Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) SajtiPeti83 válasza Watt25 (#10997) üzenetére


SajtiPeti83
csendes tag

Analóg Digim van, de akad egy digitalizáló set top box-om is! Ilyenkor mi a teendőm?

(#11002) Kernel válasza SajtiPeti83 (#10993) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az nem fér a fejembe laikusként, hogy berakom a tunert a számítógépembe, beledugom a koax-kábelt és már tudok is HD-ben rögzíteni?

A digitális adás (vétel) lényegében adatletöltés, hasonlóan működik, mint az Internetes stream-video. Azt is tudod merevlemezre rögzíteni. Pl. Youtube video: valamilyen böngésző plugin segítségével rögzítheted fájlba az adatfolyamot 1:1-ben. Az már mindegy, milyen tartalom lesz a fájlon belül, HD vagy nem HD.

A mai gépeknek maga a letöltési sebesség nem okoz gondot (vagyis a merevlemez írási sebesség szempontjából képes követni a tempót, HD adás esetében is), de azt a videót még meg is kell jeleníteni, dekódolni, ami viszont gyengébb processzornál esetleg problémát okozhat.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#11003) Leveeehu


Leveeehu
tag

Sziasztok!

Olyan egyént keresek aki tudna felvenni Boomerang-ról, Nickelodeon-ról, esetleg hozzáfér a Nickelodeon videótárhoz!

[ Szerkesztve ]

(#11004) P.O.C.


P.O.C.
tag

sziasztok,

Ezzel a tunerrel lehetséges UPC adásokat rögzíteni? (Digi lenne a fain, de ők nem "kábeleznek" erre).

köszi

(#11005) PeterPH válasza P.O.C. (#11004) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem, USA szabványú.
Olyat keress, ami "DVB-C"

(#11006) zhagyma válasza P.O.C. (#11004) üzenetére


zhagyma
őstag

Nem valószínű. A vas az USA piacára készült ahol az Europai DVB-C rendszer helyett ClearQAM rendszer van a kábelszolgáltatóknál (csak a QAM moduláció a közös). A UPC titkosított csatornái az európai DVB rendszerre épülnek míg az USA-ban CableCARD rendszert használnak erre célra.

Ui.: Hopp. PeterPH kolléga megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#11007) PeterPH válasza zhagyma (#11006) üzenetére


PeterPH
senior tag

Csak nem olyan szakszerűen :D :R

(#11008) Gabor970


Gabor970
addikt

üdv mindenkinek!

DVB-T boxot szeretnék vásárolni, nyaralóba CRT TV mellé. Van egy hülye mániám, szeretném, ha FLAC hang formátummal megbírkózna. PVR és kártyaolvasó nem fontos. Olcsó legyen, az fontos :)
Tudtok esetleg olyan készüléket, ami FLAC képes?

Köszönöm!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#11009) gulyasa válasza Gabor970 (#11008) üzenetére


gulyasa
őstag

Az esetek túlnyomó részében egy set-top-box és a médialejátszó képességek kizárják egymást. Ami marad, azok a profi, drága - árban százezres nagyságrendű - hibrid készülékek.
Azt kell mondanom, a valóság az, hogy a legtöbb STB-nek még egy sima AVI lejátszás is kihívást jelent - a HD tartalmakról ne is beszéljünk. Amire még képesek lehetnek: JPEG és MP3. Ennyi...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11010) Gabor970 válasza gulyasa (#11009) üzenetére


Gabor970
addikt

akkor nagyon el vagyok tévedve? boltokat jártam ma du, egy sor dvb-t vevő dobozán ott virítottak az MKV, VOB, MP4 és egyéb media formátum támogatottságra utaló jelzések. FLAC-t nem láttam egyen sem, de egyéb hangformátumokat igen. Ezért gondoltam, hátha tudtok olyant, ami esetleg tudja ezt.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#11011) gulyasa válasza Gabor970 (#11010) üzenetére


gulyasa
őstag

Tényleg vannak már - most hogy újra rákerestem.
De a FLAC problémádra így sincs megoldás.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11012) cigam válasza Gabor970 (#11008) üzenetére


cigam
félisten

Alcor HD2800 a gyártó szerint tud FLAC-ot is. Esetleg kérdezz rá itt vagy itt, hogy marketing, vagy tényleg tudja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11013) Gabor970 válasza cigam (#11012) üzenetére


