Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#366) Kvelstadt válasza jaja1981 (#365) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vagy menüből rányomsz hogy use és akkor felhasználja azaz hozzáírja a többi lélekhez ami a képernyő bal alsó sarkában mutat vagy gyorsgombra rakod és úgy nyomod el. Az eredmény ugyan az. A boss soul-okat is el tudod nyomni ugyan így de azok jók pl boss fegyver elkészítéséhez is ha megtalálod a megeflelő kovácsot hozzá.

Az megvan hogy hol tudsz szintet lépni? van egy zöld kapucnis csaj majula-ban először asszem a szikla peremén bámulja a tengert aztán közelebb meg a tüzedhez. Na szóval vele beszélsz és level up menü.
De pl ha találsz estus flask shard-ot azt is neki kell odaadni és akkor több estus-od lesz.
Bocs ha írtam olyat amit tudsz de így a biztos.

(#362) Döglött Róka
Nem tudom ott voltál e mikor a DS1 topik elkezdett felpörögni mert elkezdték olyan emberek akiknek fogalmuk sem volt a játékról? Mert én ott voltam és csak azért nem kellet egyfolytában válaszokat írnom mert nekik sem volt idejük egyfolytában kérdezni.. :)
De szerintem ere is jó a fórum, plusz örültem hogy végre többen felfigyelnek erre a remek játékra.

(#353) Döglött Róka
Igen. Mint láthatjuk igen nagy előny az első rész ismerete. De még nagyobb élmény volt szóval szerintem pótoljátok majd ha kimaradt.

Más. Ebben a részben a rettegett ellenfelem az a nagy böszme troll vagy mi. Attól félek még most is. rámesik vagy megcsap az nem gáz de ha sikerül elkapnia esetleg az tuti halál.
Első részben nem is tudom ki volt ilyen mumusom. De a Gargoyle bossok még mindig az egyik leg szívósabb harc nekem pedig ott még csak ketten voltak. Itt meg öt sem volt akkora para. Bár sokkal butábban is mozogtak mert egy oldalt lehetett tartani őket , míg az első részben egy mindig mögém került.

Ja am eljutottam a sárkányos helyre. Az a sárkány boss nem volt egy nagy valami. Tüze simán elkerülhető a többi meg szintén nem volt veszélyes.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.