Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Algieba válasza Racecam (#798) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Másképpen értettem. Egy férfi pont azért vonzó (egyéni vélemény), mert a természet izmokkal vértezte fel a veszedelmek ellen, és aztán a több évezredes civilizációs folyamat megfejelte az erőt a sokféle tudással és tapasztalattal.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#802) raskolnikoff válasza kingi (#799) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Tyűha. :) Micsoda vádak :)

(#801) Algieba asszem az idegeimre ráférne néha egy kis izomfejlesztés, sajnos engem többször bántanak meg belül mint kívül :D közvetve vagy közvetlenül...igaz Kingi? :C ;]

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#803) Gorneck válasza kavicssli (#776) üzenetére


Gorneck
titán

Teljesen jól...5ms. Amúgy az előzőm meg 8as volt és azzal se volt gond...

De teljesen nem értem a kérdést...hogy hogy teljesít?

Gorneck#1239

(#804) kingi válasza raskolnikoff (#802) üzenetére


kingi
tag

:) bocs, nem Neked szántam vagyis Rád értettem :) , csak általánosítás, pont annyira kell komolyan venni, nem jobban, de nem is kevésbé

szia pohár :D Hogy vagy?

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#805) raskolnikoff válasza kingi (#804) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Tom ;) értem én, meg nem is ért meglepetésként :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#806) Racecam válasza Algieba (#801) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te most rólam beszélsz? :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#807) Algieba válasza Racecam (#806) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Előfordulhat. Kétlem, hogy csak elméletben léteznének az erős és okos férfiak. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#808) pohár válasza kingi (#804) üzenetére


pohár
félisten

Hát megvagyok, köszönöm kérdésed :D
Nah felveszel végre MSN-en??? :D

Kapsz majd dolgokat ha felveszel :D :D :B :B :R :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#809) kingi válasza Algieba (#807) üzenetére


kingi
tag

vannak-vannak erősek és okosak és vadásznak :DDD
amibe (sok(k)) minden belefér

csak a női vadászok:P zavarnak be kicsikét

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#810) kingi válasza pohár (#808) üzenetére


kingi
tag

nem kell lekenyerezni... pohár. ;) Felveszlek msn-en, de még nem installáltam újra, nem szeretném, hogy ott is elérjenek egyelőre

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#811) kavicssli válasza kingi (#789) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezért nincs sose pénzünk! :D Hát igen a nők szeretnek vásárolni habár barátnőm inkább saját pénzből szokta megvenni magának a cuccokat! :D ja és tényleg frankó kis verda!Majd holnap reggel csinálok képet róla!

A belseje tiszta faberkaás!nagyon dúúúrva :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#812) raskolnikoff válasza kingi (#810) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Látod már ajándékokkal akar elhalmozni :DDD

UI. és te mégis hagyod magad :DDD

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#813) kingi válasza raskolnikoff (#812) üzenetére


kingi
tag

...oooh, igen :D tegnap kakaót is kaptam virtuálisan, de az kedvesség... ennyit hagyok :P
nem hagyom magam, Teeee kikapsz :DDD Miért gondolsz ilyet?

ohhh szegény férfiak, kavics, máris sírás környékez a szám is legörbült folyik a könnyem és elsápadtam :O :D

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#814) pohár válasza kingi (#810) üzenetére


pohár
félisten

Nem kenyerezlek le, csak segítek ahol tudok :D
Kapsz jó kis tornás zenét amit ígértem :D :B :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#815) kingi válasza pohár (#814) üzenetére


kingi
tag

az elkellne, mert elég monoton a futás
most viszont futok ágyikóba, sziasztok, jó éjt mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#816) raskolnikoff válasza kingi (#813) üzenetére


raskolnikoff
őstag

nem hagyom magam, Teeee kikapsz :DDD Miért gondolsz ilyet?

nem szeretném, hogy ott is elérjenek egyelőre

Felveszlek MSNen

:D

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#817) pohár válasza kingi (#815) üzenetére


pohár
félisten

Nah látod, milyen jó ha van neked egy zenedealer-ed :DDD

Jó éjt!! :)) :R
Csak le ne izzadj míg elérsz a célig :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#818) kingi válasza raskolnikoff (#816) üzenetére


kingi
tag

jól van cikizz csak, az időbeli eltolódást vedd figyelembe... EGYELŐRE!!! nem szeretném... MAJD felfveszlek, MOST meg megyek aludni
Neked is jó éjt

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#819) raskolnikoff válasza kingi (#818) üzenetére


raskolnikoff
őstag

:DD Jó8! ;)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#820) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó éjt Kingi!

