Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) qdak válasza raczger (#8699) üzenetére


qdak
addikt

köszi rem ezen játsznak is ßß
ma már nem de sztem holnap majd felnézek rá :))
köszz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8702) GabN73 válasza qdak (#8701) üzenetére


GabN73
addikt

nevet mondhatnál :)
enyém V1rtuaL lesz vagy vmi álnév,már sok helyen nem szeretnek :)

(#8703) Solad válasza GabN73 (#8702) üzenetére


Solad
őstag

mer' csiter lama vagy :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8704) raczger


raczger
őstag

Lenne egy kérdésem, bár ez inkább amolyan "költői kérdés".
Miért kell mindenkinek folyton szerveren meg warokon anyáznia? Legalábbis a többség ezt csinálja... Nem értem őket és még idegesít is pár perc múlva. Mondom neki hogy beszéljél szépen erre leugat meg leanyáz a paraszt gyerek, mért kell ezt szerintetek?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8705) h.adam.92 válasza raczger (#8704) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát, ha megbarátkozol a "mute" gombbal akkor megszűnnek az effajta problémáid :D .

(#8706) raczger válasza h.adam.92 (#8705) üzenetére


raczger
őstag

Na igen, publikon működik, de waron?
Attól függetlenül se szeretem ezt a fajta bunkó viselkedési módot sehol... Elvétve találkozni higgadt játékosokkal, azokkal eldumálok nyugodtan, és közben ezzel a nyugodt dumával úgy fel lehet húzni a nyomorékokat:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8707) GabN73 válasza raczger (#8706) üzenetére


GabN73
addikt

minek olvasod el?^^ ki lehet nyomi a csetet

(#8708) raczger válasza raczger (#8706) üzenetére


raczger
őstag

Gyengébbek kedvéért, a mai eset: TS-en fenn vagyok waron és ott mondják. És ugye waron nem illik kinyomni a ts-t.

Egyébként ott a baj hogy ezt csinálják (szerintem ti is, de remélem tévedek).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8709) Solad válasza raczger (#8708) üzenetére


Solad
őstag

válogasd meg hogy kivel warozol. ilyen egyszeru

meg ha nem verre meno warrol van szo, gond nelkul muteolok is. tegnap pl nixon kapta mert olyan hangja volt a ventrilatoranak mintha chewbacca ott tartott volna csaladi bulit :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8710) GabN73 válasza raczger (#8708) üzenetére


GabN73
addikt

én mindig mutelom ventrit ha valaki feleslegesen pofázik ...

(#8711) h.adam.92 válasza zH. (#8700) üzenetére


h.adam.92
őstag

miattad kickeltek, nem védtél meg :O

[ Szerkesztve ]

(#8712) zH. válasza h.adam.92 (#8711) üzenetére


zH.
senior tag

:DDD
Bocsi ,de nemtudom ki kickelt ,ráförmedtem volna :DDD
Túl high vagy ennyi :P :D

just be

(#8713) Solad válasza zH. (#8712) üzenetére


Solad
őstag

lehet förmedni a te hangoddal?:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8714) GabN73


GabN73
addikt

ma rájöttem: sose bízz senkiben ... :/

(#8715) zH. válasza Solad (#8713) üzenetére


zH.
senior tag

:DDD
a te kedvedért írom chatbe :P

just be

(#8716) sNORh válasza Solad (#8713) üzenetére


sNORh
addikt

"lehet förmedni a te hangoddal?" xddddddddddddd

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8717) sNORh válasza Solad (#8713) üzenetére


sNORh
addikt

neked mi a neved 1st szerón? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8718) zH. válasza sNORh (#8717) üzenetére


zH.
senior tag

ő a sanis ló :DDD

just be

(#8719) sNORh válasza zH. (#8718) üzenetére


sNORh
addikt

kajak? xdddddd azta...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8720) he7edik.


he7edik.
addikt

A Razer Mantisomat akarom lecserélni új szövet mousepadre
Használ valaki Steelseries QcK-ot vagy Razer Goliathus-t?

