Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Šolaire válasza Kvelstadt (#1950) üzenetére


Šolaire
veterán

Tényleg köszi :) magyarítva tolom még 2 dlc van hátra. A történet nagyon tetszik eddig. Aldiát elrontottam most hamar megöltem Nashandrát. Mégegy végigjátszás lesz emiatt :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1952) Kvelstadt válasza Šolaire (#1951) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azér az durva hogy throne watcherst, nashandrát meg aldiát be lehet húzni egymás után.
Én mikor először toltam és a watchers után bedobta nashandrát mutattam neki hogy "ide üss" mert ezt így én mos nemakarom.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1953) Šolaire válasza Kvelstadt (#1952) üzenetére


Šolaire
veterán

Most hogy letoltam az első dlc-t na ott éreztem hogy na végre visszatértek az eredeti készítők. Keresztül-kasul bejártam olyan rövidítések és összekapcsolódások voltak hogy kerestem az államat. Nekem ez a 3-szor újrahasznosított trónterem hát :N azért az első részben amikor kiln felé mentünk és megjelentek a szellem black knight-ok na az odavert :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1954) Kvelstadt válasza Šolaire (#1953) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha shulvával az volt a cél hogy nyomasztó legyen és ne akarjak ott lenni akkor remek dlc mert azt elérték nálam.
A boszorkány bossz meg elmehet a kitalálójával a búsba...
Egyszer 3 velstadtot idézett be mire levertem és hiába meglett ott elszakadt a cérna és üvöltöttem a tv-nek hogy "tényleg?! Csak 3 velstadt?! Nincs még egy?!"
Régi szép idők na.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1955) t256 válasza Šolaire (#1953) üzenetére


t256
őstag

Melyik számít az első DLC-nek? :D
Crown Of The Old Iron King DLC-ben Fume Knight-ig eljutottam, de sok közöm nincs a harchoz.
Ivory King DLC-ben Aava-ig jutottam el, de ez a nagy tigris könnyen legyőz.

Egy ideje már elakadtam itt. Gondoltam ki is hagyom ezeket, mert ez már túl nehéz. Aztán rájöttem, hogy már csak két boss van hátra az alapjátékból. Vendrick és Nashandra. Utóbbihoz már most bemehetek. Vendrick elvileg kihagyható.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1956) Šolaire válasza t256 (#1955) üzenetére


Šolaire
veterán

Elsőnek Sanctum City. Black Gulch-ba érhető el. Legszemetebb dlc szerintem.
Kvelstadt: a boszorkány engem is inkább idegesített. A 3-as bossharc volt nekem a legszórakoztatóbb. Mindezek ellenére ez a kedvenc helyszínem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1957) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

A DS3-at kezdtem el először. Az első rész kimaradt. Most a második részt venném meg steam-en és az lenne a kérdésem, hogy a Dark Souls II: Scholar of the First Sin tartalmazza az összes javítást, és az összes DLC-t? Tehát elég azt megvennem? Elvileg ebben van grafikai fejlesztés is?

Az első részt kihagyom, az már nagyon elavult grafikailag nekem.

Ja, meg jöhetne egy kis help. Melyik karaktert válasszam elsőnek, valamint az elején mikrerakjak pontot, hogy haladjak is? Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1958) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1957) üzenetére


Šolaire
veterán

Üdv Scholar tartalmazza mindhárom dlc-t meg a dx11-es patch-et is. Ez a legteljesebb kiadás.
Első részt kár kihagynod de te tudod :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1959) Heisenberg69 válasza Šolaire (#1958) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm akkor meg is veszem gyorsan. Utóbbi kérdésben is segítesz picit?

Ja, meg még egy. Magyarosítás van? Ha igen, melyiket tegyem fel? Steam-nek nem okoz gondot, ha felrakom?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1960) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1959) üzenetére


Šolaire
veterán

Én harcossal indítottam. Dexes karival.
[link]
Ha visszaolvasol kiveséztük mire kell rakni.De ott a link.
Magyarítás:[link]
Ha kicsomagolod akkor 3 fájlt kapsz nekem a textúráktól kifagyott. Ha azt kihagyod akkor minden magyar lesz kivéve mondjuk a you died felirat meg a menü ,tárgyleírás,felirat minden magyar lesz. Fordító javasolta hogy hagyjam ki a textured csomagot.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1961) Heisenberg69 válasza Šolaire (#1960) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen!!!!! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1962) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1961) üzenetére


Šolaire
veterán

Szivesen :) jó játékot. Pc-s port nagyon jó lett. Betonstabil.
Még annyit steamnek semmi gondja nem lesz a magyarítással nyugodtan használd.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1963) nem_tom válasza Šolaire (#1960) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem gond nélkül működik a textúra pack is. Mindent felnyomtam és hibátlan.

