Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) suste


suste
veterán

Sziasztok!

Valaki meséljen légyszi arról, hogyan lehet xp-ről DLNA-s lcd tv-re küldeni pl filmet?
Mediaplayer hányas vagy mi más kell hozzá?

köszi!

Egyben beszélgethetünk arról is, hogy kinek mi a vélemyénye a szabványról.
Viszonylag régóta létezik, de szerintem mostanában fog majd elterjedni a LAN-os tv-kel.....

(#2) suste válasza suste (#1) üzenetére


suste
veterán

up

(#3) Vampi


Vampi
csendes tag

Hello!

Én is most ismerkedek ezzel a szabvánnyal. Xp-n nem tudom hogy működik-e a legújabb WMP-vel (12), de a windows7ben már van ilyen opció, hogy kiküldi a jelet.

A streamelt video hogy jelenik meg a képernyőn, a pc-nek kell a codec, vagy a tv-nek kell támogatnia az adott video formátumot? 1080p hd video streameléséhez milyen wifi kell, sima vagy N-es?

(#4) suste válasza Vampi (#3) üzenetére


suste
veterán

közben megvettem a kiszemelt tv-t (samsung le40b650),így kiderülthogy meg y a dolog:

adnak telepítő cd-t (egyébként a netről is letölthető),amit xp-re feltelepítve kapsz egy megosztó programot. Szokásos Commander felület, balról jobbra átteszed azt a mappát amit meg akarsz osztani. Beállítod az engedélyezett hardvereket (Nálam csak a tv tudja egyenlőre ezt a DLNA-t), és nyomsz egy frissitést.Innentől kezdve ha megy ez a gép, akkor a tv-n megnyomod a mediap. gombott,akkor látja az ot lévő filmeket,és le is játsza (a TV játsza és nem a gép!!!)

(#5) suste


suste
veterán

Nekem nagyon bejön,hogy nem kell kiirogatnom a filmeket,se pendrive-on dugdosni. Csak egy sima LAN kábel megy a tv-be (vagy samsung wifi modul, de én szerencsére előrelátóan a tv-hez is vezetékeltettem net kábelt is). Nekem egyenlőre minden féle film fájlt lejátszott: avi (divx/xvid),mkv, mpg. Még a feliratot is jól ráteszi a képre, a szokásos fájlnév egyezés szükséges csak. Normál "G"-s 54Mbit-es wifivel csatlakozik a laptop,a tv meg mint írtam kábelen (100Mbit), a full HD is ment zökkenőmentesen.

(#6) wassermann válasza suste (#5) üzenetére


wassermann
addikt

Ha jól emlékszem valaki az LCD-TV-s topikban azt írta, hogy a NERO Media Suit vagy mi a fene is tud a gépen XP alatt DLNA-szerver lenni.

(#7) khorvat


khorvat
senior tag

Linux ala letezik egy uShare nevu program ezt sikerult mar vkinek mukodesre birni?
Nekem feltelepult es megosztja a media tartalmakat de lejatszani sem jpg sem mp3 sem video fajlokat nem tudtam vele!?

(#8) khorvat


khorvat
senior tag

Mekkora a legkisebb DLNA-s LCD Tv a piacon ugyanis haloszobaba kellene ilyen es a 32"-os mar nagy mivel 2m-rol lenne nezve?

(#9) suste válasza khorvat (#7) üzenetére


suste
veterán

ezt a lejátszás dolgokat hogy érted?
én pont azt mondom, hogy nem a pc játsza le a tartalmakat, hanem maga a tv
a pcről csak leszedi az adatot

(#10) suste válasza khorvat (#8) üzenetére


suste
veterán

sajna úgy néz ki hogy Samsungban a 32-es a legkisebb
de a 2m szerintem teljesen jó a 32-eshez (persze csak ha digitális tv csatornákat nézel:))
én a 40-est nézem olyan 2,8-ról

(#11) khorvat válasza suste (#9) üzenetére


khorvat
senior tag

Igen ugy ertem hogy a TV nem jatsza le az Ushare-rel megosztott tartalmakat de ugyanezeket USB-rol szepen veszi!
Szal a DLNA es az USB Movie teljesen elteroen teljesit ezaz erdekes nekem!

