Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) macilaci78


macilaci78
nagyúr

UP↑

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#152) zsolt501 válasza macilaci78 (#151) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Muszáj, hogy budapesti legyen a körzetszám?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#153) macilaci78 válasza zsolt501 (#152) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A telefonszám nem változhat. Céges, mióta a telephely létezik, azóta ez a szám, minden egyes marketinganyagunkban ez van megadva tizenévre visszamenőleg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#154) zsolt501 válasza macilaci78 (#153) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor ezt csak hívásátirányítással tudod megoldani, vagy keresni egy olyan készüléket ami az általad hiányolt funkciókat is tudna, sajnos ebből van a kevesebb.
Illetve van még számhordozási lehetőség is (vezetékes szolgáltatásnál is megy, de nomadikus esetén nem).

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#155) nfsu17 válasza macilaci78 (#151) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem tudom pontosan, hogy mit is szeretnél, de mi ilyen telót használunk és ez tud rögzítőt, és kiírja a számot (ha nincs tiltva másik fél által) és vagy 10-20 nem fogadott hívást (fogadottat is) jelez.
Tárcsázottat viszont nem menti.

Amúgy van egy sima analóg telónk is, abban van hívásátirányítás funkció, azaz akár mobilra is át lehet irányítani. És ez nem kerül pénzbe, mert nem a szolgáltató végzi, hanem a teló.

(#156) macilaci78 válasza nfsu17 (#155) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, ezt meg is írtam főninek, Office Depot is forgalmazza rendelésre. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#157) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Bejovo hivaskor nem irja ki a telefon a hivo fel telefonszamat, csak annyit, hogy bejovo hivas. Hol lehet beallitani a diginel, hogy mukodjon a hivoszamkijelzes? Optikai netem van es huawei ontot kaptam hozza. Oda van bedugva a vezetekes telefon.
Köszönöm.

Minden ellenállás hasztalan.

(#158) tupijani válasza szaniszlokar (#157) üzenetére


tupijani
tag

Azt szerintem magában a telefonban kell. Mert a számküldés automatikus, ha a hívó le nem tiltotta.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#159) tupijani válasza szaniszlokar (#157) üzenetére


tupijani
tag

Már nem tudtam az előzőt szerkeszteni, de ezt találtam a digi oldalán:
"Igen, telefonunkhoz cégünk hívószámkijelzést biztosít, melyet kedves ügyfelünk kódokkal bármikor letilthat, vagy engedélyezhet.

*31# hívószám kijelzés letiltása
*31* hívószám kijelzés engedélyezése"

Itt találsz még infókat a telefonszolgáltatásról.

[ Szerkesztve ]

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#160) kimiszandy


kimiszandy
csendes tag

Sziasztok!

Évek óta fennálló hármas Digi-csomag szerződésem DIGITel200-as telefonos szolgáltatáshoz igényeltem nomadikus szolgáltatást. Ez holnap lesz két hete. Mindezidáig nem sikerült a Zoiper alkalmazásban regisztrálni. Próbáltam wifin és mobilneten is, de mindig ugyanaz a hibaüzenet jön ki: 408 request timeout. A Zoiper honlapján talált lépéseket végigvettem, de az eredmény ugyanaz.

Van bármi tippetek, mi lehet a baj?

Mielőtt azt írjátok, hívjam fel a DIGI-t, tervben van, csak mivel nem értek ehhez a VoiP dologhoz, így előbb itt érdeklődöm, hogy van-e valakinek tapasztalata a beállítással/regisztrációval kapcsolatban. Még akár azt is el tudom képzelni, hogy van némi átfutási idő, hogy működjön, de az ügyintéző erről semmit nem mondott nekem, igazából úgy semmit sem mondott, csak hogy a borítékban benne van a beállítási útmutató, ami nem is volt benne, csak a jelszó. Mondjuk a honlapjukról leszedtem és az alapján állítottam be a fiókot, mégsem jó. :(

(#161) #29810560 válasza kimiszandy (#160) üzenetére


#29810560
törölt tag

Töltsd le PC-re a Zoiper-t. (.... mert, annak jobb a log/napló funkciója.) A Free verzió ingyenes.

