Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Foglalt név válasza kingi (#97) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez ilyen fogyózós módszer? Ha éhes vagy, lefekszel? :)

(#102) buherka válasza szalai56 (#99) üzenetére


buherka
addikt

Azmiaz?...ilyenkor ki a rák bringázik :o . Én is nagy bringás vagyok, de ilyen sz@r időben még én sem eröltetem :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#103) Thrawn válasza Foglalt név (#94) üzenetére


Thrawn
félisten

Jönnél megmenteni? :Y Inkább örökre rab maradok :D

Bordoi: Az mindig nálam van, ugorj át érte :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#104) sNORh


sNORh
addikt

hát nemtok alvadni bazz.. :F :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#105) Bordoi válasza Thrawn (#103) üzenetére


Bordoi
őstag

Fél háromkor ott vagyok, de addig csiholj még mellé egy keveset. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#106) Foglalt név válasza Thrawn (#103) üzenetére


Foglalt név
addikt

Most nem tudom mi bajod. Soma megmondta, egy férfi legyen ronda, különben is jeleztem, hogy sárkány érdekel inkább. Ha megvan a trófea, felőlem oda mész, ahova akarsz, esetleg egy felekirálysággal megdobhatsz, estleg Bordoi pénzével és akkor kétszer tettem jót veled ;)

sNORh: el ne vérezz :Y

[ Szerkesztve ]

(#107) buherka válasza Foglalt név (#94) üzenetére


buherka
addikt

Csinálok én, de akkor legyél ott a talin és ne hang ember legyél ;]
Amúgy van speckó receptem kakaóra...vanilin cukorral csinálom és +egy-két titkos összetevő :B

(#104) sNORh...én meg nem alvadhatok bazzz :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#108) Thrawn válasza Bordoi (#105) üzenetére


Thrawn
félisten

Délelőtt vagy délután? :F

Foglalt név:
Már kezdtem megijedni, hogy...
Legyen meg az örömöd, beszerzek egy sárkányt :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#109) Foglalt név válasza buherka (#107) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem illik mindig a baritonommal viccelni :U

(#110) Bordoi válasza Thrawn (#108) üzenetére


Bordoi
őstag

Már elindultam. ;]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#111) sNORh válasza Bordoi (#110) üzenetére


sNORh
addikt

hihi.. csű modikok.. csű buher, zajlik a totyik :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#112) kavicssli válasza buherka (#69) üzenetére


kavicssli
addikt

Na vagyok! Megcsináltam pár progit!
Ezekkel az intel chipsetes panelokkal már a tököm ki van! :W Csak szopás programot készíteni hozzá!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#113) sNORh válasza kavicssli (#112) üzenetére


sNORh
addikt

mert te ott programozó vagy? intel support? vatafakvagymi? :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#114) buherka válasza Foglalt név (#109) üzenetére


buherka
addikt

Ezt most kajakra nem értem...de én nem szoktam viccelni ;)

baritonommal?

(#111) sNORh ...hehe...jó sok modi van itt, de ők is csak emberek ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#115) Thrawn válasza Bordoi (#110) üzenetére


Thrawn
félisten

Na jó, de mikorra érsz ide? :DDD
És ami még fontosabb, hogy találsz ide? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#116) kavicssli válasza sNORh (#113) üzenetére


kavicssli
addikt

Minőség ellenőr illetve programfejlesztő! :D HA nincs az adott panelnak programja az ellenőrzőgépbe nekem kell csinálni! Megy egy kép! Nagyon durva majd ide ird meg a véleményed! Nagyon ritka kép!Buhernek már elküldtem!

Egy panelen Intel Chipset és Ati X300 :B

Amit küldtem neked olyan programot kell csinálnom! :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#117) buherka válasza kavicssli (#112) üzenetére


buherka
addikt

melyik a legjobb chipset...Nforce van nálatok? :U :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#118) Bordoi válasza Thrawn (#115) üzenetére


Bordoi
őstag

Most, kb. másfél óra múlva.
Nem volt még olyan ember akit nem találtam meg. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#119) kavicssli válasza buherka (#117) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen van nállunk!


sNORh
kollega leforult mikor meglátta a képet! :DD
Most a Cern gyárba teljesítünk megrendelést megint!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#120) Thrawn válasza Bordoi (#118) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt vehetem fenyegetésnek? :D
Lehet kimegyek és bezárom a külső rácsot :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#121) sNORh válasza kavicssli (#119) üzenetére


sNORh
addikt

baszki ez atomdurva, valami benső titkot nyomtál most nekem :DDD megy a kép a nasa-nak :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#122) adalbert1


adalbert1
veterán

Na jókor találok én is atom részletes leírást a h.264/x.264-ről, pont fekvés előtt, mikor máskor.
Közben rájöttem, hogy a MeGUI-ban manuálisan is meg lehet adni a Chaptereket, szóval holnap este nekiugrok a leírások átolvasásának, és az újrakódolásnak. :)

(#123) kavicssli válasza sNORh (#121) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekik is gyártunk!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#124) Bordoi válasza Thrawn (#120) üzenetére


Bordoi
őstag

Mernélek én megfenyegetni? :DDD
Felfelé egyébként sem fenyegetőzünk. :U

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#125) adalbert1 válasza kavicssli (#123) üzenetére


adalbert1
veterán

Te kavics, akkor ti gyakorlatilag bármilyen nyákot legyártotok bármilyen chipsettel,stb-vel?
Milyen végzettség kellett neked ehhez a melóhoz?

