Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) pohár válasza kavicssli (#349) üzenetére


pohár
félisten

Nekem is cuncimókus :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#352) kavicssli


kavicssli
addikt

NA gyertek akkor..térdeljetek és szeressetek! :DDD

Jaja melóban vagyok!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#353) <NewL> válasza kavicssli (#352) üzenetére


<NewL>
addikt

neked kellene!
megvédtelek a rossz szellemektől!:D

dógozóba vagy?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#354) pohár válasza kavicssli (#352) üzenetére


pohár
félisten

Húú ember most nézem az ncore-os adatlapod :D
Kurvajóóóó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#355) kavicssli válasza pohár (#354) üzenetére


kavicssli
addikt

:DD

Durva mi?! Csak gyorsan összecsaptam PS-ba! Csináljak neked is 1et?! :U

Majd ma nézek valami jó betűtípust meg hátteret hozzá!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#356) <NewL> válasza kavicssli (#355) üzenetére


<NewL>
addikt

nekem nem küldtök egy meghivót? :O
mutassátok azt az adatlapot:D

mivan most? 5 percenként 5-6 privi:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#357) kavicssli válasza <NewL> (#356) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem majd Pohár csinál egy Printscreent aztán feldobja! HA lesz olcsón meghívó én majd küldök neked!Habár még csak 111 ponotom van és 500 pont egy meghívó! :W

Szerintem karácsony vagy mikulás alkalmával lesz megint olcsó meghívó kiváltás!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#358) pohár válasza kavicssli (#355) üzenetére


pohár
félisten

Jaja csinálj egyet :D
Nézzen már ki úgy ahogy nekem is :D :R :R :R

NewL: szünetel a meghívás, sry.. :( :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#359) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

A húgomnak már nem olyan szép, mert most küldtem neki egy sms-t, hogy ne is álmodjon a W910-esemről, nem kapja meg. :(((
Rájöttem, hogy telefonok tekintetében már Dagobert bácsi szindrómám van, aki a pénzzel volt úgy, mint én a mobilokkal.
Nem, nem és nem. Még a húgomnak se ajándékozom oda a felső kategóriás walkman telefonomat. Mert szép és jó, és különben is, imádom a telefonokat. A legjobb helye nálam van. :D

Szerk.: Miért lettem fösvény? Alapvetően semmi gondom nem lenne az ajándékozással. Bőven van egyéb mobilom, köztük a pompás, ezüst tepsim (E61). Csak éppen rákattantam, hogy házi munka közben a 86grammos, vékony, csuszka W910 ücsörög, szinte észrevétlenül a zsebemben, és vagy mp3-at vagy rádiót hallgatok rajta. A rádiója hangja is sztereó és kiváló minőségű. Egy ilyen jó zenei eszközt mire is cserélhetnék le? Miért is cseréljem le?! Fog a fene ismét telefonok után szaladgálni. Az ünnep előtt az ünnep kellékeit akarom beszerezni és nem mobilok után futkosni, hogy akkor most mivel is váltsam ki a csúcs walkman mobilt, mert a húgom vérszemet kapott és szegény nővérkéjét terrorizálja, mert neki is kell. Áááááááááááh.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#360) adalbert1


adalbert1
veterán

Jó estét mindenkinek... Hogy eltelt a mai nap is, pedig semmi érdemlegeset nem sikerült csinálni. :)
Viszont megnéztem a Shield 7 évadot lezáró utolsó részét, hát elég ütős lett.

Algieba : hát vedd úgy, hogy ez a hobbid, ha szereted ne érdekeljen amíg van rá pénz és nagyon nem ütközik az életviteleddel... Legalábbis én így látom. Itt a ph!-n is szerintem rengetegen vannak, akik kisebb vagyonokat költenek évente a hobbijukra...

<NewL> : ja, habár tegnap törölgettem, és sikerült majdnem 100 giga helyett csinálni. :DDD
Mindjárt meg is nézem, hogy nagyjából mik vannak és mennyit foglalnak.

