Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#15801) nort_on válasza Andreaspasco (#15800) üzenetére


nort_on
senior tag

Főleg annak, aki medvében betankol egy shit-ből a TOP-on. :U

(#15802) dobolan válasza nort_on (#15801) üzenetére


dobolan
senior tag

Milyen top-on? Volt az 1 dollár fölött is tavaly. Szerintem vannak itt páran, akik tavaly ősszel tankoltak be valamiből, valóban a top-on, és még mindig tartják.

(#15803) kenwood válasza nort_on (#15801) üzenetére


kenwood
veterán

Mondjuk a Cartesi Coinbasen es Binancen is van, kb. annyira shitcoin,mint a top50-en kivul (es neha belul) az osszes.A top pedig 4-5x a mostani,egy hettel ezelotti arhoz kepest.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15804) TigerDzsó válasza nort_on (#14754) üzenetére


TigerDzsó
tag

Legutóbb ezzel a módszerrel utaltam be 1.000 - 2.000 EUR közötti összeget és minden flottul ment. Még egyszer köszönöm nort_on! :R

Most egy nagyobb összeget (4.000 - 5.000 EUR között) utalnék be, de ahogy látom Binance-en is megjelent a SEPA.

Kérhet a Binance vagy az FTX valami igazolást ekkora összegnél a pénz forrásáról?
Hétvégéig meg szeretném ezt oldani és felkészülnék a dokumentumokkal előre, ha szükséges lehet.

(#15805) nort_on válasza kenwood (#15803) üzenetére


nort_on
senior tag

Lokál top-ot vette meg, ráadásul nem is DCA-azott a betett 1000 eurójával.

(#15806) nort_on válasza TigerDzsó (#15804) üzenetére


nort_on
senior tag

Binance-re mostanában USD SWIFT utalást csinálok, ingyenes, egyszerűbb, rögtön BUSD lesz belőle.

Nem hiszem, hogy kérnének bármilyen igazolást. Befelé általában sehol nincs gond, inkább, amikor ki akarod venni a pénzed. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15807) TigerDzsó válasza nort_on (#15806) üzenetére


TigerDzsó
tag

Németország lévén EUR az alap valuta nálam, így marad a SEPA utalás.
:R

(#15808) #24556544 válasza TigerDzsó (#15804) üzenetére


#24556544
törölt tag

Én nem rég utaltam be ennél valamivel nagyobb összeget binance -re, semmit sem kért.

(#15809) Andreaspasco válasza nort_on (#15806) üzenetére


Andreaspasco
junior tag

Ja ne is mond, pár napja utaltam ki Binancerol UST-T, előtte egy quizt kellett megoldani. :C
Pedig nem ez volt az első nagyobb tétel.

[ Szerkesztve ]

(#15810) TigerDzsó válasza #24556544 (#15808) üzenetére


TigerDzsó
tag

Szuper, köszi az infót! :R

(#15814) koxx válasza #99355648 (#15812) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fejezd be a spammelest, ebbol itt nem kerunk ez nem reklam felulet.

(#15815) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Hali.
Azoktól kérdezném, hogy aki mostanában próbálta Revolutról a Binance SEPA utalást, mennyi idő volt míg megérkezett? Már 5 órája azt írja a Revolut, hogy megérkezett a számlára, Binance oldalán meg semmi..
Úgy emlékszem régen ez baromi gyors volt.
Köszi

(#15816) nort_on válasza szabi__memo (#15815) üzenetére


nort_on
senior tag

Binance 1-2 munkanapot ír SEPA-ra, nem is használom. USD SWIFT, hétköznap délután kb fél óra, egyszerűbb, jobb, gyorsabb, ugyanúgy ingyenes (SEPA 1 euró talán).

(#15817) szabi__memo válasza nort_on (#15816) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Láttam, hogy azt írja hogy 1-2 nap, de azt hittem az nagyrészt a számlára érkezés miatt van... De akkor nem. Azt hiszem hanyagolni fogom ezt..
Köszi szépen

(#15818) pyxystyx válasza szabi__memo (#15815) üzenetére


pyxystyx
tag

Este 10 körül utalva, másnap (munkanap volt) 10 körül írták jóvá a Binance számlámon.

