Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#12951) czpitti


czpitti
senior tag

3.5 bil sc vagy 1 bil hc gold az ára ha kő valakinek:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#12952) Thrawn válasza czpitti (#12951) üzenetére


Thrawn
félisten

Vesét beszámítasz? :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12953) czpitti válasza Thrawn (#12952) üzenetére


czpitti
senior tag

Keresem a vevőt rá keresem :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#12954) radi8tor válasza czpitti (#12951) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

3.5% ChC-s gyűrű ilyen sokat érne? :U
Na, mindjárt belépek játékba és megsasolom mennyit adna. :)

⭐ Stella

(#12955) radi8tor válasza czpitti (#12951) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

14k DPS-t ad:

481563 DPS lenne vele. Hm...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12956) davidsito válasza radi8tor (#12955) üzenetére


davidsito
tag

meg kell venni
:)

próbáld meg lealkudni
:DDD

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#12957) Sirandrish válasza radi8tor (#12954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább a Trifactah+mocskos magas AVG DMG ami miatt olyan sokat ér :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12958) lakisoft válasza czpitti (#12951) üzenetére


lakisoft
veterán

Nagyon szép. Grat. :Y :R

(#12959) Face8814


Face8814
őstag

Eladó!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12960) lakisoft válasza Face8814 (#12959) üzenetére


lakisoft
veterán

Ára?

(#12961) Face8814 válasza lakisoft (#12960) üzenetére


Face8814
őstag

80M

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12962) lakisoft válasza Face8814 (#12961) üzenetére


lakisoft
veterán

Este felpróbálom ok? és ha jó a méret rám akkor veszem is meg. :R

(#12963) Face8814 válasza lakisoft (#12962) üzenetére


Face8814
őstag

Rendben. Kivettem AH-ból.
Face#2440, este vegyél fel.
Thx :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12964) lakisoft válasza Face8814 (#12963) üzenetére


lakisoft
veterán

Megbeszéltük. :R

(#12965) radi8tor válasza davidsito (#12956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudok már ilyenre áldozni. Így marad a csöpögés. :)

⭐ Stella

(#12966) lakisoft válasza radi8tor (#12965) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem tudsz vagy nem akarsz?

(#12967) radi8tor válasza lakisoft (#12966) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindkettő. :)
467000 DPS is untig elég mindenre.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12968) lakisoft válasza radi8tor (#12967) üzenetére


lakisoft
veterán

Persze. Valóban az. :R :Y

(#12969) Thrawn válasza radi8tor (#12967) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt magyarázd el SirDannak is :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12970) lakisoft


lakisoft
veterán

Ha valakinek van SC-n Plan: Cain's Fate és Plan: Born's Defiance keressen privátban.

[ Szerkesztve ]

(#12971) Edge


Edge
veterán

500M

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12972) arni1


arni1
aktív tag

Eladó lenne a fenti item, igény szerint 80%-os kaviccsal.

[ Szerkesztve ]

(#12973) Jazz


Jazz
veterán

For sale

free your mind

(#12974) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Vásárolnék:

18.7M-ért


17.5M-ért

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12975) jpeetr válasza Jazz (#12973) üzenetére


jpeetr
aktív tag

hogyé a kard?

(#12976) Jazz válasza jpeetr (#12975) üzenetére


Jazz
veterán

This is sparta. 300. :)

free your mind

(#12978) rongyi válasza Jazz (#12973) üzenetére


rongyi
aktív tag

Engem lehet érdekelne.

(#12979) Face8814


Face8814
őstag

Eladó, 50M

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12980) Sárpac válasza Sárpac (#12974) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még mindig vásárolnék! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#12981) Edge válasza Edge (#12971) üzenetére


Edge
veterán

Még mindig eladó, akit érdekel üzizzen, mehet kevesebbért mint 500M, írjatok ajánlatot. 50avg/4.5chc-s zuni pox.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12982) Sirandrish válasza Edge (#12981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Poxról jut eszembe..tegnap felmentem SC-re, mondom nézek a WD-mre valamit..erre 4,5%chc-s Zuni Poxok 8M-től? Hát kegyetlen ami az SC-vel történt..
50M-ből olyan karaktereket lehet össze pakolni hogy ihaj :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12983) rongyi


rongyi
aktív tag

Eladó az alábbi csuklószorító, ára 200 M (az ár alku képes):