Égő szöveg a flém vázon

(#8721) Solad válasza sNORh (#8719) üzenetére


Solad
őstag

dehulyevagy :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8722) SQX_Barto válasza he7edik. (#8720) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Goliathusnak ugyanaz az anyaga mint a Mantisnak (Speed / Controll átfedéssel ugye), Steelseries QcK sima bársonyos az elején, de hamar kopik.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8723) he7edik. válasza SQX_Barto (#8722) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi
Akkor maradok a Razer-nél

Égő szöveg a flém vázon

(#8724) sNORh válasza SQX_Barto (#8722) üzenetére


sNORh
addikt

Bissztos Razer területiképviselő :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8725) GabN73 válasza sNORh (#8719) üzenetére


GabN73
addikt

jó volt az a tegnapi war csak az volt a baj hogy mindenki fáradt volt :D:D

(#8726) sNORh válasza GabN73 (#8725) üzenetére


sNORh
addikt

hjaja, a nyúknak nemsok hija volt :DDD

a héten nemvolt netem, teljesen kijöttem a formámbol :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8727) he7edik.


he7edik.
addikt

Roccat Taito lett a vége

Égő szöveg a flém vázon

(#8728) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok!
Ma délután ellopták a steam accom (CS source). (nem voltam belépve), és mostanában ritkán használtam.
Nem vagyok beszarva, írtam már a steamnak, küldtem képet, nemsokára vissza is kapom szerintem.
Inkább az zavar, hogy hogyan lopták el? Vírusirtó természetesen van...
Most átvizsgálom a gépet antivírussal és spy detectorral, hátha talál valamit, addig viszont képernyő billentyűzettel írok be minden jelszót, nehogy...
De ha nem talál semmit, akkor hogyan csórhatták el, ha még anyámnak sem adnám oda a jelszavam, és csak itthon lépek be?

(#8729) zH. válasza RAiN91 (#8728) üzenetére


zH.
senior tag

Tudtommal olyan nincs ,hogy az accod "ellopják"
Max ha odaadod a jelszót
Engem egyszer vertek át régebben ,és nem is tudtam visszaszerezni ,mivel a serial-om nem volt meg.

just be

(#8730) RAiN91 válasza zH. (#8729) üzenetére


RAiN91
őstag

Nem adtam oda senkinek, ez biztos.

(#8731) SQX_Barto válasza zH. (#8729) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem egy trójai után tűnt el az accom...
Reggel megnéztem az emailjeim, és minden beérkező levelem a kukában volt... És három steam változtatás értesítő emailem volt.. Azóta nem tudok belépni.Már írtam a Valve-nak remélhetőleg 1-2 nap és meglesz...
És NEM adtam oda senkinek.A poén hogy a multkor változtattam meg úgy a jelszavam, hogy már én sem emlékszem rá :D
De a jelszó emlékeztetőre nem csinál semmit.Szóval ez az email verified cucc se ér egy kalap sz*rt sem, mivel nem érvényesítettem a kódokat az emailből, mégis eltűnt az accom...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8732) RAiN91 válasza SQX_Barto (#8731) üzenetére


RAiN91
őstag

Hát az nem jó, akkor te is úgy jártál mint én. (vagy rosszabbul)
Lefuttatok egy teljes scant + spy-t. Netes bankon is van pénzem, remélem azt nem lopják le...

(#8733) SQX_Barto válasza RAiN91 (#8732) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én most teljesen változtatok a jelszavakkal kapcsolatos hozzáállásomon.
Minden, ami fontos spéci különböző jelszóval lesz levédve és semmilyen jelszavat nem mentek gépre... Steamnek direkt csinálok spéci mailcímet meg hasonlók...
A sok trójai meg más vírusiró k*cs*göt meg legszívesebben elkísérném Auswitzhba...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8734) RAiN91 válasza SQX_Barto (#8733) üzenetére


RAiN91
őstag

Én már ezt régen megtettem, a steam accomnak külön, bonyolult jelszava van, és csak egy papírra van leírva itthon, a gépen semmi jelszó. Még is ellopták :(

(#8735) SQX_Barto válasza RAiN91 (#8734) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez az email verified megvolt neked steam-nél, hogy csak emailben lehet érvényesíteni a változásokat?
Mondjuk nekem hiába volt meg, mert az egész mailemet meghackelték...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8736) RAiN91 válasza SQX_Barto (#8735) üzenetére


RAiN91
őstag

Ilyet én biztos nem állítottam be, nem is tudtam, hogy van ilyen. Steamben lehet ezt beállítani?