Egyébként jól mondják előttem. Kár kihagyni az első részt. Lehet, hogy grafikailag nem akkora sztár, de játékmenetben és sztoriban se fogod megbánni, egyszerűen zseniális. Észre sem fogod venni, annyira magába szív a játék. De igazából szerintem nem is marad el sokban kinézetben a játék.

(#1964) Šolaire válasza nem_tom (#1963) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem mindenkinél okoz akkor gondot. Nekem nem indult tőle a játék a fordító utólag rakta bele.
Első rész zseniális főleg a pályatervezés. Sokszor az államat kerestem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1965) nem_tom válasza Šolaire (#1964) üzenetére


nem_tom
őstag

Az biztos! Ekkora egybefüggő pályahalmazt megtervezni nem kis munka lehetett. Ráadásul úgy, hogy közbe még jól is néz ki. Zseniális.

(#1966) Šolaire válasza nem_tom (#1965) üzenetére


Šolaire
veterán

Sanctum City-nél éreztem ugyanezt ott is zseniális a pályatervezés.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1967) t256 válasza Heisenberg69 (#1957) üzenetére


t256
őstag

Nem akarok durván fogalmazni, de ez játék, nem benchmark program! Olyan játékélményt nyújt, hogy elfelejted a grafikát. Szerintem az első rész sem mondható csúnyának.

Nem hiába felkapottak manapság PS4/XBONE konzolokon a 8bit/16bit grafikával készült játékok. elég sokat kiadtak már lemezen is, ráadásul limitált példányszámban! A jó játékok adnak el egy konzolt, a grafika mellékes.

Az első részben elég OP a Pyromancer. Esetleg Sorcerer. A játék elején nagy segítség az a 30 Soul Arrow.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1968) nem_tom válasza t256 (#1967) üzenetére


nem_tom
őstag

Ott a pont. A mai napig képes vagyok régi, vagy akár DOS -os játékokat is elővenni pusztán a feeling vagy az élmény miatt. :K

[ Szerkesztve ]

(#1969) Šolaire válasza t256 (#1967) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyetértek. A 2. Rész kicsit olyan mintha az első rész árnyéka lenne. Véleményem szerint csak a dlc-k hozzák az első rész minőségét.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1970) Kvelstadt válasza t256 (#1967) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy ideig próbáltam meggyőzni az ilyen hozzáállásu embereket de már nem érdekel. A grafika miatt kihagyni egy olyan játékot mint a ds1 azt sem tudván hogy mit jelent a ds1.
Ő baja.
Engem most sem érdekel a grrafikája mert jó. Pedig vagy 5éve játszottam vele először. De még 5év múlva is ugyan az a ds lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1971) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Hát, kicsit puritánabb ez a rész, mint a három. Ám, szemetebb az biztos... pl ha sokat halok, folyamatosan csökken az életerőm... mindig kevesebb a max... ez ellen mit lehet tenni? A harmadik részébe semmi ilyen nem volt.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1972) vorosmarti válasza Heisenberg69 (#1971) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Lesz majd egy gyűrű... ami vmelyest enyhít a gondokon...

(#1973) Heisenberg69 válasza vorosmarti (#1972) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

de ez így kiba nehéz... az utolsó óriás bossnál haktam vagy 10-szer és a teljes csík felénél van a max hp-m... ha ez így megy, akkor most abbahagyom...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1974) AllTheBest válasza Heisenberg69 (#1973) üzenetére


AllTheBest
senior tag

filthy casual... Ha használsz humanityt akkor megint teljes lesz a hp-d, de halálnál nyilván megint elkezd majd visszamenni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1975) Heisenberg69 válasza AllTheBest (#1974) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Hát de a háromba miért nem volt ez így? Van item mi visszanyomja maxra a humanityt, de az már nincs... mindegy, ha itt ez így megy akkor ennyi volt nekem. Meddig lehet steam-en visszatéríteni a pénzt?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1976) AllTheBest válasza Heisenberg69 (#1975) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Gugli a barátod

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1977) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1975) üzenetére


