Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bordoi válasza Thrawn (#147) üzenetére


Bordoi
őstag

Egy jóféle barna sörtől azért nem lenne bajom. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#152) pohár


pohár
félisten

Piros lett... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#153) kavicssli válasza adalbert1 (#148) üzenetére


kavicssli
addikt

Gondolom a LabVIEW-t ismeritek! Na ez NI program! :K

National Instruments egy kis help!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#154) Thrawn válasza Bordoi (#151) üzenetére


Thrawn
félisten

Megbeszéltük! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#155) adalbert1 válasza sNORh (#149) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, mára már abbahagytam. Indultam egy 25K€ Garantálton, 3xxx playerből 3xx-ig sikerült jutni... Lehetett volna jobb is, de lapom nem igazán volt, lopkodni nem igazán tudtam, szinte végig nagyobb stackek vettek körül, így eléggé csoda lett volna valami jobb hely...

A cash game meg az elmúlt pár napban stabil bukó :( + a tandíj miatt le is kellett vennem a lé nagy részét, így aktívan játszani nem igazán fogok mostanában. Talán ha megkapom a rakebacket + a rake race-es pénzt.

Na szerintem tolok még egy tányér bolognait. :)

(#156) pohár


pohár
félisten

Gali the aligator :D

Csigák :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#157) sNORh válasza adalbert1 (#155) üzenetére


sNORh
addikt

:F
Jóétvágyat :)

pohár szevasz te... :D

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#158) adalbert1 válasza kavicssli (#150) üzenetére


adalbert1
veterán

Működik.
De téged nem látlak egyik képen sem, biztos hogy nem a sarokban aludtál a fotózásnál? ;] :DDD

Csak nem román/szlovák piac fele akartok terjeszkedni? Legalábbis a sales-nél ahogy láttam feltételek között folyékony vagy vagy nyelvtudás is meg van jelölve az angol mellett.
Viszont ahogy nézem egy ilyen helyen a remélhetőleg hamarosan megszerzett Gdf-es diplomámmal max. portás lehetnék. ;]

(#159) sNORh válasza adalbert1 (#158) üzenetére


sNORh
addikt

énmán kinéztem magamnak párat ;] megyünk oszt majd leégetjük kavicsot a tudatlanságunkal :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#160) pohár válasza sNORh (#157) üzenetére


pohár
félisten

Nem tetszik valami? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#161) sNORh válasza pohár (#160) üzenetére


sNORh
addikt

gyere ki a hóra köcs... :DDD
mi nemis köszöntél még ma :O

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#162) pohár válasza sNORh (#161) üzenetére


pohár
félisten

Tényleg :D

Csá mindenki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#163) fekeandras


fekeandras
őstag

'estét. :D

(#164) kavicssli válasza adalbert1 (#158) üzenetére


kavicssli
addikt

Az a tuti ha sok nyelven beszélsz! :D :K Azokat az embereket is nagyon szereteik mert sok melót lehet a nyakukba varrni! :DDD

Meg tudod az olcsó munkaerő...(románia...)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#165) sNORh válasza pohár (#162) üzenetére


sNORh
addikt

nah azé.. :D
mindenki ittvan bazz, csak RogerNewL-nak csörög.. az má nyáladzik a párnáján.. :D

fekeandras :R csű, hh ilyen későn?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#166) adalbert1 válasza sNORh (#159) üzenetére


adalbert1
veterán

Én csak a pesti ajánlatokat néztem:
internal sales representative : ez megbukik a román v. szlovák/cseh tudáson
mérnök : megbukik ott hogy nem mérnöki diplomám lesz
finance cordinator : megbukik a 2-3 év tapasztalaton, na meg a számvitelt sose szerettem
finance assistant : megbukik azon hogy igaz hogy gazd-infós diplomám lesz, de mivel infó területen van már ~5 év munkaviszonyom amit bevéshetek az önéletrajzomba, így inkább azon a területen akarok elhelyezkedni. :)

szerk .: ja, bemondjuk hogy ismerjük, és mi azt hittük, hogy cigizni és kávézni vesznek fel minket. :))

kavics : az angol mellett szeretnék még 1 nyelvet legalább középfokon megtanulni, a spanyolon gondolkozom... Franciát tanultam óvodában és alsóban, na az a tanárnő totál megutáltatta velem. Németet középsuliban, na az se igazán tetszett meg.

