Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Dr.Én válasza buherka (#1748) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem faragom szét....
Jó éjt menalcas

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1752) buherka válasza Dr.Én (#1751) üzenetére


buherka
addikt

Többet erővel, mint ésszel :DDD ...imerem :C

(#1749) menalcas...álmodj székeket :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1753) kavicssli


kavicssli
addikt

Szia Buher! Estés vagy?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1754) buherka válasza kavicssli (#1753) üzenetére


buherka
addikt

Egész napos :D ...mert tegnap este PH talin voltam. Így maradok 24-ben reggelig :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1755) kavicssli válasza buherka (#1754) üzenetére


kavicssli
addikt

Az nem gyenge! én reggeles leszek a héten és kezdődik a december!Szombat is túlóra! :W

Most meg rendet rakok a gépen mert a sok cucctól nem férek és jövőhéten egy Vista telepítést is megkell oldanom!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1756) kingi válasza Foglalt név (#1729) üzenetére


kingi
tag

milyen trófeát? azt én szereztem :) nálad könnyebben téged :D
itt szerezni semmit nem szereztél se könnyen se nehezen, garantálom ;] habár lehet, a többi modinak savanyú a szőlő és ezért ezt beszéli beléd, higyj nekik :) így abba is hagyhatjuk a mi kis "szerelmünket", nehogy szó érje a ház elejét,. Trófea meg sosem voltam és nem is leszek.
nincs harag, és továbbiakban csakúgy mint a többiekkel, viccelni sem viccelgetünk e téren, ha egyetértesz
azért jó volt :)

[ Szerkesztve ]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1757) Dr.Én válasza buherka (#1752) üzenetére


Dr.Én
veterán

jajah :DDD

kavics
én meg az XP-t rakom ujra héten, hogy mire behozzák az aADSL-t arra legyen egy jo rendszerem :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1758) kavicssli válasza Dr.Én (#1757) üzenetére


kavicssli
addikt

De most akkor milyen neted lesz?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1759) buherka válasza kavicssli (#1755) üzenetére


buherka
addikt

Hát ez van...a PH tali miatt bevállaltam a 24-et ;) . Annyira nem megterhelő.
Van itt konyha, zuhanyzó, net...dehát úgy i tudod. El is laknék itt akár :D

Jó rendrakást...nekem is újra kéne rakni a notimat, de valahogy nincs kedvem :B ...sok szarságot kiírkálni DVD-re, jajjj :U

(#1757) Dr.Én ...látom, már be vagy sózva, hogy legyen fain net otthon ;] ...mehet a download :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1760) <NewL>


<NewL>
addikt

megnéztem a forest gumpot:))
sziasztok!

There's an app for that

(#1761) Dr.Én válasza kavicssli (#1758) üzenetére


Dr.Én
veterán

Holnaptol egy darabig nem lesz netem :(
ADSL-t (icnnet-től) decemberben huzzák be valamikor.Héten havert us zargatok az ömkonál hogy a modemet mikor hozza..

buher
:K ;] első egy két hónapban még csak 1.25mbit-es netem lesz,utánna meg végre jöhet a 4mbit-es, addigra 100%-ban kiépitik a vonalat hozzá, hogy a elbirja a magasabb sebbeséget is :K

<NewL>
Helloka
Az jó film

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1762) <NewL> válasza Dr.Én (#1761) üzenetére


<NewL>
addikt

jaja,tényleg jó! rég láttam...
viszket ez a retkes herpesz a számon :F

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1763) máyköl válasza <NewL> (#1760) üzenetére


máyköl
veterán

Az az egyik kedvenc filmem! :DDD ;]

(#1764) Dr.Én válasza <NewL> (#1762) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is már párszor láttam :)
részvétem, nem lehet kellemes....

