Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kingi


kingi
tag

jó éjt mindenkinek, megyek aludni... :) :) :)

és álmomban lenni olyan naív, hogy kakaót azért csinálhatnál nekem foglalt te is, amíg nem kapok egy jó nagy fülest :U

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#452) kavicssli válasza kingi (#451) üzenetére


kavicssli
addikt

:F

Neked is szép álmokat!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#453) buherka válasza kavicssli (#437) üzenetére


buherka
addikt

Te neked kell tudnod, hogy mekkora helyed van átlátni a képet.
Nekem bőven elég 82 cm...nagyobbra nem tartok igényt. :B

Igen, nekem HD Ready a TV-m...LG32LC41
Szerintem nem kevés ez a 1366X768-as felbontás, mert ugye jóval messzebb, vagyok a TV-től, mint egy átlagos monitortól. Így a képpontokat már nem látom.
Nem nagyon játszom TV-n...TV-t nézek rajta :D és filmezek.

Nem kell semmit beállítani rajta. Annyi, hogy a TV-t át kell állítani RGB-PC-re, ha D-SUB kábellel kötöd össze a géppel. Elvileg fel is ismeri a felbontási lehetőségeket.

#450) kavicssli ...Kösz megvolt :R ...válaszoltam ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#454) Foglalt név válasza kingi (#447) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bárki vét a szabályok ellen, ha nekem kell fenntartani őket, akkor figyelmeztetem. Ez sosem esik jól, nemcsak neki, de nekem sem. Nagyon rá tud ülni az ember hangulatára, ha keményebben, de hogy egyáltalán fel kell lépnie, mert valaki nem tudja tiszteletben tartani a többieket. Ha egy ismerős tesz ilyet, akkor az eljárásban alapvetően nincs különbség, de sokkal kellemetlenebbül érzem magam. Én próbálok úgy viselkedni másokkal, ahogy én azt az elvárnám magammal szemben. Rossz megélni, hogy valaki, aki fontos számomra nem tisztel annyira, hogy ezeket figyelembe vegye és a viselkedésével másokon keresztül gyakorlatilag engem hoz kellemetlen helyzetbe.
Tudom, hogy ez önzően hangzik, részben talán azért, mert az is. Tudok magamra figyelni, ha ezt mások nem teszik meg, ezáltal lerombolva az önzetlenség mindenkinek kellemes légkörét, ami egyoldalúan sajnos nem működik.

Elteszem magam holnapra, mielőtt elkezdem zavarni a többieket.

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!

(#455) kavicssli válasza buherka (#453) üzenetére


kavicssli
addikt

:R

Foglalt név
: Jó pihit neked is!

NA Buher ketten maradtunk :D Te meg lassan gurulsz a sarokba! :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#456) buherka válasza kingi (#451) üzenetére


buherka
addikt

Szép álmokat neked :R

Látom nagyon rá vagy kattanva erre a kakaó kérdésre :B

(#454) Foglalt név ...jó pihit neked is ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#457) buherka válasza kavicssli (#455) üzenetére


buherka
addikt

A sarokba bizos nem gurulok, mert itthon fetrengek az ágyba, a noti meg a hasamon :DDD
Délután meg aludtam...még lehet, hogy Imi is fog hívni, mert ramot keresgéltünk neki

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#458) kavicssli válasza buherka (#457) üzenetére


kavicssli
addikt

Ehehe! Sorry! Orsi?

Én is RAMokat nézek! Jön a GTA4 majd! :D

Ősember bazárja

Ahogy mondtad is CL4 800Mhz-es RAMokat nézek csak! :K iminek milyen RAMot néztél?

De annyi márkájú RAM van hogy beszarok :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#459) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre befejeztem az írásom szerkesztését. Mostanában túlságosan lelassultam. Sokat pepecselek mindennel. Ááááh. Idegölő a lassúságom. Még néhány éve sokkal gyorsabb voltam. Öregszem, vagy csak a környezetem fog vissza. Semmi megbecsülés, értelmes feladat, csak ezek a pótcselekvések, mint a mobilmánia.

Menten elsiratom magamat és az ifjúságom ábrándjait.

Heh, a francokat. Az önsajnáltatás még a mobilmániánál is nagyobb baromság. A mánia legalább feldob, tettre sarkal, kivisz az emberek közé, járom a telefonos boltokat, teleírom a mobilarénát stb. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#460) buherka válasza kavicssli (#458) üzenetére


buherka
addikt

Orsi otthon szundizik...megegyeztünk, ha éjszakából jövök haza és délután alszok, akkor én otthon kockulhatok egyedül, mert úgy sem tudok aludni ugye :D
Én is várom már a GTA4-et, csak az a baj, hogy angol lesz...egy ekkora gémet miért nem adnak ki magyarul? :o

