Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#12801) Madn!ght válasza flash- (#12800) üzenetére


Madn!ght
addikt

Account és gold eladása tiltott a fórumon!

Lásd téma tudnivalóknál.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12802) F-ECT$ válasza Norbee87 (#12799) üzenetére


F-ECT$
titán

Én Int-es vonalon mozgok, de amit írok az az Str-es gatyára is igaz. Ha már minden más cuccod top közeli, és csak az Str/Vit-es jelent upgrade-et, akkor vedd meg, de ha nem, akkor nézegess inkább 150+ vit-es darabokat, mert azok olcsóbbak. Ugyanis a 64 str + 74 vit összesen 138 statpont 165m-ért, míg a 150+ vit meg talán már 50m-tól kezdődik. Persze a gatyán nem megszerzett Str-t nem lehet pótolni máshol, de ha az itt spórolt 100m-t el tudod költeni olyan cuccra, amin többet nyersz 64 str-nél, akkor összességében máris jobban jártál.

Dive ever, work never.

(#12803) Rayner válasza flash- (#12800) üzenetére


Rayner
őstag

Várj még egy kicsit, a korai D3-ban az AHban lehetett még karaktereket adni venni, csak kivették az élesből.
Talán végleg, de szerintem egyszer vissza fogják rakni mert ugye ezzel is pörög majd az AH/RMAH

(#12805) JSaN válasza Rayner (#12803) üzenetére


JSaN
addikt

Ilyen sose volt, se miota kijott a game, se a betaban. Igaz valamikor a beta kezdete elott emlegettek valami hasonlot, de a mai napig nem lett belole semmi, es jelen allas szerint egy jo darabig nem is lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12806) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sarga receptek a kovacsos achihoz marek sarga gem, vagy mas ertelmes dologert vihetoek, fritzkandur#2997

gratisz 2 jewel recept, most nemtudommilyenhirtelen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12807) radi8tor válasza flash- (#12800) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#12808) Hollerith


Hollerith
csendes tag

Á micsoda finomság esett Hardcore.-on :Y :R tartanám a 350 millió goldos árat mivel rajta kívűl egyetlen ekkora avarge damage van fent és az közel 2 milliárd de nincs rajta vitality . Szóval ha érdekel valakit kérem pm.-ben jelezze . Az allres legyen veletek :)

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az xp-t ad !

(#12809) F-ECT$ válasza Hollerith (#12808) üzenetére


F-ECT$
titán

tartanám a 350 millió goldos árat mivel rajta kívűl egyetlen ekkora avarge damage van fent és az közel 2 milliárd de nincs rajta vitality

Lehet én vagyok korlátolt, de ha egy hasonló cucc vit nélkül 2B, akkor Te miért adod 0.35B-ért :F

Dive ever, work never.

(#12810) Gorneck válasza F-ECT$ (#12809) üzenetére


Gorneck
titán

Mert lehet 2mrd-ért az a béka ott rohad már egy ideje bent és kutyának se kell...HC csöppet más világ mint SC...

Nekem is esett egy brekusz 224 avg dmg-vel és 160+ vittel...1ik nap még 250M-et ér, másik nap már csak 50-et. HC még a hooottt alap cuccok is lassan pörögnek, a kicsit is jobbakkal meg hetek is elmehetnek mire elmennek...

Én viszonylag reálisnak tartom azt az árazást...sőt...lehet még kicsit soknak is...szal HC nagyon más világ...minden téren.

Gorneck#1239

(#12811) khirill válasza F-ECT$ (#12809) üzenetére


khirill
aktív tag

a vita hiánya miatt...

ratabyzou

(#12812) Sirandrish válasza khirill (#12811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ami AH-ban 2B abban nincs VIT..ergo ez elvileg jobb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12813) khirill válasza Sirandrish (#12812) üzenetére


khirill
aktív tag

upsz... akkor bocs az okoskodásért... nem néztem rá... :B csak ötletelek, az alapján amit hallottam/láttam... :) az az igazság, h ilyen minőségű tárgyakat én csak itt látok... :))

ratabyzou

(#12814) czpitti


czpitti
senior tag

Ma reggel szeretett engem diablo randomja:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#12815) F-ECT$ válasza Gorneck (#12810) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, ha 2B-ért rohad és nem megy el, akkor csökkenteni kell, de az se jó, ha eladod 350m-ért, pedig ha vártál volna pár napot, akkor elvitték volna 1B-ért.

Szóval én mindenképp magasabb áron kezdenék, és ha nem viszik, akkor csökkentgetném az árát.

Dive ever, work never.