(#126) sNORh válasza Bordoi (#124) üzenetére


sNORh
addikt

csak a vadhússal lefele.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#127) Thrawn válasza Bordoi (#124) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom, mernél? :U :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#128) kavicssli válasza adalbert1 (#125) üzenetére


kavicssli
addikt

Megrendelésre és magunknak is gyártunk! Fogjuk rá igen! Legyártunk bármit! HA lenne nyákunk akár VGA-t alaplapot minden tudnánk gyártani! A gépek itt vannak!

Műszaki számítástechnikai Technikus vagyok! Full koczka :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#129) sNORh válasza kavicssli (#128) üzenetére


sNORh
addikt

elbujhatunk adja a szerényt, közbe ő itt a főkoczka.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#130) Bordoi válasza Thrawn (#127) üzenetére


Bordoi
őstag

A főnökömet, soha. :B

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#131) kavicssli válasza sNORh (#129) üzenetére


kavicssli
addikt

Szeretem amit csinálok és ez a legjobb az egészben! :DD Persze a meló mindig csak az utolsó helyen fog állni az életemben!

Na és milyen a NASA-s kép? :U

A kis Marsjáróba is mi gyártottunk alkatrészeket! :D (Büszkeség ON én készítettem egy vezérlőpanelhez programot) :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#132) Foglalt név válasza kavicssli (#128) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor már értem honnan van ilyen komoly vasad. Nem veszed, hanem gyártod fusiban :DDD

(#133) buherka válasza sNORh (#129) üzenetére


buherka
addikt

Mit gondolsz...miért lett 50K az övé :D ...valamit tud a srác, amit mi nem :B
a-a :DDD

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#134) kavicssli válasza Foglalt név (#132) üzenetére


kavicssli
addikt

Komoly vasam!? A dual Xeonos gép amin dolgozok itt bent a cégnél! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#135) Foglalt név válasza kavicssli (#134) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nem mondod, hogy két proci van benne :Y

(#136) kavicssli válasza Foglalt név (#135) üzenetére


kavicssli
addikt

+16Gb RAM és gigabites hálózat! Viszont nincs flash player és FF! :W
Megis lesem milyen proci van benne! :B Intel Xeon 3.2Ghz

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#137) adalbert1 válasza kavicssli (#128) üzenetére


adalbert1
veterán

Az király! :C

Akkor szeretnék rendelni valami AsRock szerű hibridet, Core2 és i7 kompatibilitás mellett tudja kezelni a DDR1-2-3-at (jöhet az SD és EDO is), AGP 1-2-4-8x, Vesa Local Bus, Isa, Pci, Pci-x, meg még ami ráfér. :DDD

Visszaterelve komolyra a szót : a terméket is ti tervezitek, vagy odamegy x cég, hogy nekünk van egy ilyen alaprajzunk + alapanyagok és ti csak gyártjátok?

szerk.: a raiffeisen meg elmehet a .... Oda. Nem igaz hogy ez a netbank sose akar menni... :W :(

[ Szerkesztve ]

(#138) sNORh válasza buherka (#133) üzenetére


sNORh
addikt

ah persze.. 50. hsz egy záró modié volt..
ő újraíró csipet készitett "Éjszakai müszak kódnéven" :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#139) Foglalt név válasza kavicssli (#136) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bazz, ahhoz mekkora táp való??

(#140) Thrawn válasza Bordoi (#130) üzenetére


Thrawn
félisten

Még akkor sem ha...

...nade ezt majd máskor :D

Ha erre jársz, azért egy sört elfogadsz? Kettőt? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#141) pohár


pohár
félisten

Nah megjöttem megint :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#142) buherka válasza sNORh (#138) üzenetére


buherka
addikt

Ja...záró modi mi? :D :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#143) kavicssli válasza adalbert1 (#137) üzenetére


kavicssli
addikt

Elvileg ebben nem vagyok otthon de úgy tudom hogy az anyacég kint Texasba megkapja a megrendelést hogy mit kell készíteni ott kint megcsinálják a program(ok) első felét itt pedig megcsináljuk a 2. felét!

Az alapanyagokat az SMT és THR alkatrészeket mi már készen kapjuk azokat rendeljük!

Foglalt név ezt passzolom! De megpróbálok utánna járni!

Mod: A legjobb hogy csak DELL gépek vannak mindenhol.DELL munkaállomások,Dell Notik, minden DELL!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#144) sNORh válasza Thrawn (#140) üzenetére


sNORh
addikt

mennek itt az únijós pénzek.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#145) Foglalt név válasza Thrawn (#140) üzenetére


Foglalt név
addikt

Most szólok előre, hogy inkább fáradjatok át a szeksz topicba :U

(#146) Bordoi válasza Thrawn (#140) üzenetére


Bordoi
őstag

Bár nem szeretem a sört, de egyet megiszok veled. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#147) Thrawn válasza Foglalt név (#145) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott is indul az éjszakai műszak? :DDD

Bordoi: Ha nem szereted muszájból nem kell meginni, van jóféle pálinkám is :K
A jobbikból ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#148) adalbert1 válasza kavicssli (#143) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ez egész érdekes lehet... Egy olyan vasat amit mondtál kipróbálnék egyszer... Biztos nem szüttyögne annyit x.264 2pass konvertálásnál insane minőségben mint a core2-m. :U

A raiffeisent meg csak szidni kell, és egyből megy a netbankjuk. :)

(#149) sNORh válasza Foglalt név (#145) üzenetére


sNORh
addikt

kezdik elragadni magukat mi? bújtatnád? jönnek a kenőpénzes sztorik.. ;] ;]

adalbert1 nemtán pókerezel? :D

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#150) kavicssli


kavicssli
addikt

Virtuális gyárlátogatás

Működik amúgy?

Állások!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.