[ Szerkesztve ]

(#12) DaMega


DaMega
csendes tag

Még énis csak tanulom a DLNA-t, de a w7 médiaplayere szerverként is működik (stream mód).
Ezen kívül van rengeteg progi, pl a Samsung gyári szervere. (ez utóbbi hátránya:
- nem lehet 1fajlt hozzáadni, csak könyvtárat
- nem frissít automatikusan, és mindig az egész tárat újra indexeli
- nem konvertál)

Nekem mind2 tökéletesen megosztja a filmeket a hálón, és a samu tvm, valamint az összes gép le tudja játszani.
Mindenesetre énis keresek kisebb és jobb progikat, ha találok majd megosztom veletek, de úgy tapasztaltam a samu tv-k válogatósak. (állítólag a samsung némileg belepiszkált egyéni kódokkal a DLNA-ba, de ez lehet csak netes szóbeszéd)

[ Szerkesztve ]

DaM

(#13) yanni56 válasza suste (#4) üzenetére


yanni56
csendes tag

Sziasztok,van egy új Samsung 650-es Tv, nem sikerült a DLNA- t használni, egy routeren keresztül van a TV is a PC is , telepítettem az adott progit a CD-ről, megosztottam egy könyvtárat, de nem jelenik semmilyen eszköz a progiban amit engedélyezni lehetne, ill. ha a TV-n megnyomon a MediaP gombot azt mondja nincs eszköz csatlakoztatva.
TUdnátok segíteni, ötletet adni mi lehet a gond?
Az Internet@TV az megy
Köszi előre is, Yanni

(#14) rimo1965


rimo1965
csendes tag

Sziasztok! Pontosan ua. a problémám, mint yanni56-nak, azaz nem tudom a Samsung LE40B650 tévén a DLNA-t használni. A TV vezetékesen van csatlakoztatva a routerhez, a PC (notebook) pedig vezeték nélkül. A TV-n tudom használni az internet@tv-t (sajnos egyelőre csak youtube ill. accuweather van rajta, de állítólag hamarosan felkerül az index is a widgetek közé :) ), valamint a media player funkcióval tökéletesen lejátszik zenéket, filmeket, fotókat USB-n csatlakoztatott külső HDD-ről. A pc-re telepítettem a Samsung Share Manager-t, de képtelen vagyok összehozni a kapcsolatot a TV és a PC között, egyszerűen nem látják egymást....már tényleg mindent megpróbáltam, de hátha van valakinek egy jó ötlete, javaslata. Örülnék ha valaki jelentkezne, akinél működik a dolog, és esetleg segítene abban, hogy lépésről lépésre leírná, hogy mit tegyek. A tévén kell beállítani valamit? A PC-n vagy a share manager programban? Esetleg a routeren? Hiába nyitom meg a Share Manager-t a PC-n és osztok meg mappákat, a media player elindításakor csak azt írja ki a TV, hogy nincsen csatlakoztattott eszköz.... Előre is köszi a segítséget! rimo1965

(#15) rimo1965


rimo1965
csendes tag

Egyébként még csak annyit, hogy E-mailben kértem segítséget a mo.-i Samsung ügyfélszolgálattól, és hihetetlen korrekt módon ca. 12 órán belül válaszoltak kérdéseimre. Íme az idézet:
-------
A inrenet tv szolgátatás az index oldallal fog bővülni hamarosan, addig magyarországon ez a két lehetőség használható. A DNLA beállításhoz elsősorban engedélyeznikell a routeren a kapcsolódást, utána akár automatikusan csatlakoztatható a televízió, ha nincs hozzárendelve jelszó. A PCshare manager programban hozzon létre egy fő mappát, ebbe helyezze át amegtekinteni kívánt fájlokat.Csak egy mappát ismer fel a tv.
--------

Sajnos nem lettem okosabb a választól.... Valakinek ez mond valamit?
Lehet írok nekik is mégegyszer, részletesebb magyarázatot kérve. De ha valaki tud jobbat, akkor várnám a javaslatokat.
Üdv rimo1965

(#16) yanni56 válasza rimo1965 (#15) üzenetére


yanni56
csendes tag

Hello,
ha van új híred a Samsungtól oszd majd meg velünk!
egyébként meg - szerintem - ha megy az Internet akkor a routeren minden rendben van, és tudtommal nem kell +engedély a kapcsolathoz (ha csak nincs valami spéci beállítás)
Üdv.