WOT: kissio

(#1765) máyköl


máyköl
veterán

Tapadnak le a szemeim, jóéjt! ;) ;]

(#1766) kingi válasza horyk (#1721) üzenetére


kingi
tag

nahhh horyk, hoztam kólát a vörösborodba... egyébként sikerült kóla ürügyén egy csomót vásárolnom karira, bocs, ezt utálom... akarom mondani Karácsonyra... 10 perce értem vissza, legalább haladtam ezzel is, jókat kaptam. És végre nem 24-én délelőtt veszem meg -:)
Ti fiúk hogy álltok a karácsonyi ajándékvásárlással? Már előre feláll a hátamon a szőr, amikor semmi más nem lesz a reklámokban, mondjuk, nem is nézek tv-t, csak ritkán, nagyon ritkán... Naszóval hogy álltok?
megyek tornázni, később jövök

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1767) <NewL>


<NewL>
addikt

na,mindenki szereti akkor:D (szép film)
mennyi a herpesz elmúlásának az ideje? :F

jóéjt máyköl

szia kingi , sehogy:D válság van,nincs ajándék!:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1768) buherka válasza Dr.Én (#1761) üzenetére


buherka
addikt

4Mbit-el már lehet töltögetni...meg a Multi játékok is jobban fognak szaladni. ;)
Csak nehogy rákapj a COD4-re ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1769) Dr.Én válasza buherka (#1768) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az biztos :K Azért majd néha beugrok valahova a játszani egy kis multit, COD4 ;]

kingi
Részemről a karácsonyi vásárlás :Y ,inkább ne is hozzuk szóba :( De idén ugy néz ki nem veszek ajándékot senkinek.Már meg van beszélve a családba mindeki részéről
(én a pénzem egy részét anyunak adom.........)

máyköl
jó éjt :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1770) Foglalt név válasza kingi (#1756) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azt szeretem benned, hogy folyamatosan van témánk, mert konzekvensen mindig félreérted, amit írok, úgyhogy nyugodtan kijavíthatom a válaszban ;)

A mostani megfejtés, hogy a trófea a fürdőszoba volt. Bár jobban szeretem a Déli mellettit, de ezzel is beértem :)

Egyébként szeretném is, ha nem vennéd viccnek ;] :D

(#1771) Str8 sk8r válasza buherka (#1768) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hogy állsz a postával? :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1772) Racecam válasza Foglalt név (#1770) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szőlőt eszem.
Savanyú. :U

:DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1773) kingi válasza Dr.Én (#1769) üzenetére


kingi
tag

ez megható doki, nekem is sok iylen karácsonyom volt -:)
nyúl Te is hoztad magad, mikre nem jó a válság?

[ Szerkesztve ]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1774) fekeandras válasza Dr.Én (#1761) üzenetére


fekeandras
őstag

Sétálj be a vodához és köss szerződést mobil internetre.Ha jól tudom 15napon belül kötelezettségek nélkül visszamondhatod.De a vodafone topkiban majd pontosan elmondják hogyan kell trükközni. ;]

Kingi: mi mindíg jó előre megbeszéljük, hogy senki nem vesz senkinek semmit.De úgy se lehet kibírni.Mindíg odakerül valami apróság a fa alá.De ezt a karácsonyi vásárlási őrületet azt utálom, mindenki megy mint a hülye.Az emberek veszekednek egymással a boltban,mindenki sík ideg.Ezeken az embereken tesómmal mindíg jól mulatunk. :)
Az egész karácsonyban az a legjobb amikor véget ér.Ja meg a süti és szaloncukor zabálás, meg megnézni a már 1000x lenyomott filmeket amit kívülről tud már mindenki.Én nem szeretem a karácsonyt. :( Nem várom.Egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#1775) Dr.Én válasza fekeandras (#1774) üzenetére


Dr.Én
veterán

kibirom addig net nélkül, meg ugy is neki kell álnom tanulni illetve ki dolgozni a tételeket is.
De nem rossz ötlet amit mondtál ;]

kingi
ez valamiért igy jött ki idei évre.
Tudod igy jobban tudok segiteni anyunak mint hogy valami olyant vegyek ami a polcon figyel majd :K

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1776) kingi válasza Foglalt név (#1770) üzenetére


kingi
tag

bocsánat, ha félreértettelek, mert félreérthető voltál.... :((

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1777) Foglalt név válasza Racecam (#1772) üzenetére


