Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#236) DariusTrox


DariusTrox
tag

Elérkezett ez a pillanat is :) végigvittem a játékot. Nagyon tetszett, nem éreztem azt, hogy "szenvednem kell, mert uncsi, de akkor is végigviszem", egész végig élveztem, tény hogy volt egy-kettő unalmas mászkálós küldi, de ez kevesebb volt, mint a minőségi mellékküldetések. A fő szál pedig hihetetlen pörgős volt. Annyi mindent mondanék, de spoileres lenne, remélem pár hónap múlva már kibeszélhetjük a történéseket :)
Nekem 75 óra alatt lett vége, úgy hogy elolvastam szinte mindent, kivéve, amit unalmasnak tartottam, vagy nem érdekelt, azokat majd szép lassan pótolom. Nagyon kevés dolog maradt el, amit nem csináltam meg, azok pedig ilyen vers gyűjtögetős és rejtett palackos dolgok (3-4 hiányzik mindből). Az egyik achivement bugos, a sárkányölős, remélem javítják :) Amit a legjobban élveztem az a sárkány vadászat, volt amit csak több mint egy óra alatt tudtam elintézni :D Összességében azt kell mondjam, ha valami akkor ez megérte az árát, ha nincs a szabim és csak hétvégén toltam volna átlag 6 órába az majdnem 7 hétnyi szórakozás a hétvégére :) ha választhatok akkor nálam az év játéka.

Na akkor irány vissza, jöhet a második végigjátszás, de most egy elf rouge lesz a főszereplő :)

I will take what is mine, with Fire and Blood!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.