Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) suste válasza muranyig (#1050) üzenetére


suste
veterán

és az milyen server?
pl tplink routerekben gyárilag az "ushare" van, ami sok tv-vel (és más eszközzel) nem kompatibilis
igaz ennél látja a fájlokat a klines (pl a tv), de mindegyikre azt mondja, hogy nem támogatott formátum
de pl ha openwrt-t tesz az ember a routerre, és felteszi a "minidlna"-t, akkor azzal meg simán lejátsza a tv ugyan azokat a fájlokat

de lehet hogy a NAS-odon egy egyszerű adatbázis frissítés kéne csak

[ Szerkesztve ]

(#1052) muranyig válasza suste (#1051) üzenetére


muranyig
tag

Hol tudom megnézni, hogyan milyen szerver az? Synology ds213j gyári szervere.

(#1053) suste válasza muranyig (#1052) üzenetére


suste
veterán

na ezt neked kell kinyomozni
google, fórumok, stb

(#1054) muranyig válasza suste (#1053) üzenetére


muranyig
tag

Köszi addig is az infókat, egszer már ment a cisco routerrel, de valami be lett állítva, és nem megy, lehet berakom mögé a tp-link routeremet, azon több mindent be lehet állítan, és majfd meglátjuk... :Y

(#1055) muranyig válasza suste (#1053) üzenetére


muranyig
tag

Végül, csak újra indexáltam a mappát a nas-on, és láss csodát, már látta is a fájlokat... :C

(#1056) muranyig


muranyig
tag

Sziasztok, kéne egy kis help a szakiktól. T-home Cisco EPC3925 router volt idáig a központ, IPTV, nas (synology ds213j, gépek, wifi, stb, sok gondom volt vele (remélem legalábbis, hogy tényleg vele :F : DLNA, port forwarding, általános sebesség, stb...)
Gyári resetet csináltam a cisco-n. Innentől nem tudom hogy fogjak hozzá, mert amit szeretnék az a következő:
1. Cisco lenne az alap, innen menne az IPTV, telefon.
2. Rákötném a TP-link 1043ND routeremet (ugye a tplink wan portjára?), és innen menne a wifi, rá lenne kötve a nas, a pc (kábelen), és az LG DLNA képes házimozi szintén kábelen.
3. Mit állítsak be a két routeren, hogy minden jól menjen: pl: DLNA lejátszás a házimozin, IPAD, Iphone, MAC (WIFI szinkronizálás, stb), NAS-t elérni kívülről/belülről egyaránt, torrentek a nason...
Ennél kicsit elveszve érzem magam, na jó nagyon :))
Azt szeretném, hogy minden jól, stabilan működjön! :K
Köszi a segítségeket előre is!

(#1057) juhasz406 válasza muranyig (#1048) üzenetére


juhasz406
tag

Jó estét!
Nekem is ez a problémám.
Van 2 PC média megosztással. win.8.1 Egyik gép tökéletesen olvassa a megosztott mappákat de a másik gép már nem látja csak a mappákat a benne lévő tartalmakat nem. Smart tv is csak mappákat lát. Pedig a számítógépen ugyan olyan a beállítás a media playerben. Valaki találkozott hasonlóval?

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#1058) Laca0 válasza juhasz406 (#1057) üzenetére


Laca0
addikt

Gyakori eset. Próbáld meg úgy, hogy mindkét gépen kikapcsolod a tűzfalat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1059) juhasz406 válasza Laca0 (#1058) üzenetére


juhasz406
tag

úgy se látom. De sima file megosztásban látom a videókat meg meg is nyitja. De média megosztásban csak mappákat lát még a film mappát is de ami benne van azt nem. smart tv is látja a filmeket az összeset de ami a mappákban van azt már nem.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#1060) juhasz406


juhasz406
tag

Érdekes az MKV fájlokat nem jeleníti meg, a többit mp4-et látom és a tv is. Akkor úgylátszik jó a megosztás csak az mkv-t nem látja.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#1061) Laca0 válasza juhasz406 (#1060) üzenetére