Gabor970
addikt

köszönöm a tippet. Közben találtam olyant is, hogy prohardver teszt szerint a wayteq HD-95 leírásában ugyan nem szerepel, mégis játssza a FLAC fileokat. Most azt kell megrágnom, mi a különbség a HD-95 és a HD-95CX közt.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#11014) gulyasa válasza Gabor970 (#11013) üzenetére


gulyasa
őstag

A "sima" HD-95-ben nincs kártyaolvasó - tehát a fizetős csatornákat nem lehet rajta nézni.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11015) Gabor970 válasza gulyasa (#11014) üzenetére


Gabor970
addikt

ez igazából nem zavarna. Nyaralóba lesz, évi 2hét használatra, nem terveztük kártya használatát. Viszont ha vinné az flac-t, akkor végre odahaza nem kellene a netbookomat kötögetni külső hangkártyára stb, hanem ezt hazavinném, és flac-ra pont megtenné.
A gond az leginkább, ha jól látom, a HD-95 már nem kapható, csak a CX-es utódja.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#11016) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

Érdekelne, hogy DVB-T adás vételére milyen tunert ajánlotok. Lehet USB-s és belső kártya is, bár az első megoldást jobban favorizálnám. Cél a legjobb ár/érték arány. Előre is köszi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11017) P.O.C. válasza zhagyma (#11006) üzenetére


P.O.C.
tag

köszi, mindkettőtöknek, pedig már kezdtem örülni...
Tudnátok ajánlani olyan konkrét típusokat (vagy gyártót) amik a specifikációik alapján tudnak:
- egyidejűleg max. 3 csatornát rögzíteni
- HD minőségben
- UPC kompatibilis

Gugléztam már de kicsit elakadtam, remélem csak az a gond, hogy nem ismerem a márkákat.

kösz :R

[ Szerkesztve ]

(#11018) cigam válasza P.O.C. (#11017) üzenetére


cigam
félisten

Ilyent nem fogsz találni készen, csak ha építesz magadnak 1-et. Ez már ott elbukik, hogy még nem létezik(?!) CI+ interface-el épített box, ahogy 3 tunerest sem találni. (Eddig egyedi rendelésre készülő 2db dvb-c tuneres boxról olvastam csak)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11019) Watt25 válasza P.O.C. (#11017) üzenetére


Watt25
veterán

Tudtommal a UPC párosít. Vagyis, ha MediaCard szolgáltatást is kérsz, akkor is az ő általuk adott CA modulhoz párosítják a kártyát (másban tehát nem működik), ha meg simán az ő STB-jüket akarod kiváltani, akkor is ugyanott bukik a dolog, hogy párosítják a kártyát ahhoz az STB-hez, amit adnak. De erről biztosabb infót a UPC topicban kaphatsz.

Szerk.: Most esik le, hogy önmagában az első probléma nem probléma. (Hiszen elvileg lehetne olyan STB-t venni, amiben CI+ foglalat van. A kérdés tényleg csak az, hogy van-e ilyen? Mármint pluszos foglalatú.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11020) Watt25 válasza FireKeeper (#11016) üzenetére


Watt25
veterán

Nagy problémák a legolcsóbb kínai USB tunerekkel sem szoktak lenni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11021) Watt25 válasza Watt25 (#11019) üzenetére


Watt25
veterán

Érdekelt a dolog, ezért utánanéztem és ezt találtam. Elvileg ez jó lehet, ha MediaCard szolgáltatást kérsz a UPC-nél. Persze ebben sincs 3 tuner...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11022) cigam válasza Watt25 (#11021) üzenetére


cigam
félisten

Kezdetnek nem rosz, de hol lehet megvenni, és mennyibe kerül?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11023) Watt25 válasza cigam (#11022) üzenetére


Watt25
veterán

Ennyire nem másztam bele, nekem nem kell. :)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11024) P.O.C. válasza Watt25 (#11023) üzenetére


P.O.C.
tag

ahan,

és ha kapok a UPC-től egy STB-t, majd onnan az outputot betolom egy tuner kártyába?
és ha két (vagy több??) tuner kártyát rakok egy gépbe?
(pl.:Több kártya egyidejű támogatása
Amikor több mint egy AVerMedia TV tuner kártya vagy capture kártya van beépítve az Ön rendszerébe, az AVer MediaCenter 3D egyidejüleg képes megjeleníteni a különböző eszköztől érkező képeket egyetlen ablakban.)

