Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) szentkuti11 válasza Bodz (#4150) üzenetére


szentkuti11
addikt

Elméletben benne lennék, ha már a pestiről lemaradtam, de persze az időponttól függ.

(#4152) contaxg válasza Bodz (#4150) üzenetére


contaxg
veterán

Sajnos a régi csapat szétszéledt, de remélem lesz elég érdeklődő a környékről megint. :C :K kicsit jobban kellene promotálni. Máris kellene egy jelentkezési lap, hogy látható legyen, hogy mennyire van rá igény. Ha Debrecenben tartanánk szerintem még nagyobb sikere lenne ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4153) .DLL


.DLL
veterán

Szerintem minden új találkozónak mehetne egy új topik, hisz elég sok hozzászólás szokott összegyűlni, így jobban elkülöníthetők és kereshetők lennének az információk, plusz ki lehetne használni a Téma Összefoglaló intézményét, időpontok, helyek, közlekedés, egyéb infók adott talira vonatkozó kigyűjtésére. Ide lehetne felírni jelentkezett tagokat, fejhallgatókat, eszközöket is, és akkor nem kellen mindig visszakeresni, hogy melyik hozzászólásban is volt ez vagy az a link?

:R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4154) #16820480 válasza .DLL (#4153) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem jó az egy topik, könnyebb a kedvencekbe tenni, könyvjelzőzni. Viszont az összefoglalós dolog valóban praktikus lenne, főleg ha majd idővel beindul ez a topikgazda rendszer, akkor szerkeszteni is könnyű lesz.

(#4155) Exodius válasza #16820480 (#4154) üzenetére


Exodius
őstag

+ 1

(#4156) jippa válasza Bodz (#4150) üzenetére


jippa
aktív tag

igen

(#4157) Bodz válasza contaxg (#4152) üzenetére


Bodz
nagyúr

Reméljük...
Akkor azt debreceni találkozónak hívnák. :) Amihez én max, mint látogató csatlakoznék, nem érint a szervezése.

Majd összedobom a guglis jelentkezési lapot. Időpont még nincs, de március vége fele vagy áprilisban lenne. Érdeklődéstől függ, hogy egyáltalán kell-e gondolkozni a mikoron.

[ Szerkesztve ]

(#4158) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

A VII. Kaporka Open Audiokulturális Találkozó -a hagyományoknak megfelelően- március utolsó szombatján, azaz, március 28-án kerül megrendezésre, a szokott helyen, azaz, Kiskunfélegyházán a Kiskunfélegyházi Szakmaközi Művelődési házban ((Kiskunfélegyháza, Szent János tér 3.), a szokásos három teremben.
A termeket már lefoglaltam, a kedvezményes menüvel kapcsolatban a jövőhéten egyeztetek a Desperado étterem vezetőjével.
Az idei találkozót egy fejhallgatós szekcióval is szeretnénk kibővíteni, így az egyik kis termet a résztvevő által hozott fejhallgatóknak fejhallgató-erősítőknek, illetve, komplett fejhallgatós rendszereknek tartjuk fent.
Mint eddig, úgy az idén is szeretnénk valami téma köré építeni a találkozót.*
Most az egyik téma lehetne a fejhallgatók, a másik pedig esetleg a DSC és a PCM kódolású felvételek közötti minőségbeli különbségek natív DSD lejátszásra alkalmas DAC esetén. De szívesen veszünk erre vonatkozó javaslatokat azoktól, akik részvételükkel majd megtisztelik a találkozót.

Minden mást a jövőhéten megjelenő szokásos meghívóban közlünk.

*: (Emlékeztetőül, tavaly a minit monitorok tesztje volt a téma, előtte a DAC-ok tesztje, még korábban, a csöves erősítők tesztje, stb.)

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4159) Bodz


Bodz
nagyúr

A nyíregyi talihoz a jelentkezési lap.

Terjessze mindenki ahol és ahogy gondolja! Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4160) Abdallo válasza Bodz (#4159) üzenetére


Abdallo
csendes tag

Már töltöttem is, jó lenne részt venni végre egy ilyen találkozón, de a részvételem nagyban függ a konkrét időponttól.

(#4161) .DLL válasza #16820480 (#4154) üzenetére


.DLL
veterán

Kb. ez az egyetlen hátrány hogy új könyvjelzőt kell eltenni, de őszintén szólva 3 havonta ez nem olyan nagy probléma, szvsz, illetve a fórumon jobb oldalt ott vannak a legutóbb hozzászólt topikok. ;)

(P.H.)