(#17) rimo1965


rimo1965
csendes tag

Íme az újabb levelem Samsungékhoz:
----------
Köszönöm szépen gyors válaszát. Örömmel fogadtam, hogy az internetTV@ szolgáltatás hamarosan bővülni fog az index oldallal. Ez mikor várható, illetve van -e szükség szoftverfrissítésre, vagy a TV autómatikusan tölti az új oldalt, amint a szolgáltatás elindul?

A DLNA csatlakozási probléma továbbra sem oldódott meg. Mint ahogy említettem, az internetTV@ szolgáltatást tudom használni, tehát a tévének van kapcsolata a routerrel (TP-link TL-WR340GD), ill. azon keresztül az internettel is. Mit kellene még átállítani/beállítani/engedélyezni a routeren?
A hálózatom így néz ki:
- Fali csatlakozó
- LAN
- Router (TP-link TL-WR340GD),majd
a. - WLAN
- PC (Windows Vista, telepített Samsung Share Manager)
b. - LAN
- TV (Samsung LE40B651)
Mind a PC, mind a TV problémamentesen csatlakozik az internethez a routeren keresztül, viszont hiába indítom el a PC-n a Samsung Share Manager programot a megosztott mappával, a tévén a media player indításakor azt a hibaüzenetet kapom, hogy nincsen csatlakoztatott eszköz. A PC-n szintén nem látom a tévét, mint csatlakoztatott eszközt!
Megjegyzem, hogy USB-n csatlakoztatott HDD esetén a media playerben gond nélkül megnyithatóak és lejátszhatóak a HDD-n tárolt mediafájlok.....
Kérnék egy pontos leírást lépésről lépésre, hogy mit és milyen sorrendben kell beállítani/futtatni a PC-n, routeren és a TV-készüléken, hogy kihasználhassam és élvezhessen a DLNA-n keresztül történő médialejátszási funkciót.

Várom mielőbbi válaszukat
--------------
Amint van válasz, ill. amint megoldódott a probléma, jelentkezni fogok.
Üdv mindenkinek
rimo1965

(#18) suste válasza rimo1965 (#17) üzenetére


suste
veterán

ezt beállitottátok:

(#19) yanni56 válasza suste (#18) üzenetére


yanni56
csendes tag

Hello,
a gond igazán az , hogy ez nem jelenik meg, ez az ablak üres!!

(#20) suste válasza yanni56 (#19) üzenetére


suste
veterán

akkor biztos hogy ez a baj
én is véletlenül vettem észre ezt a menüpontot, de nekem nem üres volt, hanem az állapotnál a letiltva szerepelt, és engedélyezni kellett,
utána ment a DLNA

(#21) rimo1965


rimo1965
csendes tag

ugyanez a gondom. Ez az ablak nálam is üres!

(#22) rimo1965


rimo1965
csendes tag

Szóval nálam így néz ki ez az ablak...
Valószínűleg itt van a kutya elásva! De hogyan tovább?

(#23) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Esetleg a Routerba írd be statikusan a Tv.MAC címét és rendelj hozzá egy IP-t.

(#24) zhagyma válasza rimo1965 (#22) üzenetére


zhagyma
őstag

Esetleg meg lehetne pingelni a PC-ről a TV-t. Gondolom a router-ben automatikus DHCP van beállítva és mivel van internet, ezért a router táblában benne kell lennie a TV nevének és IP címének (kilvasható -> ping). Ha meg tudod pingelni, akkor fizikailag látja a PC a TV-t. Mondjuk a Samsung kézikönyv azt írja, hogy a DLNA a Samsung programjával, akkor fog működni, ha a PC és a TV azonos alhalózaton van. Egy othhoni router esetén ez alapbeállítások mellett azért ez teljesül. Még meg lehet próbálkozni a statikus IP címekkel is.

(#25) suste válasza rimo1965 (#22) üzenetére


suste
veterán

szerintem ezt írd meg a Samsung-nak, ebből már érteni fogják mi a baj......

elvileg autómatikusan kéne látnia a hálózatban lévő DLNA-s készülékeket

nincsen esetleg valami extra tűzfalad???
xp-t használsz, vagy vista, vagy win7?