(#15819) szabi__memo válasza pyxystyx (#15818) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Közben nekem is megjött, kicsit gyorsabbra emlékeztem, de lehet régebben is így volt csak mázlim volt. Mindenesetre most világos, hogy ha gyorsan kell tölteni akkor a SEPAt hanyagolni kell

(#15820) AcCEsS válasza nort_on (#15816) üzenetére


AcCEsS
senior tag

És a SWIFT utalás Revolutról simán megy? Csak beírod a Binance által kiírt adatokat és kész? A normál csomaggal is díjmentes? Mi van, ha jelenleg csak EUR van a Revo egyenlegemen? Át kell előtte konvertálnom USD-be?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15821) nort_on válasza AcCEsS (#15820) üzenetére


nort_on
senior tag

Havi 1 ingyenes van, utána $0.49 a fee. Aha, EUR>USD és utána SWIFT. Itt egy videó, kicsit mókolós, de csak egyszer kell megcsinálni. link

(#15822) AcCEsS válasza nort_on (#15821) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm, megcsináltam, remélem megérkezik a pénz. :) Próbából Zen.com-ról is indítottam egy sima SEPA utalást, nem tudom onnan működne-e totál díjmentesen a SWIFT?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15823) nort_on válasza AcCEsS (#15822) üzenetére


nort_on
senior tag

ZEN-ről nem szoktam utalni, minden Revolut-on keresztül megy, az már be van járatva. ZEN és Revolut között (leginkább ZEN-ről Revolut-ra) meg kártyás feltöltéssel mozgatom a pénzt. ZEN-es kártyás napi vásárlási limit 30k euró, sajnos nem sikerült még túllépni... :DDD

Ettől függetlenül meg lehet próbálni a ZEN SWIFT-et, de szerintem az OUR lenne (küldő fizeti a költséget) az meg 10 euró+az utalás költsége. Nem tudom, hogy SHA lehetne-e küldeni. Én ezért nem próbáltam.

(#15824) AcCEsS válasza nort_on (#15823) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ahogy írtam, tegnap 23 óra körül indítottam a Revolut SWIFT átutalást, ma reggel 10:04-kor jött az értesítés, hogy megérkezett a levelezőbankhoz (Key Vision Dev...), majd 14:40-kor tájékoztatott róla a Binance, hogy utalás érkezett. (A Zen.com-os SEPA még lóg a levegőben...) Ez így nagyon király lesz, köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15825) Laci244


Laci244
csendes tag

Okx-en UST 19,67% APY-al stakelhető. :DD
[okx UST]

[ Szerkesztve ]

(#15826) Andreaspasco válasza Laci244 (#15825) üzenetére


Andreaspasco
junior tag

Anchoron inkább, en ott tartom már egy éve annnyi!. ;)
Okexen sokáig nem lesz ennyi a kamat.

(#15827) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A metamaszk reggel óta kicsit eltérő összeget ír ki mint az adott coin árfolyama, máskor se gyorsan frissült, de azért 5-10 perc alatt igen, most reggel óta kb 5-7%-os difibe van, nem csak nálam másnál is (vagyis 2 embert kérdeztem). Ilyen szokott lenni? Ha igen mennyi idő míg helyre áll? Az adott coint-t letöröltem metán, majd újra importáltam, de ugyan ez a helyzet, viszont Pancake-n váltóba néztem, ott metamaszk walletemmel összekapcsolva már jó árfolyamon váltaná. Szóval a metán a váltás is jó, az adott token számom is jó, csak az árfolyam amit kiír az nem pontos...

[ Szerkesztve ]

(#15828) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#15827) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a tippeket ( ;] ), tegnap estére meg is javult...

[ Szerkesztve ]

(#15829) k-dani válasza nort_on (#15821) üzenetére


k-dani
csendes tag

A kedvezményezettet ti is úgy állítottátok be, mint a videóban? Én magamtól pont fordítva csinálnám, mintha fel lenne cserélve a bank és a kedvezményezett címe.

(#15830) nort_on válasza k-dani (#15829) üzenetére


nort_on
senior tag

Én úgy állítottam be, eddig minden utalás beért.