(sorry ha sületlenség csak hangosan gondolkodom. nem magán használat lenne, és lényeges elem, hogy egy géppel vegyünk fel adásokat amit majd továbbítunk egy másik céghez)

(#11025) zhagyma válasza P.O.C. (#11024) üzenetére


zhagyma
őstag

Na és melyik outputra gondolsz?

RF out: Mintha ott sem lenne az STB.
SCART out: CVBS vagy RGB. Egyszerre egy csatorna analóg PAL rendszerben (HD lekeverve SD-re)
HDMI out: Egy csatorna tömörítetlen digitális RGB és hang. Baromi nagy winchester kell egy film rögzítéséhez. Aztán lehet újratömöríteni ...

[ Szerkesztve ]

(#11026) Watt25 válasza P.O.C. (#11024) üzenetére


Watt25
veterán

STB-ből általánosságban kifelé két dolog jön:
1. Kitömörített jel (analóg, digitális), ami konkrétan ahhoz a csatornához tartozik, amit "nézel" az STB-vel. Ehhez nem konkrétan tuner, hanem digitalizáló kártya (analóg esetén) vagy HDMI bemenetes kártya (digitális kimenet esetén) kéne, de a lényeg, hogy így sem rögzíthetsz mást, mint azt az egy csatornát. (Ráadásul a digitális jelet újra kéne tömörítened, ami HD adás esetén nem kis teljesítményt igényel. És még a minőség is romlik...)
2. Az antennajel továbbengedése, amelyet ugyanúgy fel kéne dolgoznod, vagyis megint dekódolni kéne a CI+ -t is felhasználva. (Hiszen ebben az esetben az STB transzparens.) Vagyis ez a te szempontodból nem "kimenet". (Ugyanaz, mintha közvetlenül a bejövő kábelt használnád.)

A rögzítés és továbbítás egyébként is problémás lenne CI+ esetén, hiszen a szolgáltatótól érkező stream-et rögzítve adtál a sz*rnak egy pofont.. Lévén a rögzített anyagot szintén csak az előfizetői kártyával lehet megtekinteni...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11027) zhagyma válasza Watt25 (#11026) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... A rögzítés és továbbítás egyébként is problémás lenne CI+ esetén, hiszen a szolgáltatótól érkező stream-et rögzítve adtál a sz*rnak egy pofont. ..."

PC-n megoldható lenne a kikódolás is csak ne lenne az a fránya CI+. A transport streamben jön az aktuális kulcs is csak egy kicsit korábban kell kezdeni a felvételt.

(#11028) Watt25 válasza zhagyma (#11027) üzenetére


Watt25
veterán

Mondjuk egy dolgot én sem értek. Szóval, én úgy tudom, hogy úgy van, ahogy leírtam, vagyis a scrambled jelet szokták tárolni. (Függetlenül attól, hogy CI, vagy CI+) Mi az akadálya annak, hogy egy pc-s program fogja a kapott scrambled stream-et, odaadja a CAM-nek és a visszakapott descrambled stream-et mentse le a vinyóra? Mert ezzel lenne egy dekódolt stream-ünk, amit vissza lehet nézni bárhogyan. Vagy CI esetén ez működik? Csak a CI+ a gond?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11029) gulyasa válasza cigam (#11018) üzenetére


gulyasa
őstag

Ezt annyiban lehetne pontosítani, hogy egy tunerrel is lehetséges több digitális csatornát rögzíteni, hiszen egy frekvencián/muxon több digitális csatornát szoktak "sugározni".
(Tehát az egy frekin sugárzott csatornákat egyszerre lehetséges rögzíteni, de ha egy olyan csatornát is akarsz rögzíteni, ami egy másik freki csomagban van, akkor kell másik tuner.)

A művelethez erre képes STB kell, megfelelően gyors HDD-vel.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11030) zhagyma válasza Watt25 (#11028) üzenetére


zhagyma
őstag

" ... Mi az akadálya annak, hogy egy pc-s program fogja a kapott scrambled stream-et, odaadja a CAM-nek és a visszakapott descrambled stream-et mentse le a vinyóra? ..."

A CI / CI+ úgy működik, hogy a CAM megkapja a teljes transport stream-t és visszaállítja a titkosított packet-k payload mezőinek bitsorrendjét (descrambling). A CAM-ból kijön a kikódolt csatornákat tartalmazó teljes transport stream.

A gond ezzel ott van hogy a transport stream-ben a descrambling-hez szűkséges kódszó is jön x másodpercenként változtatva és egyes rendszereknél időkorláttal behatárolva. Azaz másnap nem minden rendszer esetén lesz "hajlandó" a CAM elvégezni a kikódolást, mert nem kap engedélyt az előfizetői kártyától.