(#12816) Gorneck válasza F-ECT$ (#12815) üzenetére


Gorneck
titán

Ez HCn nem teljesen müxik így...legtöbb cuccnak az árát se tudod belőni...mert elve berakják hasraütire...amúgy meg rutinos HC-s emberkéről van szó, szal feltételezem nem hiába adná ennyiért...és mivel napokban én is békáztam így teljesen reálisnak tartom az árat...hacsak nem vitát szeretnének mojon is hozni, mert akkor 50-150M közt 220+ avg dmges és 100+ vites mojot kapni...amit jobbnak tartok HCn.

De majd Hollerith, ha erre jár megint majd jól megaszondja miért gondolta ennyié...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#12817) szallasi007 válasza czpitti (#12814) üzenetére


szallasi007
őstag

Grat, milyen áron válnál meg tőlük? Pusztán kíváncsiság, és grat hozzájuk

(#12818) Hollerith válasza szallasi007 (#12817) üzenetére


Hollerith
csendes tag

Erre járok kb 2 óránként és azért gondoltam ennyinek az árat mert :
1 - Nem árulni szeretném hanem eladni
2 - Ez a második legnagyobb avarge dmg-s hc-n jelenleg
3 - mivel a 2b-t irreálisan soknak tartom azért amin vita sincs
4 - Ezen igen van vita de 2vel kissebb avarge dmg ... Mintha számítana :D
5 - Szerintem ez reálisabb ár mint 1b vagy akár 700 milla ..
6 - Ha énis békáznék (wd-vel tolom) akkor vitatkozás sem lenne hogy mennyi mert valószínűleg megtartanám de nekem 8k-dps .. Mivel Serpentem van dmg.-re mentem rá ..
7 - Nagyobb AH guru is ennyire mondta az árat ..
8 - További szép napot mindenkinek :D

Ami nem öl meg az xp-t ad !

(#12819) czpitti válasza szallasi007 (#12817) üzenetére


czpitti
senior tag

Nemtom.Majd beárazom és jól ráteszek hétvégén hátha elmegy mindkettő.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#12820) F-ECT$ válasza Gorneck (#12816) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nem az árral vitatkozok, mert nem járok HC AH-ba, csak az elvvel. Ha én az összes tudásomat latba vetve 350m-t gondolok reális árnak, akkor se 350m-ért kezdem el árulni, hanem 500m körül, hátha megtetszik valakinek, ha meg nem, akkor 12-24 óránként csökkentem az árát 10%-kal.

Ha meg az árbelövésben sem vagyok biztos, mert nagyon kevés hasonló cucc van, akkor pláne magasabb kezdőárral indítanék, és azt csökkentgetném.

De felőlem mindenki úgy áraz, ahogy akar, az egészet az robbantotta ki, hogy: "van benn egy hasonló vit nélkül 2b-ért, akkor én ezt vittel adom 350m-ért" :)

Dive ever, work never.

(#12821) Gorneck válasza F-ECT$ (#12820) üzenetére


Gorneck
titán

HCn ez nem nagyon müxik, ha nem reális áron dobod be a cuccod, akkor nem viszik el és lehet szórakozni vele hetekig...hiába ez az elved, HCn ez nem müxik (legalábbis eddigi tapasztalatom ez)...vagy hetekig szórakozhatsz az eladással és a vége nem az lesz amit te kigondoltál.

Én több, mint 1 hónapig hírdettem egy gyűrűt és egy vértet...mindkettő 50M-ről indult pont a Te SCs megoldásod alapján...egyik 1M-ért ment el, a másik 8M-ért...

Szal ajánlom, hogy kezdj el egy HC karit és hamar rá fogsz jönni mennyire xarul müxik ez bevágom nagyon soké oszt majd csökkentem a dolgot...egyszerűen no pörgés...van mikor 1 hét alatt 1 cuccot visznek el, van mikor 2-3-at, de az már hatalmas ünnep...

Kb illen a HCs popszakma...

Gorneck#1239

(#12822) szallasi007 válasza Hollerith (#12818) üzenetére


szallasi007
őstag

Jajj és jujj nem tőled kérdeztem, mert nem hczok a szuper netemmel :DDD de grat a fogáshoz :R

Czpitti: sok sikert az eladáshoz, majd nyomass ide egy árat ha nem felejted el mennyiért mennek el ezek a "vackok" :DDD

(#12823) Rayner válasza JSaN (#12805) üzenetére


Rayner
őstag

okoskodás helyett javaslom nézz be google képek szekciójába és a keresőbe pötyögtesd be, hogy "diablo 3 auction house 2010" ...nem kell diploma hozzá:)

(#12824) mpierre


mpierre
veterán

Intes hc skorn vihető:

Encsilánynak teljesen megfelel.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#12825) radi8tor válasza mpierre (#12824) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csajos cucc. :P

