Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Statikus

    senior tag

    válasz duni84 #8227 üzenetére

    Az egész hozzászólásom abból indult ki, hogy milyen sokba kerül a biztosítás, a vizsga, nincs szabályozva semmi, hűdeszar az egész, nem fizetnek, mert nem arányos, mert drága, ússzuk meg osztrákiában ingyen. Most meg kiderül, hogy az évi 3-4 óra használatra a nagy többség simán beruház tíz-százezreket. Akkor hogy is van ez???

    Lehet, hogy neked megéri az akksis kerékkulcs és valszeg oka volt, hogy vettél, de itt főként arról beszélünk, hogy hobbi szinten kurvadrága a drónozás és senki nem akarja megfizetni az előírt biztosítást.

    Autónál, motornál is van lehetőséged a garázsban tárolni és évente csak egyszer elmenni vele egy találkozóra - sajnos akkor is ki kell fizetned az éves KGFB-t, arra az egy útra, arra a 3-4 órára, hogy mehess vele közúton.

Új hozzászólás Aktív témák