A CI+ "kimenetként" megjelenő transport stream HDCP kódoláson esik át a CAM-ban alapesetben. HDCP host nélkül meg a CAM nem is ad ki semmit ...

Ui: Alapesetben a CAM automatikusan kikódol, mert a tunernek a szabvány szerint "kötelessége" átadni a stream-t a CAM-nak ha van a stream-ben titkosított tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#11031) wassermann válasza P.O.C. (#11024) üzenetére


wassermann
Topikgazda

Ha a te elgondolásod szerint építesz valamit, (a legegyszerűbben) sem lesz olcsó:
először meg kell nézni létezik-e a csatorna hagyományos (analóg módon) az UPC kábelen, ezekre jó a hagyományos TV-tuner. Ami nincs, azokhoz kell UPC-s STB és legegyszerűbben, az STB-k kimenetére szintén normál TV-tunert kell akasztani. De nem lesz profi megoldás: pl mi történik, ha elmegy az áram - Ki kapcsolja be az STB-ket...

[ Szerkesztve ]

(#11032) bzs23


bzs23
csendes tag

Üdvözlet!
Használ-e esetleg valaki Samsung LE37A659 LCD tévét? Az a kérdésem, amire az egyes oldalak ellentmondó információkat írnak, hogy van-e beépített digitális tunere?
Sima földi antennával nem fogta a digitális jelet (toronyközelben próbáltam), a DVB-T képes kis szobaantennámmal meg nem tudom jelenleg kipróbálni, mert azóta máshoz került.
Ha valaki be tudná mondani csak úgy séróból a dolgot azt nagyon megköszönném!

(#11033) FireKeeper válasza Watt25 (#11020) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

köszi. szóval igazából ha nincsenek extra elvárásaim, akkor szinte mindegy, mit veszek.
ezekről vélemény? link1 link2

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11034) Imifej válasza Gabor970 (#11008) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem egy Alcor HD-1800 vevőm van, és meglepődtem, mert lejátszotta a FLAC formátumot. Viszont AVI-t nem tud, és a DTS-t sem kezeli.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#11035) zhagyma válasza bzs23 (#11032) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

A manual szerint van benne DVB-T tuner: [link]. A 31. oldalon taglalja a DVB-T manuális beállításokat (frekvencia: mindigtv frekvenciatáblázat, sávszélesség (8 Mhz)). Ebből kifolyólag az MPEG2 videódolást is biztosan tudja, de arról nem találtam infót hogy van-e benne MPEG4 videódekóder. Ha nincs akkor mindigtv-re használhatatlan.

(#11036) Imifej válasza P.O.C. (#11017) üzenetére


Imifej
senior tag

Esetleg ezt olvasd végig, hátha: [link]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#11037) hati


hati
addikt

A mindigtv kódolt adásainak PC-s vételéhez, milyen eszközöket ajánatok? USB-s kivitel jöhet csak szóba és Windows 7 alatt.
Egy kérdés még ezzel kapcsolatban. A felvett kódolt adásokat később visszajátszani csak az előfizetői kártya birtokában lehetséges majd, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#11038) gulyasa válasza hati (#11037) üzenetére


gulyasa
őstag

Olyan kell, amely képes kezelni a Conax kártyát (CAS7), vagy lehet belerakni CA modult (amibe a kártyát rakod).
Az szokták mondani, hogy rögzített kódolt adásokat csak az azt rögzítő készülékkel és kártyával lehet megnézni, de ez nem teljesen igaz. Léteznek olyan set-top-box-ok (mint pl. a Golden Media 9060-as és a 9080-as is), amelyekkel lehet kódolatlan felvételeket is készíteni, amit bármilyen más eszközön is meg lehet nézni (feltéve, hogy támogatják a .TS videofájlokat).

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11039) hati válasza gulyasa (#11038) üzenetére


hati
addikt

Köszi. Lszi az infókat szűrd a PC-s vételre és az "olyan kell", azt én is tudom. A kérdés az, hogy melyik az a típus és lehetőleg vki által már pozitív tapasztalatokkak próbált.

