Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Dinasti


Dinasti
senior tag

Ismét lenne pár kérdés.
1 Dragon Aerie végèn a sárkány ad 1 kulcsot az mit nyit? Meg gondolom erdemes kinyírni is...
2.Soul of Giantból összeszedtem 3at. Ezek kellenek majd vmihez vagy simán toljam el őket?
3. Aldia's Keepben fent a folyosón van pár ajtó miket nem tudok kinyitni . Mi szükséges hozzájuk?
4. Frozen Eleum Loyceban van az a szellemkutya szerűség. Ő az első boss aki nem ment le a 4. nekifutásra sem mi neki a gyengéje? Kenjek vmit a pengére?

(#1652) Kvelstadt válasza Dinasti (#1651) üzenetére


Kvelstadt
veterán

1.Nem a sárkàny adta a kulcsot ahhoz hogy be tudj lépni a giant memorykba? Èn úgy emlékszem.
2. Ha meg akarod ölni vendrick-et aki csak opcionàlis boss akkor kelleni fognak a giant soul-ok mert azok gyengítik a védelmét ha nàlad vannak. Csak legyen ott az inventorydba.
5 a max, szóvsl akkor tudod legjobban sebezni ha mind az 5 giant soul nàlad van ès így is elèg sokat kell majd ütni.
3. Gyújts meg minden tüzet, asszem 4 van elszórva, jönni fog mindig egy invader s ha mindet megölöd akkor lesz meg a kulcs ami nyitja az ajtót.
4. Kutya? Inkàbb macska az. Egyèbkènt én somàn katanàval öltem.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1653) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#1652) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A macskahoz az is kell hogy lathato legyen!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1654) Dinasti válasza Kvelstadt (#1652) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R Közben váratlanul kijatszottam a játékot. Eszembe jutott hogy van 1 ajtó amihez a király gyűrűje kell a kastélyban bementem és a 2 trónőrzö meg a curse-s csaj lefeküdt😅. Mondjuk 3-4 dlc s boss tuti kimaradt de most majd 1 dexes vagy mage kaszttal átfésülöm az egészet. Az a Verdic vagy ki elég simán lement szerintem elsőre.
A dark souls 3 után visszagondolva nem voltak durvák a bossok. A Bloodborne-t nem is említem hiszen az volt az első ilyen stílusú játékom ott többet bénáztam. Életem talán leghasznosabban elköltött 3500ft-ja ez a játék. Rengeteg lehetőség van mèg benne. Most majd nekifexem a Ds1nek és valószinűleg a Ds3 dlc is zsákolva lesz. Köszönöm mindenkinek a gyors és pontos válaszokat amivel segítettetek az elmúlt napokban.

(#1655) Kvelstadt válasza Dinasti (#1654) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grar de még nincs vége.
A final boss után is folytathatod azt a játèkot. Átlépni ng+ba a majula bonfire-nél lehet.
Dark lurker megvolt? Egy opcionális boss de az egyik legnagyobb örömérzés őt legyőzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1656) Dinasti válasza Kvelstadt (#1655) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nem tudom megnézem majd az archit hogy kaptam e érte . Jaja már belefogtam a ng+ba ds3 nál is talán ng 4 be fejeztem be. Miben más itt a ng+? Azt észrevettem hogy elég sok +mob lett betéve más változásra kell számítani? Azon kívül hogy erősebb minden?

(#1657) vorosmarti válasza Kvelstadt (#1652) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Emlékeim szerint, a SOTFS verzioban Vendrick cellájában található a gyűrű (nem kulcs), ami beenged a memóriákba...

[ Szerkesztve ]

(#1658) mad1 válasza Kvelstadt (#1655) üzenetére


mad1
veterán

lol most latom mas a neved.ilyet is lehet? :Y Miota lehet ilyet?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1659) Šolaire válasza mad1 (#1658) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem nem régóta. Prémium funkció.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1660) Kvelstadt válasza vorosmarti (#1657) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A gyűrű a nagy kapukat nyitja nem a memorykat.

Mad1
Állat mi? :D
Nekem is nemrég szólt Da Shep hogy lehet ilyet.
Fizetős funkció de szerintem prémium a prémium előfizetés nem feltétele.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1661) vorosmarti válasza Kvelstadt (#1660) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Igazad van, valóban :)

(#1662) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Socerer-hez tudna valaki pár apróságot irni?
Mik azok a fegyverek aminek érdemes a húzására költeni,int-en kívül az első vegigjátszásnál mire pakoljak?
Meg esetleg hogy melyik spelleket vegyem meg neki? Előre is köszönöm.