Laca0
addikt

Mert valószínűleg windows media player-el akarod nézni, ami nem támogatja az mkv.
Ha régebbi avi-t, mpg-t, ts fájlokat látja, akkor erről van szó.
Sajnos még én sem találtam olyan kliens programot windows-ra, ami minden formátumot kezel... Androidra 100 ilyen program van... :(((
Mi a server?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1062) juhasz406 válasza Laca0 (#1061) üzenetére


juhasz406
tag

Tehát adott egy SMART tv és 2 PC a számítógépeken médiafolyam továbbítás bekapcsolva majd hozzáadom a mappát amibe filmek vannak vegyesen 3d. HD, mp3.avi MVK. A tv az egyik számítógépről játszik mindent még MKV-t is. win gyári dlna-val. de a másik gépen ugyanezen beállítással nem látja a tv az MKV fájlokat.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#1063) harylmu válasza juhasz406 (#1062) üzenetére


harylmu
őstag

Nálunk Sharp tv-n volt tökugyanez, PLEX-el is ráadásul kizárólag mp4-eket látott. Feltettem a PS3 media servert és működik minden.

Egyébként a Sharp beépített lejátszója buta, mkv-t se visz, de a PS3 media server átkódolja real-time és úgy lejátsza azt is.

szerk.: bd3d viszont nem vagyok benne biztos, hogy dlna-n működik.

[ Szerkesztve ]

(#1064) Laca0 válasza juhasz406 (#1062) üzenetére


Laca0
addikt

Ha csak a médiatovábbítás van bekapcsolva, mint windows funkció, az nem kezeli az mkv-t. Az a gyanúm, hogy az egyik gépeden van fent valamilyen média szerver program. Ebből elég sok van.
Megoldás, hogy a másik gépedre, amin most nem megy az mkv, tegyél fel egy Plex-et, vagy - amit mostanában preferálok,- Universal Media Server-t. Ez utóbbi full free, nincs túl nagy erőforrásigénye, egyszerű a beállítása, optimalizálható a stream-elése többféle hálózatra.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1065) muranyig válasza muranyig (#1056) üzenetére


muranyig
tag

Beállítottam végre a routereket! :) ...mindenki nagy örömére :)) Mégegyszer köszönöm annak aki segített!
Viszont nem értem el a kívánt eredményt... A lényeg most a DLNA LG BH6420p-n. Ha rámegyek a Synology ikonra akkor a továbblépésnél csak teker egy kör a tv közepén, nem lép be a filmekhez..., viszont a PC-n van sony playmemories app, az működik LG-vel... DE nekem a lényeg az lenne, hogy a NAS, mint médiaszerver menjen, és egyenlőre ez így kuka... ötlet esetleg?
Köszi! (NAS-on a gyári szerver van, mit kéne ott beállítani, vagy router - port beállítás?)

[ Szerkesztve ]

(#1066) muranyig válasza muranyig (#1065) üzenetére


muranyig
tag

Na, újraindexálással eljutottam oda, hogy végre látta a movies mappát a benne lévő filmekkel, és le is tudtam játszani őket. Gondoltam, ok, bemásolok mé 2 filmet ugyanebbe a mappába. Na innentől megint nem lép be a movies-be, csak teker a kör középen, hiába indexálok újra, semii változás... NA MOST KOMOLYAN EZ MI????

(#1067) juhasz406 válasza Laca0 (#1064) üzenetére


juhasz406
tag

Igen ez volt a megoldás kösszi szépen.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#1068) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Talán tud valaki segíteni. A következő a problémám: van egy 2013-as LG LA620S típusú tv-m és egy zyxel 325v2 NAS. Egyelőre semmilyen módszerrel nem tudtam megoldani azt, hogy a tv tudjon hangsávot váltani, mivel általában az alapértelmezett az angol hang.
Eddig úgy próbáltam, hogy serviio fut a notebookon, de azzal se a felirat se a hangsávváltás nem működik.
Minidlna fut a NAS-on, itt a felirat megjelenítés már működik, de a hangsávokat még mindig nem jelenítni meg.
Aki szintén lg tv-t használ mint én, hogy oldja meg ha 1080p-s hd filmet néz amelyben több hangsáv van?
Eddig külső hdd-vel oldottam meg, amivel semmi probléma nem volt. Kezelte szépen a hangsávokat.
Csak most az lenne a cél, hogy a NAS kiváltsa a külső hdd-t, de úgy látom egyelőre nem fog menni... hacsak nem tud rá valaki valamilyen megoldást? Köszönöm.

