Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) kingi válasza Bagira01 (#1148) üzenetére


kingi
tag

hehe jójó meglesz... :DDD sosem használnám, utálom, ha a rossz a minőség, és így értékét veszti egy kép

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1152) <NewL> válasza Bagira01 (#1148) üzenetére


<NewL>
addikt

estére már kicsit piros szokott lenni a szemem
de régebben volt olyan is ,h égett,szúrt:D akkor napi 8 órába codoztam:D
üdv néked/néktek

There's an app for that

(#1153) Bagira01 válasza kavicssli (#1146) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez az autó nem a bmw. Legalábbis nekem ilyenre futotta piszkosfehér metálfénnyel, a 4 téligumi drágább volt rá mint maga a kocsi :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1154) kingi válasza pohár (#1150) üzenetére


kingi
tag

pohár létezik drioptriás napszemüveg, illetve dupla funkciós szemüveg, aminek az üvegét, ha süt a nap ki lehet cserélni, kvázi napszemüvegként funkcionál, az ára magas, horribilis szintű is lehet, attól függ miylen--- sőt létezik olyan, ami a fényre sötétül, csillagászati áron... bár abból nem tudom van-e drioptriáas

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1155) <NewL> válasza Bagira01 (#1153) üzenetére


<NewL>
addikt

hát nemsokra futotta,mivel nem jön be:D a link

Sia's "Breathe me" vs. Coldplay's "Fix You" széééép :O

gyöngyházfehér?:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1156) Bagira01 válasza <NewL> (#1152) üzenetére


Bagira01
veterán

Az én szemem is eléggé megkönnyezi ezt a kalibrálatlan és amúgy is fos 17"-os fujitsu-s tft-t. A természetes fényt 5 perces hunyorgással hálálja meg a jó öreg kukker ;]

(#1155) <NewL>: Trabant 601 combi. 2 ütem, 4 sebesség, 110-es végsebesség :DDD

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1157) buherka


buherka
addikt

Én már vissza sem olvasok...úgy pörögtök :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1158) _seth_ válasza kavicssli (#1146) üzenetére


_seth_
veterán

Ó ne már... naaaa :D Ez a kedvencem :D Csak 2.5i az nekem kicsi lenne bele :D minimum 3 literes benzines de még sajnos azt is otthagyta a kadett lámpánál... na az nekem esett rosszul amikor ottmaradt az általam nagyra tartott bmw és még ő akart szórakozni... jó persze gsi kadett ellen annyira nem versenyképes.

Szerintem ennél nincs szebb bmw a mai napig! Ebből nézegettem full extrásakat M optikával... 4 misi sajnos... [link] ilyenre gondolok :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1159) _seth_ válasza kingi (#1154) üzenetére


_seth_
veterán

Egyik tanárunknak is ilyen van, de még szemüveg nélkül nem láttam, előadáson, folyosón, autóban mindenhol rajta van :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1160) pohár válasza kingi (#1147) üzenetére


pohár
félisten

Kingi babám, tudod milyen órát néztem magamnak?? :D

Hát ilyet!!

Vagy ilyet, de inkább a fentit :)

Meg van fehér is, az max fehér gatya + fehér ing + fehér Puma cipő társaságában tudnám elképzelni, vagy fehér öltönnyel mekkora zsivány már :D :D :D

Gyönyörű órák, csak az a baj hogy 70k itthon, ha eBay-ről rendelem akkor kb kijön 60-ból is... :U :D
Nem veszel nekem egy ilyet??? :D :B :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1161) kingi válasza _seth_ (#1159) üzenetére


kingi
tag

aha... sőt vettem már drioptriás zöld kontaklencsét, nem semmi áron és várni is kellett rá, csakhogy ne legyen mindig szép kék a szemecském :)

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1162) <NewL> válasza pohár (#1160) üzenetére