Ezt néztem Iminek...már annyi gépbe ezt raktam, és még semmi bajuk sem volt soha.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#461) kingi válasza buherka (#456) üzenetére


kingi
tag

igen, buherka, kakaó versenyt rendezünk, jóóó? -:) ti csináljátok, én iszom :)) :)) :)) egy litert bevállalok, szívesen, ha fincsi

foglalt név, jól van leszídhatsz... :) a szabály az szabály
mert én meg képtelen vagyok folyamatosan viselkedni, ha ezzel akaratlanül megbántok vkit is...
nézd meg az original sin-t, hogy mit tesz meg egy férfi egy "rossz" nőért -:)
nyomom a shutdown-t...........

győzzön a jobbik, de nem lehet, hogy a jobb maga a rossz? (Seneca)

(#462) kavicssli válasza buherka (#460) üzenetére


kavicssli
addikt

ez csak 15.000ft :F [link]

Pár perc és megy PÜ! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#463) adalbert1


adalbert1
veterán

Jaja, én is lépek aludni... Holnap szét kellene nézni a kecóban, mert sehol nem találom az Up in Smoke Tour koncert dvd-met, az meg igencsak kellene. :(

Na jó éjszakát mindenkinek!

(#464) buherka válasza kingi (#461) üzenetére


buherka
addikt

Igazi tehéntejből csinálom, ha neked is megfelel, vanilin cukorral... ;)
És 1 litert egy húzásra lekortyolsz ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#465) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Csókolom! Dörögnek a kipufogók? Kavics már ráizgult a témára láttam :DDD bódító illatú virágot sikerült szakajtania

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#466) buherka válasza kavicssli (#462) üzenetére


buherka
addikt

Aha...de ez 2X2Gb...de neki elég 2X1 is

[B(#463) adalbert1[/B]...szép álmokat :R

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#467) kavicssli válasza buherka (#466) üzenetére


kavicssli
addikt

Ilyen nekem kellene! De miért ilyen olcsó?! :U :Albert: Szép álmokat!

raskolnikoff: Na cső vazzeg!Mi van velem? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#468) buherka válasza raskolnikoff (#465) üzenetére


buherka
addikt

Szevasz Rasko...mi van veled?. Fogadjunk már megint szétgémelted a fejed ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#469) raskolnikoff válasza kavicssli (#467) üzenetére


raskolnikoff
őstag

háttemá dörgeted a szükségvanasebességre-leleplező c. opuszban :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#470) buherka válasza kavicssli (#467) üzenetére


buherka
addikt

Azért ilyen olcsó, mert rohadt sokat adnak el belőle. Mivel a Geil-nek már rég megtérült a fejlesztési költség, így adhatja olcsóbban is, a 10 év gari-ról nem is beszélve.
Nekem is ez van és rohadtul meg vagyok vele elégedve. Hiába veszel hiper-szuper ramokat ha nem fogod őket tuningolni. Mindegyik ugyan annyit megy hajszálra pontosan. Max máshogy néz ki :U

teszt

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#471) kavicssli válasza raskolnikoff (#469) üzenetére


kavicssli
addikt

A sebességre mindig szükség lesz! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#472) raskolnikoff válasza buherka (#468) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Így is lehet fogalmazni bár több rossz tapasztalatom van az idei virágtenyészettel mint eddig! Ez a szopatós nidforszpid meg addig 'sztatja az agyamat amig ugyis kijátszom :DDD

de munkából is kijut most frankón, már kezdek gondolkodni hogy vmi olyan munka kéne mint nektek hogy lehessen gépezni :DDD najó nem így legalább szivom a friss bpi levegőt

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#473) kavicssli válasza buherka (#470) üzenetére


kavicssli
addikt

Mhhh...van benne valami! De valamennyire tuning barátok?! :U

Na ezt a tesztet átolvasom!

Mondjuk ez is fínom RAmnak néz ki!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#474) raskolnikoff válasza kavicssli (#471) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hallod? Te meg elcsiváztad itt a kerek számokat megin! Láttam :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#475) kavicssli válasza raskolnikoff (#474) üzenetére


kavicssli
addikt

[link] :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#476) buherka válasza kavicssli (#473) üzenetére


buherka
addikt

Azért tuningban sem gyengék...nekem 900Mhz-en is mennek 4-4-4-12-őt, de akkor bukom az 1:1-es arányt, tehát maradok a 800-nál

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#477) buherka válasza raskolnikoff (#472) üzenetére


buherka
addikt

Én most néztem ezt a új Need for Speed-et...majd lehet, hogy én is neki állok :U , majd meglátom.
Hát igen, most nem melózom, de már van notim az ágyikóba ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#478) raskolnikoff válasza buherka (#476) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Nekem ez van [link] és tudjátok mennyiért vettem? 8.000 forintért :DDD és új volt...a poén az hogy én 2 GB KITet kértem, de ezt adták :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#479) raskolnikoff válasza buherka (#477) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Idegrendszeredet eddzed hozzá :D nem mindig, de néha elkel :K

meg azt a CPU progit szedd le hozzá amivel bekapcsolod a második magot

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#480) kavicssli válasza raskolnikoff (#478) üzenetére


kavicssli
addikt

Kick Bann pls :DDD :C :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#481) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép álmokat!