[ Szerkesztve ]

(#167) sNORh válasza kavicssli (#164) üzenetére


sNORh
addikt

heh.. :DDD már nemegészen.. lassan több kint a fizetés mint itthon..
Albert: hát akkor egyértelmű.. ;)

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#168) fekeandras válasza sNORh (#165) üzenetére


fekeandras
őstag

Várom tesómat.Addig is elütöm az időt valamivel.Benézek ide aztán megyek tolok pár kör openarena-t. ;] (ingyenes Quake3 klón, nagyon jó!!)

[ Szerkesztve ]

(#169) sNORh válasza fekeandras (#168) üzenetére


sNORh
addikt

ah..
koczka :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#170) kavicssli válasza adalbert1 (#166) üzenetére


kavicssli
addikt

Amúgy egy próbát megér!Nem "kell" pont azoknak megfelelni majd max bent kiképeznek valamire! ;)

Lassan félidő! :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#171) fekeandras válasza sNORh (#169) üzenetére


fekeandras
őstag

:B

(#172) adalbert1 válasza kavicssli (#170) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, ebben a félévben végzek (legalábbis a tantárgyakkal és a szigorlatokkal) ha minden jól megy, utána belevetem magam az álláskeresésbe... Mondjuk az is gáz, hogy infósként nem szeretek programozni így nem is igazán tudok, ezen nem ártana változtatnom...
Főleg azt látva, hogy 1-2 programozó ismerős mennyit keres, hát az agyam eldobom... :)

(#173) pohár


pohár
félisten

Nem vagyok álmos, de qrvára nem... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#174) Gorneck válasza Bordoi (#151) üzenetére


Gorneck
titán

Abból vernék Én is pár lityót...főleg, ha házi és Esztergom egy bizonyos kocsmájába szolgálják fel... :D

Ezek szerint már otthonról kalimpálod a bill és a nem a kórházból...

kavics: Éccakás vagyok...Én max akkor járok erre... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#175) kavicssli válasza adalbert1 (#172) üzenetére


kavicssli
addikt

Valahol olvastam (lehet pont az IT Cafen) hogy sok infos keres munkát és telített a piac viszont szakképzett emberekből pedig hiány van hiába fizetnének sokat ha nincs ember! :U

Gorneck23 csőváz! Na megjött a másik szaki is! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#176) pohár válasza Gorneck (#174) üzenetére


pohár
félisten

Hello-bello!! :D

Hallod Gorni, egyedül te vagy Jómunkásember? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#177) fekeandras válasza pohár (#173) üzenetére


fekeandras
őstag

Szedd le ezt és gyere kockulni te is. ;] ( ingyenes, legális. )

"Árpád biztos jómunkásember!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#178) sNORh válasza pohár (#176) üzenetére


sNORh
addikt

nem.. még Fogarasi Árppád..
Cső Groni :DD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#179) Gorneck válasza adalbert1 (#172) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól megy az angol és a esetleg a német is mellé akkor annyira nem gáz...

Felénk pl halál infósként elhelyezkedni...szal sok sikert hozzá...
Gondolkodom egy villamosmérnökön vagy gépészen... :D Mármint másod dipinek...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#180) pohár válasza fekeandras (#177) üzenetére


pohár
félisten

De ő nincs PH-n :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#181) Gorneck válasza pohár (#176) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem.... ;] :K

Gorneck#1239

(#182) sNORh válasza fekeandras (#177) üzenetére


sNORh
addikt

bazz ez qrvasok..
elkezdtem szedni :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#183) kavicssli válasza Gorneck (#179) üzenetére


kavicssli
addikt

Villamosmérnök és/vagy :D gépész az már döfi!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#184) sNORh válasza Gorneck (#181) üzenetére


sNORh
addikt

nemis csodálkozom, szerintem te ratiomasterrel nyomod az arányod :DD :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#185) Gorneck válasza kavicssli (#183) üzenetére


Gorneck
titán

Műszaki infó mellé nem lenne rossz...főleg, hogy felénk a gépész él meg...az meg inkább áll hozzám közelebb, mint a villamos szak...