⭐ Stella

(#12826) mpierre válasza radi8tor (#12825) üzenetére


mpierre
veterán

Másnak nem is adnám a kezébe. Ilyen kis pirosan, rózsaszínesen villogó, emós sújtót? Férfiembörnek? :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#12827) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az létezik, hogy ez ilyen 30-40 milliós cucc? (AHt néztem, azért a kérdés. 11+ damage vs demon + 2 sock + str kombót néztem)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12828) mephi666 válasza proci985 (#12827) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ja, sokáig nézegettem is a dh-nak, hogy magas stat, allres, dam démonok/elitek ellen és MS :K 3sock-al baromi drága volt mindig (és ha az ember fia úgy van vele, hogy mindenképp climbers kell a lábára ms nélkül, lacuni helyett meg craftolt bracer, akkor máshogy nem tudja elérni a 24ms-t, csak inna gatyával+ezzel)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12829) rongyi


rongyi
aktív tag

Sziasztok!

Tudom nem beárazós topic, de minap esett egy ilyen breki és mivel wd-ben nem vagyok otthon és ah-ban is elég tág intervallumok között mozog az ára, így segítséget kérnék, hogy mennyiért rakjam be:

(#12830) killerjohn


killerjohn
addikt

Egyszerűen annyira nincs találat semmi hasonlóra, úgyhogy lövésem sincs, mennyiért tegyem fel AH-ba. Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#12831) davidsito válasza killerjohn (#12830) üzenetére


davidsito
tag

ne add el, tedd el
később nagyon jól jöhet:

magadnak - barátodnak - kis társadnak - családtagodnak - barátnődnek - kollégádnak - főnöködnek

bár nem sokan gondolkodnak így, mint én

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#12832) killerjohn válasza davidsito (#12831) üzenetére


killerjohn
addikt

viccelsz? ringen nekem nem kellenek ilyen rollok, máshogy néz ki a buildem. Asszony nem játszik, öcsém majd talál magának (de neki is jobb van), barátnőt asszony kiírtaná, kollégám nincs, főnököm sincs. Szóval eléggé bukó ez így - el kellene adnom :)

[ Szerkesztve ]

(#12833) Gyuri27 válasza killerjohn (#12832) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aiba elfogadom. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12836) khirill válasza Gyuri27 (#12833) üzenetére


khirill
aktív tag

nem tudsz most feljönni... ?

ratabyzou

(#12840) khirill válasza czpitti (#12837) üzenetére


khirill
aktív tag

én tőled olvastam ilyet először, h egyáltalán adományozol... meg ez úgy "köztudott"... rajtad kivül jpeetr aki még szokott felajánlásokat tenni... észrevételem alapján... szal nem igazán kéne ilyeneket felvenned... :N

killerjohn: rakd be trilli-csilliárdért hátha azt hiszi a hétvégén majd valami retardált, h vá vá vá... :))

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#12843) czpitti válasza killerjohn (#12839) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem panaszkodom.Nagy tételben veszem így be-beugrik egy-egy párbiles tétel.Összességében sereg még most is a nagy számok törvénye alapján.A kisebb tételeket pedig kiadom bérbe 20%-nyi goldért az eladott árból.Nekem nem foglalja a helyet,az eladó pedig keres egy kis goldot.Jó így mindenkinek.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#12844) Madn!ght válasza granini (#12841) üzenetére


Madn!ght
addikt

yep, nem mai de még mindig adja. :DDD

(#12843) czpitti: ezt nem tudtam, de ha így van kérdezném: str-es chc-s mempod nincs véletlenül jóárasítva?

Hétfőn addig geccsoltam a vanishing dye-al, míg szerencsésen odaadtam a vendornak a sajátomat amit nem vettem észre. Ez volt a legértékesebb cucc, ami esett a játékban, úgyhogy kicsit érzékenyen érintett. :)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12845) proci985 válasza killerjohn (#12830) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nézz egy int/crites litanyt, vagy egy intes hostot vit/crit rollal.

aztán lődd be föléjük, a 4.5 fölötti crit árak elég magasak, litanyn meg max 70 res van. ha mondjuk 150/80/65AR/chd/4.5chcs ring nincs.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12846) Edge válasza rongyi (#12829) üzenetére


Edge
veterán

eléggé low az avg, olyan nagyon sokat nem remélnék tőle. Nézd meg mennyiért megy 208 avg +240int aztán nézd meg vit-esek mennyiért mennek. nem nehéz kikeresni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12848) Sirandrish válasza czpitti (#12843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uh ilyen "bérmunka" engem is érdekelne...
SC-s AH-m lassan egy hónapja full üres :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12849) killerjohn válasza czpitti (#12843) üzenetére


killerjohn
addikt

jsp-n veszed, vagy official forumon?

(#12850) Jazz


Jazz
veterán

Offer fresh drop

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.