Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: A kérdés...
- oriic: A TOP 10 legtöbb hozzászólással rendelkező PH! felhasználó
- Trewerr: Analóg-digitális jelátalakítás (zenefájlok leegyszerűsítésével magyarázva)
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Negyedik rész
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
Új hozzászólás Aktív témák
-
zhagyma
őstag
válasz
rebugra
#3463
üzenetére
Azt írtad szobaantennával és botantennával is próbáltad. Ezért valószínűleg nem antennahiba. A WinTV NOVA-T [link] egy mt2060 RF tuner chipből és DIB7000P dekóder chipből áll. A driver a dekóder chipet ismeri fel az USB2 porton keresztül (#3447 Digital Signal Quality kép is ezt mutatja). Ha a dekóder chip nem kap jelet az RF chipből (mondjuk az utóbbi rossz), akkor nincs mit demodulálni és nem lesz semmilyen kimeneti adatfolyam. A TSReader kép milyen frekvenciabeállítás mellett készült?
Ekkora adóteljesítmény mellett "világítani" kéne az ujjadnak a térerőtől, de egy drótdarab akkor is kell a tunerbe (az elektromágneses hullámnak valamiben jelfeszültséget kell keltenie a tuner bemenetén). Erről jut eszembe, a tuner csatlakozó nem lötyög, mozog? Újonnan vetted, vagy használtan? Esetleg garancia?
-
GBogyó
tag
válasz
rebugra
#3463
üzenetére
Mondjuk úgy, hogy egy szál dróttal. Teljesen antenna nélkül nem feltétlenül. De igazad van, ha közel vagy egy 100kW-os adóhoz, akkor valóban kellene.
Egyébként érdekes a TSReader-es kép. Amikor nálam a csíkok így néznek ki, akkor már majdnem jó. Nálad meg az error ablak is üres, és úgy néz ki, nem állt rá a csatornára. -
zhagyma
őstag
válasz
rebugra
#3461
üzenetére
Ez érdekes kép.
Megnéztem a német DVB-T honlapot. Próbáld meg az 578 MHz-t, az alábbi adási paraméterek közül értelemszerűen csak azt kell beírni, amit a beállítóablak kér. Ha nem írsz be semmit, akkor az adó által kisugárzott jelből úgyis meg kellene "fejtenie" a programnak:Signal bandwidth: 8 MHz
Modulation: 16QAM
FEC: 2/3
FFT: 8k
Guardintervall: 1/4Az adatok a müncheni körzet adáslistájából származnak: [link]. Egyébkény bitang nagy az adóteljesítmény ERP=100KW és vertikális a polarizáció, azaz "talpára" kell állítani a botantennát.
-
zhagyma
őstag
válasz
rebugra
#3453
üzenetére
Fektesd el a botantennát. És félméteres "gömbben" keress lassan, türelmesen jelet a TSReaderrel. Ha így sincs semmi, akkor vagy nincs térerő (máshol kell megpróbálni, ahol nincs sok épület, fa és magasan vagy jó kilátsással az adóra), vagy rossz a tuner.
-
zhagyma
őstag
válasz
rebugra
#3449
üzenetére
Szia!
#3447-ben WinTV Nova T Stick-t ábrázol a kép.
#3449-ben WinTV NOVA TD Stick kétantennás diversity vevőt ábrázol a kép. Melyik van?
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA T1200 16 2560 1600 Garancia
- Dell Precision 7550 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA Quadro T1000 FHD
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
- BOMBA áron eladó új Microsoft Surface Laptop 4 garanciával! AMD Ryzen 5 /16GB /256 SSD/TOUCH/13.5"/
- Dell Latitude 7420 i7 / 32GB /1TB SSD / FHD IPS
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 256GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3173, 100% Akkumulátor
- Dell Latitude E7440 - i5, 8GB RAM, HDMI, eu bill - számla, 6 hó garancia
- Lejárt a gyártói garancia? Mi tovább támogatjuk az IT infrádat!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3915, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital Red Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Megnéztem a német DVB-T honlapot. Próbáld meg az 578 MHz-t, az alábbi adási paraméterek közül értelemszerűen csak azt kell beírni, amit a beállítóablak kér. Ha nem írsz be semmit, akkor az adó által kisugárzott jelből úgyis meg kellene "fejtenie" a programnak:
wassermann