Pohár!Látom fülhallgatót is venni akarsz! Milyet néztél ki! Ha a Saturnba lenne valami olcsó 6-7 k között lehet én is vennék magamnak mert COD4ezni a mostani A4 Tech fülessel rohadt kényelmetlen! :( Nem fedi le a fülem teljesen és egy idő után nagyon kellemetlen tud lenni:(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#821) pohár válasza kavicssli (#820) üzenetére


pohár
félisten

Honnan veszed hogy venni akarod fejhallgatót??? :DDD
Régebben szemeztem párral, majd utánanézek már miket ajánlottak :D
20k-ba volt, és azt mondják hogy nagyon zsivány :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#822) kavicssli válasza pohár (#821) üzenetére


kavicssli
addikt

vagy az Nyúl volt!? :D Valamelyik a kettőtök közül a milyen fejhallgató topicba írt... :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#823) adalbert1


adalbert1
veterán

Úgy tűnik kingiről megint lemaradtam... Hát kell nekem skype-olni és pókerezni... :( :DDD

(#824) kavicssli válasza adalbert1 (#823) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia albert!Hétvégén szerintem feldobok valami póker szoftvert! Mit is ajánlasz első körben? Hol vannak jó kis freerollok? Amúgy 2 hete nem pókerztem élőben egy kicsikét parázok is mert most hétvégén valószínű összeülünk a haverokkal! :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#825) pohár válasza kavicssli (#822) üzenetére


pohár
félisten

Én voltam :D

Huppanj bele!!

Mostanában kéne venni egy puffot :D

Nah emberek lépek aludni, holnap fél 9-kor kelés, korán megyek haza :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#826) adalbert1 válasza kavicssli (#824) üzenetére


adalbert1
veterán

Mindjárt szétnézek pár helyen ahová be vagyok regelve.

(#827) kavicssli válasza adalbert1 (#826) üzenetére


kavicssli
addikt

Okés nagyon szépen köszönöm! :R Sajnos dombornyomott kártyám nincs szóval max a freerollokból tudok összeszedni pár eurót és utánna micorlimites téten "játszani" Preflop ALL IN! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#828) kavicssli válasza pohár (#825) üzenetére


kavicssli
addikt

Jó éjt pohár!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#829) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép álmokat mindenkinek!

Ideje egy kis mozinak, aztán az alvásnak.

Befejeztem az E60 gondozását. Új életre kelt a szegény, idős, használaton kívüli mobil. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#830) adalbert1 válasza kavicssli (#827) üzenetére


adalbert1
veterán

Pokerstarson, Full Tilt-en és Everesten semmilyen értelmesebb freerollt nem láttam.
Pokerheavenen van minden nap 250€-s freeroll.
Talán valami kisebb termet kellene megnézned, azoknak általában jobb promócióik vannak ilyen téren is.
Ill. van pár oldal ami ad 50$-t pár terembe amit el lehet játszani. :DDD Mondjuk ezzel elesel sokkal jobb promócióktól általában, de ha befizetni úgyse akarsz...

(#831) kavicssli válasza adalbert1 (#830) üzenetére


kavicssli
addikt

de ha befizetni úgyse akarsz... fizetnék én ha lenne dombornyomott kártyám de lusta vagyok bemenni az OTP-hez kérni újat! :W :o

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#832) adalbert1 válasza kavicssli (#831) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhhh.... ;] :))

(#833) kavicssli


kavicssli
addikt

Micsoda híreket kaptam! ;]

Az egyik srác most mondja ha ÁFÁ-s számlát kérek és veszek monitort vagy TV-t vagy bármit akkor ő az ÁFÁ-t visszautlaja nekem a végén! :D :C 20%-ot! :D ..és ma az egyik cimoborám vett vinyót számlára odaadta lefénymásolva a számlát és visszadta a 20%-ot! :C

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#834) adalbert1 válasza kavicssli (#833) üzenetére


adalbert1
veterán

És nem lesz para a garanciás ügyintézéssel, ha az ő cége nevére fog szólni a számla?