(#11040) korcsi válasza hati (#11037) üzenetére


korcsi
veterán

Technotrend tt3650
Technisat combo ci hd
A nevek nem pontossak, de megtalálod öket.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#11041) gulyasa válasza hati (#11039) üzenetére


gulyasa
őstag

Pl. az Alcor-nak is van saját kártyaolvasós USB stick-je (a nagy kártyából ki kell törni a SIM méretű kártyát):
http://alcordigital.com/termek/alcor_dtv_conax_digitalis_vevo

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#11042) azbest válasza hati (#11039) üzenetére


azbest
félisten

A már említett lehetőségeken kívül úgy is megoldható, hogy tetszőleges olvasó nélküli dvb-t tuner + kártyaolvasó + homesys program.

Persze így két eszköz is "lóg" a gépből, de ha például van a notinak beépített smartkártya olvasója, akkor nem kell mellé még egy. Nem memóriakártya olvasó, hanem "bankkártya" olvasóról van szól.

A kártyaolvasós tunerek általában csak a saját programjukkal képesek a kódolt adásokat mutatni.

A gép a már kikódolt adást rögzíti.

[ Szerkesztve ]

(#11043) P.O.C.


P.O.C.
tag

Először is köszi mindenkinek a segítséget!

Másodszor: nyilvánvaló, hogy rossz irányba megyek, ezért kihátrálok a zsákutcából. Mivel ez nem az én szakterületem (egyáltalán nem, ahogy az látszik is, sőt mintha be lennék oltva ellene :N ), így az elején kezdeném ha nem bánjátok:

- UPC kábelen érkező HD adásokat kéne rögzítenünk, egy időben akár 3 csatornát is.
- a rögzített anyagoknak "hordozhatónak" kell lennie, hogy máshol fel tudják dolgozni
- nagyjából napi 1-2 óra anyag lenne, terheléses időszakokban napi 5-6 (ez utóbbi jellemzően kb. 35-40 nap az évben)
- minimális rendelkezésre állás (sajnos) nincs meghatározva, ha áramszünet van akkor szopó
- ha kell kapcsolgatjuk kézzel, de jó lenne ha a felvétel automatizálható lenne (akár később, plusz beruházással)

Ti mint hozzáértők, a témában jártas szakik, mit javasoltok?

Nem az idegeket akarom húzni, de azt hiszem így hamarabb eljuthatnék egy megoldásig

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#11044) Watt25 válasza P.O.C. (#11043) üzenetére


Watt25
veterán

Röviden szerintem még mindig az a válsz, hogy mivel a UPC CI+ -t használ, ezért nem fog sikerülni... (Legalább is 100%-os megoldást nem kaphatsz, hiszen a CI+ lényege kb. az, hogy a szolgáltató önkényesen akár adott műsor felvételét is meg tudja akadályozni.) De szerintem ezeket a UPC-s topic-ban kellene kérdezned.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11045) cigam válasza P.O.C. (#11043) üzenetére


cigam
félisten

UPC kábeles adást HDMI-n keresztül sem tudod felvenni, mert ott is él a másolásvédelem. Pedig már egész olcsón kapni HDMI-s digitalizálókat "Game recorder" álnéven.

Melyik az pár műsor/adó? Merthogy én ilyen feltételek mellett a műholdak felé kacsintgatnék.
A (kártyás) műholdvevőkből lehet olyan, ami képes úgy HD-t felvenni, hogy azt később PC-n feldolgozd. A műholdas topicban biztos tudnak tippet adni rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11046) Watt25 válasza cigam (#11045) üzenetére


Watt25
veterán

A HDMI digitalizáló olyan kártya, ami a digitális jelet digitalizálja? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#11047) cigam válasza Watt25 (#11046) üzenetére


cigam
félisten

Pontosan. A hétköznapi értelemben véve igen, mivel egy +"feature" az analóg videójelet is fogadó digitalizáló kártyákon pl. [link]

Az egy dolog, hogy a hdmi-n kapott streamet, nem digitalizálja, csak feldolgozza (tömöríti).

Kákán a csomót ... :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11048) P.O.C. válasza cigam (#11045) üzenetére


P.O.C.
tag

Sajna nem tudom pontosan melyik adókról van szó, valószínűleg nem állandó...
Viszont a Viasat3 és Viasat6 szinte biztos

(#11049) bzs23 válasza zhagyma (#11035) üzenetére


bzs23
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors segítséget, böngészem. :R

(#11050) bzs23 válasza bzs23 (#11049) üzenetére


bzs23
csendes tag

Ha nincs MPEG4 kódolás, akkor beltéri egység kell, gondolom. Én is úgy látom, hogy van benne dvb-t.
Mégegyszer kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.