Végezd el benne a beállításokat és vedd fel az accountodat. Azzal próbálkozz bejelentkezni és kapcsold be a napló ablakot.

(#162) kimiszandy válasza #29810560 (#161) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Köszi az ötletet, otthon ki is próbálom. Még munkahelyemen vagyok, és a jelszó nélkül nem tudom itt véghez vinni. Az eredményt mindenképpen megírom!

Van valami különleges beállítás, amit esetleg a Digi nem ír?

(#163) #29810560 válasza kimiszandy (#162) üzenetére


#29810560
törölt tag

Próbáld a régebbi 3-as verziót leszedni, mert most néztem, hogy sokat újított a Zoiper és az új 5-ös verzió az varázslóval kezd és nem biztos, hogy át tudod rágni magad rajta.

Amúgy a Zoiper Androidos verzióját használod az okostelón?

Ez alapján állítottad be?

[ Szerkesztve ]

(#164) kimiszandy válasza #29810560 (#163) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Rendben, akkor a 3-as verzióval próbálkozom. Bár ha magyar, boldogulok talán az újjal is. :)

Igen, az androidost. Lenovo A1000-es van, belépő alsókategóriás telefon, de nem hiszem, hogy ez bármennyire zavarná az alkalmazást. Akkor nővérem telefonján jó lenne. (Neki is feltettem, és ugyanúgy nem sikerült regisztrálni, se wifin, se mobilneten, és neki egy új Motorola készüléke van, szintén androidos.)

Az alapján, igen.

(#165) #29810560 válasza kimiszandy (#164) üzenetére


#29810560
törölt tag

A 3-asnál beállítható a magyar nyelv. Az 5-öst (a legújabbat) én sem ismerem, de telepítés után angolul kezdett és nem láttam nyelv beállítási lehetőséget. Lehet, hogy a varázsló után már beállítható a nyelv, de addig el kell jutni.

(#166) kimiszandy válasza #29810560 (#165) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Oké, köszönöm! Indulok haza, kb. egy óra-másfél múlva jelentkezem, hogy sikerült-e a dolog. :)

(#167) #29810560 válasza kimiszandy (#166) üzenetére


#29810560
törölt tag

A kedvedért telepítettem az 5-öst. Nálam működik (bejelentkezik és tudok vele telefonálni), de nagyon fapados, mindenáron a fizetős felé terel (pl. a nyelvbeállítás is már csak a fizetős verzióban lehetséges). ;)

Bár így utólag a varázsló nem is volt bonyolult az 5-ösnél, ha lépésenként végigmegyünk működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

(#168) #29810560 válasza kimiszandy (#166) üzenetére


#29810560
törölt tag

Mehet a free 5-ös Zoiper Windows-ra Egyszerű, mint a faék. Amennyiben a DIGI is úgy akarja és már beállították a SIP szerveren az accountodat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#169) kimiszandy válasza #29810560 (#168) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Nos...feltettem a 3-ast, de az nem indult el rajta. (Sajnos régi a konfigurációm, épp tervben van egy új, csak időhiányban szenvedek.) Feltettem ezután a Classicot, amit sikeresen intalláltam, beállítottam a SIP-es accountot, de a próbahívás nem sikerült. 30 mp-es "tárcsázást" követően kiírta, hogy "recovery on timer expire".

Megpróbálom feltenni az 5-öst, bár abból kifolyólag, hogy már a 3-as sem volt jó, kételkedem, hogy felmenne. :D

Köszönöm, hogy megnézted magadnál az 5-öst. :)

[ Szerkesztve ]

(#170) kimiszandy válasza #29810560 (#168) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Sajnos az 5-ös sem fut a gépemen.

"Amennyiben a DIGI is úgy akarja és már beállították a SIP szerveren az accountodat." - kb. mennyi az átfutási idő? Három hete nem sikerült a DIGI-nek megtenni?

(#171) #29810560 válasza kimiszandy (#169) üzenetére


#29810560
törölt tag

A domain névhez mit írtál? A névhez azt a nevet írtad, ami a szerződésen van, a jelszóhoz pedig azt ami a borítékban volt?