(#4162) #16820480 válasza .DLL (#4161) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tudom használni a fórumot, csak azt akartam mondani, hogy ha szétszeded teljesen találkozónként topikokra, akkor nehezebb megtalálni, keresni, stb. De nekem mindegy, én amúgy is messze vagyok a tűztől, főleg a szervezéstől.:B

(#4163) .DLL válasza #16820480 (#4162) üzenetére


.DLL
veterán

Értem, bocsi. :B
Szerintem pont könnyebb lenne. De emiatt nem veszünk össze. :D

(P.H.)

(#4164) kemcso válasza .DLL (#4163) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem csak azért egyszerűbb, ha egy van mert így nem kell keresgélni, könyvjelzőzni, látom rögtön, ha van vmi.

(#4165) GML válasza #16820480 (#4162) üzenetére


GML
őstag

Igazán szervezhetnél te is egyet. :DDD :K

(#4166) #16820480 válasza GML (#4165) üzenetére


#16820480
törölt tag

Felőlem aztán lehet, ha jöttök :D

(#4167) kemcso válasza #16820480 (#4166) üzenetére


kemcso
Ármester

Erről volt már szó, vmi szponzort kell szerezni, aki állja az utat :) Westone lehetne pl :DDD

(#4168) .DLL válasza kemcso (#4164) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt az érvet továbbra sem értem, komolyan. :R Valszeg ismernem kéne, hogy hogyan böngésztek, de nekem pl. tovább tart így egy nagyobb halomból visszakeresni 1-1 releváns hozzászólást, vagy pl. egy linket.

De az is jó, ha csak a téma-összefoglaló van mindig aktualizálva, a soron következő találkozó információira. :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4169) birno válasza .DLL (#4168) üzenetére


birno
addikt

Ha adott talalkozohoz keresel linket, akkor az ugyis egy ido intervallumon belul van, szoval nem tarthat sokkal tovabb kikeresni, se szemmel parseolva, se keresovel.
Tema osszefoglalo ha tartalmazza az aktualis infokat az boven eleg szerintem.
Plusz annak aki velemenyekre kivancsi adott cuccokkal kapcsolatban, annak egyszerubb egy topikban keresni, mint kitalalni melyik talalkan volt a cucc kiprobalhato, nem beszelve arrol, hogy lehet olyan topikban is esett rola szo(mondjuk osszehasonlitaskepp), amelyikben elmeletben nem is kellett volna, mert nem volt elerheto az adott talin.

(#4170) Ati1979 válasza Bodz (#4159) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi előre is a szervezést. :R Egyelőre még nem jelentkezek, de szinte biztos, hogy menni fogok!

(#4171) Radomer


Radomer
aktív tag

Nekem még egy kicsit képlékeny, de azon leszek hogy tudjak menni. :))

(#4172) kemcso válasza Bodz (#4159) üzenetére


kemcso
Ármester

Nagyon kérdéses, hogy mikor lesz, nem is írom be magam...

(#4173) jippa válasza Bodz (#4159) üzenetére


jippa
aktív tag

Gúgöl accountot nem csinálnék, de én Nyíregyházára biztosan átugrok. Haza járok oda.

Lehet, hogy a regisztrációnál látnám, de segíts lécci, hogy mikorra tervezed a talit.

(#4174) Bodz válasza jippa (#4173) üzenetére


Bodz
nagyúr

Jelenleg a mindegy vezet, tehát április. :D
Konkrét időpont nincs még, csak igényfelmérés zajlik, már csak a létszám miatt is, hogy egyáltalán érdemes lenne-e foglalkoznom a szervezéssel.

Ati, Radomer, kemcso. Akkor mondjuk fejben titeket hozzáadlak a listához. De még így is kevesen vagyunk még. :(

[ Szerkesztve ]

(#4175) jippa válasza Bodz (#4174) üzenetére


jippa
aktív tag

OK, köszi. Én elmegyek, ha csak valami halaszthatatlan nem jön közbe. Vintage dolgokat tudok vinni, de azt dögivel.

