Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Pecc válasza kavicssli (#496) üzenetére


Pecc
őstag

Hali, miért nem veszel bele egyszerüen 800as kingmaxokat?
Olcsó, működik. Sok gépbe tettem már, semmi baj nem volt velük, se inkompatibilitás semmi. Ja és eléggé olcsó, ami nem egy utolsó szempont.

(#502) kavicssli válasza Gorneck (#499) üzenetére


kavicssli
addikt

Very Nice!
Gondolom sokkal halkabb lett a gép "szivacsolás" után!
Az alaplapi tálcára hogy vágtál olyan lyukat? Az tetszik nekem is és elég hasznos ötlet!

Pecc: Azokat nekem is sokan ajánlották! Szerintem marad amit Buher kollega mutatott Geil RAMok!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#503) raskolnikoff válasza kavicssli (#500) üzenetére


raskolnikoff
őstag

egy az egybe ilyennek tűnik...nekem ez van

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#504) Gorneck válasza kavicssli (#502) üzenetére


Gorneck
titán

lyukfúróval... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#505) kavicssli válasza raskolnikoff (#503) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak a külseje másabb! Az elején ez a szálcsiszolt alu díszelem nagyon ütős! Ezt giga háza táján nagyon eltalálták! :D

Gorneck23: Ki hitte volna :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#506) raskolnikoff válasza kavicssli (#505) üzenetére


raskolnikoff
őstag

nagyon frankón néz ki...gigánál értenek a dizájnhoz is :) mondjuk ez tipikus asztalra való házikó, én birom az ilyet

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#507) Pecc válasza kavicssli (#505) üzenetére


Pecc
őstag

Nagyon faja, mennyibe fájt?

(#508) Gorneck válasza Pecc (#507) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#509) kavicssli válasza Gorneck (#508) üzenetére


kavicssli
addikt

Megsúgom hogy 1 hónapja vettem 12.500ft-ért! Zsír új boltból! :U

De már akkor az iSolo210 es 20k felett volt! De jó tudni hogy ilyen "drága" házam van!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#510) Pecc válasza Gorneck (#508) üzenetére


Pecc
őstag

Kösz, hát igen ennyiért már lehet is szép, ütős a kicsike:)
kavics - Na az az ár már mindjárt más. :Y Most állítok össze hétvégén is egy gépet, ilyen házra gondoltam, menne a giga laphoz és vga-hoz ami tervben van bele:)
Kösz az infokat. :R

Gorneck23 - Mázli?:)

Húzok szunnyadni, reggel ismételten melo. Jók legyetek éjszakások, jó éjszakát! :R

[ Szerkesztve ]

(#511) Gorneck válasza kavicssli (#509) üzenetére


Gorneck
titán

Mázlid volt...

Gorneck#1239

(#512) kavicssli válasza Pecc (#510) üzenetére


kavicssli
addikt

Telóval készült képet!

Sok sok info az iSolo házakról!

(#511) Gorneck23 : Bazki!Tényleg jó drága lett! 20k alatt nem is találok ilyen házat! :Y Össze sem merem számolni mennyibe fáj ez az új konfigom!

Mondjuk a VX450 táppal is jóljártam4Azt 10.000-ért vettem 1 hónapos volt de gépbe nem volt a srácnál csak kellett neki a pénz!Most meg az is 18-19.000ft

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#513) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Az én Ammom 13 volt nem a legolcsóbb boltból de nem bántam meg.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#514) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...az istennek nem tudok szerezni hajnali 4-kór 2X1giga ddr2-800-ast...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#515) buherka válasza kavicssli (#496) üzenetére


buherka
addikt

Akkor ne sokat *****zz...add el és vegyél ilyen CL4-es Geil-t...mennek ezek, mint a rakéta ;)
Ár érték arányba, nagyon jók ezek a Geil ramok...sokan veszik őket :K Én sem bántam meg...már több mint egy éve :B

Mentem alunni skacok...Jók legyetek :R

Írd szebben. Ez tőmondat. Remélem érthető :D

[ Módosította: Foglalt név ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#516) raskolnikoff válasza buherka (#515) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Betársulok. jó8 mkinek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#517) kavicssli


kavicssli
addikt

Ő az igazi szerelmem Gigabyte Poseidon

Szép álmokat Buher tesó! :R neked is Pecc, raskolnikoff :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#518) Str8 sk8r válasza buherka (#515) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jó éjt az alvósoknak...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#519) stephenpoe válasza <NewL> (#365) üzenetére


stephenpoe
tag

Nekem megvan.... :B

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#520) stephenpoe


stephenpoe
tag

....mármint a PARFÜM....csak kicsit lemaradtam.... :B :P

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#521) kavicssli


kavicssli
addikt

Lassan vége a melónak! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#522) kavicssli


kavicssli
addikt

Go Home bye all

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#523) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

Jó reggelt..

Mentem dolgozni..