(#12984) Edge válasza Sirandrish (#12982) üzenetére


Edge
veterán

ja bakker márcsak az avgseket keresik, de pl az én darabomat se tudom árban eladni nemtudom mintha a poxokra a kereslet megcsappant volna. Kevesebb a játékos is, közben meg azt látom hogy a wizem dprogressen az unbuffed 361k dpsel nemhogy hátrébb kerülne napról napra hanem előrébb, mintha fogynának a karik, sztem csomóan cuccolják lefele, adják el a cuccot és pápá.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#12985) Sirandrish válasza Edge (#12984) üzenetére


Sirandrish
legenda

Á..röhej..
Tegnap vettem VIT-es+Armoros WH beltet is 5M-ért??
Az mi?
260VIT+160INT-es Zuni felsőt 8ért? Csak kacagtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12986) granini válasza Sirandrish (#12985) üzenetére


granini
őstag

Megbocsass kedves Andrishom, cimbik vagyunk, de neha nagyon merges tudok lenni amikor valaki mindig 'negativ nosztalgiazik'.. hogy en (vagy barki..) aki 2012 szeptember korul kezdtem csak el D3-at jatszani allandoan megkapom valakitol hogy bezzeg a patch elott, akkor volt inferno kihivas, mostmar nem az.. nem egy ismerosom tolta mar ezt a kepembe IRL is meg forumon is, hogy ja ha te akkor kezdtel e ljatszani akkort te nem is tudhatod hogy bizony az elso patch elott milyen nehez volt is az elet most meg negyerenekem itt hogy nehez mert konnyu..

Meg hogy bezzeg regen ami ma 5 milla gold az elotte 500 milla volt.. oke.. haladunk elore az idoben, jonnek a patchek sorban, egyre tobb a gold / item AH-ban, ergo minden ertektelenedik el ugyanugy mind a valo eletben is. Bezzeg az oregapam BMW-je kitepte a kezed 200-nal ez az uj meg beparkol helyetted a teszkoba, ezt mar nem is kihivas vezetni..

Rendben, tudomasul vettuk, konnyebb, olcsobb, nerfebb, OP-ab a D3 mint elotte.. de en vhogy mindig ugy erzem hogy ezt mi megkapjuk mint valami elmarasztalast, mintha en tehetnek rola.. bocs, de ez mar kikivankozott. Mindenkinek a maga baja faj, en a mostani arfolyamok es korulmenyek kozott nezek szembe a D3 kihivasaival. Nem tehetek rola hogy kesobb vettem meg es mar nem volt lehetosegem a korabbi jolval nehezebb verzioval tolni. Bocsi..

Az itemek ara meg a masik.. Te rohelyesnek talalod hogy ma mi mennyibe kerul.. nem akarok turkalni a zsebedben (a stashedben..) de mindketten tudjuk hogy gold ugyileg altalaban rendben vagy.. ehhez kepest rengetegen vannak itt akik nem farmolnak 24/7-ben, nem vesznek goldot, csak az van nekik amit talalnak (semmit..) es amit onerobol tradelnek. Nincs penzuk egy 5 millas WH beltre sem.. mert csorok.. te meg beirod ide hogy rohejes.. bezzeg amikor valaki jotekonykodik a forumon es potom penzert arulgat relative jo cuccokat leginkabb kezdoknek te vagy az elso aki azonnal licital ra.. :-(

Hat ne haragudj de ez hadd fajjon mar nekem is kicsit..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#12987) davidsito válasza granini (#12986) üzenetére


davidsito
tag

nem mindig előnyös leírni azt, amit valójában gondolunk
;)

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#12988) Sirandrish válasza granini (#12986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hm..nem tudom ezt miért nekem címezted mert szerintem én sose mondtam neked hogy "márpedig előtted nincs is kihívás mert régen így meg úgy"..
Azt meg had engedjem már meg magamnak hogy ha már van rálátásom a dolgokra hogy elmondjam a véleményem illetve tapasztalataimat a játék "fejlődéséről".
Értem én hogy van egy általad csórónak titulált réteg, akik még most sem boldogulnak úgy ahogy szeretnék, de az is kemény hogy pont te kampányolsz mellette.
Tudtommal a te monkod sem filléres vackokból van összerakva..ellenben nézd meg az én karaktereimet!
Sosem panaszkodtam hogy nincs elég goldom erre vagy arra, de ti marhára összekevertek engem valakivel, mert nekem nincsenek milliárdos karaktereim.
A legnagyobb kiadásom eddig egy itemre 100M volt..a barbárom cipője..és egyik karakteremben sincs 5-600M-nél több. Akkor miről beszélünk?

A WD-m konkrétan 50M-ben van úgy hogy abból tegnap költöttem vagy 45öt..