[ Szerkesztve ]

(#361) <NewL> válasza kavicssli (#357) üzenetére


<NewL>
addikt

hát én megszopkodnám a kis cuncitokat akkor
scak küggyetek egy meghivót
nincs virágbótom (így szoktátok mondani mi?:D) bannoltak mindenhonna 1 héten belül nyáron amikor mozgolódtam:D

pohár : küggyé te

ja és utánna is lesz baj velem,mert feltölteni a netemmel nem lehet,szóval a töltögetésben is segitenetek kell!!:D:D

szerusztok:D
algi : jó lett az irás,nekem tetszik!
szeru albert - mondj valami jó filmet:D az a sok vinyó mind teli van neked?:D

pohár : gondoltam ,h ezt mondod,te nagyon irigy vagy:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#362) kavicssli válasza Algieba (#359) üzenetére


kavicssli
addikt

Szép estét neked is!
Albert neked is!

Pohár: Ha van valami elképzelésed nyugodtan ird le!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#363) adalbert1 válasza <NewL> (#361) üzenetére


adalbert1
veterán

Na gyorsan körbenéztem, hogy mik vannak a gépben lévő hdd-ken (csak a 2 500-as és a 250-es van benne):

305 giga downloads, vegyesen minden
260 giga film
13 giga msdnaa-s oprendszer iso
120 giga zene
172 giga sorozat
+ egyéb

Igazából a filmeket + sorozatrészeket már mind láttam egyszer, ezeket ki kellene ritkítani, csak sosincs kedvem törölni belőlük...

Az oprendszer iso-k kellenek, minél többfélét ki akarok próbálni, nem árt ha képben vagyok.

A zenét a loseless dobja meg, az majd 30 giga és csak bővülni fog, a maradék 90 gigát meg ki kellene szintén ritkítani, viszont sosincs kedvem nekiállni... Mondjuk a 90 gigából van egy 50-60 giga ami kell mert meg szoktam hallgatni ha olyan kedvem van, viszont a maradékba bármikor belehallgatok mindig találok valami érdekeset.

Hello kavicssli! Mi a helyzet? Melóban vagy?

<NewL> : milyen stílusú film érdekelne?

[ Szerkesztve ]

(#364) kavicssli válasza adalbert1 (#363) üzenetére


kavicssli
addikt

Te ilyen sorozat imádó vagy? :D

NEkem a vinyón kb 50% HD film 720p a maradél zene és programok!

Jaja a héten melóba vagyok! Még péntek este is melózok

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#365) <NewL> válasza adalbert1 (#363) üzenetére


<NewL>
addikt

sokminden érdekel
akció
pl ilyen a Hazafi meg Rettenthetetlen,nemérdekel ,h nem új de jó legyen
meg szertem a történelmit
a verekedőset
a jobb vigjátékokat
meg jobb horrorfilmeket

a többi nem érdekel

ja és a Parfüm is tetszett pedig azt be se tudom kategórizálni,és nincs meg semmilyen ismerősömnek sem:(

mi vagány vagy kavics:D hd film,eddig meg nemtőtötté a gyenge nettel:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#366) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Fel kell készülnöm lelkiekben a húgom szívfájdító nézésére. Ez olyan szemétség tőlem. Ez csak egy telefon! Pikk-pakk a kezébe kellene nyomnom és tovább lépni. A húgom sokkal fontosabb.
A francba.
Miért hagyta ki a Nokia azt a picurka rádiót az E61-ből???
Van egy viharverte mp3 lejátszóm beépített rádióval, de pont a konyhában nem fog semmit sem, és kint is úgy kell fordulnom, hogy érzékelje az adókat. Na, vele már nem akarok szenvedni.
Akkor vannak rádiós mobiljaim, de régiek, és nincs bennük java. Ha angol órán vagyok, akkor nagyon hasznos a szótár.
Persze cipelhetem magammal az E61-t is, de kezdek tudathasadásos állapotba kerülni, hogy két zsebemben, két mobil van. Két totálisan különböző modell, két gyártótól. Kész is van a tudathasadásom.
+ Nem akarok rádiót sem használni. Mobilnál nagyon praktikus, hogy ha hívnak, a zene elnémul és fogadhatom a hívást, de ha a rádió szól külön, akkor ki kell kapcsolnom, a fülesét kitépnem a fülemből, elővenni a mobilt és fogadni a hívást. Mindez pl. biciklizés közben csak úgy biztonságos, ha megállok, de mire megcsinálom a műveletsort, már csak a hívásnaplót nézhetem meg és hívhatom vissza a másikat. Sokkal kényelmesebb és egyszerűbb megnyomni a füles drótján a hívásfogadó gombot.
Sóhaj.
Miért is cseréljem le az ÚJ W910-est egy használt W200-asra? Hogy örömet szerezzek a húgomnak? Vegyen magának egy új W200-ast a szolgáltatójánál! Zseniális ötlet, de nem fog tetszeni neki. Ő is látja a különbséget a két modell között.
Sáliláb, ez már neeeeeeem érdekel. :DD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#367) Foglalt név válasza kavicssli (#364) üzenetére


