért ide került, no offense. ;) Ez ugyan úgy "szak téma" szerintem, és a tudás, tapasztalat jó ha egy helyen kereshető. Ha tudod kérd az áthelyezését. Ez inkább a találkozó szervezős topik. Az utóbbi néhány találkozóról már a meghallgatottakról is a Fejhallgatós illetve a DAC-os topikba írtam le a tapasztalataimat, dátumból úgyis látszik melyik találkozóhoz kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4637) Tim82 válasza .DLL (#4636) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vettem annak, de nem értek veled egyet. :N

A találkozós topik részben offtopik is, ráadásul mindhárom fejest hozom majd a találkozóra. Itt volt korábban szó a vintage DT880-ról, ahhoz a szálhoz is kapcsolódó folytatás.

A szakmaiban meg inkább vásárlási/ajánlási/összehasonlítgatós eszmecserék folynak, én nem érzem egészen úgy, hogy ez odavaló lenne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4638) Bodz válasza Tim82 (#4637) üzenetére


Bodz
nagyúr

Inkább oda (is) való szerintem. Általános topik, bármi mehet, ami fejhallgatókkal kapcsolatos.

(#4639) .DLL válasza Tim82 (#4637) üzenetére


.DLL
veterán

Sajnos nem olyan nagy a közösségünk mint egy Head-Fi-n, hogy többszáz aktívan fejhallgatózó zenehallgató eszmecseréljen a legújabban beszerzett fejhallgató-specialitásairól, ez tény, így egymás cuccait hamar kitárgyaljuk, meghallgatásukra a talikon kívül kevésszer adatik alkalom. Ez az egyetlen oka, hogy arányaiban a vásárlással, választással kapcsolatos HSZ-ek többségben vannak. De szerintem az a helye minden egyéb FEJhallgatókkal kapcsolatos dolognak is, amilyen pl. a fülpárnákkal való tapasztalat. (Valamint a "part I." is oda mutat a folytatást is ott keresném.)

(P.H.)

(#4640) bkercso válasza Tim82 (#4635) üzenetére


bkercso
nagyúr

Megérne egy blogbejegyzést. :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4641) Tim82 válasza Bodz (#4638) üzenetére


Tim82
nagyúr

Átlinkelni átlinkelhetem (még egyszer nem fogom leírni vagy átmásolni), de tekintve, hogy korábban itt beszélgettünk erről a DT880-ról, még mindig úgy érzem, hogy idevaló inkább. :)

.DLL: az igazi előzmény ebben a topikban van (részben ide is linkelek a szöveg közben). ("Part I."-nek nyilván én neveztem most el azt a fotókat mutató hsz.-t... akkor még nem tudtam, hogy lesz "Part II." is. :) )

bkercso: annak - ahogy szerintem szakmai topikba való hozzászólásnak is - kissé sovány. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4642) bkercso válasza Tim82 (#4641) üzenetére


bkercso
nagyúr

Átlinkelni átlinkelhetem
Így pont nem kereshető.

annak kissé sovány.
Ki dönti el ezt? :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4643) Tim82 válasza bkercso (#4642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Így pont nem kereshető.

Dehogynem, csak "be kell SEO-zni" címszavakkal, hogy kereshető legyen. Például:

"Vintage DT880 felújítása: [link]"

Ki dönti el ezt?

Gyakorlatban történt egy párnacsere és két csavar kicsavarozása, majd visszacsavarozása a belső fejpánt cseréjéhez. Erről lőttem pár fotót, majd a három vintage Beyerről egy közöset és pár szóban vázoltam - az ebben a topikban korábban ugyanerről írtakhoz kapcsolódva - a körülményeket.

A DT770 korábban ennél nehezebb eset volt, ott mást is kellett cserélni - tartóvilla -, ahhoz képest ez most semmi különöset, újat, extrát nem hoz.

*
De amúgy komolyan ne menjünk már el ebbe az irányba - nyilvánvalóan nem kell egyetérteni velem abban, hogy miért tartom indokoltnak ideírni a szakmai topik helyett, sem abban, hogy a saját hozzászólásom tartalmát én miért és mennyire ítélem meg szakmai szempontból soványnak, de azért tiszteletben lehet tartani. Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4644) bkercso válasza Tim82 (#4643) üzenetére


bkercso
nagyúr

Erről lőttem pár fotót, majd a három vintage Beyerről egy közöset
Pontosan erre gondolok, ez nekem már elég. Pl. számtalanszor meghivatkoztam ezt, mikor kérdezték, milyen fejesem van (én vettem meg). Persze, ha nem akarod tömni a blogod fotókkal, maximálisan érthető; én is így vagyok vele: mondanivaló nélkül nem szívesen. :R

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4645) Tim82 válasza bkercso (#4644) üzenetére


Tim82
nagyúr

mondanivaló nélkül nem szívesen.

Valahogy én is így vagyok vele. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4646) jippa válasza Tim82 (#4635) üzenetére


jippa
aktív tag

ez a poszt nagyon közel áll jippa szívéhez

mindig jó látni, ahogy a főnix feltámad poraiból, csak mert valaki hajlandó ezért áldozatot hozni

grat

(#4647) Tim82 válasza jippa (#4646) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :R

Nyilván ismered őket (nem hiszem, hogy a gyűjteményedben ne lennének meg), de amúgy a fejhallgatótalálkozóra természetesen hozom őket.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4648) contaxg válasza Tim82 (#4635) üzenetére


contaxg
veterán

szívesen felteszem a blogba a nickeddel bejegyezve :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4649) jippa válasza Tim82 (#4647) üzenetére


jippa
aktív tag

még ajánlom a figyelmedbe a DT880M és a DT880S változatokat :R

véleményem szerint az M a legjobb, a boltban viszont az S volt a legdrágább

(#4650) Tim82 válasza contaxg (#4648) üzenetére


Tim82
nagyúr

Átírom kicsit szövegileg a hétvégén, utána szívesen a rendelkezésedre bocsátom. :R

jippa: azokkal nem találkoztam, csak olvastam róluk - a "sima" DT880-nal is szerencsém volt, hogy le tudtam rá csapni. eBay-en nemrég láttam kb. 35k-nak megfelelő euróért a DT880 rózsaszínes rácsú változatát, arról tudsz esetleg valamit? Valami olyasmi rémlik Head-fi-s olvasgatásból, hogy hangképileg is van valami eltérés a rózsaszínes és a "normál" rácsú változatok között.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.