Foglalt név
addikt

Attól még nem kéne traktálnod vele, jó? Megmondta az asszony... :(((

:DDD

(#1778) Dr.Én válasza fekeandras (#1774) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ilyen téren egyett tudok veled érteni karácsony téren....
szaloncukor az finom folog, nyami :))

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#1779) kavicssli


kavicssli
addikt

Karácsony?! Karácsonykor meló! :D Utána meg elviszem a családomat egy étterembe vacsorázni! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1780) Pecc


Pecc
őstag

Halihó emberek! :R
Karácsonykor én is meló, valamint szilveszterkor is :(((
Nem egy ajándékozós családban, társaságban élek szerencsére. Nem fogy feleslegesen a pénz. :K

(#1781) kingi válasza fekeandras (#1774) üzenetére


kingi
tag

egyetértek andris, szóról szóra én is így gondolom, bár ki tudom zárni, kivülről nézni az őrületet, és ha kell 24-én vásárolni gyorsan, hatékonyan, nem idegesen, mert a fejemben megvan már, hogy ki minek örülne és az egyedi....

kavics, ez is tetszik, a közös vacsora

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1782) horyk válasza kingi (#1766) üzenetére


horyk
senior tag

Már azt hittem vissza sem érsz, amúgy :R már locsolom is bele ! :)

A karácsonyi bevásárlást mi november végén mindíg megoldjuk, mert hihetetlen ami az ünnepek közeledte fele történik a boltokban és az utakon egyaránt.
Meg ilyenkor még lehet kapni mindent van választék.

Ezt meg Hayha neked hoztam :

|^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...BEER TRUCK..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|..., ] -
"(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*** **''(@

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1783) Foglalt név válasza kingi (#1776) üzenetére


Foglalt név
addikt

Minél több az önbizalmad, annál félreérthetőbb ;)

(#1784) kavicssli


kavicssli
addikt

buher te gondolom Orsival és családdal töltöd az ünnepeket!

kingi: Rosszul fogalmaztam mert 3an vagyunk testvérek és a középső tesóm és én fogjuk meglepni a szülőket egy vacsival! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1785) Str8 sk8r válasza Str8 sk8r (#1771) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezek szerint sehogy... :((( ...

...kavics: én most cseréltem el a páratlan napokat párosra...buktam a szilvesztert, de megérte mert, 26.-án lessz a nagy családi karácsonyi banzáj, és akkór láthatom újra a 82 éves nagyim...csak évente egyszer... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1786) <NewL> válasza kingi (#1773) üzenetére


<NewL>
addikt

mi az ,hogy hozam magam?
a karácsony a szeretet ünnepe nem az ajándékozás!
:D

ajándék,ajándék! pénz,pénz pénz
és mire jó? felét visszaviszik a boltba kicserélni,másik felét berakják egy jó mély szekrénybe...
én a családnak szánok egy fényképezőt...
nekem meg már évek óta karácsony előtt megvan az ajándékom,egy két ruha és cső
nekem elég.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1787) kavicssli


kavicssli
addikt

Pohár merre van?!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1788) <NewL> válasza kavicssli (#1787) üzenetére


<NewL>
addikt

tudod,a bohócot ....:D

There's an app for that

(#1789) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Megyek aluddni, legyetek jók amíg nem lesz netem ujra :)
További szép jó éjszakát mindenkinek :R :R

WOT: kissio

(#1790) buherka válasza Str8 sk8r (#1771) üzenetére


buherka
addikt

Reggelre maradt egy adagom még :U ...mára befejeztem.
Most mostam le a kocsit :B
Szétfagy a kezem.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1791) kingi válasza <NewL> (#1786) üzenetére


kingi
tag

nem pejoratív értelemben mondtam, csak a stílusodra, ami nekem egyébként tetszik, nem kell paranoiásnak lenned... :) és egyetértek azzal, amit írsz, kivételesen -:) :K

[ Szerkesztve ]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1792) horyk válasza buherka (#1790) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! Éjjel autót mosol :F

Dr.Én Jó 8 !