[ Szerkesztve ]

(#26) rimo1965 válasza suste (#25) üzenetére


rimo1965
csendes tag

Köszönöm a segítő tanácsokat! Zhagyma ötletei alapján babrálok egy kicsit a routerrel... Egyébként Vista van a gépemen, próbálkoztam a tűzfalak kiiktatásával is, eddig sikertelenül. Egyébként utóbbi levelemre Samsungtól a következő válasz jött:

-----

Az Index oldal bevezetési dátumát nem tudjuk pontosan, a televízió autómatikusan
felajánjla a frissítést. A PC Share Manager programmal létre kell hozni a főmappát,
és ebbe kell belehelyezni a megtekinteni kívánt file-okat. Csak egy mappából tudja
beolvasni a az adatokat. Miután létrehozta a mappát a televízió mediaplay menüjében
apiros gomb megnyomásával hozzá kell adni a számítógépet, szinkronizálásután pedíg
megtekinthető a tartalom.

-----

Ez teljesen rendben is van, szerintem mindent így csináltam, és ennek ellenére nincs pozitív eredmény.

Megfogadom suste tanácsát is, és megírom Samsungéknak, hogy a Share Manager programban az Eszközházirend beállítása ablak nálam teljesen üres... Hátha tényleg közelebb kerülünk a megoldáshoz...

Amint van újjabb fejlemény, jelentkezem.
Üdv mindenkinek
rimo1965

(#27) suste válasza rimo1965 (#26) üzenetére


suste
veterán

nálam xp alatt minden rendben
lehet a vista miatt szivat?
más valaki akinek ilyen problémája van, annak milyen az oprendszere?ű

(lehet megpróbálnék a helyedben gyorsan feldobni a vista mellé egy xp-t, amig kipróbálod azzal is....)

[ Szerkesztve ]

(#28) rimo1965 válasza suste (#27) üzenetére


rimo1965
csendes tag

Hát már én is gondoltam arra, hogy a Vista a hibás, bár a Samsung szerint a progi kompatibilis a Vistával. Egyébként sincs XP-m kéznél. Megvárom mit válaszolnak az újabb levelemre..

(#29) yanni56 válasza suste (#27) üzenetére


yanni56
csendes tag

Hali,
nekem XP van a gépemen, és azzal is a fentiek szerinti a probléma

(#30) suste válasza yanni56 (#29) üzenetére


suste
veterán

és van plusz tűzfalad?
szerintem valamiért nem látja a DLNA-t a hálózatban, ezért gyanakszom a tűzfalra....
(lehetne mondjuk egy hozzáadás abban az ablakban....)

(#31) yanni56 válasza suste (#30) üzenetére


yanni56
csendes tag

a tűzfalat kikapcsoltam, de az sem segít

(#32) khorvat


khorvat
senior tag

Hello!

Latom kicsit felporgott itt a topic :))

2 emberunk akiknek XP es Vista alul sem megy a DLNA 99% tudok segiteni szerintem irok is nektek priviben ne itt untassunk masokat, aztan majd ti ha van megoldas egy hozzaszolasban tomoren osszeszeditek!

Nekem Samsung LE32B650T2W TV van es XP-t hasznalok magyart.
Amire erdemes mindenkinek figyelni a samsung weboldalan az elerheto legfrisebb PC Share progit es a legujabb firmwaret hasznalni! De persze nekem elso naptol ment a DLNA amikor meg semmit se frissitettem szal ez itt nem okozhat gondot nektek sem!

(#33) yanni56 válasza khorvat (#32) üzenetére


yanni56
csendes tag

OK, várom a megoldási javaslatot

(#34) br0by válasza khorvat (#32) üzenetére


br0by
csendes tag

Nekem is Vista van fent, és egyből működött a DLNA, Linux alatt vannak problémáim, de ez is kezd megoldódni.

khorváth: te csináltál firmware frissítést a TV-n?
Mennyi ideig tart?
A Magyar nyelv ugyanúgy benne van?
Észrevettél valami különbséget a két firmware között?

Köszi
Robi

(#35) khorvat válasza br0by (#34) üzenetére


khorvat
senior tag

Hi!