Foglalt név
addikt

Amikor nem melóztok éjszaka, akkor ti is a bluray lemezeiteket bekápoljátok látom ;]

(#368) kavicssli válasza Foglalt név (#367) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia Foglalt név! Nézted a BL meccseket?! NYert a Barca :D
Örölnék én ha BR lemezt látnék itt a cégnél! ;]
:DD

<NewL>:Ilyen NET mellett nem panaszkodtahtok! 1 hét alatt feltoltam 800Gb-t pedig nem is Seed Serverem van :D

adalbert1 Még nem döntöttem! :O Ma nagyon fáradt voltam! Erőm nem volt elmenni a Saturba majd szerintem hétvégén megyek el!akkor megnézem mi a felhozatal és talán hétfőn veszek is valamit (persze ha lesz olyan cucc ami megéri)

Meg most RAMok után kutatok mert ahogy korábban írtam a GTA4 nek kevés lesz a 2Gb :O

Csak egy gond van! Jövőhónapba fix 100.000 forint megy el csekekkre meg hasonlókra... :W ez csak a fix kiadásom lesz! :W De legalább jön a jó kis prémium! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#369) adalbert1 válasza kavicssli (#364) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, főleg hogy kiírva is ki van vagy 200 gigányi. :)
Péntek este.... Ehhh...
Ja, a filmek nagy részét nekem is a HD teszi ki, 720p és 1080p vegyesen.

Döntöttél már monitor ügyben?

(#370) Gorneck


Gorneck
titán

Szasztok.

Ma a 2db LG után jött egy Acer 22"os moncsi ami már úgy néz ki jó...Acer V223WBD a pontos típusa...holnap még tesztelem és remélem nem lesz már baj...

Gorneck#1239

(#371) adalbert1 válasza <NewL> (#365) üzenetére


adalbert1
veterán

Fúúú, történelmi filmekből egy se igazán ugrik be, pedig láttam pár olyat is...
Akcióból gondolom az alapokat már láttad (pl. Die Hard, Halálos Fegyver, Seagal mozik :) )...

Na mindjárt beletúrok a szekrénybe, mert a legjobb filmeket kiírtam dvd-re... Onnan tudok mondani pár jó címet amit érdemes megnézni.

Horrorból a darabolós, vagy a félős?

(#372) kavicssli válasza Gorneck (#370) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia! Majd véleményt kérünk! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#373) <NewL> válasza kavicssli (#368) üzenetére


<NewL>
addikt

na,eddig azt sem tudtam ,h hol lehet megnézni ezt,de most megcsináltam:D
tessék! ne kacagjatok,esetleg egy kis kuncogás belefér:D

szeru gorneck

albert : jöhetnek a cimek,vegyesbe minden,a java
az akció alapokat már 100x láttam:D
ezt a Parfümöt láttad már? :U

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#374) Gorneck válasza kavicssli (#372) üzenetére


Gorneck
titán

Nagyon facca...éles kép, profilok teljesen használhatóak...

Gorneck#1239

(#375) sNORh


sNORh
addikt

re..
nah most fejeztem be a 9 órási freeroll-t :D
50. lettem 2300-ból..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#376) Foglalt név válasza Foglalt név (#367) üzenetére


Foglalt név
addikt

Hibáztam. Máshogy fogok írni. Tőmondatokban. Azt megértitek. Remélem.