(#1663) Kvelstadt válasza Dinasti (#1662) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem értek a sorcihoz de volt egy karim hogy kipróbáljam.
Int-re meg attunementre pakoltam mint a bolond, megvettem mindent spellt ami elérhető volt és használtam ami tetdzett. Fegyverem meg nem is volt csak egy pajzsom.
Biztos nem árt ha vsn egy fegyver is de úgy voltam hogy varázslóval én ütni nem fogok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1664) Dinasti válasza Kvelstadt (#1663) üzenetére


Dinasti
senior tag

Értem. Én bedobtam a fire swordöt neki. Most bőven elég. És mi fogja növelni majd pl a soul arows számát? 30ról indul.

(#1665) Kvelstadt válasza Dinasti (#1664) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd az hogyha beteszel még egy soul arrow tekercset. De erősödni meg fog az int-re szal többet fog érni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1666) Dinasti


Dinasti
senior tag

A petrified egg jó valamire?
Meg a str-es warrim new game+ban kapot tőlem fireball képességet. A kezet kimaxoltam. Lehet még erősíteni valahogy a spellt?

[ Szerkesztve ]

(#1667) Kvelstadt válasza Dinasti (#1666) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hol találtad?
Mert van egy amit oda lehet adni az iron kerp árusnak és utána be tudsz lépni a covenantba.
Melyik kezet maxoltad? Mert kettő van és a második asszem erősebb. Bár úgy komolyan sose hasznàltam flesh sweat-en kívűl másra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1668) Dinasti válasza Kvelstadt (#1667) üzenetére


Dinasti
senior tag

Az első vegigjátszás alatt talán vmelyik sárkány dobta.

(#1669) Kvelstadt válasza Dinasti (#1668) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem emlèkszem ilyesmire. Viszont azt tudom hogy dragon aetie-be van egy, egy oltáron amit őriz egy ilyen dragon knight npc invader.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1670) Redcaster


Redcaster
őstag

Nos, az 1. részt kijátszottam, így a 2.-on a sor :K

Jelenleg dexes karaktert húzok Uchigata-val. Dexterity jelenleg 40-es, a kérdésem az lenne, hogy meddig érdemes pakolni rá? DS1-ben 40-nél volt a softcap a legtöbb stat esetén. Ez itt is ugyanígy van?

Amúgy kb fél éve, amikor legutóbb játszottam vele, akkor a Ruin Sentinels kifogott rajtam. Nos, most 2.-ra lement, így hasonlóan O&S-nél, itt is sikerült továbbjutnom, így most kezdődik az igazi küzdelem :))

(#1671) Kvelstadt válasza Redcaster (#1670) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaja itt is 40 a tető.
Viszont staminához lehet többet kell pakolni hogy meglegyen a 160.
Lehet keverem már a részeket hogy hol hogy van.
Viszont itt van soul vessel amivel meg tudod nèzni hogy egy statra meddig érdemes pakolni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1672) ImpersonatoR válasza Kvelstadt (#1671) üzenetére

Na remek akkor szerintem félrefejlesztettem a karakterem, ha csak 40 ig érdemes adni.
Statok Egy darab varázslatot sem tudtam megtanulni mert úgy voltam vele hogy harcos vagyok de akkor ahogy nezem van nehany buff amit érdemes lenne megtanulni?

Illetve total elakadtam nem tudom merre kéne tovább mennem.
Megöltem Sir Alonne t es Fume Knight ot
Meg van az összes smelter Vedge elvileg azokat is beleszurkáltam a nőkbe.
Ezek a bonefire ok vannak megnyitva kihagytam volna valamit?

Bonefire

DS2 Scholar of the firt sin el játszom ha számít.

[ Szerkesztve ]

(#1673) Rony949 válasza ImpersonatoR (#1672) üzenetére


Rony949
őstag

Ha van még gusztusod hozzá, meglátogathatod Smelter Demon papát is, ugyanis van belőle még egy, de ezen a részen összesen ennyi boss van (3 darab).

Ha ezzel megvagy, mehetsz az utolsó DLC helyszínre.

(#1674) Kvelstadt válasza ImpersonatoR (#1672) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha van olyan itemed hogy soul vessel akkor menj vissza az öregekhez és újraoszthatod a pontokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1675) ImpersonatoR

Na hat ha nem nezem meg Yt on akkor soha nem jovok ra.
Ket orias nal volt egy kulcs ami kinyit egy ajtot ha lemaszok a kutba es ott van az item amivel be tudok menni az uj dlc be;)