Igen csinlatam mar 2x is firmware frissitest.
Kb. 2 perc az egesz!
Magyar nyelv termeszetesen megmarad csak a beallitasok mennek vissza alapertelmezettre kep hang stb. ezek ha fontosak a mostaniak erdemes elotte elmenteni.
En szeretem mindig a legfrissebb firmware-t hasznalni ha kiadtak vmi biztos jobb benne alapon.

Csao

U.I.: Ha samu 650es Tv-d van fontos kideritened hogy P-s vagy W-s mert ezek firmware eltero kicsit nem is megy fel csak a sajatja szal elrontani nem tudod ha nem muxik a frissites ez okozhatja a sikertelenseget. P-s firmaware a samsung.hu-n erheto el a legujabb a W-shez pedig a samsung.de !!!

(#36) yanni56


yanni56
csendes tag

Sziasztok,
Elindult a DLNA, nekem a következő segített: a routeren a "Block anonymous internet request" -t disable állapotba tettem és már ment is. Aztán vissza enable-ba de azóta is megy.
Ill. mégegy dolgot csináltam, az Alkalmazás menü, Otthoni hálózati kp.-ban a beállítások részben átírtam a TV nevét
Próbáljátok ki hátha másnak is segít! : :DD
a segítséget mindekinek köszönöm! :C

(#37) rimo1965


rimo1965
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is megoldódott a DLNA, a Panda tüzfal volt a hibás, amit kiiktattam, majd visszaállítottam. Azóta van tűzfal és van DLNA!
Köszi mindenkinek a segítséget.
rimo1965

(#38) Tarkusx


Tarkusx
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is elindult, de nem a TV-hez adott programmal, hanem a Windows 7 MediaPlayer-el. Nálam is gond volt a tűzfallal. Lehet, hogy a gépem is gyenge lesz hozzá, mert hd filmeknél szaggatott a lejátszás. Bár a számítógépen le tudom játszani ezeket a filmeket is, amihez elvileg nagyobb processzorhasználat tartozna. lehet, hogy a hálózat a szűk keresztmetszet? 100Mb nem elég HD filmekhez?
A letöltött content library anyagokat sem sikerült megnéznem. Valaki próbálkozott vele?

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#39) khorvat válasza Tarkusx (#38) üzenetére


khorvat
senior tag

100mb boven eleg a HD filmekhez
de ha a geped wifin kapcsolodik pl. egy routerhez akkor mar ugye a wifi a szuk keresztmetszet, de ha a gep + TV kozvetlen kabellel megy akkor ez nem allhat fenn

[ Szerkesztve ]

(#40) Tarkusx


Tarkusx
csendes tag

Sajos a w7 mediastream-el gondjaim vannak. Hiába teszek a library-ba új könyvtárat, vagy másolok a már megosztott könyvtárakba új tartalmat, az nem látszik. Nem csak a tv nem látja, de a megosztó gépen a mediaplayer sem. Valakinek ötlete, aki szintén w7-et használ?

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#41) macikos


macikos
addikt

Üdv!

Samsung gyári DLNA szerveren és Windows Media Playeren kívűl milyen normális program van még DLNA-hoz? Úgy értem a normálist, hogy a Samsungos gondban van a mappákkal, simán fájlokat megosztani nem lehet... a Media Player meg azt csinálja, mint Tarkusx-nál, tehát látják egymást a TV-vel, de a megosztásból semmi nem látszik.

(#42) khorvat válasza macikos (#41) üzenetére


khorvat
senior tag

Milyen oprendszered van Win7? Es ebben a WMP12-est hasznalod, vagyis hasznalnad?

A samsungos PC Share progi en ugy tudom hogy csak 1 mappat kepes kezelni ennyi lehet megosztva es azon belul levo almappakkal se jon ki tul jol ha tobb is van, igy kb csak 1 konyvtarba beszorva minden fajl rendszerben lehetne hasznalni, dehat ez is tobb mint a semmi remeljuk lesz ebben is vmi valtozas!

[ Szerkesztve ]

(#43) macikos válasza khorvat (#42) üzenetére


macikos
addikt

XP és WMP11. DLNA támogatás benne van, meg is találják egymást a TV-vel, még sincs semmi...

