Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Vasinger! válasza At4 (#8899) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem kevés a cache. Nekem anno az E2140-em 3.0 GHz-re húzva is szaggatott, mikor 5 ellen jött velem szemben a kis gyorsítótár miatt, most E8400-zal, alapórajelen sem szaggatott.

Az, hogy a wifi keze is benne van, az már más kérdés. Kipróbálnám úgy, hogy kábellel kötöm össze a gépet és ha úgy nem szaggat, akkor a jel gyenge, vagy csak a router kaki.

(#8902) zH. válasza Spam123 (#8895) üzenetére


zH.
senior tag

Diomondról lehet le tudom vetetni rólad a bant.
írj pü-t

just be

(#8903) At4 válasza h.adam.92 (#8900) üzenetére


At4
tag

itt van

Vasinger! : ezelőtt egy 2gigás Celeronom volt, asszem valami 128kb cache vel, azon ilyen jellegű akadás nem volt (szimplán csak nem volt fps em :D), nem hiszem hogy az e5200 a maga 2Mb jével kevés lenne (csúnya is lenne, direkt Source hoz raktam össze ezt a gépet...)
és ugyanígy a Wifi is kizárható, hiszen 2 éve azt használom, és egyáltalán em tapasztaltam rajta lagot (amit meg igen, az kábellel is lett volna)

Zolás: alap órajelen használok mindent. (még ;])

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#8904) Zolás válasza At4 (#8903) üzenetére


Zolás
addikt

Tuning van a procin vagy csak alapjáraton küldöd?
Amugy ennyinek elégnek kéne lennie normál szaggatásmentes játékhoz. Ahogy irtad fps van 100 felett igy a procinak nem lehet baja. :F

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8905) h.adam.92 válasza At4 (#8903) üzenetére


h.adam.92
őstag

akk mégsem tok segíteni.
régebben nekem is volt ilyen jellegű problémám az e6320-asommal h kb 1-2 percenként volt egy akadás és ott az volt a gáz h egy maggal ment a proci, de xp reinstall után yo lett. de nálad jónak tűnik

(#8906) At4 válasza h.adam.92 (#8905) üzenetére


At4
tag

hát, azért köszi. :) mind2 mag dolgozik az biztos, néztem én is.
megpróbálom hergelni a WiFi driverét, ha nem segít ez sem akkor visszarakom az XP t. :(

am PH sok, hol szoktatok játszani ha épp publikoltok? :)

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#8907) he7edik.


he7edik.
addikt

Valaki írja már ide az ominózus Diomond szerver IP-jét
este megnézem

Égő szöveg a flém vázon

(#8908) At4 válasza he7edik. (#8907) üzenetére


At4
tag

94.247.88.82:27017

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#8909) GabN73 válasza Zolás (#8898) üzenetére


GabN73
addikt

sv_pure 0 ... és még pubon nem lehet csalni? XD

(#8910) Mian


Mian
aktív tag

Hi!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha én meghalok egy menetben (single, csak botok ellen játszom), akkor hogyan kell megölni a botokat hogy kezdődjön rögtön az új kör? régen még tudtam hogy melyik betükombinációval működött, de már nem emlékszem, sok év után most raktam fel újra. :)

Köszi, üdv.

[ Szerkesztve ]

(#8911) h.adam.92 válasza Mian (#8910) üzenetére


h.adam.92
őstag

hali

bot_kill

(#8912) Mian válasza h.adam.92 (#8911) üzenetére


Mian
aktív tag

és hova is kell beírni nem találom :DDD

(#8913) sNORh válasza Mian (#8912) üzenetére


sNORh
addikt

a Console-ba

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8914) Mian válasza sNORh (#8913) üzenetére


Mian
aktív tag

azt tudom, csak nem találom melyik gomb, sourceal nem sokat játszottam régen se, az első cs-n meg amivel sokat játszottam azon pedig még a 0ás gombal müködött de itt már nem, meg látom h "Y"al beszélek, szal oda lehet irogtani de ott nem fogadja el.....

(#8915) h.adam.92 válasza Mian (#8914) üzenetére


h.adam.92
őstag

cs ikon-ra jobbklikk tulajdonságok, és a "Cél" végére beírod h -console.
pl:C:\Steam\Steam.exe -applaunch 240 -console

(#8916) Mian válasza h.adam.92 (#8915) üzenetére


Mian
aktív tag

köszönöm szépen, sikerült! :)

(#8917) h.adam.92 válasza Mian (#8916) üzenetére


h.adam.92
őstag

nm

(#8918) nike_


nike_
addikt

Ti hanyas célkereszttel szoktatok játszani?

