Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) kavicssli válasza horyk (#1899) üzenetére


kavicssli
addikt

Rosszul hallottad! ;]

Minden évben van prémium! Az egész évi fizetésünk xy százaléka! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1902) menalcas válasza kavicssli (#1901) üzenetére


menalcas
őstag

xy? ilyen számjegyről még nem halottam de biztos sok lehet ha ennyire örülsz neki :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1903) kavicssli válasza menalcas (#1902) üzenetére


kavicssli
addikt

munkahelyi titok! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1904) menalcas válasza kavicssli (#1903) üzenetére


menalcas
őstag

Pukkadj meg :P

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1905) tomyoy


tomyoy
senior tag

jóó regelt! héten éjszakás vagyok:)

mai elfoglaltság: szoba takarítás:) és hangfal tuning :D

nyiknyiknyiknyik

(#1906) philoxenia válasza kavicssli (#1901) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk is van ... :((( [link]

Ezek közül ugye Márkus volt a szakszervezetis, a Mávinformatika pedig egy vicc, persze lehet úgy lett nyereséges, hogy a fejlesztésre szánt pénzt nem költötték el.... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1907) kavicssli válasza philoxenia (#1906) üzenetére


kavicssli
addikt

Azta qrva! :Y :W

14,9%-os árbevétel növekedés és 14,8%-os működési profittal zártuk az évet ami számokban azt jelenti hogy 618 millió $ volt a bevétel! és 376 millió $ a kiadás

Sok kiskapu van amit meglehet kerülni és úgy csúszik zsebbe a sok lóvé! :(((

Szia Tomy!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1908) philoxenia válasza kavicssli (#1907) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pénzjegynyomda ? :D ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1909) menalcas válasza kavicssli (#1907) üzenetére


menalcas
őstag

Azt hiszem gyórsan fel kell hívnom a brókerem 1 gyors tanácskozásra, melyik részvényből mennyit vegyek tesó ;] :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1910) kavicssli válasza philoxenia (#1908) üzenetére


kavicssli
addikt

Ááá jobb hely ez! :DDD National Instruments!

Hajrá Menalcas! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1911) kavicssli


kavicssli
addikt

25 perc és megyek szurira! :O :O Influenza elleni védőoltás! Ingyen lehetett igényelni itt a cégnél! :B NEm hagyhatom ki..mondjuk sosem voltam influenzás de az ördög sosem alszik!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1912) philoxenia válasza kavicssli (#1911) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ingyen abortuszt is bevállalnál, csak mert ingyenes? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1913) kavicssli válasza philoxenia (#1912) üzenetére


kavicssli
addikt

De gonosz vagy! :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1914) menalcas válasza kavicssli (#1911) üzenetére


menalcas
őstag

:C Szombaton akkor érdekel 1 kis lövöldözés?? :U

philoxenia : micsoda igazság :C

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1915) kavicssli válasza menalcas (#1914) üzenetére


kavicssli
addikt

Szombaton meló! :(

Na nem is volt vészes a szuri! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1916) menalcas válasza kavicssli (#1915) üzenetére


menalcas
őstag

Nagy kár akkor majd legközelebb , minden héten , de legrosszabb esetben is minden 2. héten van játék :U
Úgyhogy majd bepotolod csak maradjon addig ez az időjárás :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1917) buherka


buherka
addikt

Szép napot az Uraknak :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1918) menalcas válasza buherka (#1917) üzenetére


menalcas
őstag

Szia Buher!
Képzeld kavicsot abortálták xD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1919) philoxenia válasza kavicssli (#1915) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Még nem vagy túl rajta, majd, ha a szervezeted lereagálja az oltást, akkor örülj... :(

menalcas: anno abortálták? :Y ha valakin abortuszt hajtanak végre, azt nem abortálják, az abortálást a magzaton végzik.... az anyán terhességmegszakítást.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1920) buherka válasza menalcas (#1918) üzenetére


buherka
addikt

Csumi...
Látom megy itt a szuris dolog. Engem nem érdekel az influenza . Egy évben egyszer általában megfázok, vagy ilyesmi, de akkor sem szoktam ágynak dőlni.