Elindulok az ágy felé.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#482) raskolnikoff válasza kavicssli (#480) üzenetére


raskolnikoff
őstag

hát köbö :D bár azér meg kell hagyni akkor nem 29 volt a 4gbos hanem 20 kb... vagy még annyi se.

a tyuningról meg anynit hogy pont mikor jól meghuznám a ramot feladja a proci. szal buktam vhol a dolgot vhol meg nem :D ráadásul XPm van, vistát csak ritkán használom, szal ilyen szinten is buktam.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#483) Gorneck válasza sNORh (#446) üzenetére


Gorneck
titán

Kb... :DDD

Gorneck#1239

(#484) kavicssli válasza raskolnikoff (#482) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem Vista van a gépen és a 2Gb memória kevés neki!Értem úgy hogy gamma+ Vista nem elég a 2Gb :(

Algieba: Szép álmokat!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#485) Gorneck válasza kavicssli (#467) üzenetére


Gorneck
titán

Én 12ért vettem a mostani ramjaim...elégedett vagyok velük...

Gorneck#1239

(#486) kavicssli válasza Gorneck (#485) üzenetére


kavicssli
addikt

Honnan lehet szerezni ennyi pénzért olyan RAMokat! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#487) raskolnikoff válasza kavicssli (#484) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát nemtom én egész addig nem vettem észre és nem hittem el semmit amíg a BIOSban meg nem néztem hogy tényleg 4 nem 2...ramevő játéknál lehet de msotanába a procit meg a VGAt szivják le inkább a gammák nem? vagy eleve szar mint nfs :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#488) Gorneck válasza kavicssli (#486) üzenetére


Gorneck
titán

Bazár...2 hónapos garral...12,4k volt pontosan plusz ptk. :)

8*400on megy a procim...ezek meg 800/4-4-4-12ön 2,1V-on...

raskolnikoff: Egyik legjobb példa a Warhead...3850/256 is elég neki, de Vista mellé kell a 4 giga ram...és a szaggatás a múlté...

Gyári értékeken megy...nem is értem minek vesznek emberek 1066os kiteket...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#489) raskolnikoff válasza Gorneck (#488) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ezaz. Menjen alapórajelen kézenfogva a proccal jó késleltetéssel. No problem. :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#490) kavicssli válasza Gorneck (#488) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen pl az egyik játék pontosan a Warhead! :K
Mondjuk szerintem aki Vistát használ és játszik tuti hogy észrefogja venni azt a +2gb memót! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#491) raskolnikoff válasza Gorneck (#488) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát lehet, azt a játékot nem nyomtam. A Crysist nyomtam amig meg nem untam de nekem jobban bejött XPn a very high mod. Egetverően szebb.

MOD. amugy meg tényleg az a nagy szar helyzet hogy az ember sose tudja mikor hogy változik a RAM ára. olyanokat buktam már ramon hogy kész. ezzel az utóbbival viszont asszem mindent behoztam :C

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#492) Gorneck válasza kavicssli (#490) üzenetére


Gorneck
titán

Én csak a Warheadnél éreztem...semmi másnál...pedig mióta megjelent csak Vistat használok...és egy ideje 64es SP1et...

raskolnikoff: Nem XPzek...hála a jó égnek... :D Elég a cégnél vele szenvedni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#493) raskolnikoff válasza Gorneck (#492) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Tapasztalatok szerint a win7 gyorsabb (lesz), lehet hogy a RAM már egyre kevésbé fog számítani :F

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#494) kavicssli válasza raskolnikoff (#491) üzenetére


kavicssli
addikt

HA még nem láttad volna :D

Gorneck23: Én kb 6-7 hónapja használok Vistát de tuti nem fogok visszatérni XP-re! Nagyon megszerettem a Vistát!x32

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#495) buherka válasza raskolnikoff (#478) üzenetére


buherka
addikt

8K-ért jó vétel volt ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#496) kavicssli válasza buherka (#495) üzenetére


kavicssli
addikt

Hallod Buher!Lehet meggyőztél hogy ilyen Geil Ultra Ramot vegyek! Elvileg már 8.000-ért van vevőm a mostani RAMjaimra :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#497) raskolnikoff válasza kavicssli (#494) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Bazd milyen hüttő má az :D A ház CM Ammo?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#498) Gorneck válasza raskolnikoff (#493) üzenetére


Gorneck
titán

Biztos kelleni fog...de addigra már másik gépem lesz...:D
Szal minél olcsóbb kit köllött... :DDD Ezt úgyis anyámék kapják meg...

Gorneck#1239

(#499) Gorneck válasza kavicssli (#494) üzenetére


Gorneck
titán

Ez se rossz...

Gorneck#1239

(#500) kavicssli válasza raskolnikoff (#497) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem ammo! Gigabyte iSolo220 :K Imádom ezt a házat nagyon bejövős! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.