Szerk : tudom, vészmadár vagyok, de jobb szeretek az ilyenekre előre gondolni, legalábbis ha magamnak vásárolok valamit.

[ Szerkesztve ]

(#835) Gorneck válasza adalbert1 (#834) üzenetére


Gorneck
titán

Ez nem nagyon szokott problémát okozni...

Gorneck#1239

(#836) kavicssli válasza adalbert1 (#834) üzenetére


kavicssli
addikt

nem szokott gáz lenni!

Én is szeretek előre gondolkozni! :K
Na nyálazzam fel az ipon árlistáját! Mire is van szükségem? :DDD :W

Am az iponon kívül honnan érdemes venni még cuccokat? :U pcx....

szerk!Most mondja a srác hogy külön kapott a cuccokhoz garilevelet illetve az ÁFÁs számlát és direkt rákérdezett hogy garanciális ügyintézésnél szükség van e az ÁFÁs számlára!Azt mondták nem kell mert őket ez nem érinti gari szempontjából!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#837) adalbert1 válasza kavicssli (#836) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor úgy viszont elég jól hangzik. :)
Én a pcx-től még semmit nem vettem, így nem tudok nyilatkozni... Ill. ilyen webshopos cuccok közül is csak az ipontól vásároltam eddig.

(#838) kavicssli válasza adalbert1 (#837) üzenetére


kavicssli
addikt

Most nézegetem és számolgatok elég jó árban jutnék hozzá 1-2 cucchoz! :)) :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#839) adalbert1 válasza kavicssli (#838) üzenetére


adalbert1
veterán

Én meg beleolvasgattam 1-2 szakmai topicban... Hihetetlen hogy 1-2 embernek mekkora arca van azért mert van egy jó gépe... Vagy 12-15 évesek, vagy megmaradtak agyilag azon a szinten... ;] Meg megy ezerrel az oltás, fikázás. Lehet hogy csak nekem jött le ez így...
Mindenesetre így nem hogy írni, de olvasni sincs kedvem sokszor már a szakmai topicokat. :(

Na mind1, csinálok egy szenyát. :DDD

(#840) kavicssli válasza adalbert1 (#839) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezek a szakmai topicok egy nagy vicc! :W Vagy hozzászólást mennek gyűjteni vagy okoskodnak!Természetesen vannak kivételek de ők nagyon kevesen vannak akik tényleg nagy szakik a témákban!

Én inkább ide írosgatok! :D

Gorneck23-nak ACER V223WB ilyen monitora van? :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#841) adalbert1 válasza kavicssli (#840) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja... Tényleg van pár ember aki segítőkész és normális (pl. Gorneck23 is bármikor segített a Giga topicban ha kérdeztem valamit :R ), de sajnos ők a kisebbség... :(

Én is inkább a közösségi topicokba írok. :)

Na még mindig nem döntöttél, hogy monitor v. TV?

(#842) kavicssli válasza adalbert1 (#841) üzenetére


kavicssli
addikt

Még mindig nem tudom! :W

Kicsikét aggaszt hogy hozzátudna e a szemem szokni egy 84 cm full HDs TVhez! :F Ahogy elnéztem még a 66cm-s TV is nagy lenne hogy 24/7 be előtte üljek mint monitor!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#843) adalbert1 válasza kavicssli (#842) üzenetére


adalbert1
veterán

Próbáld ki azt hogy pár napra beviszed magadhoz a 66 cm-es TV-t ami az albiban van és azt használod.
Hát ha azt nézed a 19-es monitorod (ha jól emlékszem az volt) olyan 48 centi volt...

Én meg tudnék szokni egy 32-es LCD TV-t is a 20-as monitorom helyett, de a 20-as se zavaróan kicsi... Szóval amíg nem vet fel a pénz addig nem lesz ilyen problémám, ha meg lesz több cash-em akkor meg TV HDMI-vel összekötve a géppel filmnézésre + monitor az egyebekre.