Most viszont dobom a szunyát. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1921) kavicssli


kavicssli
addikt

Fiú vagyok!
De ez az ebortusz téma nem annyira vicces! :( Elég szomorú dolog sajnos hogy elég sokan "igénybe" veszik!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1922) philoxenia válasza kavicssli (#1921) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szomorú, sokan azt gondolják, nem emberi életről van szó, de ez már politika és vallás is, bár tudományosan is egyre inkább változik az álláspont.[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1923) kavicssli válasza philoxenia (#1922) üzenetére


kavicssli
addikt

Érdekes és tanulságos cikk! :R

A barátnőm az orvosira jár és azt hiszem 1 éve az volt a feladatuk a csoportba hogy az abortuszról kellett írnia neki és az egész csoportnak! (szakirodalom felhasználásával)

Na akkor döbbentem rá hogy valójában mit is jelent az abortusz. (minden téren) :(

Szerintem váltsunk témát mert én erről nem szeretnék többet írni! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1924) horyk válasza buherka (#1920) üzenetére


horyk
senior tag

Én meg iszom a védőitalt (szilvórium) úgyhogy engem is kerül az infuenza. :))

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1925) pohár


pohár
félisten

Megjöttem skacok :D

Csak kihagytam a fizika ZH-t... ;] :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1926) kavicssli válasza pohár (#1925) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor mehetsz is haza! :DDD

Mizu van?! miért hagytad ki a ZH-t!?

Én meg megyek ma edzeni és szolizni! ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1927) pohár válasza kavicssli (#1926) üzenetére


pohár
félisten

Hát figyelj...
Egy félévben van 3 ZH, abból kell összegyűjteni 61 pontot a megajánlott hármashoz...
Na mármost, nekem az eddigi 2 ZH-ból sikeren összegyűlt 4 pont, és rohadtul nem tudok semmit :D
Szal értelme nem lett volna bemenni és megírni :D
Remélem nem hiányoztam ki a tantárgyat, mert akkor bukó ez a tárgy, és majd megint vehetem fel kövi félévben... mondjuk úgyis az lesz, mert akiknek nincs meg a megajánlott 3-as, azoknak egy 100 pontost kell írni, de azt egy tanár állítja össze, szal garantált a 100 pontost írók 80%-a bukása :D

iPon-on most teszteltek megint egy rakat 24"-os monitort!! :K :C

[ Módosította: Bordoi ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1928) kavicssli válasza pohár (#1927) üzenetére


kavicssli
addikt

na rá is nézek a moncsikra! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1930) kavicssli válasza fekeandras (#1929) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak gyorsan átfutottam de valahogy nem az igazi! Nagyon összecsapott egy "munka" :(

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1931) pohár válasza fekeandras (#1929) üzenetére


pohár
félisten

Igen?
Sebaj, én megyek suliba!! :D

Csumma mindenkinek! :D
Este jövök ha tudok :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1932) fekeandras válasza kavicssli (#1930) üzenetére


fekeandras
őstag

Ilyen tesztet kb bárki tud írni. :K

(#1933) tread777 válasza buherka (#1825) üzenetére


tread777
tag

megkaptam az e-mailt, meg itthon vagyok, most már megtudom nézni a pikcsört! thx :)

(#1934) <NewL>


<NewL>
addikt

nézem a cseszkós szórólapot
pajor szilvapálinka 0.35 l 3990ft 1l/11424 :Y
:D

There's an app for that

(#1935) <NewL> válasza pohár (#1927) üzenetére


<NewL>
addikt

mérnöki fizika I = 5ös
mérnöki fizika II = 5ös
;]

There's an app for that

(#1936) philoxenia válasza <NewL> (#1934) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudod mennyi pajort kell összeszedni annyi pálinkához..... :U

pohár: aláírásához...[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1937) kavicssli válasza <NewL> (#1934) üzenetére


kavicssli
addikt

Most hoztak nekem bort!

Fél liter 4000ft :D 2 litert rendeltem! Vörös aszú! :))

Házi bor!

mondjuk a vateránis árulnak :B [link]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1938) fekeandras válasza kavicssli (#1937) üzenetére


fekeandras
őstag

Ifju alkoholista koromban az a mennyiség még a jókedv eléréséhez is kevés volt.Pláne most... :B Nekem sem a büszkeségtől dagad a májam. :DDD

Na leléptem szórólapozni, majd jövök.