(#172) kimiszandy válasza #29810560 (#171) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Domain: register001.digikabel.hu, a felhasználónévhez amit a szerződéshez kaptam, jelszó természetesen a borítékban lévő.

(#173) #29810560 válasza kimiszandy (#172) üzenetére


#29810560
törölt tag

Ez így elvileg jó. ... és mit ír ki, amikor rákattintasz a regisztrálás (Register) gombra?

[ Szerkesztve ]

(#174) kimiszandy válasza #29810560 (#173) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Olyan gomb nincs. Menteni tudom a változást és okézni. :D

Beállításnál így fest:

(Egyéb beállításokat nem kapcsoltam be, de beállítottam ott is a DIGI által ajánlottakat.)

Így fest a főoldal:

Ez pedig ha beállításoknál a SIP accountra kattintok, de látható, hogy a regisztráció nem sikerült.

(#175) #29810560 válasza kimiszandy (#174) üzenetére


#29810560
törölt tag

Nem tud regisztrálni. Folyamatban van a regisztrálás.(Második kép.)

Nyomjál ALT+ L-t és megyílik a log ablak.

[ Szerkesztve ]

(#176) kimiszandy válasza #29810560 (#175) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Igen, miután már minden bekapcsoltam és ki rajta, hogy teszteljem, ott a Cancel után Register jön ki. :))
A log a már telefonom megszokott timeoutot írja ki.

(#177) #29810560 válasza kimiszandy (#176) üzenetére


#29810560
törölt tag

A nyelvet úgy tudod beállítani, hogy jobb gombot nyomsz a főablakban.

Nyomogasd egy párszor a Regisztrál gombot. Várd meg az eredményt és nézd meg mit ír ki a log. Magyarul próbálkozz párszor a regisztrációval.

(#178) kimiszandy válasza #29810560 (#177) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Folyamatosan időtúllépés. :( Na jó, mára feladtam, leragadnak a szemeim. Köszönöm szépen, hogy próbáltál segíteni! Ha időd engedi, összeírnád, hogy - a DIGI beállítási segédletétől függetlenül - te mit és hogyan állítasz be rajta? (STUN, stb.) Köszönöm előre is a fáradozásod! Jóéjt!

(#179) #29810560 válasza kimiszandy (#178) üzenetére


#29810560
törölt tag

Elárulom a nagy titkot. Semmit nem kell neki beállítani. Minden defaultban jó.

3 dolog kell neki:

1. A szerver neve, de azt látom, hogy jó nálad.
2. A felhasználó neve. Ez ugye a szerződéseden van. Karakter pontosnak kell lenni. (10 db karakter)
3. A jelszó, amit a borítékban kaptál. Szintén karakter pontosan. (12 db karakter)

Ezeknél a gond az elírásokkal szokott lenni. nulla, O betű, egyes, nagy I, kis el. Ezek tévesztése azt eredményezi, hogy nem tud beregisztrálni.

Eddig tart a felhasználó sara.

... ha, ez kiszűrve akkor jön a DIGI.

[ Szerkesztve ]

(#180) kimiszandy válasza #29810560 (#179) üzenetére


kimiszandy
csendes tag

Nem tűntem el, itt vagyok, még fennálló problémával, csak kétlakiként élem életem, és tegnap nem voltam gépnél, ahova már feltelepítettem a Zoipert.

Épp ettől tartottam, hogy kénytelen leszek velük beszélni, hogy mégis mi a francért nem tudom még mindig használni. Az lehetséges, hogy ők írták el nekem a szerződésen a felhasználónevet? Én már erre is gondoltam... :)) Egyébként szerencsére nincs olyan karakter benne, amit véletlenül fel lehet cserélni, így max. elírással lehet elhibázni, de nyilván az volt a legelső, hogy azokat leellenőríztem, biztosan jól adtam meg.

Nos, mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Ha a hétvégén nem is, hétfőn muszáj időt szakítanom, hogy felhívjam a szolgáltatót.

