Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2121) e-newsee


e-newsee
addikt

Üdv, gondoltam itt is megkérdem, hátha más emberek is előfordulnak, mint az egeres topicban.
Strix Claw-hoz szeretnék segítséget. Feltelepítem a szoftvert. Beállítom a dolgokat rajta. Beállítok két profilt, hozzárendelve a játékot. Innentől meghülyül. Ha elindítom a játékot, a DPI-re vonatkozó gombok működnek (mindegy hova állítom őket), de más nem. Se a beállított billentyűnyomások, se a világítás ki-be kapcsolása a profiltól függően. Ha kézzel átállítom a profilt, akkor működik minden. De automatikusan nem. Átváltja, de pl ha bezárom a játékot, nem váltja vissza az alapra. Ezen kívül, ha egyszer bezárom a programot, többet nem tudom megnyitni. Ez a legfrissebb sw/fw kombóval. A legkorábbi sw verzióval nincs ilyen megnyitásos gond, de a profilok automatikus váltása ott sem teljes. Sem hardver, sem szoftver módban. Amúgy az egér tökéletesen működik, ha nem állítok be extra profilt. Amit ki sikerült nyomoznom, hogy ha a windows appdata mappából törlöm a létrehozott profilokat, akkor ismét elindul a program. Tehát valamit a profilok mentésénél/beolvasásánál kormányoz el.
A kérdés, hogy más is találkozott valaki ezzel a jelenséggel, akinek ilyen egere van? Vagy ez csak nálam fordul elő? Vagy esetleg valaki kipróbálná, ha a kezébe kerül egy példány? Köszi előre is!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.