(#1939) horyk válasza kavicssli (#1937) üzenetére


horyk
senior tag

Amit a veterán árulank az TÁJBOR magyarul SZAR ! :Y

Nyúl:
A gép park. :D

[link1]
[link2]
[link3]
[link4]
[link5]
[link6]
[link7]

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1940) horyk válasza kavicssli (#1937) üzenetére


horyk
senior tag

Jajj, nem szóltam semmit :

Édes vörös Tokajból (2005.09.01.)
Dugóhúzó

Szerző: Kőrizs Imre

Ebben a hónapban egy édes vörös tájbor dugóját húztuk ki. Belátom, ez nem sok jót ígér. Az édes vörös a borkedvelőknek semmivel sem hangzik jobban, mint a „kesernyés zöld”, és ami azt illeti, a hazai csúcsbortermés motorja sem éppen a tájbor kategória. Csakhogy ha a Tokaj Hétszőlő jön ki tájborral, arra – legalább a kövérszőlő nevű régi magyar fajtából készült 1999-es évjárat óta – érdemes odafigyelni. Máshogy mondom. A 2003-as évjáratú zempléni pinot noir gyakorlatilag vörös aszú. A vörös aszú nem új fogalom, a Temesvár környékén termett, egykor hírneves, kadarkából készült ménesi aszú például ugyancsak vörös volt. A Hétszőlőnek van vagy négyszáz pinot noir tőkéje. Kovács Tibor főborász kipróbálta, milyen lenne, ha a termést aszúnak készítené el, azaz a kifogástalan pedigrével rendelkező, furmint származású aszúszemeket pinot noir borban áztatná ki. Ez az aszúkészítés hagyományos módszere. Az aszúbor ugyanis úgy készül, hogy a „normális” mustot, erjedő vagy kierjedt bort úgynevezett aszútésztára öntik. Az aszútészta nem más, mint a botrytis cinerea nevű gombától megtámadott, „nemesen rothadt” – ránézésre nem éppen étvágygerjesztő – szőlőszemek kisebb-nagyobb, összezúzott vagy zúzatlan halmaza. Az aszú puttonyszáma régebben attól függött, hogy egy gönci hordó (azaz 134 liter) borban hány puttony (körülbelül 27 liter) aszúszemet áztattak. Három puttonytól (134 kontra 81) a hatputtonyosig (134–161) terjed a skála. Ennél magasabb puttonyszámú aszú nem létezik – illetve azt aszúeszenciának címkézik. (Ma már afféle doppingteszt dönti el, hogy valamely bor milyen aszúként kerülhet forgalomba: a puttonyszám a cukortartalom és az úgynevezett vonadékanyagok mennyiségétől függ.) Az aszúeszencia különben nem tévesztendő össze a mindenféle jelző vagy előtag nélküli eszenciával, ami a legdrágább borok egyike, ha ugyan egyáltalán bornak nevezhető. Ez a nektár az aszúszemek összegyűjtése és tárolása során keletkezik: azt a lét hívják eszenciának, amely a tartályban az aszúszemekből a saját súlyuk – és még esetleg a borászé – alatt kicsöpög. Alkoholtartalma négy-öt százalék körül mozog, cukortartalma – és ára – ezzel fordítottan arányos. (Nem ritka a palackonként százezer forint feletti eszencia sem.) Namármost, a Hétszőlő vörös aszúját csak én nevezhetem aszúnak, irodalmi munkásságom részeként, a gyártó pincészet nem. Kék szőlőből ugyanis az érvényben lévő szabályozás értelmében nemhogy aszú, de semmiféle bor nem készíthető tokaji néven. (Csakis muskotályból, hárslevelűből, furmintból és a kevésbé ismert zétából – leánykori nevén oremusból.) Beltartalmi értékeit tekintve a bor nyilvánvalóan meszsze meghaladja a „különleges minőségű” kategória határszámait, de „zempléni” néven csak „tájbor” forgalmazható. A huszonkettes csapdája bezárult: ha tájbor, csak zempléni, ha zempléni, csak tájbor. (Közben pedig mégis legalább ötputtonyos tokaji aszú. És juszt is: vörös!) Milyen tehát ez a bor, azon túl, hogy gyakorlatilag nem létezik? Egy szóval: fantasztikus. Sokat lehetne beszélni az ízéről is, amelyben Tokaj jellegzetes savai nem hagyják eluralkodni a cukrot, és amelyben az „új stílusú” aszúk mézédes sárgabarackja is érezhető (szinte a gyümölcs húsának rostjaival együtt) – de ez az ízvilág a maga gazdagságában olyan buján rendezetlen, hogy minden leírási kísérlet hiábavaló. Hanem az illata! Csak a legfeltűnőbbeket sorolom: szilvás lepény, sárgabaracklekvár, konyakmeggy, birsalmasajt, eperszörp és tearózsa. Ennek a bornak mindössze két súlyos, minden borbetegségnél orvosolhatatlanabb hibája van. Kevés készült belőle, és az el is fogyott. Mielőtt ön most dühében lemondaná lapunk előfizetését, gyorsan hadd tegyem hozzá: a Hétszőlő zempléni pinot noirja a 2004-es évjáratban is elkészült, épp most folyik az engedélyeztetése. Mit mondjak, nem hinném, hogy betiltják. :R