(#181) #29810560 válasza kimiszandy (#180) üzenetére


#29810560
törölt tag

Még egy feltétel van, de az nagyon ritkán szokott előfordulni, hogy az legyen a gond:

A Zoiper (mindegyik verziója, a mobil verzió is) a SIP protokollt használja, mivel egy SIP szerverrel kommunikál. A SIP protokoll defaultban (titkosítás nélkül) az 5060-as UDP porton forgalmaz. Ergo ez a port nem lehet blokkolva sehol az átviteli láncon (Windows tűzfala, router, mobil szolgáltató stb.). Én még nem találkoztam azzal, hogy ne lenne ez a port elérhető, de érdemes megnézni például, hogy a tűzfal - ha, van - nem fogja-e meg ezt a portot.

Nálad egyébként valószínüleg az a hiba - ami anno nálam is volt - hogy, a SIP szerver rendszergazdája vagy még nem élesítette/vette fel az accountodat vagy elírt valamit pl. a név-ben és ezért nem tudsz bejelentkezni (regisztrálni).
(Időtúllépés hiba névelírásra utal, - leszámítva, hogy a szerver nem érhető el valami miatt, pl port blokkolás -bejelentkezési hiba utal jelszó elírásra.)

Amúgy nem érdemes telefonálni. Le kell írni, mi a hiba és mióta áll fenn aztán elküldeni a DIGI hibabejelentő e-mail címére (hibabejelento@digikabel.hu). Érdemes a log fájlt mellékelni néhány próbálkozásról.

[ Szerkesztve ]

(#182) M.Ildiko


M.Ildiko
tag

Kis segítséget kérnék új nomadikus szolgáltatáshoz. Most növelték meg az internetem sebességét, és közölték, hogy nincs mód digis telefonra. A házban levő vezeték nem alkalmas. Egy internetes kábel jön be a lakásba, amihez egy router csatlakozik. Ez egy tp-link TL_WR1043ND. Ezt kötöttem össze vezetékesen a gépemmel. Azt szeretném tudni, hogy a meglevő analóg dect telefonomat egy voip adapterrel csatlakoztathatom-e a routerhez, amin aztán a nomdikus szolgáltatást használnám?
Amit nem értek, ill. nem világos: hogyan és hova települ a szükséges szoftver? A gépen win10 fut. Még nincs voip adapter, de a grandstream ht801-est néztem. Csak telefonálni és hívószámkijelzést szeretnék.
Esetleg van-e költséghatékonyabb megoldás?
Köszönöm

(#183) #29810560 válasza M.Ildiko (#182) üzenetére


#29810560
törölt tag

"Amit nem értek, ill. nem világos: hogyan és hova települ a szükséges szoftver?"

Milyen szoftvert szeretnél telepíteni? :F

Ezekben az eszközökben, - hasonlóan a routerekhez - böngészőn keresztül kell beállítani a SIP (VoIP) paramétereket.

Költséghatékony megoldás, ha van okostelefonod. Oda kell/lehet a Zoiper appot telepíteni és akkor azon keresztül lehet telefonálni. (...bár ekkor a DECT ill. a VoIP adapter okafogyottá válik.)

Megjegyzés: A Zoiper telepíthető a Windows-os gépre is és akkor azon keresztül is lehet telefonálni.

[ Szerkesztve ]

(#184) M.Ildiko válasza #29810560 (#183) üzenetére


M.Ildiko
tag

Köszönöm, így tisztább. Nem akarok semmit telepíteni, ha nem kell. Nincs okos telefonom, de van helyette okos tabletem, androiddal. Oda nyilván kell az app.
Ha jól értettem meg, akkor a voip adaptert böngészőn keresztül, ahogy a routert is kellett, regisztrálhatom, azokkal az infókkal,amit a Digitől megkapok, ezután ehhez csatlakoztathatom a dect telefonomat és a 21-gyel kezdődő számmal tudom majd használni.

Mostmár csak egy kérdésem van, melyik olcsóbb, de ugyanolyan stabil megoldás ez amit az előbb felvázoltam, vagy egy voip telefon, pl. a gigset a540ip Amennyire a keresőkben látom, a telefon kb 3 ezer forinttal több. Ennyivel jobb megoldás is?