(#1676) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Akciós volt hétvégén a DS2 PS4-en, már régóta vadásztam rá, most megvettem. Azt kell hogy mondjam, mocskosul nehéz :D. Sajnos az első rész kimaradt nálam, a Bloodborne-t végigtoltam PS4-en, de az ehhez képest klasszisokkal könnyebb volt, egyáltalán nem volt vele problémám, itt viszont milliószor meghaltam már, és most jutottam el az első boss-ig :). Cleric-el indítottam, pár helyen azt írták, hogy kezdőknek a legjobb választás. Tudnátok esetleg adni pár tippet, hogy mivel könnyíthetnék egy kicsit a játékmeneten? Próbálom fejlesztgetni a karakteremet, de sok változást nem veszek észre. Igazából 1-2 ellenséggel nincs probléma, de van hogy öten rámjönnek egyszerre, és akkor végem. Az első boss 2 ütésre lecsapott :D. Van esetleg valami ajánlott build, vagy hogy miket érdemes fejleszteni a kezdetekben?

(#1677) Kvelstadt válasza Ronam (#1676) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Használj nyilat és próbáld egyessével behúzni őket mert többen szétszednek még s későbbiekben is.
Meg lehet oldani nyíl nélkül is de azzal megkönnyíted a dolgod.
Bild meg ami tetszik. Én sese nézek semmit. Tudom mit szeretek és ahhoz igazítom a karit. Legutóbb könnyű set-ben katanával toltam le meg egy közepes shield-el mindenféle spell használat nélkül.
Szerintem itt nehezebb a dodge mint a bb-be, vagyis èn azzal a bb-s oldalra szökkenéssel jobban tudtam mozogni mint itt a gurulással. Gyakorold és majd belejösz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1678) vorosmarti válasza Ronam (#1676) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az első boss után (már előtte is, ha rászánod az 1000 souls-t) meg tudod venni a kulcsot a female trader-től Leningrast műhelyéhez, és utána lesz íjad. Nekem 200+ órám volt előtte a DS 1-ben, de úgy is nagyon nehéz volt a DS 2 (SotFS) eleje (bill + egér kombóval PC-n tolom). Állítólag a sorcerer/pyromancer karakternek könnyebb, de én csak kardos-pajzsos megoldásban gondolkodtam addig. Azóta DS 3-at kimaxoltam, és sok varázslatot használtam, de az a tapasztalatom, hogy a játék igazi hangulata mégiscsak melee karakter esetén érezhető, még ha nehezebb is... Ne add fel, jó lesz az :)

(#1679) Rony949


Rony949
őstag

Azt hiszem kimaxoltam a Dark Souls szériát.

Megcsináltam az első részben: 1 HP

Megcsináltam a harmadik részben: 1 HP

És most megcsináltam ebben is:

1 HP

(#1680) BOBAKILL válasza Rony949 (#1679) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez már a platinánál is jobb eredmény. :)) A DS2-ben viszont nem katanád van. Hogy lehet ez? :DDD

(#1681) Rony949 válasza BOBAKILL (#1680) üzenetére


Rony949
őstag

Az az előző végigjátszásomban volt (ami nyáron volt), ott ez nem jött össze sajnos. :D

(#1682) Ronam válasza Kvelstadt (#1677) üzenetére


Ronam
addikt

(#1678) vorosmarti : Köszi a tippeket! Újrakezdtem az egészet egy Knight karakterrel, klasszisokkal könnyebnek érzem a játékot. Az első boss-t lazán sikerült elsőre leírtani, a második már problémásabb volt, de kiismertem a mozdulatait, és azt is sikerült lecsapni. A nyíl nagyon hasznos, jó hogy mondtátok :). Egyelőre a Vigor, Strengh, és az Endurance amiket fejlesztek, van még valami ami fontos lenne a Knight-nál? Adaptability gondolom a későbbiekben kelleni fog!?

(#1683) Rony949 válasza Ronam (#1682) üzenetére


Rony949
őstag

Vitality-ra rakhatsz ha nehezebb páncélt akarsz, 70% vagy akár 60% alatt vagy, az nagyon jó.
Adaptability-re akkor rakj, ha fontos számodra a poise.

A többi pedig tőled függ. Az endurance nagyon fontos szinte az összes karakter számára. A dexterity-t se hanyagold el, vannak olyan strength fegyverek, amihez kell egy kis dex is, úgyhogy erre figyelj oda. Fejlesz aszerint hogy milyen fegyvered van.

[ Szerkesztve ]

(#1684) Ronam válasza Rony949 (#1683) üzenetére


Ronam
addikt

Egyelőre az alap kardomat használom, és ha jól emlékszem 3x upgradeltem. Valahol azt olvastam, hogy ezt érdemes fejleszteni. Találtam amúgy egy rakás fegyvert, melyik az ami kimondottan ajánlott a Knightnak, és a későbbiekben is jó lesz?