(#4176) Bodz válasza jippa (#4175) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az szuper lenne, tele vagy mindenféle finom hallgatnivalóval. :)

(#4177) #16820480 válasza kemcso (#4167) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, persze, simán :) Most amúgy pont vártak valakit nagy Shure táblával a reptéren :))

(#4178) kemcso válasza #16820480 (#4177) üzenetére


kemcso
Ármester

És nem mentél oda hozzá, hogy téged is lehetne szponzorálni? Ejj... Pedig pár fejes jöhetne tesztelésre :DDD

(#4179) #16820480 válasza kemcso (#4178) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem úgy volt, hogy neked nem jönnek be a Shure fejesek? :D Amúgy örültem, hogy a buszt megtaláltam, olyan halott voltam a repülés után.

(#4180) kemcso válasza #16820480 (#4179) üzenetére


kemcso
Ármester

Fejest nem is hallottam még ;) A fülesek nem jönnek be.

(#4181) #16820480 válasza kemcso (#4180) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az user error, mert legalább egy 1540 két találkozón is volt már ;) Meg szerintem más is, talán 940? Nekem amúgy volt eddig 440, 840, 940, 1440, és csak a 840 tetszett ezek közül. Lehet, hogy a forrás miatt.

(#4182) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Meghívó

VII. Kaporka Open - Audio kulturális találkozó

Az audiokracia minden egyes tagját tisztelettel meghívjuk a VII. Kaporka Open - Audio kulturális találkozóra, melyet a szokásos helyen a Kiskunfélegyházi Szakmaközi Művelődési Házban (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 3.) és a szokásos időben, azaz március utolsó szombatján, nevezetesen március 28-án tartunk meg.

Tehát, a fenti időpontban és helyszínen mindenkit szeretettel várunk, aki részt akar venni egy (reményeim szerint) jó hangulatú találkozón.

A találkozó, általam tervezett, de javaslatok alapján módosítható menete:
1.) kilenc és tíz óra között bepakolás, helyiségek elrendezése.
2.) tíz órától kb. fél tizenkettőig a hallgatózás első fele.
3.) fél tizenkettőtől egy óráig DSD vs. PCM kódolás közti hangminőségbeli különbség összehasonlítása
4.) egy órátó kb. kettőig ebéd
5.) két órától ötig a hallgatózás második fele, beszélgetés, stb.
6.) délután öt órától összepakolás, búcsúzkodás.

Technika, zenék: Ki mit hoz, azt hallgatjuk.

Az idei kiemelt téma a fejhallgatók, illetve a fejhallgatós rendszerek, amik külön termet kapnak.
(A másik két terem idén is a hangsugárzóknak, illetve a hangsugrázós rendszereknek lesz biztosítva.

Reggeli/tízórai: Zsíros kenyér

Ebéd: Ismét a szomszédos Desperado étterem biztosít számunkra igen kedvezményes áru ebédet, mely az alábbiakból áll:
Hideg előétel: Velős pirítós zöldségekkel
Leves: Pecsenye leves
Főfogás: Csemegeuborkával, füstölt kolbásszal, sajttal töltött rántott sertésszelet tepsis burgonya körettel
Desszert: Tiramisu krém
Az ebéd kedvezményes ára: 1300, azaz ezerháromszáz forint. Ezt mindenki maga rendezi az étteremben, az elfogyasztott italokkal együtt.
(Természetesen, aki mást akar enni, annak lehetősége van az étlapról rendelni az ott szereplő árakon.)

Napközbeni evés-ivás: A fentebb említett zsíros kenyéren kívül még pálinkát, kávét és ásványvizet biztosítunk mindenki számára.
Minden egyébre ezen felül az érvényes, hogy, "ki mit hozott, azt iszik, illetve azt isszák a többiek"

Kérek mindenkit, hogy a részvételi szándékát, illetve, azt, hogy milyen technikát, zenéket vagy bármi egyebet hoz, azt a
gaborka8x8@freemai.hu
címen jelezze, lehetőleg telefonszám feltüntetésével együtt.
Valamint szintén kérek mindenkit, hogy a jelentkezésekor azt is írja meg, kér-e ebédet.
Az épület bérletének díjához való hozzájárulás költsége, vagy más néven a részvételi díj 1800Ft/fő.