<NewL>
addikt

pohár ,nekem már 2 éve ilyen van:D

a fehér meg megy mindenhez ;)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1163) pohár válasza kingi (#1154) üzenetére


pohár
félisten

Hááát igen, de sztem a Police és társai nem gyártanak dioptriásat :D
Meg akkor is, kontaktlencse powaa :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1164) Bagira01 válasza pohár (#1160) üzenetére


Bagira01
veterán

A Breitling órái se rosszak, csak egy Bentley és egy vadászrepülő is kéne a feeling miatt, úh az elkövetkező 100 évbe sztem nem veszek ilyet :DD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1165) pohár válasza <NewL> (#1162) üzenetére


pohár
félisten

Nana :D
Neked csak egy retkes 35k-s Police órád van, meg se szólalj :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1166) kingi válasza pohár (#1160) üzenetére


kingi
tag

neked kéne venned nekem :DDD , tudod ez a felállás... csak, ami nekem tetszik az félmilla alatt nincs :U

[ Szerkesztve ]

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1167) _seth_ válasza kingi (#1161) üzenetére


_seth_
veterán

Én vállalom, hogy azúrkék :D Na meg szemüvegre nincs szükségem szerencsére :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1168) pohár válasza Bagira01 (#1164) üzenetére


pohár
félisten

Jesszus, milyen óra ez?? :D
Olyan mint vmi kronométer :D
Vagy vmi inka őskori kincselrejtősmegvédőscsapdaidegeneknek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1169) buherka


buherka
addikt

Kinga...rádcsöröghetek? :U Volna egy kérdésem :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1170) Foglalt név válasza kingi (#1138) üzenetére


Foglalt név
addikt

Osztályozni az elalvást próbáltam. Ha valami közben alszanak el melletted, az nem annyira pozitív. Ha szívesen aludnának veled az meg ugye...

Nálam eddig nem áll jól a szénád. Kakaót nekem kell csinálnom, részedről viszont még semmi nem nyomja a mérleget :)

(#1171) kingi válasza _seth_ (#1167) üzenetére


kingi
tag

én is vállalom, sőt, szeretem a szemem, csak viccből kértem, de már be is szakadt...

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1172) kingi válasza buherka (#1169) üzenetére


kingi
tag

persze

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1173) kavicssli válasza _seth_ (#1158) üzenetére


kavicssli
addikt

Hát igen! Az M optika az ott van! :K

Tesóm amit vett full extra kivéve bőr+automata váltó! Rendőr létére nem szereti a bőrt! Pedig szerintem jól mutat habár hosszabb távon kényelmetlen. Most full plüss a beljese és nagyon kényelmes!

Nekem ami tetszett benne a dupla digit klima+ tempomat! :DD meg a hátsó ablaknál van egy kis sötételő roló amit egy kis mikromotor mozgat le és fel!Az nagyon haláli! :DD

Vegyesbe 11 litert eszik!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1174) <NewL> válasza pohár (#1165) üzenetére


<NewL>
addikt

az a retkes most kb 45ezer lenne,vagy annyi
36 volt 2 éve
ahogy elnézve a gas árait lassan (police-gas) tényleg elmegy az eszük
emlékszem 4.es gimis voltam 4éve lassan egy nadrág 17ezer volt,az volt a legdrágább ..most 30 alatt egy sincs
ennek annyira örülök ,h ebben az évben akarok venni kabátot ami 50nél kezdődik :W
de várok valami akciót:D

szóval az órámnak megy felfele az ára:D lehet 3 év múlva 100ezret fog érni:D
amúgy nem szeretem:D

kavics : vegyesbe 11l LOLxdLOL

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1175) Str8 sk8r válasza Bagira01 (#1124) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...kb 80-100 az alap, de jobb helyeken nem ritkaság a 150 sem...az felett csak a fegyveres sofőrök, és a testőrök keresnek...Disco-ba pl 6-800 az órabér...

...Kingi: az érdekelne pl: hogyan működik a Hyper Transport...

