Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) swordoc


swordoc
tag

Szerdán kötötték be a Digi-t, vezetékes telefon eddig kétszer szakadt meg hívás közben, állítólag pontosan 1 óra beszélgetés után. Ez Digi sajátosság vagy véletlen vajon?

(#302) swordoc válasza swordoc (#301) üzenetére


swordoc
tag

Közben belefutottam az infóba, hogy 60 perc után bont a legtöbb szolgáltató.

(#303) M.Ildiko válasza swordoc (#302) üzenetére


M.Ildiko
tag

A Digi 59.59 percnél bont valóban, de a korlátlan pl. a Telekomnál nem bont, 2 óra beszélgetés elteltével sem.

(#304) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Helló, most adtam le az első hibajelentést. Minden működik csak a telefon nem. Két készülékkel sem :)

Tegnap azt mondták bekötés után 12 óra, ma felhívtam őket, mert régen letelt, mondták, hogy elméletileg működnie kellene, mégsem teszi. Remélhetőleg központilag oldják meg.

Az Huawei EchoLife HG8121H ONT modem (Bridge) módban van, mivel egy ASUS RT-AX86S routerre van rákötve.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#305) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#304) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Megjavították, és telefonon valamint SMS -ben is értesítettek :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#306) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Szerencsére a kettes közösítő az befért az ONT-ba :C

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#307) kuthim


kuthim
tag

Sziasztok, egy hete kötötték be a Digi Nekem csomagot.
Az a kérdésem, hogy a vezetékes Digi telefonról az Invitel számok és a Digi mobil hívása is ingyenes?

(#308) GoodSpeed válasza kuthim (#307) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Szerintem már nincs olyan, hogy Invitel szám. A DIGIé, szóval szerintem igen, ingyenes.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#309) kuthim válasza GoodSpeed (#308) üzenetére


kuthim
tag

Köszönöm, ez jó hír :)

(#310) mecsek20


mecsek20
tag

sziasztok!
DIGI nomadikus telefont szeretnék beüzemelni, mindent úgy csinálok, ahogy a leírásban van, de nem megy. Request timeout 508 hibát jelez és nem csatlakozik. Se otthonról se mobilnetről, se windowsról se iphonról.
Ügyfélszolgálat nem segít. Személyesen bementem, kaptam új telefonszámot új borítékot, nem megy. Telefonos üfsz. felvette a hibát, majd fél óra múlva jön az sms hogy minden ok, hibát lezárják. Timeout 508 ismét. E-mail-nem elküldték a leírást , ami a weboldalon van, mikor rájuk írtam h nem megy onnan kezdve nincs válasz. A telefonos srác azt mondta h ez egy megszűnt szolgáltatás, már nem árulják. A számlán mindenesetre rajta van. Tudtok valamilyen titkot, hogy mitől lehet ez a 508 hiba? köszi a segítséget!

(#311) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Sziasztok!

Kicsit feléleszteném a topci-ot. Tegnap fizettem elő a nomadikus szolgáltatásra de nem akar működni. Android (s8+), Zoiper. Megköszönném a segítséget.

(#312) Cs(|)be válasza mecsek20 (#310) üzenetére


Cs(|)be
tag

Hello! Esetleg azóta sikerült megoldani a problémád? Csak mert nálam is ugyan ez a helyzet. Thx.

(#313) garga01


garga01
senior tag

Nagyon jó kérdésem mertült fel a digis telefonnal kapcsolatban.
A szüleimnél lassan 2 éve van Digi optikai net, tavaly lett a tv is bekötve, meg akkor már a azt mondta fater a telefont is előfizeti, miért ne, legyen egyben a 3 szolgáltatás. Amikor kijöttek a szerelők, a tv be lett aktiválva, működött is egyből (koax), azt mondták a telefon majd késpőbb indul be. Akkor nem is foglalkoztam vele, aztán most megcsináltam nekik az ügyfélapu regisztrációt, ott látom, hogy él a telefon előfizu.
Ezzel csak 2 gond van, a vonal süket és telefon led se világít az ONT-n (Huawei EchoLife) és még a saját tel.számunkat se tudom :DNéztem az ügyfélkapun de még az e-számlán sincs feltüntetve. Gondolom ÜF szolgálat majd megmondja, na de ilyenkor lehet valamit kérni? 1 éve fizették aztán még csak vonal se volt? Nyilván a szüleimet se érdekelte a dolog, ha ennyi ideig nem volt lejelentve hibára, de azért a Digi-nél sincs egy visszajelzés, hogy a modem se regiszálta be magát a voip szerveren? :DDD (sima vezetékesről van szó, nem nomadikus)

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#314) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Helló,

Pár hete tapasztalom, hogy a hívott felek panaszkodnak, hogy szakadozik a vonal. Úgy igazából nem nagyon foglalkoztam vele, mert relatíve ritkán van használva, de ugyanezekkel a készülékekkel korábban nem volt gond.

Jelenleg egy Huawei EchoLife HG8121H ONT szolgáltatja a telefonvonalat is. FTTH-n. Érdemes hibára leadni, vagy más is tapasztalt ilyet?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#315) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Erre a DIGITel 1500-ra, amit a másik topicban láttam, felcsillant a szemem... aztán kiderült, hogy nem az amire gondoltam, tehát nem olyan mint az Invitelnél volt 1200-ért korlátlan vezetékes hívás..

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#316) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!
Nomadikus VS hagyományos vezetékes előfizu között van-e valami díjbeli különbség, olyan szempontból, hogy havidíj és percdíjak? Néztem de az Ászf szerint egyformák.
Melyikkel járnék jobban, van jelentőége? Tippre a sima vonal esetén előbb felveszik hibára, mintha saját eszközt (nomadikus) használok.
Számomra majdnem mindegy melyikre fizetnék elő, mert a saját routeremben van "telefonközpont", lehet Voip számot is konfigurálni, de fogad hagyományos analóg vonalat (egy kábellel össze kell kötni a szolga eszközzel, mint a netet), amit "voipra" alakít (bárhol elérem appon keresztül).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#317) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

A Digi-nél igaz lehet az a rémhír, hogy nemsokára meg fogják szüntetni a vezetékes telefon szolgáltatást?

Vagy ez csak egy másik szolgáltatónál van és a szóbeszédben keverik a dolgokat?

Hallott erről valaki valamit?

THX!

(#318) garga01 válasza SunMount3r (#317) üzenetére


garga01
senior tag

Szerintem ez hülyeség, az összes kábeles szolgáltatónak van vezetékes telefonja és eszük ágában sincs megszüntetni. Én nem is hallottam még sehol, pedig több forrást is olvasok rendszeresen.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#319) pjen válasza SunMount3r (#317) üzenetére


pjen
félisten

Nálam mult héten volt szerelő, hozta a WIFI 6 ot. Mondta, hogy egy csomó digis szerelő Monoron van Vodás tanfolyamon. És legalábbis Ő úgy tudja mindenhol egyesítik a két rendszert. Az marad ami kórszerübb, olcsóbb üzemeltetni. Meglátjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.