Viszlát... :O

#### I <3 Deutschland ####

(#524) kavicssli


kavicssli
addikt

Itthon vagyok! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#525) Str8 sk8r válasza kavicssli (#524) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#526) horyk válasza kavicssli (#524) üzenetére


horyk
senior tag

Mér, hol voltatok én aludtam. :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#527) <NewL>


<NewL>
addikt

szerusztok:D

kellemesen csalódtam,150liter pálinkám van:D
kevés volt a kanna amit vettem:D
és be lehet gyújtani:D

There's an app for that

(#528) horyk válasza <NewL> (#527) üzenetére


horyk
senior tag

Nemám műanyag kannában tárolod azt a löttyöt ! :Y

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#529) <NewL> válasza horyk (#528) üzenetére


<NewL>
addikt

hova rakjak 150 litert teeeeee?:D
már beleraktam az eperfadarabot meg egy 10 literesbe az aszaltszilvákat
kiváncsi vagyok milyen lesz 2-3 nap múlva:)

valakinek nincs meg a naksi vs brunner - sex clubs friends ?

amúgy nem is veszek,esetleg valakitől kérek ha van,jó hordója,most fizettünk ki érte 163 ezret

amúgyis én el akarom adni minél hamarabb,tárolgassa aki akarja,nekem pénz kell:D ... meg motor belőle:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#530) horyk válasza <NewL> (#529) üzenetére


horyk
senior tag

Csak szilvából van az egész?

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#531) Pecc válasza <NewL> (#529) üzenetére


Pecc
őstag

Nekem megvan.

(#532) <NewL> válasza horyk (#530) üzenetére


<NewL>
addikt

igen! lepotékából és sztenliből...
este beveszek 1 felest belőle:D

de nem lehet gyenge ha begyúl:D
most néztem a bárpultba van panyolai elixir (szilva meg körte) mindkettő 40fokos kb:D gyenge mint a harmat

Pecc : nem küldöd át valahogy? :)

Trance - Bom Bom Suenan :C

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#533) horyk


horyk
senior tag

Ezt nézzétek ! ;)

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#534) Dr.Én válasza horyk (#533) üzenetére


Dr.Én
veterán

Riszálja rendesen a kiscsaj :DDD

Hali Mindenkinek :R

WOT: kissio

(#535) horyk válasza <NewL> (#532) üzenetére


horyk
senior tag

Látom szereted a a trance zenét.
Ezt hallgasd, egy klasszikus : Emmanuel Top - Acid Phase :R

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#536) <NewL> válasza horyk (#533) üzenetére


<NewL>
addikt

fejen állna:D
csű doki :R

nemsokára megyek egy kis munka van...

annyira nem szeretem a trance-t,elektronikus zenéket szeretem,meg mindent meghallgatok de inkább prog vagy depp vagy ligthtechno...
justmusic.fm

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#537) sNORh válasza Dr.Én (#534) üzenetére


sNORh
addikt

mikor begyorsult, nekem mnás jutott eszembe, de azt biztos jól tudja csinálni.. :DDD

Reggelt..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#538) Dr.Én válasza sNORh (#537) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az biztos ;]

Mindjárt hozz haverom egy gépet hogy rakjam össze :) Kiváncsi vagyok milyen gépet hozz ide

<NewL>
Én most neki álltam hallgatni ezen trance zenét, hogy kipőrobáljam hogy szól a mélynyomóm :DDD és mit mondjak nagyon szépen szól :K

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#539) <NewL> válasza sNORh (#537) üzenetére


<NewL>
addikt

szeruuu

horyk : de ez tényleg jó zene

Dr.Én : nekem is nagyon szépen adja a mélyeket:D:D:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#540) Dr.Én válasza <NewL> (#539) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az a lényeg :DDD
nagyon megvagyok elégedve ezen 2.1-es Modecom hangfalakkal :K :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#541) sNORh válasza horyk (#535) üzenetére


sNORh
addikt

nemrossz zene.. végre vki aki szereti itt a Trancet
Marcel Wood - Advance egyik kedvenc előadóm..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#542) Dr.Én válasza sNORh (#541) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem rossz zene :) Most hogy rá érek főleg hallgatom :K

Az elöbb hívot az osztályfönököm és megkérdezte hogyan vagyok :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#543) sNORh válasza Dr.Én (#542) üzenetére


sNORh
addikt

mert lógsz v mi?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#544) Dr.Én válasza sNORh (#543) üzenetére


Dr.Én
veterán

Térdmütét volt pénteken(keresztszallag szakadás és Porc), aztán egy darabig nem mehetek suliba most...Kedden megye varrat szedésre

WOT: kissio

(#545) horyk válasza sNORh (#541) üzenetére


horyk
senior tag

Na ki is húztam a fülesemet, adok most a szomszédoknak ! :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#546) sNORh válasza Dr.Én (#544) üzenetére


sNORh
addikt

jaah tényleg, láttam félig mikor írtad..
És jólvagy, szarvolt nagyon?
Jobbulást :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#547) kingi válasza horyk (#535) üzenetére


kingi
tag

horyk, húúú ez állat :) tetszik :)
csá fiúk és cső fiuúk,csak jöttem-láttam... , na mennem kell :O

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#548) sNORh válasza horyk (#545) üzenetére


sNORh
addikt

John Dahlback - Pyramid ez új
Marcel Woods - FAUNA ezmeg odabasz.. ennek tekerj oda

kingi csű :D

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#549) Dr.Én válasza sNORh (#546) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jól vagyok, nem fáj.Egy kicsit duzzadt, de majd varratszedésnél leszivatját....
De legalább már tudom milyen bénának lenni, mikor gerincbe kaptam az érzéstelenitést akkor utánna deréktől lefele nem tudtam mozdulni, durva volt :)
Ráadásul volt egy szép mütös néni, aki a melleihez szoritotta a lában amikor kenték be azzal a sárga folyadékkal és nem éreztem belöle semmit :DDD
köszi :R

Szia Kingi

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#550) sNORh válasza Dr.Én (#549) üzenetére


sNORh
addikt

:F az durva..
akkor jobbulást ;) miböl maradtál ki, bögysimizés lábbal.. :DDD

Marcel Woods- Cherry Blossom

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.