(#1069) trebrona válasza dorika87 (#1068) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg nem fog menni, DLNA-n csak az alapértelmezett 1-es hangsáv használható.

Szerk: TV-kre vonatkozik természetesen.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1070) suste válasza trebrona (#1069) üzenetére


suste
veterán

Szerintem is a TV-vel van a baj.
Vagyis jobban mondva a TV DLNA szoftverével.
Nálam a régebbi samu tv-met meg tudtam piszkálni, és így kezeli a SAMBA-t is, és azon keresztül már simán megy minden, ami DLNA-n problémás. Már a betöltés is sokkal gyorsabb.
Kár hogy a DLNA mellett nem választható a SAMBA a tv-ben (hiszen csak szoftver kérdése). Igaz hogy kevesebb + szolgáltatást tud, viszont normál fájlmegosztásban sokkal jobb.

(#1071) dorika87 válasza trebrona (#1069) üzenetére


dorika87
őstag

Igen, ettől féltem én is, azért köszi.

(#1072) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok!

Van egy 50GT60-as plazmám, amin használom a HDD-re való adásrögzítés funkciót. Más eszközön ugye a tévé DLNA szolgáltatásán keresztül tudom megnézni a rögzített műsort. Mivel a HDD-t kisajátítja a tévét szükség lenne arra, hogy néha a felvett műsort más eszközre lementsem (helyi körzeti tévéadás vagy néhány reklámmmentes ritka film, amit szülkeim esetleg el is kérnének tőlem).

Ezt jelenleg csak VLC media playerrel tudom megoldani, de abban picit macerás. Tud valaki olyan alkalmazást, amivel DLNA streamet tudok menteni?

Tudom, hogy picit OFF, de azért itt teszem fel a kérdést, mert első körben 60-as tulajoktól érdeklődtem a plazma topikban, de ott nem igazán kaptam választ (még!), ezért jöttem át ebbe topikba! :)

Köszi:

sinick

(#1073) tibikomu


tibikomu
csendes tag

Kérem segítsen valaki!

TP LInk TL WDR 3600 routerre csatlakoztatott HD meghajtón levő filmeket szeretném megnézni egy LG LB5700-as Smart tv-vel-
A tv csak a könyvtárat látja de a benne levő file-okat nem, tehát nem tudok filmet lejátszani.
Ugyan ez a helyzet a zenés mappákkal is.
Ha fényképeket tartalmazó mappát nézek, minden gond nélkül le játsza a képeket.
Ugyan ezt a meghajtót más eszköz, pl. Androidos TV-box kifogástalanul használja.
Az LG support azt írta, hogy a TV hivatalosan nem támogatja a NAS elérhetőséget.
A routeren még a gyári szoftver van. Ha lecserélném másikra, pl. VARGALEX-re, az megoldaná a problémát.
Esetleg a routeren nincs valami jól beállítva?
Olvastam egy előző hozzászólótól, hogy nem mindegy, hogy a kiszolgáló csak síma DLNA profilt, vagy TV specifikusat küld át. Ez hol állítható?
Bármi ötletet örömmel fogadnék!
Köszi!