(#8919) zH. válasza nike_ (#8918) üzenetére


zH.
senior tag

1700

just be

(#8920) G4ng3r


G4ng3r
tag

Ha valakit érdekelne egy CSS, CS, TF2, DoDS , CZ, HL2, EP1,2 és Portal-t tartalmazó bannmentes account baráti áron, írjon privit!

Mielőtt valaki megkérdezné: nem lopott,
2006 óta megvan, de egyéb elfoglaltságok miatt már nem játszok.
A CSS és DoDS dvd-s, postán tudom küldeni ha szükséges, a többi steames vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#8921) bivalyolo válasza nike_ (#8918) üzenetére


bivalyolo
őstag

alap-1200

"Let's agree to disagree!"

(#8922) GabN73 válasza nike_ (#8918) üzenetére


GabN73
addikt

1700assal 1680*1050ben

(#8923) sNORh válasza bivalyolo (#8921) üzenetére


sNORh
addikt

alap 1500 :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8924) bivalyolo válasza sNORh (#8923) üzenetére


bivalyolo
őstag

most mivan? :D

"Let's agree to disagree!"

(#8925) h.adam.92 válasza bivalyolo (#8924) üzenetére


h.adam.92
őstag

csak egy szimpla droid, hagyjad...xXD

(#8926) sNORh válasza h.adam.92 (#8925) üzenetére


sNORh
addikt

Tisztelt Uram!

Nem értek egyet az ön állításával, miként ön idézem "droid"-nak nyilvánított engem. Valójában eme állítását teljes mértékben megtudom cáfolni, mivel "humanoid" származásom, valamint kommunikációs képességeim is mutatják, valamint felülmúlják az úgynevezett droidokét.
Így bátran merem állítani hogy ön tévedett, valamint emberismerő képessége korántsem fejlődött ki eléggé, de korához képest nem is vártam el túl sok tapasztalatot magától, mivel még kis pöcsös.
Azonnali hatállyal kérjen bocsánatot szerény személyemtől, és ezt válaszboritékban a "Privát" fül megnyomásával teheti meg elektronikus úton.

A mihamarabbi viszont látásra, és GL&HF kockák :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8927) sNORh válasza bivalyolo (#8924) üzenetére


sNORh
addikt

amúgy csak annyit tesz hogy 1500 az alap cl_crosshairscale :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8928) h.adam.92 válasza sNORh (#8926) üzenetére


h.adam.92
őstag

Tisztelt Droid úr!

A maga által írt szöveg teljes mértékben megegyezik egy az Orion csillagködből és a "Naboo" bolygóról származó R2D2 típusú droid memóriájában található ellen érv programma, amit mint feljebb látható az én személyem ellen kívánt használni. A 2023. évi "IDC" konferencián "International Droid Conference" bebizonyították, hogy az összes 2023. évi R2D2 v2-es típusú droidok memóriája teljes egészében hibás. Így nem kívánom tovább szaporítani a szót egy hibás droiddal szemben, bebizonyosodott, hogy ez a konzervdoboz egy DROID.

(#8929) sNORh válasza h.adam.92 (#8928) üzenetére


sNORh
addikt

sírok ennyi XD f

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8930) h.adam.92 válasza sNORh (#8929) üzenetére


h.adam.92
őstag

kész xDDd
pedig a sírás funkció nincs is beleépítve a v2-es R2D2-kba, szal ebből következik h v3-as vagy xDXXDXDDXDXDX

[ Szerkesztve ]

(#8931) sNORh válasza h.adam.92 (#8930) üzenetére


sNORh
addikt

2-es v3-as firmware-el :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8932) GabN73 válasza sNORh (#8931) üzenetére


GabN73
addikt

prototípus vagy,én fejlesztettelek ki :B

(#8933) sNORh


sNORh
addikt

nyilván megsérült a hexagrafikus IMS vagy az integrált BW rendszer.. A robotunk nem tudja hogy eggy robott..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8934) h.adam.92 válasza sNORh (#8933) üzenetére


h.adam.92
őstag

mi a az IMS meg a BW? XDDD

(#8935) sNORh válasza h.adam.92 (#8934) üzenetére


sNORh
addikt

Igazánkijöhetne Mára Starcraft II de addig jó a BroodWar :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8936) h.adam.92 válasza sNORh (#8935) üzenetére


h.adam.92
őstag

haver, te nem vagy 100-as, majd mindjárt beizzítom neked xD

(#8937) Janoex


Janoex
tag

űdv.
van egy szerver ahova szoktam fel menni,azt vettem észre hogy ahányszor ujra kezdödik a kör annyiszor tölti le a sound mappába waw és mp3 filéket,amit az elözö körben is,de eddig ezt nem csinálta. Clean / koffer <<---- eza szerver neve,engem nem zavar annyira csak az hogy miért tölti le ugyanazokat mégegyszer. :))

