Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) pohár válasza sNORh (#1250) üzenetére


pohár
félisten

Hát csak kisebb a monitora... :D
És nincs mindig kéznél nálad egy 22"-es vagy nagyobb monitor :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1252) _seth_ válasza Gorneck (#1249) üzenetére


_seth_
veterán

Sava? Nekem volt sava effecta gumim sőt most is az van a kadetten bár annak már nem számít igazából de azok elég vacak gumik :( Habár téliből olvastam, higy egész jókat gyártanak. Én Goodyear UG7-re vagy Dunlop wintersport 3d-re pályázok... még nyári van a vectrán :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1253) _seth_ válasza sNORh (#1250) üzenetére


_seth_
veterán

Hát, van másnak is vízhűtése azért nálunk :)

Nekem "csak" 1280x1024-ben megy a 19" tft-n :) Megteszi...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1254) Gorneck válasza _seth_ (#1252) üzenetére


Gorneck
titán

Ez téli és nem rossz minőség, ismerősök közül sokan dicsérik...nyáriból Én se vennék...abból inkább goodyear...de szegény embörnek olyanra uccse fussa.. :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1255) _seth_ válasza Gorneck (#1254) üzenetére


_seth_
veterán

Én azt néztem, hogy az enyémre olyan 60-64e kb a téli csak maga a gumi... mire felteszik még több, tavasszal pedig veszek rá nyárikat az is kb ennyibe lesz. (R15 195/65 a téli, a nyári lehet 205/60 lesz vagy valami hasonló de váltóméret mindenképpen :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1256) sNORh válasza _seth_ (#1253) üzenetére


sNORh
addikt

Jóéjszakát.
sziasztok :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1257) _seth_ válasza sNORh (#1256) üzenetére


_seth_
veterán

jó8!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1258) Gorneck válasza _seth_ (#1255) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem ebbe benne volt a felnire rakás és a csere is...szal nem volt vészes...

sNORh: Jó8!

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1259) pohár válasza sNORh (#1256) üzenetére


pohár
félisten

Csácsá, jó éjt!!! :R

Mentem én is, további szép éjszakát akik még maradni akarnak :D
Jó éjt all!! :R :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1260) _seth_ válasza Gorneck (#1258) üzenetére


_seth_
veterán

Az úgy nem is rossz... nekem még erre jön rá úgy már majdnem 70e... a jobb első kerékkel meggyűlt a baja 2 gumisnak egy szervíznek... keresztkulcsok, pipakulcsok hajlottak törtek :D Végül olyan szervízben 2 kalapácsos megoldással lejött ahol kamionokat is szervizelnek... nem gyengén meg volt húzva de azt ember le nem lopta volna ez 100% :D

Lépek én is... jó8 evribodri! :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1261) Gorneck válasza _seth_ (#1260) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Jó8!

Gorneck#1239

(#1262) kavicssli


kavicssli
addikt

NA én meg most jöttem vissza! :DD

Mindenkinek jó éjt aki megy alduni!

Marad még itt valaki?! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1263) Gorneck válasza kavicssli (#1262) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Nem is oly rég voltam szüneten és esik az eső...beszarás egy időjárás van...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1264) kavicssli válasza _seth_ (#1255) üzenetére


kavicssli
addikt

most tesóm is ilyen gumit vett a BMW-re télire! Mondjuk neki 50k ba volt minden! Rendőröknek akció van egész évbe! :D

Company of Heroes játékkal játszott már valaki?! :U :R

Nállunk szép csillagos az ég! Reggelre befog a lyukam is fagyni! :O

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1265) Gorneck válasza kavicssli (#1264) üzenetére


Gorneck
titán

Én elkezdtem, de nem volt meg a fíííling...így gyorsan le is szedtem...

Gorneck#1239

(#1266) kavicssli válasza Gorneck (#1265) üzenetére


kavicssli
addikt

Képek alapján pedig jónak tűnik! Most megtudnám venni olcsó pénzért! :B
Én ezt a GTA4-et várom majd nagyon és remélem nem lesz csalódás mert ebben az évben jópár játék volt amit mindenki várt és egy hulladéklett belőle! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1267) Gorneck válasza kavicssli (#1266) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet neked vagy másnak tetszik...nekem nem jött be...cod5öt is sokan lehúzzák, de sztem teljesen jó kis játék...