sNORh: Ááááá...20megabites vonallal... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#186) adalbert1 válasza Gorneck (#179) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát a német kb. ilyen Was machst du? szinten megy, pár alap mondat csak... Mondjuk ha összekapnám magam intenzíven pár hónap alatt szerintem el tudnék jutni egy középfokig (max. 1 év).
Lehet hogy inkább azt lenne értelme erőltetni, mint egy teljesen új nyelvet.
Hát.... Először ezen legyek túl végre, utána ráérek a másod diplomán gondolkozni... Mindenféleképpen valami olyan kellene majd, aminek tényleg van értelme... Viszont mérnököt is elég sokat képeznek, nem (nyilván jóval kevesebbet azért mint közgazdászt)?

Ahhh, elég gatya lett a Maiden koncertvideó amit konvertáltam... Most jöttem rá, hogy hiába volt minden maxra húzva, ha a bitrate-et az 1000-es alapbeállításról nem vettem feljebb. :B
Na meg az is elég gáz hogy csak ac3 hanggal kiadnak egy koncert dvd-t is.

[ Szerkesztve ]

(#187) kavicssli válasza Gorneck (#185) üzenetére


kavicssli
addikt

Nálunk meg inkább pont fordítva van! Ahogy én látom a dolgokat... :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#188) fekeandras


fekeandras
őstag

(#189) Gorneck válasza adalbert1 (#186) üzenetére


Gorneck
titán

Sajna fel kell mérni mit kér a piac és mennyi idő alatt vagy képes a piachoz igazodni...Én 8-9 éve C-s német nemzetközi nyelvvizsgával rendelkezem és a bajor parasztbácsival is elkommunikáltam...úgy, hogy alig mondtam meg, hogy Én nem német vok...mondjuk a vérembe van a dolog...
Angol jómagam segítségével levelezés szinten elmegy...

Információ rendszer szervező OKJ és műszaki üzletszervező tech vok...vagyis képesítés alapján...

Másoddipi csak terv, de sose fog megvalósulni sztem...egy-egy továbbképzőnek nagyobb esélye van...

Azt bű elbaxi...aszhem nekem is van két koncertjük dvd-n...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#190) Gorneck válasza fekeandras (#188) üzenetére


Gorneck
titán

:C :DDD

Gorneck#1239

(#191) sNORh válasza fekeandras (#188) üzenetére


sNORh
addikt

koczka :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#192) Gorneck válasza kavicssli (#187) üzenetére


Gorneck
titán

Persze ez attól függ milyen multik települtek a környékre...ez régiótól függ...

Gorneck#1239

(#193) kavicssli válasza fekeandras (#188) üzenetére


kavicssli
addikt

LOL :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#194) Gorneck


Gorneck
titán

Most kérdezték, hogy a thamdu 2 mehet e a gyártósoron...mondom erre, hogy az mi?! Művez röhög...mire Én...komolyan mondtam...művez elhallgat...szóval menjen csak mondom Én...ügyeletes száma meg van...szal had szóljon... :D

Gorneck#1239

(#195) kavicssli


kavicssli
addikt

Hoppá :U

Buher hol van? :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#196) fekeandras


fekeandras
őstag

Megyek kockulok kicsit.Lövöm az ellent... ;] Szevasztok.

[ Szerkesztve ]

(#197) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép napot mindenkinek!
Csak beugrottam, mert ideje van az alvásnak.

Eh, nagy az én szívfájdalmam. Már nem akarok több mobiltelefont birtokolni, beszerezni, egyszerűen velük akarok dolgozni, írni róluk, tesztelni őket.

Ideje újabb lépcsőfokot megtennem a mobilmániám fejlődési létráján. Az egyszerű birtoklás már túl kevés.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#198) Gorneck válasza fekeandras (#196) üzenetére


Gorneck
titán

Beteg vagyol... :D

Gorneck#1239

(#199) fekeandras válasza Gorneck (#198) üzenetére


fekeandras
őstag

Egyre többen mondják.Lassan kezdem elhinni... :U

(#200) kavicssli


kavicssli
addikt

Ez nagyon tetszik :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.