(#377) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van egy olyan sejtésem, ha a W910-esemet dobnám fel cserére, sokkal hamarább találnék cserébe egy kedvemre való (rádiós) okostelefont...
(Furcsa fény a szememben. W910 megrettenve lapul az asztallaphoz és tiltakozik. Ne már...)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#378) <NewL> válasza Foglalt név (#376) üzenetére


<NewL>
addikt

ezt meg:D
és próbálj rövid lényegretörő szavakat használni:D

báttersz : kaptál pénzt?:D
jobb lett volna amőbázunk:D

Hol látsz itt várezt?:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#379) Foglalt név válasza <NewL> (#378) üzenetére


Foglalt név
addikt

Warezótok? Ban!
Megvan? :D

(#380) adalbert1


adalbert1
veterán

Na, <Newl>-nak a dvd-s mappámból :) :

Dumb & Dumber - gondolom nem kell bemutatni

Oscar - 1-2-szer nézhető vígjáték Stallone főszereplésével

Dracula : Ez a '92-es Keanu Reeves-el, szerintem egész jó lett

Belső ember: Denzelnek volt már jobb filmje is, de meg lehet nézni

Piszkos 12 : alap háborús film, 12 elítélt kap még 1 lehetőséget

48 óra és Megint 48 óra : Eddie Murphy-től a kedvenc filmjeim, Nick Nolte-val játszák a főszerepet, akció, poénok, nagyon jó!

Blood in Blood Out : 3 rokoni kapcsolatban álló latin srác életét mutatja be L.A.-ban vagy 10 éven keresztül, gyilkosság, börtön, narkó, van minden.

Simpsons The Movie : Hozza a sorozat szintjét.

Hot Fuzz : Nem tudtam eldönteni, hogy vígjátékot vagy akciófilmet nézek, egyszer bőven meg lehet nézni

Ford Fairlane : nem egy nagy film, de Nagy Feró szinkronja miatt nagyon jó dumák vannak benne, és a hangulat is baromi jó.

Lord of War : Nicolas Cage mint fegyverkereskedő, egész jó.

American Beauty : kategóriába nem tudnám sorolni, de nagyon jó film, Kevin Spacey főszereplésével.

Fear and Loathing in Las Vegas : Johnny Depp és Benicio Del Toro + mérhetetlen sok narkó, ötletes dumák, elég jól megcsinált hallucinációk..

12 Monkeys : Bruce Willis és Brad Pitt neve által fémjelzett film, érdekes storyval.

Enemy at the Gates : háborús film, nekem nagyon tetszett.

The Beach : Leonardo DiCaprio mint atomfüves... Jó képi világ, érdekes story.

Államérdek : Clint Eastwood és Gene Hackman főszereplésével készült film. Érdekes story.

Enemy of the State : Will Smith és Gene Hackman által előadott összeesküvéselmélet powa! :)

Ha még érdekel pár cím, akkor belenézek az eredeti filmek közé is + megnézem a HD címeket is amik megvannak.
A leírások elég sablonosak lettek, hát 1-2 sorban ennyire telik... + Nem nagyon akartam spoilerezni se.

(#381) sNORh válasza sNORh (#375) üzenetére


sNORh
addikt

á nem, közel voltam pedig, de a Nykörv-öt hesszeltem közbe, nagyonjófilm volt..
első 10 kap

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#382) adalbert1 válasza Foglalt név (#379) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, mi olyat nem csinálnunk. A film és zene letöltés magán célra legális nem? :))
Csak megbeszéljük hogy ki mit szerzett be, ill. filmekkel kapcsolatos élményeket beszélünk meg.

<NewL> : ezt a Parfümöt még nem láttam, pedig pár helyről már hallottam hogy nagyon jó. De annyi jó film van, ami még kimaradt és jó lenne megnézni, hogy lassan listát kellene írnom arról is.

Gorneck23 : az LG-k annyira gyengék voltak? Elég égő lenne ha az Acer jobb minőséget produkálna...

kavicssli: és hogy tv vagy monitor azt se döntötted még el?
Pont ma voltunk Electroworldben szétnézni haverral, durva hogy 100k-tól már vannak 32-es LCD-k is (persze azok csak 1366 x 768-ok).

[ Szerkesztve ]

(#383) tomyoy


tomyoy
senior tag

jó éjt mindenkinek! jó melót, kockulást és szeszt :DDD

puszi

nyiknyiknyiknyik

(#384) sNORh válasza adalbert1 (#382) üzenetére


sNORh
addikt

az mp3-ak jogdíját meg a pendriveokkal, meg különféle mp3 lejátszókkal megvásároljuk ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#385) Foglalt név válasza adalbert1 (#382) üzenetére


Foglalt név
addikt

Idézek:

"1 hét alatt feltoltam 800Gb-t"

"Ha még érdekel pár cím, akkor belenézek az eredeti filmek közé is"