(#8938) h.adam.92 válasza sNORh (#8935) üzenetére


h.adam.92
őstag

sanyi mi a gránát az a pirosan izzó mondat a profilodban? :(

(#8939) sNORh válasza h.adam.92 (#8938) üzenetére


sNORh
addikt

soha az életben nemcsiteltem.. egyik naprol a másikra, és mindenre? TF2, Portal, HL2 mindre bant kaptam, de miééért engem szopat?
Mr MoonDoom tegnap mennyibe is lőttem magam? szerinted én csitelek?? :W

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8940) fekeandras válasza Vasinger! (#8901) üzenetére


fekeandras
őstag

Az én öregecske gépemen sosem szaggatott be a játék még akkor sem ha minden irányból egyszerre többen is rámjöttek.Pedig nem egy gamer konfig volt, sőt... :D (E2140@2,4Ghz, 2Gb/667 ram, X800XT,1280x1024 ~medium)
Nem hiszem, hogy ez cache probléma lenne.Havernál sem szaggat a Celeronos gépén pedig ott összesen 512kb jut a két magnak (E1400@2,2Ghz, 2Gb/800, HD2600Pro).

(#8941) zH.


zH.
senior tag

Törött kézzel megvolt az 1-6os stat. :DD
Azt hittem agybajt kapok.

[ Szerkesztve ]

just be

(#8942) GabN73 válasza sNORh (#8939) üzenetére


GabN73
addikt

jajaja .. jó kifogás :D BÜDDDÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖS CSITTTER

(#8943) Genius007 válasza sNORh (#8939) üzenetére


Genius007
őstag

sNO = minyá behugyozok Oo :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#8944) sNORh válasza Genius007 (#8943) üzenetére


sNORh
addikt

xd szopki... nahát csak ennyire csitelek..
leszarom, van másik acc, de gecire idegesit hogy mértbanol csak ugy ha nemcsiteltem soha? :W
ezután a war után gép kikapcs, reggel felkel(12-kor) banos...

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8945) At4 válasza At4 (#8906) üzenetére


At4
tag

megoldódott... visszaraktam az XP t (eddig is tervben volt, de sikerült legyilkolnom a Vistát :D) így az FPS jóval kevesebb (hö?), mondjuk 100 alá így sem sűrűn megy, és nincs ez az undorító lag. mostmár csak játszani kéne megtanulnom :B :D
házi feladat: mondjatok nekem szervereket ahol jóféle custom mapok mennek, ha nem túl nagy kérés.

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#8946) Gabeszcs válasza At4 (#8945) üzenetére


Gabeszcs
csendes tag

csoki..
ha jól akarsz tudni lőni... ajánlanám neked a köv servereket..
én mostanában ezeken nyomom:
78.143.25.165:27200 ONLY HS+DM mod... na itt desivel lehet megtanulni;)
62.104.164.232:27015 awp lego...
84.16.224.135:27015 awp only
80.249.166.40:27120 Deathmeccs..:D ilyen van sok de hunból asszem csak ez az 1
84.2.39.202:27015 totalcs pub servere... ide azért kell skill is néhanéha,máskülönben szarrá lőnek:D

(#8947) zH. válasza Gabeszcs (#8946) üzenetére


zH.
senior tag

Kit ide nem fúj a szél ? :DD
egy doa-s gabesz :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#8948) Gabeszcs


Gabeszcs
csendes tag

hááááááááát:D
de te honnan ismersz?:D

jaa munsonkaaaahH?:D

[ Szerkesztve ]

(#8949) zH. válasza Gabeszcs (#8948) üzenetére


zH.
senior tag

azaz ;)
akkora kocka vagyok ,hogy gipszben is css-zni próbálok ,több kevesebb sikerrel. ;]

[ Szerkesztve ]

just be

(#8950) Ádidi


Ádidi
csendes tag

Üdv!
Tudja valaki mit lehet tenni HL2.exe alkalmazáshiba ellen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.