Mindenkit szeretettel várunk: gaborka8x8

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4183) DEJVID válasza gaborka8x8 (#4182) üzenetére


DEJVID
őstag

Uborkával töltött rántotthús? :Y

(#4184) Dorien válasza DEJVID (#4183) üzenetére


Dorien
veterán

Kaporka special edition :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#4185) contaxg válasza DEJVID (#4183) üzenetére


contaxg
veterán

Legalább Kaporka tesz valamit azért, hogy ebből pocsolyából egészséges állóvíz legyen. :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4186) contaxg


contaxg
veterán

Jobb később mint soha... :B :B :B ma elutaltam az Pataky Hi-Tech alapítványnak 20eFt-ot.. :R :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4187) bkercso válasza contaxg (#4186) üzenetére


bkercso
nagyúr

A 20 ezret, vagy csak úgy? :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4188) .DLL válasza bkercso (#4187) üzenetére


.DLL
veterán

Ez az lesz, amit a srácok és ContaxG adományoztak az iskolának a kellemes helyszínért. :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4189) bkercso válasza .DLL (#4188) üzenetére


bkercso
nagyúr

:R
Remélem, legközelebb ott leszek. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4190) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Első jelentés a VII. Kaporka Open - Audiokulturális találkozó (2015. március 28. szombat, Kiskunfélegyházi Szakmaközi Művelődési Ház) jelenlegi állásáról:

Program:
1.) kilenc és tíz óra között bepakolás, helyiségek elrendezése.
2.) tíz órától kb. fél tizenkettőig a hallgatózás első fele.
3.) fél tizenkettőtől egy óráig DSD vs. PCM kódolás közti hangminőségbeli különbség összehasonlítása
4.) egy órátó kb. kettőig ebéd
5.) két órától ötig a hallgatózás második fele, beszélgetés, stb.
6.) délután öt órától összepakolás, búcsúzkodás.

Költségek:
Az épület bérleti díjához való hozzájárulás (más néven részvételi díj): 1 800 Ft/fő
Az ebéd kedvezményes ára: 1300 Ft/fő (Amit mindenki maga rendez az étteremben, az elfogyasztott italokkal együtt.)

Résztvevők:
Akik a "biztosan eljönnek" kategóriába jelentkeztek:
1.) Big (zenelejátszásra optimalizált PC) [E]
2.) +1 fő (TEAC UD-501 DAC) [E]
3.) +1 fő [E]
4.) +1 fő [E]
5.) 6C4C (DIY elektroncsöves vonalerősítő) [E]
6.) +1 fő [E]
7.) +1 fő [E]
8.) Discus (DIY Aldebaran hangsugárzó)
9.) Zaqu [?]
10.) Brebovszky (Fostex FE126E + Fountek NeoCD3.0 hangszórókkal épített kisdobozok, régi csöves fejhallgató erősítő) [E]
11.) +1 fő [?]
12.) +1 fő [?]
13.) Jenei [E]
14.) +1 fő [E]
15.) +1 fő [E]
16.) +1 fő [E]

F1.) Hoffmann (AKG K501, AKG K701, DIY félvezetős fejhallgató-erősítő, DIY csöves fejhallgató-erősítő, Lenco L78) [E]
F2.) Ágoston ( Beyerdynamic DT-880, Denon AH-D340) [E]
F3.) Máthé (Yamaha HP-50, Geek out 450 USB DAC, DSD, PCM hanganyagok) [E]

...) gaborka8x8 [E]

Talán eljönnek:
1.) Popori (DIY sztatikus hangsugárzó) [?]
2.) +1 fő [?]
3.) +1 fő [?]

Szeretettel várunk mindenkit, valamint további fejhallgatókat, komplett fejhallgató rendszereket, DSD képes DAC-okat, stb., és természetesen szívesen fogadunk további jelentkezéseket, a
gaborka8x8@freemail.hu
email címre. Egyben kérek mindenkit, hogy a jelentkezésekor azt is írja meg, milyen technikát hoz a találkozóra, kér-e ebédet. (Valamint kérem azokat, akik már jelentkeztek, hogy a technikára és az ebédre vonatkozó esetlegesen elmaradt információkat néhány szóban írják meg.)
Ha valakinek a neve nem szerepel a listán, de jelentkezett, az kérem jelezze ezt szintén a
gaborka8x8@freemail.hu
email címen.

Üdvözlettel: gaborka8x8

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4191) contaxg


contaxg
veterán

Kedves trióda kedvelő Sorstársak !
Közeledik a 2015 évi találkozónk ideje, melyet a már hagyományosnak tekinthető
Kisszékely, vadászház helyszínen
2015 április 11-én, ismét szombaton, tartunk, 9-18h óráig
Szívesen látunk mindenkit, aki trióda végcsöves erőstőt hallgat, vagy csak érdekli az a hangzásvilág melyet ezek a csövek közvetítenek, szeretne hasonló érdeklődésű audiofülekkel találkozni.