Upsz :D

(#386) Gorneck válasza adalbert1 (#382) üzenetére


Gorneck
titán

Parfüm nagyon nagy film sztem...szal tessék gyorsba megnézni... :)

Gorneck#1239

(#387) <NewL> válasza adalbert1 (#380) üzenetére


<NewL>
addikt

Ford Fairlane : láttam már,útálom kisferót:D
Belső ember - ezt nemtudom ,h láttam már e,de denzel filmjeit szeretem
Lord of War - Fegyvernepper erre szavakat nem találok,láttam már vagy 10x,és annyira jó film ,h 10ből/15ös :K

A többi vagy nem tetszik,vagy nem láttam még,bele kell nézem ,h melyik nézésre érdemes:D
De látom ,h jó szinészek vannak majdnem mindegyikben,egyet kettőt lehet megkeresek!

THX

Gornecknek igaza van,nekem is tetszett,kicsit elvont:D
Spoiler : a pali megfőzi ha jól emlékszem a nőket,úgy szedi be az illatokat:D a végén magára fújja a fullos:D parfümöt és megeszik. jó kis film.asszem dráma

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#388) kavicssli válasza Foglalt név (#376) üzenetére


kavicssli
addikt

:C

Bazzeg most esett le! Temérszetesen arra gondoltam! :D Ez jó volt! :C

1 hét alatt feltoltam 800GB biztonsági másolatot a céges szervergépre! :D

na mentem kajálni majd leszek! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#389) adalbert1 válasza Foglalt név (#385) üzenetére


adalbert1
veterán

Uppssz. :DDD
Hát az a biztonsági másolat mappa volt...
Ha meg már a letöltés legális magán célra, akkor mi akadálya van, hogy azt mondjam vannak írott filmjeim is? :U
A jobbakat (vagy 100 cím) mind megvettem eredetiben, egészen addig amíg a HD korszak be nem köszöntött.

<NewL> : hát ha nem láttad a 48 órát és a megint 48 órát akkor nézd meg őket...
Eddie Murphy és Nick Nolte is nagyon nagyot alakítanak benne...

[ Szerkesztve ]

(#390) Murderer69 válasza <NewL> (#373) üzenetére


Murderer69
őstag

na ennek örömére én is rákukkantottam 1Mb cable után végre itthon a 4Mb-s adsl

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#391) sNORh válasza adalbert1 (#389) üzenetére


sNORh
addikt

:DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#392) <NewL> válasza Murderer69 (#390) üzenetére


<NewL>
addikt

tudtam ,h az enyém lesz a legnyengébb
de nekem ez is elég! ... nem:D
azt mondták januárban duplázzák a csiganetet 1/2edcsigára:D
más nincs sajnos

albert: azokat már láttam vagy hányszor:D

na Pecc is vagyánykodik már:D

A peccé jobb 0 ás pinge van

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#393) Pecc


Pecc
őstag

Melóhelyi net, erről nyomulok jelenleg is. :B

(#394) adalbert1 válasza <NewL> (#392) üzenetére


adalbert1
veterán

Na akkor körülnézek a nagy kék ikeás zacskóban. :D

(#395) Murderer69 válasza Pecc (#393) üzenetére


Murderer69
őstag

nálam 1 Mb-os kábel net van melóban :D(powered by FiberNet)

MOD nálunk nem emelni kellene hanem kib@szni ezt az egész fiberes kábeles rákot azt mondják hogy 80valahány %ban kötelesek netet szolgáltatni abba 20 ba meg szerintem még az is benne van ami nincs szóval ha 2 napig nincs net az sem baj tudod 80% akkor jön az hogy... :DDD FŐŐNŐŐK

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#396) Pecc válasza Murderer69 (#395) üzenetére


Pecc
őstag

Nálunk is úgy kezdődött, aztán szépen megemelgették:)

(#397) buherka


buherka
addikt

Szép estét mindenkinek :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#398) szalai56 válasza <NewL> (#373) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez sem sokkal jobb.
Jó estét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#399) Gorneck válasza buherka (#397) üzenetére


Gorneck
titán

Az van...

Lassan szünet...kaja, cigi...stb.

Gorneck#1239

(#400) <NewL> válasza szalai56 (#398) üzenetére


<NewL>
addikt

:DD
végre
netezésre elég..

csütörtök:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.