(#185) #29810560 válasza M.Ildiko (#184) üzenetére


#29810560
törölt tag

A VoIP telefon adaptert egyszer kell beállítani, a többit (SIP regisztrálás, digitális - analóg - digitális átalakítás) az végzi. Beállítod benne a szükséges paramétereket, regisztrál és attól kezdve el is lehet felejteni, mert a csatlakoztatott analóg DECT ugyanúgy működik mint régebben csak - ahogy írtad - a 21-es számmal.

Az Anrdoidos tabletre természetesen a Zoiper Androidos verziója telepíthető.

Amennyiben VoIP telefont veszel természetesen nem kell a VoIP adapter, de a DECT már nem lesz jó, mert az egy analóg telefon.

Nincs jelentősége, hogy melyik megoldást választod. Mindegyik verzió működőképes.

(#186) M.Ildiko válasza #29810560 (#185) üzenetére


M.Ildiko
tag

Köszönöm, minden szükséges infó birtokába jutottam a döntéshez. :R

(#187) NoMagix


NoMagix
addikt

Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy itt az ideje, hogy valami hasznát vegyem a telefon előfizetésnek és családi házba hordozható telefont szeretnék kettő szint között házi telefonnak, van valami ajánlott típus vagy márka?
Fontos, hogy idősök is tudják használni, illetve, hogy a beton födémen keresztül is működjön!

(#188) acel786 válasza NoMagix (#187) üzenetére


acel786
csendes tag

Sagem/grindig keveset bírt és idióta amenüje, a kihongaítás 3 gombnyomás. idegesitő, és az lcdje tönkrement 2-3 év alatt. Régebben volt panasonicom, az se soká húzta. Arra figyelj hogy bővíthető legyen újamm készülékekkel, és a legjobb ha van rajta direkt kihangosítógomb és gyors tárcsázás időseknek.

(#189) prozodus válasza acel786 (#188) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem Panasonicom volt, ha jól emlékszem, és a képek alapján igen, és mindezt tudta. Én nagyon elégedett voltam vele, csak a vonal szűnt meg, de a készüléket el is tettem :)
Itt most Alcatel van, de az nem tetszik, sokkal hülyébb a menüje. És állítólag kezelni is csak egy készüléket tud.
A több készülék az akksi miatt is hasznos, az egyik tölt, amíg a másikat használod.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#190) togvau


togvau
senior tag

Hello, mivel a teljes telekomtól meg szeretnék szabadulni, ha már megérkezett a digi, és az okos csomagban van telefon is, hordoznám rá a tré-s vezetékes számomat. Ugye azt lehet?

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#191) acel786 válasza togvau (#190) üzenetére


acel786
csendes tag

Ha sikerül akkor igen, a telefon ne mondd le csak a tv,netet a t-nél, és utána kérd a diginél a szerződést,
A tné levő cimednek és a Diginél levő címedednek egyeznie kell. A T mindenféle számlákat küld még utána két hónapig,némelyiket meg kell reklamálni. nekem a telefon lemondásakor ujra aktiválták a netet egy héte.

(#192) prozodus válasza togvau (#190) üzenetére


prozodus
őstag

Igen.
A T-nél éljen a szám, de ez minden hordozásnál feltétel.
Digi papírjait kitöltöd, stb, mindent elintéz a digi.
Előfordulhat kis kiesés, de elvileg sima ügy.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#193) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Milyen VOIP-os telefont ajánlotok ami olcsó de bőven elég arra mint egy normális vezetékes telefon (nem androidra gondoltam)?

(#194) csiba00


csiba00
csendes újonc

Sziasztok!