Szokásainknak megfelelően a szabadon választott programok mellett ismét lesz szervezett is. Előtérbe kerül analóg láncaink egyik súlyponti eleme:
a step up trafó
Csöves phono fokozataink előtt szívesebben, és sokak szerint eredményesebben is, alkalmazzuk mint a félvezetős pre-pre előerősítőket. Várhatóan 5-6 trafót fogunk tesztelni, a magas szintű gyáriaktól a reményeink szerint még magasabb szintű sk készítettekig. Pravicini, AN, PPI, Discus és még remélhetőleg néhány darab összejön addigra.
Ellenpontként lesz félvezetős pre-pre és teljes phono fokozat is. A találkozó tematikájával ez nincs konfliktusban, hisz csupán a végerősítőknél követelmény a trióda végcső.
Ezúton is kérek mindenkit, hogy más erősítőt ne hozzatok. Sem más csövest, félvezetőst, vagy éppen triódának kötött több rácsosat.
A teszt helyszíne szokásainknak megfelelően a tetőtéri nagyterem lesz. A hangsugárzó új színfoltként Discus diy társunk AMT driveres két utasa. Hozzá illő erősítőt a helyszínen választunk.
Lemezjátszónak viszem a már többször is szerepelt sajátomat. Jó lenne, ha ennél nívósabbal tudnánk tesztelni. Megtisztelő lenne, ha valaki tudna egyet rendelkezésre bocsátani.
Szokás szerint a kisszobákban szabad a gazda. Igyekezzünk megtölteni őket, így kérem, hogy nem kis áldozatot vállalva otthoni rendszeretek elemeit hozzátok el erre a napra. Forrást, erősítőt, hangfalakat. Igyekszem segíteni abban teljes láncok tudjanak összeállni, ehhez az kell, hogy időben írjátok meg ki mit tud, szándékozik elhozni.
Délelőtt igény szerint svédasztalos hideg, kora délután meleg étkezést, üdítő italokat, kávét biztosítunk. A távolról érkezők igénybe vehetik a vadászházi szállást és étkezést.
A találkozó részvételi díja 1000 Ft mely tartalmazza a helységek használatát, takarítást, fűtést.
A délelőtti és a délutáni étkezés, üdítő italok, kávé 2000Ft/fő.

A találkozón kívüli vadászházi szolgáltatások árjegyzék szerint igénybe vehetők:
http://gyulajzrt.hu/turisztika_arjegyzek

Kérem, hogy a találkozóval kapcsolatos kommunikációt a krizsi_l kukac freemail hu, vagy másik ismert email címemen folytassuk. A nem emailben való jelentkezések, megbeszélt dolgok sajnos hamar kiesnek a fejemből.
Kérem, hogy írjátok meg, milyen felszerelést hoztok, és igénylitek-e az étkezést.

A változásokról a szervezés, a jelentkezések előrehaladtával folyamatosan értesítem a már jelentkezetteket és azokat, akik érdeklődést mutattak a rendezvénnyel kapcsolatban.

Üdvözlettel: Krizsány László szervező-házigazda

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4192) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Második jelentés a VII. Kaporka Open - Audiokulturális találkozó (2015. március 28. szombat, Kiskunfélegyházi Szakmaközi Művelődési Ház) jelenlegi állásáról:

Program:
1.) kilenc és tíz óra között bepakolás, helyiségek elrendezése.
2.) tíz órától kb. fél tizenkettőig a hallgatózás első fele.
3.) fél tizenkettőtől egy óráig DSD vs. PCM kódolás közti hangminőségbeli különbség összehasonlítása
4.) egy órátó kb. kettőig ebéd
5.) két órától ötig a hallgatózás második fele, beszélgetés, stb.
6.) délután öt órától összepakolás, búcsúzkodás.

Költségek:
Az épület bérleti díjához való hozzájárulás (más néven részvételi díj): 1 800 Ft/fő
Az ebéd kedvezményes ára: 1300 Ft/fő (Amit mindenki maga rendez az étteremben, az elfogyasztott italokkal együtt.)