Gorneck#1239

(#1268) kavicssli válasza Gorneck (#1267) üzenetére


kavicssli
addikt

Hát azért a COD5ben a hangok elég viccesek! Mikor eldobod a gránátot az nagyon gáz! Olyan mintha egy csipőficamos nagymama dobna el egy konzervesdobozt! :DDD Borzasztó! :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1269) Gorneck válasza kavicssli (#1268) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam szépen szól az egész...nincs vele bajom...xfi+5.1...
Gránát sem vészes...ritkán használom...

Gorneck#1239

(#1270) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok!

Nekem a COD5-ben az nem tetszett, hogy itt is elég rövid a Single Player. :(

Amúgy most értem haza kártyáról, 10k+. :))

(#1271) buherka


buherka
addikt

Jujj...hogy nyomjátok. Közben azért readonly vagyok :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1272) Gorneck válasza adalbert1 (#1270) üzenetére


Gorneck
titán

Talán ez volt vele a legnagyobb baj...kezd az ember belejönni a kaszabolásba elkapja a hév és akkor egyszer csak vége a küldetésnek...

Gorneck#1239

(#1273) kavicssli válasza adalbert1 (#1270) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia albert!Ment PÜ!

Na buher! Azt hittem elmentél pihenni!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1274) adalbert1 válasza Gorneck (#1272) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, ez az ára a multiplayer térnyerésének...
Nekem még a japánok elleni küldetések se tetszettek túlzottan, viszont ott meg a lángszóró jó móka volt. :))

Apám megint elcseszett valamit az itthoni gépen... :(
Kb. pár perc netezés után megadja magát minden böngésző, se kép se hang... De közben pingelni meg bármilyen honlapot tudok... Winsockfix-et már próbáltam, úgy tűnik hogy nem segített, tűzfalat is kilőttem, az sem. :(
Lehet hogy holnap egy reinstallal kezdem a napot.

szerk.: kavics : ment vissza pü is.

[ Szerkesztve ]

(#1275) buherka válasza kavicssli (#1273) üzenetére


buherka
addikt

Nem-nem...elkezdtem csinálni a bankos melót, no meg Imivel beszélgettem egy órácskát :DDD :DDD :DDD

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1276) kavicssli válasza adalbert1 (#1274) üzenetére


kavicssli
addikt

Lassan nekem is rendszer telepítés lesz! De annyira utálom hogy az már fáj! Mire mindent felrakok és beállítok egy fél délelőttöm rámegy :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1277) Gorneck válasza adalbert1 (#1274) üzenetére


Gorneck
titán

Az eléggé cummi...mármint, hogy reinstall lesz a vége...

Gorneck#1239

(#1278) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na nyomtam én is egy kis kodot :D meghoztátok a kedvem.

Kavics mér nem csinálsz egy ghostot?

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1279) kavicssli válasza raskolnikoff (#1278) üzenetére


kavicssli
addikt

mert nem értek hozzá! :( :B

Ma sikerült egy ilyen egeret kipróbálnom! [link] nagyon jó kis egér! Az A4 tech X7-es elbújhat mellette! mondjuk harmad annyibe kerül mint a razer :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1280) Gorneck válasza kavicssli (#1279) üzenetére


Gorneck
titán

Vagy használj értelmes OS-t... :D

Amúgy nem nagy kaland...Jó kis stufff...

Gorneck#1239

(#1281) adalbert1 válasza kavicssli (#1276) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, mindig elgondolom hogy miután összeállt a kész rendszer ghostolom hogy utána könnyen vissza lehessen rakni, de valahogy mindig elfelejtem. :B
Utána meg csak gyűlik a szemét a gépen, és úgy már nem akarok ghost image-dzset csinálni róla.

Gorneck23 : ja, hát eléggé szívás. Remélem az újratelepítés megoldja a dolgot, csalódnék ha a 965P-DS4-ben döglődne az alaplapi hálókari...

Viszont szerintem én lépek aludni, a legelső hozzászólásom után már 2-szer kellett újraindítani a gépet hogy működjön a böngészés (az a vicc, hogy mellette megy minden netes cucc, de ez nem)... Így meg csak felkúrom magam agyilag az egészen.

Szóval jó éjt v. további jó melót mindenkinek!

(#1282) kavicssli válasza Gorneck (#1280) üzenetére


kavicssli
addikt

Elsőre ez nekem nagyon kínai! :B

adalbert1: Jó pihit!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1283) Gorneck válasza adalbert1 (#1281) üzenetére


Gorneck
titán

Jó8!

