Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated

Hozzászólások

(#105) dragonfx válasza dragonfx (#104) üzenetére


dragonfx
veterán

dikk amóre megint nem írt 3 hétig.vizipupu. :C

nem tom mi lesz ebből a meloból érdekesne mindenki álomvilágban él lehet nem kéne hinnem a mesékben amit elregélnek. :U .semminél több.

hála égnek excsaj nem keresett, mostanáig, hülye bmwtlais képekkel zaklat..én meg mondtam enm kella falsch duma eddig ráért ezután is.akar valami gondolom azt.

peca most lehetne de fáradt vok éjszakára elmenni pedig faxa lenne igaz csöves vagyok anyagilag nem futja.ez van ez a szezon nyár ilyen keveset vagyok.így alakult.

Buli piázás volt sok balcsin is pesten is.jól érzem magam jók a bulik a társaság.Fütyülős azóta is emgy lassan a termékpalettán végigmentünk.rászokóban avgyok kicsit a sörre meg a dohányzásra :Y ..nem jó hír.

itthon elvagyok mindig van mit csinálgatni.köcsög házimunkák de legalább megtanulom.

Volt csomó strand, feka cigó vagyok lassan, az uj csaj úgy néz ki tartósnak tünik de már nem is kéne leírnom.Mintha ő is érezne valamit de nem adom ki magam majdha biztosra beszélhetünk erről.

Edzés megyeget nem az igazi kiba meleg van.De a HB odaverős. :C

Vettem 2 puma jamaica tusit tök örülök rég akartam és rossmannba akciós volt :) ....

Kocsi gurulgat ideje volt már egy nagy takarítás/mosásnak most fainul néz ki.

Ja és egy fain nyári szám>>Italobrothers - Stamp on the ground....jump, jump, jumppppp :C
ilyne buli kell.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.