Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Élet Pécsett

Hozzászólások

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Ismét képekben bővelkedő beszámoló következik.
12-én megejtettem egy kertvárosi kört. Nagyon érdekes a kertváros helyzete a belvároshoz képest. Mintegy 4 km-re fekszik tőle. Ez azt jelenti, hogy 1 óráig tart be, ill. kijutni oda. Érdekes, utána fogok majd nézni, hogy miért épült ennyire távol tőle. A kertvárosi jelleget nem szó szerint kell érteni. Van családi házas övezet, de panelrengeteg is megtalálható benne. Útközben lekaptam egy tetszetős templomot és a mecsekre néző kilátást is.

Vasárnap zalaegerszegi XCO volt terítéken. Már évek óta vártam rá, hogy hazai pályán is versenyezhessek. Sajnos a rajtot későre tették, így szinte csak a pályabiztosítók voltak a nézők. :DDD [link]

https://www.instagram.com/p/BlWRTGFAYV4/

Levezetésként lenyomtam egy laza 3 órás autózást. A kanizsai Csó-tónál készült a következő kép:

Hétfőn terepi bejárás volt az ország másik felén. Nem voltam friss és üde, de remekül telt a nap. Gyerekkorom óta szinte nem volt szerencsém mekihez. Most a főnök jóvoltából sikerült eljutnom ide is. :D Másnap elég szétcsúszott voltam. Elmentem bringázni, telefon nélkül. Ami nem lett volna baj, de éppen szúnyogirtás volt repülőről. Így elszalasztottam néhány jó fotót. Regeneráló tekerésnek jó volt. Másnap meló után gyalogtúrát szerveztem Uránvárosba. Kicsit túlvállaltam magam és meg kellett állnom pihenni.
Az alábbi kép egy Kék pásztor szitakötő-félét ábrázol:

Plusz lekaptam ezt a színes, ferde szobrot:
.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Élet Pécsett
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.