(#8737) SQX_Barto válasza RAiN91 (#8736) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen a Settings fülnél van, Valve új találmánya...
Egy gombnyomás után kapsz egy linket az emailedre, amire rá kell kattintani, és utána az lesz a settings-nél, hogy Email veryfied.Ami azt jelenti, hogy mikor bármit akarnak változtatni az accountodnál, akkor kapsz egy emailt, és ott egy linkre kattitva kell érvényesítened a változtatást.Persze ez akkor semit se ér, ha az emailfiókodat hackelik meg...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8738) SQX_Barto válasza sNORh (#8724) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Csak egy havernál láttam a Mantist, nekem meg van Goliathusom, bár főképp csak porosodik...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8739) RAiN91 válasza SQX_Barto (#8737) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi, majd megnézem, jó találmány. (persze csak ha visszakapom az accom :) )
Meg majd holnap lesz egy win. reinstall, nem elégszem meg a víruskereséssel.

[ Szerkesztve ]

(#8740) RAiN91 válasza RAiN91 (#8739) üzenetére


RAiN91
őstag

Amúgy régebben 2 accomat vissza is tudtam szerezni.
Az egyik után nyomoztam, és iwiw-en megtaláltam, és meg lett fenyegetve :D. 1 óra múlva adta is a jelszót.
A másiknak beadtam, hogy valami hülye ellopta az accomat, nem tud-e segíteni? Mondtam neki, adjon már egy üres accot, mert kell nekem. Kaptam tőle, a saját jelszavát megadta. (az enyémhez nem volt jó). De a mailjét tudtam az accjából, és ugyan az volt a pass. Szerencsére az én accom ugyanerre a mail-re volt írva :)
Persze akkor még nem tudtam, hogy a steamsupport simán tud segíteni ilyen helyzetekben.

(#8741) qdak válasza GabN73 (#8702) üzenetére


qdak
addikt

név: {HUN}{Hedo}
minny meglesem a szerokat ;)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8742) RAiN91 válasza RAiN91 (#8740) üzenetére


RAiN91
őstag

Az 1.6-os accomban bent van friendsben a lopott accom. Beszéltem ma a lopott accommal, azt mondta, most vette az accot valakitől. (magyar). Érdekes.

(#8743) sNORh válasza RAiN91 (#8742) üzenetére


sNORh
addikt

xd resetet neki, remélem elveri a vevő.. ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8744) RAiN91 válasza sNORh (#8743) üzenetére


RAiN91
őstag

Már van egy msn-em is, beszéltem a csávóval, nem jutottam persze semmire, de látom neten ezerrel árulja az accountokat (msn-ét beírtam a googleba), gondolom, hogy nem lopottak...
Jah és írta msn-en, hogy örüljek, hogy csak a steamomat lopta el.

(#8745) sNORh válasza RAiN91 (#8744) üzenetére


sNORh
addikt

komolyan az ilyennel csinálnikéne vmit.. irdcsakle szépena nevét, msn cimét ide, és aki tudja kerülje esetleges biznisz, stb esetén..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8746) RAiN91 válasza sNORh (#8745) üzenetére


RAiN91
őstag

Nem szívesen, nem akarok balhét, hátha valami profi hacker, bár nem hinném.
De azért nem kockáztatok, mert nekem van annál rosszabb, mint ha pl. a mailemet lopná el.

(#8747) zH. válasza RAiN91 (#8746) üzenetére


zH.
senior tag

Mi már úton vagyunk hozzá ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

just be

(#8748) qdak válasza RAiN91 (#8742) üzenetére


qdak
addikt

engem anno felvett vki h megvette az accot tölem amit itt ph n vettem, bár nem az én msn em volt de a kodban ben votl a nevem pfffff gondolom akitöl vettem eladta párszor :F
:(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8749) RAiN91 válasza qdak (#8748) üzenetére


RAiN91
őstag

Hát igen. Ha neten veszel csét (amit gondolom mások sem ajánlanak), akkor kell kérni egy fényképet a blokkról és a cd kulcsról).

(#8750) RAiN91 válasza sNORh (#8745) üzenetére


RAiN91
őstag

Amúgy a gyerek 2009.08.28-án 19db eladó accot rakott fel a netre :D
Biztos megél belőle, jól kereshet vele.
PH!-n is itt van, biztos olvassa ezt a topicot :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.