Šolaire
veterán

Ne add fel. Heide towernál van egy láda ha jól emlékszem a dragonrider boss előtt amit 1 heide knight őriz. Abban van 1 gyűrű ami nem engedi annyira lecsökkenni az életerőd. Egyébként emberrel simán visszaálítod. Kevés az ember? Rakj le jelet a bossok előtt és ha legyőzitek kapsz embert. Ez a játék ilyen valamit valamiért. Sokszor leírtam nem a játék nehéz. Te teszed azzá.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1978) AllTheBest válasza Šolaire (#1977) üzenetére


AllTheBest
senior tag

*human effigy* :D az ember az a 3-ban van nem? :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1979) Šolaire válasza AllTheBest (#1978) üzenetére


Šolaire
veterán

Jólvanna :D egyszerre tolom őket :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1980) Kvelstadt válasza Heisenberg69 (#1975) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mert a 3nál figyelembe vették a Casual réteget is. :)
Az említett gyűrű meg nem engedi majd 80% alá a hp-d ami még jobb mint a 3ba mert ott valami 25 vagy 30%ot vesz le ha meghalsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1981) Heisenberg69 válasza Kvelstadt (#1980) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

A háromba semennyit nem vett le. Vagy én vagyok a hülye?
Pedig csak a fő bosst nem tudtam lenyomni....

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1982) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1981) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem arra gondolt hogy a 3-ban alapból, ember nélkül van 100% életed, míg ember-el már olyan 120-130%-os életed van.

(#1983) Kvelstadt válasza Heisenberg69 (#1981) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dehogynem vett. Csak nem mutatta hogy mennyi hiányzik mint pl a 2ben.
Az első rész az egyetlen ahol nem vesz le semmit.
Próbáld ki hogy bejelölöd a mannyi életed van majd ha halott vagy nomj be egy embert ha meg élsz halj meg.
Látni fogod hogy vagy két centi eltűnik/hozzáadódik az élletcsíkhoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1984) nem_tom válasza Šolaire (#1977) üzenetére


nem_tom
őstag

Nagyon jó dolog ez az idézős rendszer. Én mindig mindenhova teszek le jelet, sokszor meg is idéznek. Rengeteg extra soul-t és szintlépést sikerült ebből összegyűjtenem, nem beszélve az emberségről. :)

(#1985) Šolaire válasza nem_tom (#1984) üzenetére


Šolaire
veterán

Én a fume knightnál vagy 10 órát elidőztem. Rengetegszer behívtak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1986) nem_tom válasza Šolaire (#1985) üzenetére


nem_tom
őstag

Hasonlóan jártam a Bukott Óriájosok Erdejénél. Miután levertem az első boss-t vagy 10x beinvadeltek. :D

A kedvencem a kripta volt. Ott annyiszor nem idéztek meg, de volt amikor megidéztek 4 állat tank karakter mellé hatalmas fegyverekkel. Olyan látványosan vertük szilánkjaira a helyet, hogy hűha. Az a beteg zúzás nagyon kemény volt. Csak sajnos menet közben megölték a játékost és nem vittük végig. :D

(#1987) t256


t256
őstag

Ma legyőztem Vendrick-et. Nem is annyira nehéz harc, sajnos a király régi dicsőségéből maradt úgy kétféle kardcsapás.

Talán a legszomorúbb boss fight a játékban. Az elején minden arról szól, hogy meg kell keresni a király. Talán tud segíteni, vagy ad valami választ arra, hogy mi történt Drangleic-ben.
Amikor végre találkozol Vele, kiderül, hogy Ő már régen hollow, céltalanul húzza maga után a kardját és nem uralkodik már semmilyen birodalom felett.

Később lehet kipróbálom magam Nashandra ellen. Utána bonfire-nél indíthatom a New Game+-t, ugye? Tehát a végső harc után még szabadon bóklászhatok és befejezhetem a DLC-ket.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1988) Šolaire válasza t256 (#1987) üzenetére


Šolaire
veterán

Majulába tudsz átmenni new game plusba, bóklászhatol nyugodtan.
nem_tom:kriptát nem szerettem annyira. Elején a pursuernél is sokszor besegítettem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1989) Kvelstadt válasza t256 (#1987) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen. Majula bf-nél mehetsz ng+ba. Ez már csak azért is jó mert nashandra után a kovács lánya többféle követ árul.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1990) AllTheBest válasza t256 (#1955) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Javaslom, hogy csinálj egy fire elementes fegyvert, azzal könnyen le lehet csapni, én is szenvedtem vele egy darabig, de ma rászántam magam arra, hogy erre elbaszok pár soult, de megérte :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1991) t256 válasza AllTheBest (#1990) üzenetére


t256
őstag

Csináltam egy Dark Zweihandert. Ez is szépen sebzi már csak a taktikámon kéne csiszolnom.
Láttam egy videót, ahol valaki pajzs nélkül lenyomta, szinte sérülés nélkül.