...Buher: persze...velem senki nem ér rá dumcsizni... :P ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1176) kavicssli válasza Bagira01 (#1164) üzenetére


kavicssli
addikt

Az igényesség! :R :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1177) pohár válasza kingi (#1166) üzenetére


pohár
félisten

Öööö ha megteheted, hát vegyél egyet!! :D
Ismerősöm csajszi kint dolgozik németben egy kávézóban - bárban, és van 3 Armani órája, 500€ és affeletti az áruk, és neki egy ilyen óra amit én akarok, aprópénz kb :D

Megvenném én neked, de előbb magamnak, és ha marad pénzem megveszem neked is :DDD :B :DDD

Tényleg, bocsi hogy ilyet kérdezek, de hogyhogy nincs férjed??
Vagy csak én vagyok félreinformálva?? :D
Azt tudom hogy van két gyerkőc, de férjről nem hallottam... :U :B :D

Nekem is szép kék a szemem, sok csak megdícsérte már a szemem :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1178) <NewL> válasza Bagira01 (#1164) üzenetére


<NewL>
addikt

a józsefvárosin 4ezer huf:D:D
vagy lehet már ingyen adják:D

pohár : :D legközelebb megnézem és kinyomom:D

Sia- Breathe Me (Mylo Remix)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1179) Bagira01 válasza kavicssli (#1176) üzenetére


Bagira01
veterán

Meg kell adni a módját az óravásárlásnak :K Breitling órával Bentley-vel, de az milyen égés már, ha nincs mellé vadászrepülőd még a sarki cba-ba se vesznek észre :(

(#1177) pohár:Én volt osztálytársam Vfb stuttgartba focizik neki is van pár lazacsávó órája, de mire megy vele, nekem volt 1 évig trabant órám, az többet ér bárminél :K

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1180) _seth_ válasza kavicssli (#1173) üzenetére


_seth_
veterán

Bőr az jól néz ki de valóban kényelmetlen :( Kadettben műbőr űléshuzatok voltak de csak mert nagyon jól néztek ki :D Amúgy meg minden nagyobb utammal fogyóztam nyáron meg csupa víz volt a hátam de ami benne volt "babaruhaanyagmintjájú" plüs az nem tetszett, a vectra is plüs még az ajtók is 95%-ban azok (csak a hangszórók és a kapaszkodók műanyag vagy gumiborításúak. Klíma is van a vectrában bár csak manuális de jobb mint az ablakklíma :D Automatával nekem nem is kellene bár kevés kéziváltós van sajnos :( Tempomatot én is szeretem csak már abban fáradok el, hogy 1. nem ráz nem akar leesni az útról stabilan fekszik (60/40-es ültetéssel nem is csoda bár ültetés nélkül még kényelmesebb lehet az már hintaágy akkor :D), nincs zaj a motort alig hallani pedig 2.0 16V és sport kipuffal de annak sincs nagy hangja szerencsére, minden ajtóban 1 kétutas és 1 magas hangszóró szól, tempomatot bekapcsolom... és majdnem el is alszom :D Autópályán pedálokhoz nem sokat kell hozzányúlni... lassítok, gyorsítok tempomattal :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1181) buherka válasza Str8 sk8r (#1175) üzenetére


buherka
addikt

Ez most más téma tesó :R ...tudod, hogy bírlak....még akkor is, ha lemerül miattad a telefonom :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1182) pohár válasza Bagira01 (#1179) üzenetére


pohár
félisten

Trabant óra??? :Y :Y :Y
Az a kemény nem a 3 napos teveszar :DDD

Én inkább hordanék ilyen órát mint Trabisat :D
Hogy hívják volt osztálytársadat??

NewL... hhee meredjél meg :D a szemed pukkanjon ki :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1183) <NewL> válasza pohár (#1182) üzenetére


<NewL>
addikt

na olyan fejtartásod legyen mint az avatarodnak :D

ez mekkora zene volt : Mylo - Drop the Pressure :C :C

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1184) kavicssli válasza _seth_ (#1180) üzenetére


kavicssli
addikt

Bittos szép autód van neked is!

