Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:26

LOGOUT.hu

Specifikációjához képest meglepően olcsó router, ami AC1200-as Wifi-t és gyári firmware-val is több hasznos szolgáltatást ígér (fájlmegosztás, dlna, nyomtató megosztás, stb.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18) vottokar válasza vargalex (#16) üzenetére


vottokar
senior tag

Ha ilyen eredményeket hoz nálad a LEDE alatt a wifi, akkor az nekem már bőven sok is lenne. A notimba úgyis csak intel 3165 van, és a netem is csak digi100, de az általad mért értékek felével is tökéletesen kiegyeznék.

Minél többet olvasgatok, annál jobban úgy érzem, hogy nem értek én ehhez az openwrt/lede cwf dolgokhoz. Tudom, hogy ez nem "egyszerűprogramú" magamfajta felhasználóknak van, de itt olyan egyáltalán nincs is, hogy szépen belinkelem a DIR860L firmware flashelő "ablakában" az ehhez a típusú routerhez a megfelelő aktuális file-t, és ő ezt megteszi nekem úgy, hogy az újraindulás után már csak be kell állítanom böngésző alól magamnak a szükséges dolgokat? (jó cirkalmas mondat lett :) ) Olvasom én, hogy mit csináltok itt többen, de én sügér vagyok ahhoz, hogy én magamnak rakjak össze build-eket, és megtanuljam a parancssoros mahinációkat. Tudom, hogy ez olyan mással kikapartatni a gesztenyét hozzáállásnak tűnik, de nekem ez nem a szakmám, és vagy 25 éve tanultam számítástechnikát. Ki tudok próbálni dolgokat, infót megosztani az eredményekről, de én inkább az elektronika oldaláról vagyok érintve.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.