(#1074) suste válasza tibikomu (#1073) üzenetére


suste
veterán

a 3600 gyári szoftverében lévő DLNA szerver (ushare) elég megbízhatatlan:(
openwrt fw-vel (és a miniDLNA használatával) 99% hogy megoldódik a problémád
vargalexé is openwrt, meg sok fajta másik verzió van (pl nekem is), a lényeg, hogy neked a miniDLNA kell, tehát érdemes olyat választani, amibe ez bele van építve
de persze utólag is telepíthető, ha valamiért másik verzió tetszene meg

[ Szerkesztve ]

(#1075) tibikomu válasza suste (#1074) üzenetére


tibikomu
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Kipróbálom és értesítéssel leszek.
Tibor

(#1076) Laca0 válasza tibikomu (#1073) üzenetére


Laca0
addikt

Egész biztos, hogy a router (szoftverének) képességeivel van a baj.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1077) Almost01


Almost01
csendes tag

Sziasztok!

Egy Panasonic DMP-BDT160EG típusú Bluray lejátszóval szeretnék lejátszani DVD filmeket a PC-ről Serviio-val megosztva. Ha ki vannak bontva a DVD-k (Video TS, stb) akkor azokat a fájlokat is látja, csak külön-külön kell elindítgatni őket. Milyen formátumba tegyem át, lehetőség szerint veszteségmentesen, hogy 1 db fájlban legyen a DVD? Iso-t nem látja. Legyen mkv?

Köszönöm

(#1078) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok

már lassan fél éve használok Universal media Servert. most frissült 5.0-ra. kisebb nagyobb optimalizálásokon esett át.
nekem egyébként ez jött be a legjobban. (serviio,plex,mezzmo-t próbáltam). ráégeti az srt-t. a streamre (de csak ezért). illetve lehet állítani a felirat minden tulajdonságát stb.
wifin használom (bravia w828-cal)

(#1079) 1frencsy1


1frencsy1
újonc

Űdv! van ez a telóm:thl t6s
android 4.4.2
cpu mt6582m
1.3 ghz frequency
Kérdésem, milyen módon tudok filmet és képeket zenéket a tévémen keresztűl telómról lejátszani?
A tévén, csa HDMI bemenet van :(
Köszi válasszotok :W

(#1080) RudY válasza 1frencsy1 (#1079) üzenetére


RudY
addikt

Ha se WiFi, se UTP, se USB, akkor sehogy. Egyébként pl. ezzel is lehetne [iMediaShare]

(#1081) suste válasza RudY (#1080) üzenetére


suste
veterán

Vagyis 1 hálózati lejátszó segitségével menne.
Közvetlenül sehogy.

(#1082) htc07 válasza 1frencsy1 (#1079) üzenetére


htc07
addikt

esetleg chromecast.

(#1083) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdvözlet!

Mivel nincs külső médialejátszóm, se laptopom, eddig úgy néztem filmet, az asztali pc volt a server. (serviio) majd DLNA-n a TV-re.
Viszont van egy két sorozat, régebbi film, aminek a kódolását nem szereti a TV, így nem tudja lejátszani.
Van olyan lehetőség telefon-ra esetleg, hogy ott működne a server (wifin leszedné az adatokat) majd a telefonra telepített lejátszónak a képét kivetíteném TV-re?
A lényeg az lenne, ne a TV beépített médialejátszóját használja.
Vagy DLNA nem támogat bizonyos formátumokat?

Konkrét példa, hogy a TV-n lejátszott film MP4 formátumú, tartozna felírat hozzá, de a felírat meg sem jelenik a beállítási lehetőségek között (szürke)

Köszönöm előre is.

Remélem nem írtam le zavarosan. :)

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1084) suste válasza ra^ven (#1083) üzenetére


suste
veterán

jól megkeverted:)
ráadásul önmagadnak is elllentmondasz:
Van olyan lehetőség telefon-ra esetleg, hogy ott működne a server (wifin leszedné az adatokat) majd a telefonra telepített lejátszónak a képét kivetíteném TV-re?
A lényeg az lenne, ne a TV beépített médialejátszóját használja.

Na ez pont 2 külön dolog:
1: telefon képét "kivetíteni" lehet, ha a támogatja a tv és a telefon is (direkt wifi), de ilyenkor a telefon a lejátszó, a tv csak megjelenítő
2: ha a tv a lejátszó, akkor már DLNA-ról beszélünk, mert ilyenkor csak adatot kap, és sajnos a DLNA nem mindenevő:(
(szerencsés esetben beüzemelhető a SAMBA, és azon keresztül többféle formátumot lejátszhat a tv, de ehhez a tv szoftverében kell turkálni)

Konkrétan mp4 mellé még nem próbáltam, de mkv és xvid mellé viszi nálam a tv a feliratokat.