Résztvevők:
Akik a "biztosan eljönnek" kategóriába jelentkeztek:
1.) Big (zenelejátszásra optimalizált PC) [E]
2.) +1 fő (TEAC UD-501 DAC) [E]
3.) +1 fő [E]
4.) +1 fő [E]
5.) 6C4C (DIY elektroncsöves vonalerősítő) [E]
6.) +1 fő [E]
7.) +1 fő [E]
8.) Discus (DIY Aldebaran hangsugárzó) [E]
9.) Zaqu [E]
10.) Brebovszky (Fostex FE126E + Fountek NeoCD3.0 hangszórókkal épített kisdobozok, régi csöves fejhallgató erősítő) [E]
11.) +1 fő [?]
12.) +1 fő [?]
13.) Jenei [E]
14.) +1 fő [E]
15.) +1 fő [E]
16.) +1 fő [E]
17.) Spacc [E]
18.) Bigi [E]
19.) Roberto Rodrigez [E]
20.) Olly [E]
21.) +1 fő [E]
22.) saraha (DIY hangsugárzó, DIY erősítő) [E]
23.) +1 fő [E]
22.) Dodo [E]
23.) madibalage
24.) +1 fő

F1.) Hoffmann (AKG K501, AKG K701, DIY félvezetős fejhallgató-erősítő, DIY csöves fejhallgató-erősítő, Lenco L78) [E]
F2.) Ágoston ( Beyerdynamic DT-880, Denon AH-D340) [E]
F3.) Máthé (Yamaha HP-50, Geek out 450 USB DAC, DSD, PCM hanganyagok) [E]
F4.) Jambrisek Péter
F5.) Gönczöl Péter
F6.) Ács Péter
F7.) Gulyás Dániel (DIY hibrid fejhallgató-erősítő)

...) gaborka8x8 [E]

Talán eljönnek:
1.) Popori (DIY sztatikus hangsugárzó) [?]
2.) +1 fő [?]
3.) +1 fő [?]
4.) Dzogcsen

F1.) Kövecses Dániel

Szeretettel várunk mindenkit, és természetesen szívesen fogadunk további jelentkezéseket, a
gaborka8x8@freemail.hu
email címre. Egyben kérek mindenkit, hogy a jelentkezésekor azt is írja meg, milyen technikát hoz a találkozóra, kér-e ebédet. (Valamint kérem azokat, akik már jelentkeztek, hogy a technikára és az ebédre vonatkozó esetlegesen elmaradt információkat néhány szóban írják meg.)
Ha valakinek a neve nem szerepel a listán, de jelentkezett, az kérem jelezze ezt szintén a
gaborka8x8@freemail.hu
email címen.

Üdvözlettel: gaborka8x8

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4193) Radomer


Radomer
aktív tag

Fej- és fülhallgatós találkozó Nyíregyházán http://tinyurl.hu/WJMa/

Akit még érdekel regisztráljon legyen szíves. :R

(#4194) .DLL válasza Radomer (#4193) üzenetére


.DLL
veterán

+1 bizony :K jelentkezzetek, mert kevesen vagyunk, pedig már így is jó cuccok le(nné)nek :))

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4195) Ati1979 válasza .DLL (#4194) üzenetére


Ati1979
veterán

Én jelentkeztem. Nekem inkább az április lenne jó. Márciusnak már úgyis vége. :)
Fizikailag képtelenség lenne ebben a hónapban megszervezni.

(#4196) contaxg válasza Ati1979 (#4195) üzenetére


contaxg
veterán

nem tudom, hogy van-e értelme 6-7 embernek elmenni Nyíregyre és tartani egy 9 fős találkozót.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4197) .DLL válasza contaxg (#4196) üzenetére


.DLL
veterán

Azért jelentkezzetek többen. Minden egyes újabb ember, újabb értelmet ad a találkozónak!

Ati: így van, ebből már április lesz (ha lesz, legyen), a többségnek jó is az az időtartomány (a táblázat szerint).

(P.H.)

(#4198) Ati1979 válasza contaxg (#4196) üzenetére


Ati1979
veterán

Nincs sajnos. :( A terembérlet is drága lenne így.

(#4197) .DLL

Remélem jelentkeznek többen, különben nem valószínű, hogy lesz belőle valami. Minimum 20-25 biztos ember kellene.

(#4199) contaxg válasza .DLL (#4197) üzenetére


contaxg
veterán

"Mi" :DDD már jelentkeztünk

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4200) Bodz


Bodz
nagyúr

Sokszor, sok helyen igyekszem mindenkit elcsábítani, aki csak eszembe jut. Próbálkozom keményen, mert azért lassan már a teremmel is foglalkoznom kéne. Megnézni, hogy jelenleg milyen állapotban van, lefoglalni, stb. Ma érdeklődtem telefonon, 18-a (szombat) kivételével még minden hétvégi nap szabad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.