(#1685) Rony949 válasza Ronam (#1684) üzenetére


Rony949
őstag

Ez a stílusodtól függ, rengeteg lehetőséged van. Próbálgasd a fegyvereket hogy melyik fekszik neked. Ha felszedsz egy új fegyvert, azt is nézd meg hogy milyen.

Én most egy ultra greatsword-al megyek (a fegyver neve szimplán Greatsword), eddig még soha nem mentem ilyennel, csak longsword-al meg katana-val, de kifejezetten szórakoztató. Kicsit meg is lepődtem hogy már kapásból 400+ sebzése van, pedig még messze a játék vége. Múltkor a katana-val a játék végefelé értem el ezt a sebzést. :D

(#1686) Kvelstadt válasza Ronam (#1684) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valahol az elejèn van a bastard sword. Szerintem az jó kis gretatsword egy knight-nak. Már persze ha bejönnek az ilyenek. Én egy knight-nál nem állnék meg sima straight swordoknél.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1687) torik


torik
senior tag

Hi!

Úgy vagyok vele megveszem a DS2-t, most olcsóért van psn-en (ps3-am van egyébként), és azt szeretném kérdezni, mennyire gázak a boss harcok? :D az igazság hogy az első rész nagyon tetszett és kedvenccé is avanzsálódott, de az is hozzátartozik a dologhoz hogy az O&S pároson egy hétig szöszöltem mire sikerült lenyomni, és akkor is cheese-eltem a dolgot (Quelaag's Furysword + black firebomb).

Van bossharc a folytatásban ami annyira szopóág lenne mint ez volt? :U

Úgyis megveszem a játékot, csak szeretném tudni mire számítsak :D

tudom..git gud :))

All that and a bag of chips

(#1688) Kvelstadt válasza torik (#1687) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem nincs. A dlc-be van pár ami nem vicces de az alapjáték sztem nem gàz.
Pl o&s kb leszopatott anno itt meg van boss trio is de az se olyan veszéjes mint o&s volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1689) Ronam


Ronam
addikt

Sikerült úgy felpumpálni a karakteremet, hogy egymás után csapkodom le a bossokat, halál nélkül :D. Imbue-t érdemes használni a kovácsnál?

(#1690) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv urak kis segítség kéne Centrál Castle Drandleicnél az tôrtént hogy a következő golem nem tekerte el a kelyhet és nem indul így be a lift ami a tovàbb jutàshoz kéne és a golemnél màr nem is élednek újra az ellenfelek,mi a tehendö? PS4 jàtszom remélem nem valami bug

Psn id: HungaryLosi

(#1691) Kvelstadt válasza losilee1337 (#1690) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Acholar vagy sima verzió?
Csak mert ha scholar és jó helyre gondolok akkor kicsit tovább kell menni és onnan kell behúzni ilyen karmos thief-et és az ő lelke kapcsolja a gólemet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1692) losilee1337 válasza Kvelstadt (#1691) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Igen a full dlc verzio,de màr többször körbe öltem mindenkit aki az utam a került,de nem indul a gólem :(

Psn id: HungaryLosi

(#1693) Kvelstadt válasza losilee1337 (#1692) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A golem fogja slapból a kapcsolót?
Csak mert van egy a scholar-ba ami figja és az már nem is fog mozdulni.
Nem emlékszem pontosan mi a trükkje de olyan nincs hogy buktad s továbbjutást. Menj tovább keresgèlj. Lehet vslami más fogja beindítani a liftet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1694) szarvasbogár válasza losilee1337 (#1692) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Igen én is úgy emlékszem, hogy be kell csalni őket egy szomszédos teremből vagy valami ilyesmi.. Ha még végképp kifogytak akkor bonfire astetic :D

(#1695) losilee1337 válasza szarvasbogár (#1694) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Itt alapból nem fogja becsaltam a kardos tolvajokat a szomszédból az se indította be bonfiret még nem enged égetni :(

Sikerült ezer köszönet oda kellett nagyon a közelébe csalni és úgy megölni. :)

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#1696) Kvelstadt válasza losilee1337 (#1695) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor csak jól emlékeztem meg jó helyre gondoltam.
Ez is ilyen szemét scholar-os újítás. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1697) losilee1337 válasza Kvelstadt (#1696) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Kôszi még egyszer :)

Psn id: HungaryLosi

(#1698) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hali srácok!
Nem tudom volt-e már vagy láttátk-e, de belinkelem: DS2_magyarítás
Nem próbáltam még.

(#1699) Šolaire válasza BOBAKILL (#1698) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Holnap tesztelem is.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1700) Kvelstadt válasza Šolaire (#1699) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd írd meg hogy milyen. Ha jó akkor egyszer majd letolom egy arra alkalmas gépen mert a laptop már vért izzadt a ds hd textura pakk alatt is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.