[ Szerkesztve ]

(#15831) AcCEsS válasza AcCEsS (#15824) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Most érkezett be a SEPA utalás a Binance-hoz, amit 14-én délután indítottam el. Azért a SWIFT jóval gyorsabb volt! :K És ingyenes...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15832) AcCEsS válasza nort_on (#15830) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Akkor ezek szerint nem is kell az a "Key Vision Development Limited" név? Én hűen követtem a videót és a Binance útmutatását, de lehetett volna simán Binance a név, mert a számlaszám úgyis beazonosítja?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15833) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Rendeltem egy Safepal walletet. Ha valami történne vele, akkor a mnemonic kulcsszavak birtokában bármilyen tárcára meg lehet csináni a visszaállítást? Legyen az bármilyen egyéb gyártótól származó hardveres tárca vagy akár egy szoftveres megoldás?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15834) nort_on válasza AcCEsS (#15832) üzenetére


nort_on
senior tag

A videó alapján állítottam be, ez lett a végeredmény.

(#15835) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Na mi van, mindenki kriptóba rakta a locsolópénzt? ;]

(#15836) sambenez válasza AcCEsS (#15831) üzenetére


sambenez
addikt

Mondjuk péntek óta a mai volt az első munkanap.

(#15837) AcCEsS válasza nort_on (#15834) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Megvan, a videóban a Company névre nem az írják be amit a Binance a weboldalán ír: "Beneficiary Account Name: Key Vision Development Limited", hanem csak simán a Binance nevet. De gondolom a névnek nincs különösebb szerepe...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15838) AcCEsS válasza sambenez (#15836) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Az igaz! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15839) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

GMT beindult szépen (~3,7 dollár), viszont mikor stagnált 2.25 körül akkor kivettem, így is elég jó profitot hozott. Ezt all-in átraktam a már említett projektbe, eddig erre se lehet panaszom...:)

(#15840) szabi__memo válasza B-L-A-C-K (#15839) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Egész jól megindult minden ahhoz képest hogy a hírek szarok...
Kíváncsi leszek mikor korrigál vissza

(#15841) B-L-A-C-K válasza szabi__memo (#15840) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez az FPS nagyot fog még menni szerintem, nagyon az elején vagyunk még most is, és egy nagyon jól felépített projekt, én senkit se győzködők ebbe meg abba rakjon, de én se veszek ki belőle egy forintot se még, pedig már most elég szépen állok. GMT-re is ugyan ezt tudom mondani hosszútávon, bár abból ugye kiszálltam, mert a másikba rövidebb idő alatt sokkal többet látok.

[ Szerkesztve ]

(#15842) szekra válasza B-L-A-C-K (#15841) üzenetére


szekra
őstag

Kb mint a rebel bots es szamos projekt, nem tudni melyik fog befutni de momdhatnam akar a sandboxot vagy gala-t is akar

[ Szerkesztve ]

(#15843) B-L-A-C-K válasza szekra (#15842) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért is írtam senkit se fogok győzködők ki miben hisz, mit tart jónak, nekem most ebben van a pénzem és majd meglátjuk. ;)

(#15844) Kobe


Kobe
veterán

Heti lottoszamok az utokornak
Alphausdt - 0.62-0.63 koze varom elso korben, 1.2 korul hosszutavon

Watchlisten ZIL, ICP, jol neznek ki, har h most nincs ures potom amit beszornek ezekre

(#15845) Kobe válasza Kobe (#15844) üzenetére


Kobe
veterán

ALPHAUSDT
So far so good ;]
[kép]

(#15846) LuckyL válasza Kobe (#15845) üzenetére


LuckyL
őstag

szép!!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#15847) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#15841) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:U

(#15848) szabi__memo válasza Kobe (#15845) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez az alpha elég régóta megy lefele, majd megtizedelödött. Van ebben több? Nem nagyon próbált visszatalálni

(#15849) Kobe válasza szabi__memo (#15848) üzenetére


Kobe
veterán

A tartos hosszutavu lefele trendbol epp felfele ugrott ki, igy akar hosszabb tavon is lehet benne valami
En alapvetoen nem akarok tobbet belelatni, mint amit eredetileg terveztem, 0.6 koruli arat elso korben
Ott zsakolok egyet es ha megy tovabb akkor 1.2ig kiserem

(#15850) Andreaspasco válasza B-L-A-C-K (#15847) üzenetére


Andreaspasco
junior tag

Lassan érik egy rotty, én ma kiszálltam.
Amúgy köszi a tippet! 👌

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.