Remélem passzol a topikba a kérdésem, ha nem akkor nézzétek el nekem :)

Szóval január második hetében szerződést kötöttünk a DIGI-vel telefonra és netre. Telefonszám esetében kértünk számhordozást, mert meg akarjuk tartani a jelenlegi Telekom-os vezetékes számunkat.
Kérdeztük akkor az ügyintézőt, hogy nagyjából milyen átfutási időre lehet számítani, de nem nagyon tudott mit mondani. Elmondása szerint a DIGI majd felveszi a kapcsolatot a Telecom-mal és ők intéznek mindent (nekünk ehhez csak egy nyilatkozatok kellett aláírni), mi meg majd kapunk a Telecom-tól egy számla megszüntetésről értesítést. Illetve legegyszerűbben úgy tudjuk majd leellenőrizni, hogy él-e a DIGI-nél a szolgáltatás, hogy ha a telefon kábelt bedugjuk a DIGI által adott készülékbe. Ha ott kicseng, akkor már a DIGI-nél vagyunk.
A mai napig még a Telecom-os vonalon keresztül él a vezetékes számunk. Aki kért számhordozást, neki mennyi idő alatt csinálták meg?

(#195) 4Grider válasza csiba00 (#194) üzenetére


4Grider
nagyúr

Számhordozási igényt az új szolgáltatónál kell bejelenteni, amikor az új előfizetői szerződést megkötjük. Az újonnan választott szolgáltató egy meghatalmazás alapján eljár az előző szolgáltatónál a régi szerződés felbontása és a számhordozás ügyében, amelyre 2 munkanap áll rendelkezésére. Természetesen az előfizető későbbi időpontra is kérheti a hordozást.

A számhordozás késleltetése és indokolatlan elutasítása esetén az előfizetőt kötbér illeti meg. Az átvevő szolgáltató mulasztásonként és számhordozási megállapodásonként 5 000 forint kötbért fizet az előfizetőnek, ha
- a munkanapon 16 óráig benyújtott számhordozási igényt az adott napon, illetve a 16 óra után benyújtott igényt a következő munkanapon nem továbbítja az átadó szolgáltatónak,
- a számhordozást legkésőbb a számhordozás napját megelőző nap 12 óráig nem jelenti be a számhordozási Központi Referencia Adatbázisba, amennyiben az átadó szolgáltató az igényt nem utasította el.

Az átadó szolgáltató mulasztásonként és számhordozási megállapodásonként 5 000 forint kötbért fizet az előfizetőnek, ha
- az igényt indoklás nélkül, az előfizető megfelelő azonosítása ellenére, nem 30 napnál régebbi számlatartozás vagy indokolatlan egyeztetés kérés miatt utasítja el,
- a számhordozási igény elfogadását követően a számhordozást a Központi Referencia Adatbázisban utasítja el.

(#196) pazo2005


pazo2005
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak!Valaki már állított be gigaset c530ip inernet telefont esetleg?Nem boldogultam!Netet lát mert az időjáráskliens frissül,de nem tud csatlakozni a szolgáltatóhoz!Összekötöttem kábellel a routerrer,beállításban beírtam mindent szerintem de nem jó!Esetleg valami ötlet valakitől/profitól/??Mindenkinek köszönöm!

(#197) pazo2005 válasza BIZ0906 (#193) üzenetére


pazo2005
csendes tag

Szia!Én vettem egy gigaset c530 ip-t de nem tudom konfigurálni!

(#198) pazo2005 válasza pazo2005 (#197) üzenetére


pazo2005
csendes tag

Nem androidos telefonokra tabletekre ios-re melyik program szerintetek a legjobb!Ha több eszközön van beállítva akkor melyiket alkalmazza alapértelmezettnek!?

(#199) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Nomadikus telefonom van,miért nem lehet okostelóról melléket tárcsázni?
Beütöm a melléket de semmi,mondja tovább az automata mintha nem nyomtam volna semmit.

(#200) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Azzal mit lehet kezdeni, ha a vezetékes telefon állandóan leáll a Diginél? Mióta átalakították a hálózatot ftth-ra, azóta nem jó. Beadja a vonalhangot, de hívni nem enged senkit, foglaltat jelez, és ha engem hívnak akkor meg bemondja az automata, hogy a hívott szám nem elérhető. Tényleg idegesítő, gyakorlatilag minden nap újra kell indítani a digis zte routert. De ha éppen működik a vonal, sokszor akkor is torz, elnyújtott a hang, mint régen skypeon amikor nem volt elég sávszélesség.
A net sebesség megvan 950/200-as, azért már voltak kint mérni...(win 10-zel nem megy csak 250/200-al kb, linuxon meg ok)

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.