Egyébként ha kicsit szánsz rá, akkor beszerzel egy NAS-t vagy egy USB-s routert, és akkor nem kell se laptop, se telefon. (Persze a DLNA korlátai akkor is megmaradnak.)

(#1085) ra^ven válasza suste (#1084) üzenetére


ra^ven
senior tag

Na köszi, akkor érted mit szerettem volna. :DD
Utólag elolvasva jól megkevertem tény.
Akkor itt DLNA korlát lesz valószínűleg.
Viszont az érdekelne, milyen módon lehetne belenyúlni a TV-be.

Az a baj, hogy nem tudom pontosan mit visz a TV és mit nem. MKV-vel alapból nincs gondja, de volt olyan MKV amire azt írta, hogy "fájltípus nem támogatott"
Anno a DVD lejátszónál kiderült, hogy GSPOT-tal meg kellett nézni a videókat és ami OPEN DML AVI volt azt nem vitte.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1086) hazock


hazock
csendes tag

Sziasztok!

Ha lenne néhány szabad percetek, kérnék egy kis segítséget. :)

Egy kisebb itthoni média rendszeren kísérletezek az elmúlt hetekben és eddig egész jól haladok. A házban adott részben vezetékes és wifi hálózat. Vezetékes hálózaton csatlakozik 2 PC, egy kicsi Lenovo PC-ből kialakított OMV-t futtató NAS (torrent, DLNA, Samba) és egy Amiko 8260+ set top box-al "okosított" tv. A wifit a telefonok és egy Androidos tablet használja. Ebay-ről már úton van egy DLNA hálózati zenelejátszó is a konyhába.
Jelenleg a NAS-t irányíthatom webes felületen a PC-kről, a tableten (DMC) tallózhatom a szerver tartalmát és a zenéket, videókat lejátszhatom a tv-re (DMR). Ha megérkezik a hálózati zenelejátszó, bízom benne, hogy majd az is le tudja játszani a szerveren található zenéket.
A teljességhez már csak az internetes rádióadások lejátszása hiányzik. Szerintetek lehetséges? Elég szűkszavú a google a témában és sajnos az angol sem az erősségem. A tableten Mezzmo-t használok, nagyon jól bevált, kezeli is az m3u, pls lejátszási lista formátumokat, de csak akkor, ha valós zenefájlokat tartalmaz.
A rádió stream elérési utak lejátszására van valami lehetőség DLNA-n keresztül?

Köszönöm!

(#1087) Evome


Evome
aktív tag

Hello
Tudna valaki segíteni ?
Tegnap lett egy új TV véve (LG 42lb650v) és valahogy a gépről szeretném ugye megosztani neki a filmeket.
Maga a TV ajánlotta hogy innen töltsek le smart share programokat, de a DLNA emblémás 160 megát 1-4 KB-al tölti, a másik program meg felrakom és nem lehet megnyitni...

Tud valaki valami okosságot javasolni nekem ?
Remélem jó topikba kérdezek.

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#1088) suste válasza Evome (#1087) üzenetére


suste
veterán

kezdésnek próbáld ki a windows saját mediaplayer-ét
win7-től integrálva van a DLNA, igaz eléggé le van korlátozva

egyébként meg keress vissza, jópár szerver meg lett említve, és nem túl hosszú a topic
még a PS3 mediaserver jut eszembe, de mintha az sem vinné az MKV-kat...

(#1089) ra^ven válasza Evome (#1087) üzenetére


ra^ven
senior tag

Én is első körben azt raktam fel, de akadtak a filmek, serviio vagy plex mediaservereket próbáld, én serviio-t használok.
Ezeket látnia kell a TV-nek, és a legjobb ha vezetékesen csatlakozik a hálózathoz.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1090) Evome válasza suste (#1088) üzenetére


Evome
aktív tag

Hujjajj és hogy csinálom a Windows madia playerrel ezt a manővert ? Meg ugye gondolom ott nem bírok 3D filmeket közvetíteni rá :S ?