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1793) fekeandras válasza <NewL> (#1786) üzenetére


fekeandras
őstag

CASIO EX-Z100 -et vegyél.Nagyon profi kis gép.Tesóm most vett egyet de valami bex@rás, hogy milyen minőségű képeket csinál.És ár/érték arányban is verhetetlen. :)
10.1Mpixel,4xoptikai zoom, mosoly és arckép felismerés,magyar menü,pofon egyszerű kezelhetőség,egy töltéssel 2hetet kibíró akksi stb... minden kutya füle benne van.Nagyon jó gép. :R

[ Szerkesztve ]

(#1794) kingi válasza Foglalt név (#1783) üzenetére


kingi
tag

azért a te egóddal sincs túl sok gond... nem szereted, ha van önbizalmam? És nevelni szeretnél te is, erre többen vágynak már eleve, mint kellene... :D
úgyhogy búcsúzom is, megyek kutyát sételtani alázatosan és lábujjhelyen, utólagos engedelmeddel :) Jó éjt.

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1795) buherka válasza kavicssli (#1784) üzenetére


buherka
addikt

ja-ja...én Orsival ünneplek, meg persze a családdal is. Nálunk inkább a huginak szoktunk venni valami nagyobbat.
Most vettem neki egy Merida Matts bringát...aluvázas jóféle járgány. Úgy is mondhatnám, hogy leesett a pócról ;] .
Egymás közt a családban inkább apróságok mennek...zokni, sapka, alsógatya :D ...ismerős a téma gondolom. :D
Mondjuk most elhatároztam, hogy faternak veszek a a Baumax-ban egy (STIHL)lánc reszelő gépet. Annyit szopik vele az öreg...már úgy sajnálom. :U

(#1789) Dr.Én...Álmodj székeket Doki :R ...várunk vissza minél hamarabb ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1796) fekeandras válasza buherka (#1795) üzenetére


fekeandras
őstag

A 0,8-as kerek reszelő olcsóbb! :DDD

(#1797) buherka válasza fekeandras (#1796) üzenetére


buherka
addikt

tudom-tudom, hogy olcsóbb egy reszelő. :U ...de fater rengeteget vág.
Múltkor is az erdőben telibekapott egy bombarepeszt az egyik nyárfa törzsében. Vitte is a láncot a menyországba. Majdnem jelzésig le kellett reszelni, hogy tudjuk még valamire használni.
Kell az a láncreszelő gépezet...én megveszem neki és ez nem a szekrény aljában fog kikötni :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1798) Foglalt név válasza kingi (#1794) üzenetére


Foglalt név
addikt

:)
Amíg nem próbálsz vele rövidíteni, annyi önbizalmad van, amennyit szeretnél. Persze ezenfelül is, csak esetleg néha megemlítem, bár jobbára könnyen túllépek ezeken a dolgokon ;)

A lábujjhegyen, az hangtalanul suhanos lábujjhegy vagy feszülő vádlis, kerekedő fenekes?
Csak mert ennek megfelelően hagynám jóvá :U

(#1799) kavicssli válasza buherka (#1795) üzenetére


kavicssli
addikt

Nálunk is ruhanemű vásárlás a menő de most ebben az évben egy nyakláncot fogok venni neki egy kereszt medállal! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1800) fekeandras válasza buherka (#1797) üzenetére


fekeandras
őstag

Vicceltem!Nekem is tele volt a hócipőm mikor kimentünk rönkötvágni és a diófának a közepében volt egy vasrúd.De nem ám kicsi.Méter hosszú legalább 1,5cm átmérőjű.Régen állítólag támaszték volt és ránőtt a fa.(mai napig nem értem hogyan...)Mikor már a második lánc szakadt szét bele közöltem, hogy ez életveszélyes és vágassa ki mással.Korrekt volt az öreg számla ellenében kifizette a két láncot.Meg az addig elvégzett munkát is.Mondjuk nem kaptam röhögő görcsöt mikor tarvágásnál másodjára is elrepült a lánc mellettem. :U

Ez jó ajándék, biztos őszinte örömöt fog kiváltani! ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.