Holnap jön be tesóm és elmegyünk készítek neki pár "művész" fotót a kocsiról és csinálok belőle neki egy naptárat karácsonyra!Nagyon szereti a kocsit szóval ennél jobb ajándékot nem is kaphatna!

Haverral már beszéltem hogy milyen helyszínen lehetne jó készíteni! pl nagytemplom előtt! Mivel rendőr tesóm és odavan beosztva most senkinek egy szava sem lehet vagy a fórum legfelső parkolóházában! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1185) kingi válasza Foglalt név (#1170) üzenetére


kingi
tag

az nem tudom milyen, de az igaz, hogy azt már kívántam, bárcsak elaludna már vagyis fáradt lenne, és hagyna engem.
az a férfi hibája (is), ha nem tudja a nőt izgalomba hozni vagy kívánni....

kell? nem kell..... :)
semmit sem csinálnod.

Mentem aluszkálni, jó 8.... jó éjt mindenkinek, reggel spanyolóra :O :O :O

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#1186) _seth_ válasza kavicssli (#1184) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem is szép, és sportos is!

My car...

Még a karosszérián dolgozni kell egy kicsit de leszorítóerő már lesz bőven!

kingi, <NewL>: jó8!

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1187) <NewL>


<NewL>
addikt

én is!
jócakát mindenkinek!!!
:R
a májlót hallgassátok meg:D!

_seth_ : zséééér:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#1188) pohár


pohár
félisten

Ez beszarááááás :DDD

06-80-880-880

Jó éjt kingi!! :R :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1189) Foglalt név válasza kingi (#1185) üzenetére


Foglalt név
addikt

Buenas noches!

(#1190) <NewL> válasza pohár (#1188) üzenetére


<NewL>
addikt

ember,ezt pont tegnap hallgattam,csak elfelejtettem belinkelni
olvasod a gondolataimat?:D
akkora barmokat:D

There's an app for that

(#1191) pohár válasza Foglalt név (#1189) üzenetére


pohár
félisten

Adios amigos :D
Amigos helyett vmi nőt kellene mondanom spanyolul, de csak ennyit tudok :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1192) pohár válasza <NewL> (#1190) üzenetére


pohár
félisten

Ennyi :D

Sok vén hülye, még a számokat se ismerik :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1193) Str8 sk8r válasza pohár (#1191) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...szenyó Rita...vagy valami ilyen...egyébként az amigo jóbarátot jelent tudtommal...

...mindenkinek jó8, aki aludni tér...

...Buher: nincs harag... ;) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1194) sNORh válasza pohár (#1191) üzenetére


sNORh
addikt

Szenyorítá... ;]
Imi :(((

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1195) pohár válasza Str8 sk8r (#1193) üzenetére


pohár
félisten

Wwwáááá tényleg!!!! :Y :Y :C :C
Csak tudok én spanyolul :D
Valahogy nem jutott eszembe a senorita... :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1196) Foglalt név válasza pohár (#1191) üzenetére


Foglalt név
addikt

¿Habla Usted Espanol? ;]

(#1197) Str8 sk8r válasza Foglalt név (#1196) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...inkább bla-bla user non parale...

...sNORh: mi a gond? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1198) <NewL>


<NewL>
addikt

nassoltam:DD

There's an app for that

(#1199) pohár válasza Str8 sk8r (#1197) üzenetére


pohár
félisten

Védj meg Imiiiiii :D

Foglalt név meg akar rontani engem :D

NewL ilyenkor már nem szabad...
Még elhízol :D
Hacsak nem Laci - féle diétán nem vagy :D
Éjfélig ehetsz bármit, de 0:00-tól csak kaviárt, ha nincs, akkor bármit :DDD
Ezt a hétfői Shwoder Klubban volt benne :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1200) sNORh válasza Str8 sk8r (#1197) üzenetére


sNORh
addikt

gyorsabb voltál.. :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.