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1941) menalcas válasza philoxenia (#1919) üzenetére


menalcas
őstag

Nem vágod sry nem akrtam hülye viccet elsütni, régen volt 1 South Park rész mikor Cartmen muterja végig *ugta az elnökig magát hogy abortálhassa a gyereket, és a végén mikor az elnök megengedte volna akkkor megkérdezte hogy hanyadik hónapban van, akkor nyögte be hogy Cartment akarja abortálni aki mittudomén hány éves xD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1942) <NewL> válasza horyk (#1939) üzenetére


<NewL>
addikt

üdv néktek:R egy kis favágás lett beiktatva,egy laza 2-3 napos:D

horyk : :)) zsééér
én is runnert akarok venni a kis pájinkámból
de 180ast!!!! meg új müszerfalast:)
hiányoznak már a robizások (amikor megkaptam a jogsit,leraktam a motort,a csapatást meg már unom a kocsival :D )
annak a technigaz dobnak nem lehet rossz hangja ;) mi...

tiéd mind a kettő?

There's an app for that

(#1943) <NewL> válasza kavicssli (#1937) üzenetére


<NewL>
addikt

ember! nemhogy az én pájinkámat innád ennyiért:D
te nem vagy nooormális:D ennyi pénzt egy borért! :D

There's an app for that

(#1944) horyk válasza <NewL> (#1942) üzenetére


horyk
senior tag

Ez is 180-as igaz 50-es papírral ! :))

Nagyon brutális hangja van, de sajnos most egy új polini hengerre vár a kicsike mert szét lett kűldve, betett neki a sok 13.000 rpm ! :W

Közös az öcsémmel, én vettem ő meg hajtja. :O

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#1945) <NewL> válasza horyk (#1944) üzenetére


<NewL>
addikt

:D
persze,én is 50es pappirral akarom használni:D
mennyit megy,nektek mennyi eszeget? :U

There's an app for that

(#1946) adalbert1


adalbert1
veterán

Ahhhh, rohadtul utálok takarítani... :W
Mondjuk tiszta kecóban hátha jobban megjön a kedvem gazd. stat tanuláshoz. :)

(#1947) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...háj oll...megjött a 640-es F1-es vinnyogóm, és úgy fest Bundás is az enyém lessz nemsokára... :DD ...

...jah igen...ezt is sikerült eladni... :C ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1948) <NewL>


<NewL>
addikt

:Dvááá boldog vagyok:D (annyira azért nem)
kész lett a telefonom! holnap rakják postára...
felhivzam őket fél4kor (múlthéten csak 3x hivtam őket) de van egy olyan sejtésem ,h most csinálták meg kb 20 perce az egészet:)
rothadjon meg a szájuk..tuti nem nyultak eddig hozzásem!

There's an app for that

(#1949) menalcas


menalcas
őstag

Hát ez nap tényleg szar, reggel a k*be*aszo** kocsi, most meg haza jövök és látom a hogy a dög kutya szétszedte a 20m-es hosszabitót ...... :O .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#1950) horyk válasza <NewL> (#1945) üzenetére


horyk
senior tag

KB. 135 Km/H a végsebessége és majdnem beveri a 6 litert százon ! :Y

menalcas De nem volt bedugav ugye :F

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.