És igen..licitálok..mert a jó vételeket mindenki szereti és ha megnézed pl a Monkomat, az a bizonyos Nati ring igen csak ráfért volna. Nem tudom miért engem talál meg mindenki a milliárdos dumákkal mikor nem hogy a legkeményebbek között, de már lassan a középkategóriában sem vagyok benne.
Nekem a mai napig nincsenek radiant kavicsaim a cuccaimba, neked meg csak emeraldból van legalább 5 márkíz..

Visszatérve az AH-ra. Igen..röhej...örülök hogy te csak szeptemberbe kezdted, de kérdezd már meg azokat az embereket akik mondjuk patch-enként kukázták a gearjüket hogy mennyire jó érzés ez..mert amit ma megvesznek 50M-ért az 2 hét múlva 3M-ért alig fog elmenni.

"Nem tehetek rola hogy kesobb vettem meg es mar nem volt lehetosegem a korabbi jolval nehezebb verzioval tolni."

Ha fegyvert szorítanak a tarkómra, akkor sem értem ezt miért nekem mondod :N

Szerk: Mellesleg én nem "negatív nosztalgiázok" mert én örülök hogy majdnem fillérekért össze tudtam rakni egy 150K DPS-es WD-t...illetve hogy őszinte legyen az SC rész már teljesen hidegen hagy..szóval ha a 6CHC-s Mempo 10gold lesz, engem az sem fog érdekelni :N
Bár szóljatok ha annyi lesz mert akkor veszek párat :DDD

davidsito AZ a hsz nem nekem szólt..ez tuti..legalábbis amiket ő mond azokat én sosem említettem :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12989) Gorneck válasza davidsito (#12987) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát nem, főleg, hogy egy hatalmas mellélőde... :D

Egyébként tényleg vicces mennyire nincs ára már szinte semminek és milyen kis mennyiségű goldból be lehet vásárolni...

Gorneck#1239

(#12990) Sirandrish válasza Gorneck (#12989) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked a Monkod sapkája többe van mint nekem 1 karim mindennel, szóval menekülj innen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12991) Gorneck válasza Sirandrish (#12990) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát igen...k.cs.g, szemét, szar alak vok...pfejjj... :D És még goldom is van a karijaidba...legalábbis az egyikbe...aszhem nem kevés... :D

Egyébként igen...első naptól játszó userként nem kevés kukázás volt pecsről pecsre...nagy nehezen összetákol vmit az ember oszt kuka, majd megint és ismét kuka... :D Felemelő érzés... :W

Gorneck#1239

(#12992) Sirandrish válasza Gorneck (#12991) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát jó hogy mondod..nem elég hogy milliárdok vannak a karijaidba, még a Wizardomra is költöttél..
Te ceméét :DDD
Ezért este nem engedem hogy csirkét áldozz a WD-del ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12993) Gorneck válasza Sirandrish (#12992) üzenetére


Gorneck
titán

Skornnal kicsit nehézkes... :D Vagy feláldozunk egy Monkot... :D

Gorneck#1239

(#12994) sto1911 válasza Gorneck (#12991) üzenetére


sto1911
veterán

"Egyébként igen...első naptól játszó userként nem kevés kukázás volt pecsről pecsre..." elso naptol kezdve jatszok, sose kukaztam semmit, mert nem is talaltam, meg penz se volt :DD

(#12995) Sirandrish válasza Gorneck (#12993) üzenetére


Sirandrish
legenda

De csak egy Monkot ismerünk...ameg Hurka...ráadásul a lekváros fajta :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12996) granini válasza Sirandrish (#12988) üzenetére


granini
őstag

Elnezest amiert teged talaltalak meg ezzel.. valoban nem mindig kellene leirnom amit gondolok, dehat egy forum mar csak ilyen.

'de az is kemény hogy pont te kampányolsz mellette.'A DH-m es monkom nem filleres cuccokban rohangal. Soha nem talaltam semmit, a legjobb eladasom AH-ban talan 120M volt 1x. En vettem goldot, mert megengedhetem, es nekem az akkor annyit megert.. nem tagadtam sosem, es nem is dorgoltem soha senki orra ala hogy mennyivel jobb az en karakterem mint az ove..

'mert amit ma megvesznek 50M-ért az 2 hét múlva 3M-ért alig fog elmenni.'Ez teny. En csak azt nem ertem miert kell sirni emiatt. Amikor kiadtam 300 milliot egy EF-re akkor tisztaban voltam vele hogy ezt a penzt nem latom viszont, nem lesz rajta profit, az is lehet hogy par honappal kesobb majd ujabb 500-ert kell vennem jobbat, es nem fogom tudni eladni se a regit. Ez bizony benne van. Nem akartalak megserteni teged sem, meg Gorneck ur erzeseit sem, de en ugy allok hozza hogy vallalom a 'kockazatot' amikor kiadom a goldot 1-1 itemert.. Amikor veszem azt elsosorban hasznalatra veszem, nem flippelni es nem befektetni..