Tegnap végül is legyőztem Nashandrát második próbálkozásra. Mit is mondjak, egy kicsit csalódtam. Keményebb küzdelemre számítottam. Akkor voltam csak bajban, amikor majdnem leestem.
Gwyn sokkal keményebb volt.
Próbálgatom még a DLC bossokat. Sokat nem akarok rajtuk idegeskedni, ha nem megy, akkor új karakterrel még egyszer végigviszem az első részt és megcsinálom minden NPC sztoriját. Azt kell, hogy mondjam a második rész csak árnyéka az elsőnek.
Ahogy előttem írták már, Sanctrum City-nél fedezhető fel olyan pályatervezés, ami az első részben végig jelen van.

Aztán az is lehet, hogy elkalandozok a Skyrim világa felé. Karácsony óta a polcon pihen. Egy ilyen harcrendszer után érdekes lesz.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1992) Šolaire válasza t256 (#1991) üzenetére


Šolaire
veterán

Dlc-k nagyon jók. Kicsit nyersek :) de élvezetes sokszor tényleg méterről méterre harcolsz az előrejutásért. A bossok meg parádésak benne.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1993) nem_tom


nem_tom
őstag

Eszembe jutott valami ami már régóta foglalkoztat de mindig elfelejtettem ide írni. Van több olyan boss lelkem is, amiből semmilyen speciális fegyvert vagy varázslatot nem tudok csinálni. Még is azt írja a leírása, hogy szerezzek sok lelket vagy készíttessek valami egyedit belőle. Most akkor hogy van ez? Vagy van más olyan NPC ahol még lehet ezekkel kezdeni valamit?

(#1994) Šolaire válasza nem_tom (#1993) üzenetére


Šolaire
veterán

Boss fegyókat 2 kovács is készít.
[link]
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1995) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Na... az ivory king dlc kivégezve :D A többi kicsit nagyobb szenvedés lesz már most érzem :D Nekem szerintem az a szerencsém, hogy ez az első ds amivel játszom. Nekem ez egy kegyetlen jó játékélmény a sok casual játék után. Az biztos, hogy adok egy esélyt majd a többi résznek is ha ebből már kifacsartam minden lehetőséget.

Ha végeztem a a többi dlc-vel akkor meg ng+-ban is végigviszem dlc-k nélkül, mert van pár boss soul amit sajnos elhasználtam, mert nem tudtam még akkor, hogy értékes fegyvereket lehet belőlük csinálni...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1996) t256 válasza nem_tom (#1993) üzenetére


t256
őstag

Már feltettem itt ezt a kérdést, de érdemes ezzel foglalkozni? Ebben a részben annyira nincs értelmes fegyver, amihez boss lélek kéne.
Velstadt lelkéért Straid oda adja a Sacred Oath varázslatot, amit Faith builden kívül nem tud használni senki.
Old Iron King lelkéből esetleg a Dragon Slayer Greatbow. Másnak sok értelmét nem láttam.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#1997) AllTheBest válasza t256 (#1996) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Build függő szerintem. Én pl most az ivory king dlc-ben beszerzett fegyót akarom használni. Eddig is egy boss fegyvert használtam, aminek hirtelen nem jut eszembe a neve, de pl strenght buildnél szerintem vannak jó boss fegyverek :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1998) nem_tom válasza Šolaire (#1994) üzenetére


nem_tom
őstag

Weaponsmith Ornifex -t hol találom meg? Erről nem is tudtam.

(#1996) t256: Megértem amit mondasz. Se az első és ahogy elnézem a második részben sem lehet egy értelmes fegyvert készíttetni. Hiába különleges, ha kimaxolt alapfegyverekből simán kilehet hozni jobbat. De azért szeretném látni a saját szememmel is a választékot. :)

(#1999) Šolaire válasza nem_tom (#1998) üzenetére


Šolaire
veterán

Ornifexet shaded woodsba szabadítod ki. Egy kővé vált lény adja a kulcsot a tábortűz mellett. Utána le kell ugrani egy lyukba ahol a kerekes székes öreg van ott kiszabadítod.Utána freya előtt jelenik meg egy szobában.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2000) nem_tom válasza Šolaire (#1999) üzenetére


nem_tom
őstag

Köszi! Még egy kérdés. Earthen Peak -et hol találom? Annyi eldugott hely van ebben a játékban, hogy hihetetlen. Még egy csomót nem fedeztem fel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.