Gorneck#1239

(#1284) raskolnikoff válasza kavicssli (#1279) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem még nem voltak nagy igényeim az egerekkel kapcsolatba...lehet ki kéne próbálnom vmi hasonlót :D bár mikor macen dolgoztam azok bejöttek, nagyon dizájnosak.

A Bootit is jó ilyen célra, nekem az van.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1285) Gorneck válasza kavicssli (#1282) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig rém egyszerű az egész...hidd el...

Egyébként a Vistaban ez a szép...1,5 év alatt sem lassult semmit...mondjuk a 4 giga ram miatt x64et tettem fel SP1est persze és legálist...de ez se lassult, pedig egy ideje használom...persze nem is fog...

Gorneck#1239

(#1286) kavicssli válasza raskolnikoff (#1284) üzenetére


kavicssli
addikt

Én napi 3-4 órát tolom fps játékokkal szóval nekem az egér nagyon fontos tényező+ mikrofonos fejhallgató! Én szeretem a mostani egerem [link] habár ahogy éreztem a razer egér sokkal könnyebb mint ez az A4 tech

(#1285) Gorneck23 : Én tökéletesen megvagyok elégedve a Vistával eddig semmi bajom nem volt vele! Le is kopogom(kopp-kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1287) buherka válasza kavicssli (#1276) üzenetére


buherka
addikt

Ez nekem is ismerős...most szerváltam olyan XP SP3-at, amibe bele van integrálva a sata vezérlő. Így ki tudnám használni a notim sata vinyóját...de hát újra kéne rakni az egészet.
Rohadtul nincs kedvem...az-az igazság :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1288) kavicssli válasza buherka (#1287) üzenetére


kavicssli
addikt

Mondjuk azért már érdemes lenne felrakni az SP3-at :D :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1289) raskolnikoff válasza kavicssli (#1286) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nem semmi hogy 3k egy ilyen.

LOL:

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1290) buherka válasza kavicssli (#1288) üzenetére


buherka
addikt

Most, hogy így írkáljátok, hogy milyen frankó a Vista...lehet, hogy inkább azt kéne :U
De notin valahogy geci lassú a Vista.
Meg azon is agyaltam, hogy ki kéne vágnom a notiból az 5400-es vinyót és beledobni egy 7200-est. Attól nagyot lódul a gépezet...ezt mondják az okosok :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1291) Gorneck válasza raskolnikoff (#1289) üzenetére


Gorneck
titán

:C :DDD

Gorneck#1239

(#1292) raskolnikoff válasza buherka (#1290) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én is gondolkozom hogy eltemetem az Xp-t de ahogy látom a win7 lesz az igazi. Addig má csak kihuzom meg a játékok is :D na nem mintha szenvednék hogy nem lehet XPn meglenni...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1293) Gorneck


Gorneck
titán

Ez kész...

Gorneck#1239

(#1294) raskolnikoff válasza Gorneck (#1293) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Miezmá :DDD láttad hogy a rahármat reklámozza? :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1295) Gorneck válasza raskolnikoff (#1294) üzenetére


Gorneck
titán

Prosectura számok után keresgéltem...gondoltam egy kis nosztalgia így hajnalba jól jöhet...aztán ezt a rettenetet találtam... :DDD

Gorneck#1239

(#1296) raskolnikoff válasza Gorneck (#1295) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Egyébként nálad is wide lett a jutub? (mmint a video kerete, de láttam már wide videot is)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1297) buherka válasza raskolnikoff (#1292) üzenetére


buherka
addikt

Hol van még a Win7...addig még sokat kell aludni :B
Haver Vistat használ DX10-el. Azt monta, hogy pl. sokkal szebb a Far Cry 2 a DX10 miatt. Toltam egy 20 percet nála a gammát, de semmi különbséget nem vettem észre a DX9-hez képest. Pedig nagyon meresztettem a szemeim :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1298) kavicssli


kavicssli
addikt

Pihentem 1 kicsikét! A sok szex miatt nem tudok pihenni! :D :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1299) Gorneck válasza raskolnikoff (#1296) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#1300) Gorneck válasza buherka (#1297) üzenetére


Gorneck
titán

Néhányan beképzelik a dolgot...van mikor semmi változás...van mikor látható némi dx10...

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.