'Ha fegyvert szorítanak a tarkómra, akkor sem értem ezt miért nekem mondod '
Ha megnezed az elso mondatom azt irtam valaki, csak mellesleg a te hsz-edre reagaltam, az ebresztett bennem gondolatot. Kesobb is leirtam hogy sokaktol, forumon kivulrol is sok ilyen megjegyzest kaptam hogy rohej, konnyu, mar nem a regi kihivas, etc..

Gorneck:
'Egyébként igen...első naptól játszó userként nem kevés kukázás volt pecsről pecsre...nagy nehezen összetákol vmit az ember oszt kuka, majd megint és ismét kuka... Felemelő érzés... ' - lasd feljebb. Ez benne van. Annak ellenere hogy en miota jatszom, mar most is tobbszor ateltem ugyanezt, hogy a dragan megszerzett cuccom honapokig allt AH-ban es csokkentettem az arat 5-10 milliokkal, mire vegul senki nem vette meg es odaadtam egy havernak aki akkor ert fel infernora.. pontosan tudom milyen. Amikor megveszed a legujabb FullHD LED TV-t es kitolod a MediaMarktbol abban a pillanatban tudod hogy ha ezt most igy bontatlanul felteszed PH-ra vagy Vaterara akkor minimum -25% amit buktal.. A mechanizmus ugyanez..

Meg egyszer sajnalom ha banto volt, altalanos kirohanas akart lenni reszemrol es nem kizarolag neked cimeztem.. tegnap is klassz lavinat inditottam el a monkom szaros passziv skilljeirol feltett kerdesemmel. Mentsegemre szoljon hogy en csak napkozben forumozom amikor nem tudok jatszani.. lehet akkor se kene..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#12997) Sirandrish válasza granini (#12996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az item árának zuhanásával van bajom hanem a mértékével.
Nyilván ha rendes mederben folyik az AH (sajna ez a D3-ra nem feltétlenül igaz) akkor ugye mindig minden kicsit kevesebbet fog érni.
Engem az...nem is jó szó hogy zavar..inkább meglep hogy amikor én abbahagytam az SC-t, cirka 2 hónapja akkor pl 500M lett volna az amit tegnap nem hiénázással, bőven nyugodt keresgéléssel tizedáron megvettem.
És ez számomra igen is vicces.
Vagy pl ami engem nem érint...CHC-s Mempo..2-3 hónapja talán a PH-n 1-2 embernek lehetett..ma már szinte csak annak nincs aki nem akar olyat.
Persze még ma is van olyan aki nem engedheti meg magának de sokkal-sokkal kevesebb :K
Pl Gorninak meg Rolinak már 2 is van hogy szijják ki az orrom :C

A passzívos kérdésed a másik topikban csak egy kérdés volt..a gond a választ adó emberekben van..mindegyik heves vármérsékletű és egyik sem gondol bele a másik álláspontjába csak nyomja a saját véleményét.
Mellesleg én tegnap jókat is vidultam a topikon, szóval ha neked kell megköszönni akkor köszikeee :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12998) Gorneck válasza granini (#12996) üzenetére


Gorneck
titán

Nem kell bemutatni a mechanikáját...sok síró nyekergő miatt lett olyan amilyen a játék...a vége meg pontosan uaz lett...semmivel se könnyebb boldogulni...jahhh dehhh, aki farmból akar kicsit is fejleszteni kevés, nem túl hatékony játékkal, annak most még szarabb dolga van...ha kicsit jobb cuccot akar...mert már a közepes motyók is fillérekért megvehetők...

Nagyon kevés goldból (10-20M-ről beszélek) már minden kasztból mpl5-6os karit lehet összetákolni...minden nehézség nélkül...régi játékosok többségének ez nem épp egy nagy összeg...szal segítenek, ha úgy van.
Ez úgy gondolom eléggé nagy segítség...nekem senki se tudott gearben segíteni...az amortizáció pedig az egésznek velejárója, de ettől még nem fogok repesni tőle...ahogy sztem senki se...

De ennek itt semmi helye...aszhem...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#12999) granini válasza Sirandrish (#12997) üzenetére


granini
őstag

'Mellesleg én tegnap jókat is vidultam a topikon, szóval ha neked kell megköszönni akkor köszikeee 'Szivesen! Az envotam.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#13000) rol33


rol33
aktív tag

(#12993) Gorneck23 és (#12995) Sirandrish na hurkák befoghassátok... :DDD

®

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.