(#844) kavicssli válasza adalbert1 (#843) üzenetére


kavicssli
addikt

Haverom nem tartaná jó ötletnek ha lenyúlnám a TV-jét! :DDD

Lehet tényleg elég lesz a 22es! Lehet csak magamnak beszélem már be ezt a full HD-s dolgot! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#845) Enton válasza kavicssli (#842) üzenetére


Enton
addikt

Könnyen hozzá lehet szokni a jóhoz! Nekem kb fél éve van egy 32' es Tv a szemem előtt monitorként!

Eleinte frusztráló, miután hozzászokik a szemed általánossá válik, majd idővel néha úgy érzed már ez is csak egy kicsi valami. :D

Habár én először két alakalommal egy ismerős ismerősénél láttam meg ilyet, mármint, hogy gépet 82cm tvre kötni! Már első alkalommal tudtam hogy nekem ez kell! Pár hónapra rá már meg is vettem a jelenlegi fény-ágyúmat!

Alaposan körbe kell járni a témát, de megéri a ráfordított idő, végülis ezt bambulja az ember ha otthon van és kikapcsolna/szórakozna.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#846) adalbert1 válasza kavicssli (#844) üzenetére


adalbert1
veterán

Vagy ha FULL HD, akkor lehet hogy egy 24"-es monitor is jó választás lenne...

Mondjuk amelyik nem TN paneles az jóval 100k felett van (szerintem legalább 140-150k).
Itt megint az a lényeg, hogy zavar-e a TN panel... Mert ha nem akkor 60-70 körül már kapsz...

Persze 24"-es TN-es monitort még nem láttam működés közben, így nem tudom mekkora különbség lehet mondjuk az én 20"-asomhoz képest, mondjuk mennyivel nagyobb a bevilágítás, stb... Engem pl. 20-on egyáltalán nem zavar a TN.

Vagy 22-esből is van Full hd nem is TN panellal, ha jól emlékszem a Lenovo Lx220 (vagy valami hasonló neve van, de van topicja is itt a PH!-n).

Persze egy 1680*1050-es átlagos 22-es is lehet jó választás, viszonylag olcsó a többi versenyzőhöz képest (legalábbis a tv-hez képest vagy 100k-val :) ), átlag felhasználásra meg megfelel.

Végső soron semmi újat nem mondtam ebben a hozzászólásban, de legalább még jobban sikerült körülírnom az alternatívákat. :DDD

Viszont ha belegondolsz a TV-knek durván esett már 1 év alatt is az ára, lehet hogy pár hónap múlva még olcsóbbak lesznek. Elég itt megnézni rögtön a 2. hozzászólást, 14 hónapos és 37"-es FULL HD-k 320k-nál kezdődtek...
Persze itt is biztos van egy minimálár ami alá nem fognak lemenni, hiszen a 100k-s 32"es HD Ready TV már jóval elérhetőbb kategória az átlagnak is mint mondjuk volt 1-2 éve... :F
Szóval ez a bekezdés is ilyen nesze semmi fogd meg jól lett, inkább csak gondolatébresztő mint konkrét tanács...

(#847) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ekkora vicc buliban már régen voltam. Megérte, főleg, ha a reggeli kelésre gondolok... :U

(#848) Thrawn válasza Foglalt név (#847) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne panaszkodj, te legalább bulizni voltál :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#849) kavicssli


kavicssli
addikt

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
Albert: Hétvégén megyek a Saturnba és körbenézek rendesen!
A lényeg hogy 22-24es estén is az fps játékok jól játszhatóak legyenek!
Nekem általában a nap 24 órájából 20at bevan kapcsolva a gép! Ebből kb 3-4 óra játék (COD) a többi meg inkább netezés..filmet meg inkább ritkán nézek... :B

Lehet veszek valami 22es moncsit és ellesz intézve minden! :DDD + még pénzem is marad amit a gépre költhetek! :DDD ;] :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#850) raskolnikoff válasza kavicssli (#849) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Te se vagy kis kocka akkor :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.