(#44) Tarkusx válasza macikos (#43) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

W7 és WMP12 van nálam. Arra figyelni kell, hogy sok formátum nem támogatott, pl. mkv! Különben Windows Explorer-ben a jobb gombos menüben a támogatott formátumoknál megjelenik a play to menüpont, ami nálam működik is a Samsung TV-vel. [link]
Néha az okoz gondot, hogy a filmet lejátsza ugyan, de közben átkonvertálja valamiért, ami az én öreg gépemen akadozást okoz. Bizonyos filmeknél a képarány is elromlik, vízszintesen összenyomódik a kép. Kipróbálok majd néhány streamer programot. Például a Nero Media Home-ot. [link]
Sajnos ez nem ingyenes. A gépbővítést sem lehet már tovább halogatni.
A samsungos programmal kapcsolatban, aki használja írhatna pár mondatot a tapasztalatairól! mkv lejátszás, feliratok kezelése. Ezek érdekelnének a leginkább. Engem annyira nem zavarna, hogy egy könyvtárban lehetnek csak a filmek, ha egyébbként jól lejátsza őket.

[ Szerkesztve ]

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#45) guriga1234 válasza khorvat (#42) üzenetére


guriga1234
addikt

A samsungos PC Share progi nálam (XPSP2) akárhány könyvtárat kezel, és az alkönyvtárakat és a bennük lévő file-okat is látja.

(#46) suste válasza guriga1234 (#45) üzenetére


suste
veterán

Nálam is XP+Samu progi, és minden rendben, igaz egy mappa van megosztva, de azon belül külön mappában vannak filmek, és lejátsza őket. Megy az mkv is!

Ja! mkv esetében sajna csak a külön fájlban lévő feliratot kezeli (de ez hamar megoldható pl az mkvmerge progival). A hangformátumokról meg már volt szó...

[ Szerkesztve ]

(#47) Mortis77


Mortis77
csendes tag

Sziasztok!

Végigolvastam ezt a pár hozzászólást, de még mindig nem megy nálam sajnos a DLNA.

A tv egy samsung ue40b7090, a pc-n win7 fut. Első körben a fent említett hiba jelentkezett miszerint a Samsung Share Managerben nem látszott a TV. Ezt a fent említett router beállítás módosítása orvosolta. De sajnos a tv még mindig nem látja a megosztott tartalmat.

Próbáltam a WMP-el is, de ott meg nem lehet a TV-re kiküldeni az adatokat, nem ajánlja fel a menüben. Az otthoni hálózat részei közt sem jelenik meg a tv.

A pár hsz-el előbbi linken leírtakat is végignéztem, szintén ott akad el a dolog, hogy a hálózati eszközök közt nem szerepel a tv, ezért sem a media player, sem a media center nem látja.

A tv-n legújabb firmware van, ezt is próbáltam frissíteni már.

Ha valakinek van bármilyen ötlete, szívesen fogadom, ennyire még sosem fogott ki rajtam semmi :)

Feljebb keresett valaki más megosztó programot, ezt sokan dicsérték:
http://www.serviio.org/

(#48) yanni56 válasza Mortis77 (#47) üzenetére


yanni56
csendes tag

ne csak a router-t a tüzfalat is nézd meg, lehet, hogy ott van a kutya elásva, valakinél a Panda tüzfal volt a probléma. a másik fentebb leírtam, hogyan kell átnevezni a TV-t esetleg még ezt is meglehet próbálni, bár nem hiszek a csodákban de sosem lehet tudni!

Kellemes Ünnepeket mindekinek! :)

(#49) Mortis77 válasza yanni56 (#48) üzenetére


Mortis77
csendes tag

Természetesen azt is megnéztem, csak a win7 beépített tűzfala működik. De kipróbáltam úgy is, hogy kikapcsoltam. Azért vagyok tanácstalan, mert a program látja a tv-t, engedélyezni is tudtam, a tv viszont semmit nem reagál rá.

Írtam Samsungéknak is, annyit írtak vissza, hogy a xp/vista alatt garantált a program működése.

(#50) yanni56 válasza Mortis77 (#49) üzenetére


yanni56
csendes tag

sajna több okos ötletem nincs, gondolom olyanokat kipróbáltál, hogy megy-e az internet TV(ezen a TV-n is van ugye?), USB kulcsról mennek a dolgok , az müködik?, a TV-n ilyen jellegű dolgok engedélyezve vannak pl. othoni hálózat stb.Tudom ezek alapok, de esetleg hétha valami félrecsúszott! további jó próbálkozást !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.