(#1089) ra^ven : Kipróbálom :R

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#1091) Evome válasza ra^ven (#1089) üzenetére


Evome
aktív tag

Hát letöltöttem, felraktam, de csak egy "Stop Serviio service" icon van összesen o.o
Ez valami háttérben futó program lenne ? Vagy csak primitíven állok hozzá a dolgokhoz ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#1092) ra^ven válasza Evome (#1091) üzenetére


ra^ven
senior tag

Kell lennie egy console-nak is, próbálj reboot-olni, akkor hátha elindítja teljes egészében, amit a tálcán is látnod kell.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1093) Evome válasza Evome (#1091) üzenetére


Evome
aktív tag

Oké néztem videót mit kell alkotnom, a program látja a tv-t raktam be mappát amiben bent van a film is. De ezek után mit kell csinálnom hogy a tv csatlakozzon a géphez ? Vagy automatikusan egy kis hoki megkéne hogy jelenjen a tv-n ?
Mert gondolom a tévében választom ki a filmet és ott indítom el, nem pedig a PC-n

[ Szerkesztve ]

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#1094) Evome válasza Evome (#1093) üzenetére


Evome
aktív tag

Minden megoldva :C nagyon jó ez a program ezer köszönet

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#1095) hazock válasza hazock (#1086) üzenetére


hazock
csendes tag

Üdv!

Sikerült megoldani a rádió stream DLNA-n keresztül problémámat. Root jog kellett a tabletre, hogy elinduljon az Allstream nevű app. Ezzel már akár a sima TuneIn-en futó online rádió hangját is lejátszhatom a kívánt DLNA eszközökön. Közben megérkezett a kemény 4ezer Ft-os kis wifi dlna streamer eszköz kínából, így már csak rá kellett kötni egy hangszórót + tápot és oda viszem a házban, vagy ház körül, wifi hatókörön belül, ahová csak szeretném. :)

(#1096) farkas-j válasza hazock (#1095) üzenetére


farkas-j
őstag

Milyet rendeltél Kínából?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#1097) milchiboy


milchiboy
csendes tag

Figyelem!

Aki esetleg eddig nem tudta, a Zyxel GS-105S switch blokkolja a DLNA-t! Hihetetlen, de igaz!

Nem tudom, új-e az infó, de én órákat szívtam vele, és hetekig nem tudtam használni a DLNA-t emiatt a fos switch miatt.

[ Szerkesztve ]

Sajnos gyógyszerallergiám van. Allergiás vagyok az allergia elleni gyógyszerre.

(#1098) suste válasza milchiboy (#1097) üzenetére


suste
veterán

vannak érdekes dolgoka DLNA-val sajna
régebbi openwrt-vel wifi-n továbbszórva teljesen nyitott tűzfallal is blokkolta valami
most már WDS esetén átmegy, de pl repeater-relayd -del (teljes híddal) még mindíg nem....

mondjuk egy sima switchnek nagyon nem kéne beleszólnia az biztos

(#1099) hazock válasza farkas-j (#1096) üzenetére


hazock
csendes tag

AirMusic AirPlay WIFI DLNA Receiver Model M1... az a kis fekete dobozos.

(#1100) torim


torim
csendes tag

Sziasztok.
Olyan problémám lenne hogy az lg lb671-es tv nem képes kikapcsolni a feliratot a filmeknél, ha nasról nézem. USB-nél szokott sikerülni, de nem mindig volt h a szerviz szerint beragadt a szoftver és gyárilag újra kellett indítanom. Az lg elvileg nem támogatja a nast de mégis le tudok gond nélkül játszani csak a feliratokat is lejátssza és nem lehet kikapcsolni sehogy. Ez utóbbi is egyszer sikerült azóta a tv nem engedi! Volt vkinek hasonló gondja?

Feri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.